Po této odstávce se samočinné dveře Aquaparku pro dříve narozenou generaci otevřely 11. září 2023. V tento den aktivní senioři a seniorky postupně zaplňovali prostor před recepcí, kde se s radostí vítali po prázdninách s cvičitelkou Petrou Kučerovou, aby po odbavení mohli vstoupit do zóny číslo dvě, ve které seniorské cvičení pod vedením střídajících cvičitelek Petry Kučerové, Hany Blažkové a Martiny Dočekalové probíhá v pracovní dny od 12. 30 hodin.

V prvním týdnu poprázdninového cvičení se jej zúčastnilo 81 seniorů a seniorek. Cviky procvičuje každý podle svých schopností a možností. Návrat ke cvičebnímu procesu byl místy obtížný, ale seniorská tělíčka se brzo rozcvičila a vše už jde hravě. Půl hodinka s cvičitelkami uběhne rychle a na všech seniorech a seniorkách je vidět spokojenost a pohoda. Další půlhodinka patří vždy vlastní relaxaci. Celý hodinový pobyt vždy uběhne velmi rychle, loučíme se mezi sebou a slibujeme si, že se opět při cvičení setkáme.

Spokojení senioři a seniorky by tímto chtěli poděkovat panu Jiřímu Durďákovi, Ladislavě Vydlákové za zajištění tohoto cvičebního programu, recepčním za vlídné přijetí, cvičitelkám za čas, který nám dříve narozené generaci věnují, restauračnímu zařízení za chutné jídlo a občerstvení a uklízečkám, které mokré šlápoty stírají.