K výrobě sněhuláků děti potřebovaly modré podkladové papíry, na které si namalovaly obrysy sněhuláků, tampónové chomáčky na přenášení barvy na podkladový papír s obrysy sněhuláků, tužky, tempery, fixy, které měla připravené organizátorka akce Lucie Patková, která se každou neděli s dětmi setkává.

Její milé slovo pod rouškou vždy děti vyzve k tvorbě. A pokud něco zrovna nejde, vždy najde to pravé povzbudivé slovíčko či sama pomůže. Tvořivá dílnička, která se uskutečnila v neděli na konci druhého týdne roku s letopočtem 2022 po hodině končí, sněhuláci končí v rukách dětí, které si své sněhuláky odnášely domů. Ale s jedním rozdílem. Že jim doma neroztají, jak ty venkovní a navíc pokojíček vyzdobí. 

Zajímavé nápady organizátorky podtrhly celou zdařilou akci, v předsálí panovala po celou dobu příjemná atmosféra a při odchodu nechyběla slovíčka "děkujeme“. A co vy? Nechcete se také tvořivé dílničky s Lucií zúčastnit? Mám pro vás tip, jak strávit nedělní odpoledne se svými dětmi, vnoučaty: „Přijďte do Kina Hvězda, Malovásek tu na vás čeká od 14.30 hodin." 

Olga Švecová 

Po Olšavě chodila, na kačeny volala.
Po Olšavě chodila, na kačeny volala... Kačky můžete pozorovat i zblízka
Plavání s delfíny pro Oliverka z Vizovic.
Plavání s delfíny pro Oliverka z Vizovic. Od narození se pere s těžkou nemocí