Dne 5. dubna 2024 se tedy studenti sešli v Terapeutické dílně sv. Justýny v Uherském Brodě a připravili pro klienty aktivní dopoledne plné zábavy a společenského setkání.

Za podpory Terno Zlín byla pro klienty připravena bohatá snídaně a další občerstvení. Deskové hry a přátelské povídání pak rozjasňovalo atmosféru, která se díky účastníkům snadno vytvořila. Tým studentů zakončil krásné dopoledne společným obědem v podobě chutné pizzy, čímž uzavřeli událost, která přinesla radost pro klienty i organizátory.

Akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska měla start i cíl na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. 27. dubna 2024
VIDEO: Na kole vinohrady vyrazilo z Hradiště přes tisíc cyklistů

„Děkujeme všem za možnost uspořádání této akce. Doufáme, že jsme přinesli klientům radost stejně jako oni nám,“ řekla jedna ze studentek.

Tuto skvělou iniciativu podpořila i Nadace Via, která poskytla finance na projekt, Terno Zlín občerstvení pro klienty terapeutické dílny a Čokoládovna Janek lahodné čokolády.

Moravní most v Uherském Hradišti přejmenovali zastupitelé města 22. dubna 2024 na Most J. A. Bati.
Moravní most v Uherském Hradišti přejmenovali. Ponese jméno J. A. Bati

Takovéto dobrovolnické akce jsou nejen prospěšné pro komunitu, ale také pro každého jednotlivce, který se zapojí. Jsou to příležitosti, které přinášejí radost a smysluplné zážitky pro všechny zúčastněné.

Antonín Šváb