Soupeřilo mezi sebou šest domovů - Hodonín, Uh. Ostroh, Uh. Hradiště, Vizovice, Mikulov a Strážnice. Náš domov zastupovali Dominika a Natálie Vrtáková, Michal Demeter, Michael a Šimon Danielovi. Náhradníci Petr Vrták, Milan Tur a Jitka Minaříková naše hráče v krátkých intervalech prostřídali, ovšem dobu na střídačce využili hlavně k hlasitému povzbuzování týmu.

Naším nejslabším článkem byl post brankáře. I když jsme třikrát vyměnili obsazení v brance, stále nám do ní padalo hodně gólů. Přesto náš tým hrál s velkým nasazením a elánem. Před zápasem se povzbuzovali svým pokřikem: „Červená, bílá, to je barva naše, všechno tady vyhrajeme, medaili si odvezeme.“

Náladu i chuť do hry si děti spravily v zápase s Hodonínem, kdy jsme vyhráli 10:2. Michal Demeter, ve spolupráci s ostatními, vstřelil 7 branek. Naše výsledky stačily na páté místo, i přesto měl náš tým dobrý pocit ze hry.

Vítězem celého turnaje se staly po náročném boji Vizovice, na druhém místě se umístil Mikulov a třetí místo obsadila Strážnice. Turnaj se nesl ve velmi přátelském duchu, všechny týmy dostaly při vyhlášení umístění sladkosti a drobné dárky.

Současně jsme byli všichni pozváni na turnaj v příštím roce. Po ukončení turnaje jsme poděkovali dětskému domovu ve Strážnici za organizaci i pozvání a ujistili jsme pořádající, že rádi do Strážnice opět přijedeme

Děti a teta Alena DD Uh. Ostroh