Oblíbené cvičení od 2. září probíhá v pracovní dny /pondělí - pátek/ od 12.30 hodin. Od tohoto času druhá zóna patří tomuto cvičení pod vedením cvičitelek Petry Kučerové, Hanky Blažkové a Venduly Nožičkové, které podle potřeby nahradí Martina Dočekalová.

Senioři a seniorky pod vedením cvičitelek protahují svá tělíčka a jejich vlídná slova vybízí seniory a seniorky ke zdolávání cviků. Vždy na začátku probíhá zahřívací cyklus, aby se svaly zahřály a pak se cvičí na střídačku s pomůckami /hady nebo činkami/. Třicet minut cvičení uběhne vždy velmi rychle a nastane čas poděkování – vždy potleskem. Po tomto zakončení se senioři a seniorky věnují relaxaci dle vlastního uvážení. Na výběr je vyhřívaný venkovní bazén, plavecký bazén, vířivky kde můžou senioři a senioři strávit dalších třicet minut, které uběhnou opět velmi rychle a celé cvičení po hodině končí.

Prvního pětidenního cvičení využilo celkem 75 seniorů a seniorek. Tak neváhejte a přijďte si také zacvičit a udělat něco pro své zdraví, tělíčko vám poděkuje.

Aquapark, cvičitelky Petra, Hanka a Vendula jsou tu pro Vás.

Olga Švecová