Poslechem hudby po cestě jsme se naladili na správnou vlnu, po příjezdu se přivítali s ostatními vychovateli a dětmi z dětských domovů, rozcvičili si ztuhlé svalstvo a šli na věc. Tentokrát se proti nám postavil v turnaji DD Kroměříž, DD Uherské Hradiště a DD Smolina z Valašských Klobouků.

Turnaj se nesl v přátelském duchu, zápasy pískal hráč z týmu SK Hanácká Slávia Kroměříž. Zápas s Uherským Hradištěm jsme prohráli 4:0 a dobrá nálada šla rychle ke dnu. Nakonec zabrala vhodná motivace a do dalších zápolení děti posbíraly všechny své síly, zkušenosti a zápal do hry. S DD Kroměříž jsme vyhráli 5:1, s DD Smolina padla výhra 6:0.

Nejvíce gólů střelil Michal Demeter (6), po něm se činil Michael Daniel (4) a jeden gól si střelil také Šimon Daniel. Po turnaji bylo pro děti připraveno občerstvení v podobě párku s rohlíkem. Nakonec jsme pomohli s úklidem hřiště, od pořadatelů jsme převzali tašku s upomínkovými předměty, rozloučili se a vydali se zpět do našeho domova. V Ostrohu si děti užily sladkou tečku v podobě zmrzliny.

Teta Nikol s dětmi