K dalšímu nemilému uzavření došlo 18. prosince 2020. Mnoho vody proteklo řekou Moravou, která královským městem protéká a velmi smutný byl při procházkách pohled na budovu Aquaparku.

Všichni zaměstnanci, ale také aktivní senioři a seniorky, vyhlíželi den, kdy se bude moci zase smích a veselí vrátit do prostor vodního světa, který se otevřel 2. června a pro seniory a seniorky se cvičení obnovilo 15. června 2021.

A jaké to bylo? I to vám můžu popsat: pohodové, všichni vstupovali do prostor se zakrytými ústy a dodržovali všechna hygienická opatření, se kterými se mohli seznámit na stránkách Aquaparku. V 11 hodin všechny přítomné v zóně dvě přivítal Jiří Durďák a popřál všem hodně zdaru v obnoveném cvičení se stejným přání se připojila i seniorka Olga Švecová. Jejich slova sklidil velký potlesk všech dvaceti pěti seniorek a seniorů.

Pak už dostala slovo cvičitelka, se kterou se mnozí naposledy viděli v prosinci loňského roku. Po tak dlouhé pauze šlo vše ztuha, cvičitelka vybírala cviky s ohledem na dlouhou přestávku. Mnohdy se vše nedařilo a tělo neposlouchalo tak, jak mělo. Všichni ale věří, že po několikátém setkání při cvičení se všichni dostanou do formy.

Senioři a seniorky tímto děkují vedení Aquaparku v čele s Jiřím Durďákem, Ladislavovu Vydlákovou za nové zprovoznění a udržení tohoto oblíbeného cvičení. Poděkování patří v neposlední řadě cvičitelce Hance, recepčním i uklízečkám. Tak neváhejte a přijďte mezi nás, cvičíme v úterý a čtvrtek od 11 hodin.

Olga Švecová