Úkolem bylo co nejlépe reprezentovat Českou republiku, a to se jim podařilo na výbornou! Pro mažoretky Infinity se přitom jednalo o jejich první mezinárodní účast na soutěži takového formátu. Tomuto úspěchu předcházela složitá cesta přes jednotlivá mistrovství ČR. Mažoretky Infinity zahájily soutěžní klání disciplínou Parade Corps Senior ve čtvrtek 21. 10. 2021 ve sportovní hale Insterport v Poreči. Choreografie na téma Universe si okamžitě získala pozornost publika a obrovský aplaus doprovázel dívky po celou dobu jejich vystoupení. S napětím jsme do druhého dne všichni čekali na vyhlášení výsledků, které přineslo ocenění v podobě I. Vicemistra Evropy 2021!

Následující den započalo twirlingové klání v 5 km vzdálené sportovní hale Žatika, které odstartovalo vysoce prestižní klání nejlepších twirlerů z Evropy v disciplínách sólových i týmových. Klání bylo rozděleno na semifinálová a finálová kola, což učinilo soutěž ještě více napínavou. Mažoretky Infinity postoupily i zde do finále a získaly stříbrnou medaili v kategorii Twirlingový tým senior.

Svatomartinské víno bylo požehnáno i v Uherském Hradišti.
Svatomartinské požehnání v Uherském Hradišti. Ani svatý Martin nechyběl

V disciplíně Twirlingový taneční tým zůstaly hned pod stupni vítězů na krásném 4. místě. Mažoretky Infinity Kroměříž se staly prvním sportovním klubem v Kroměříži, který získal titul I. Vicemistra Evropy v mažoretkovém sportu a prvním klubem v ČR, který se kdy umístil na stupni vítězů v kategorii twirlingový tým! Obrovskou zásluhu na tomto úspěchu má především trenérka a choreografka Nikola Zlámalová, která děvčata společně se sestrou Lucií Slama perfektně připravila a motivovala k úžasným výkonům! Účast týmu na zahraniční soutěži je velmi finančně náročná. Jsme tedy vděčni za to, že Město Kroměříž podpořilo náš tým a umožnilo nám se tohoto evropského klání zúčastnit!