Jako dezert zabodovala u mlsných kouzelnických jazýčků uzená myš a nápojem letošního sletu byl třicetiletý ovocný střik podávaný s pěkně vypasenou žížalou od Krakomora z hradu Buchlov. V čarodějnickém klání nejlépe obstáli: Klaudie Mahdalová, Petr Horáček, Dominik Chromek, Viky Kreislová, Oliver Šmíd a Niky Horáčková. Nejkrásnější čarodějnicí se pak stala Andělka Talašová. V čarodějnickém lesíku, hned vedle bludné bažiny, proběhla ve čtvrtek 28. dubna právě v čase magického přiblížení planety Země se souhvězdím Černého kocoura zábavná Čarodějnická stezka.

Malé čarodějky a čarodějové z naší újezdecké družiny přiletěli poměřit své kouzelnické schopnosti a vypít si elixír nesmrtelnosti na dalších sto let. Létalo se na koštěti, skládala se čarodějnické puzzle, házelo se netopýrem, překonávala se zrádná bažina, zkoušela se čarodějnická zaříkadla. Jako dezert zabodovala u mlsných kouzelnických jazýčků uzená myš a nápojem letošního sletu byl třicetiletý ovocný střik podávaný s pěkně vypasenou žížalou od Krakomora z hradu Buchlov.

V čarodějnickém klání nejlépe obstáli: Klaudie Mahdalová, Petr Horáček, Dominik Chromek, Viky Kreislová, Oliver Šmíd a Niky Horáčková. Nejkrásnější čarodějnicí se pak stala Andělka Talašová. 

Bronislava Bujáčková, ZŠ a MŠ Újezdec