Název akce Africké trhy 
KDY: sobota 7. března od 10 hodin 
KDE: vstup zdarma 
ZA KOLIK:

Na trzích nakoupíte skvělé tropické ovoce koření ze Zanzibaru, kvalitní čokoládu, kávu i čerstvé kakaové boby

close Ilustrační foto info Zdroj: Archiv zoom_in

Název akce Popelka 
KDY: neděle 8. března od 16 hodin 
KDE: Klub Maják, Bojkovice 
ZA KOLIK:  děti 50 korun, dospělí 80 korun

Loutková hra na motivy bratří Grimmů s upraveným koncem. Divadlo Víti Marčíka zahraje pohádku se spoustou písniček a rýmů, doprovázených živou autorskou hudbou.

close Ilustrační foto info Zdroj: Deník/ Stanislav Šebek zoom_in

Název akce Tetris 
KDY: pátek 13. března od 18 hodin 
KDE: Cafe Club, Uhezský Brod 
ZA KOLIK:
Koncert kapely z Bojkovic, která hraje písničky zahraničních i českých interpretů, jako jsou Green Day, Hozier, Twenty One Pilots nebo třeba Tomáš Klus. 

close Ilustrační foto info Zdroj: Profimedia.cz zoom_in

Název akce Cesta za svým hlasem – cesta k sobě s Olgou Strašákovou 
KDY: sobota 14. března od 14 hodin 
KDE: Kdeco, Uherské Hradiště 
ZA KOLIK: 350 korun 

Hlas je přirozený projev naší osobnosti, je naším výrazovým prostředkem, zrcadlem našeho momentálního stavu. Hlas je také nejdokonalejším nástrojem ve smyslu dorozumění se a komunikace. 

Co tedy mohu pro svůj hlas udělat, aby byl vnímán ve své pestrosti, znělosti a síle vyzařování mé osobnosti? Cesta k výsledku je pracná, ale stojí za to…

Účastníci dílny budou mít možnost nahlédnout a zakusit počátky práce na technice mluveného projevu vedoucího ke kultivovanému hlasu. Budou pracovat s hlasem pomocí vyjadřovaných emocí, prostřednictvím písní, říkadel a básní a postupně se dostanou ke stupňovanému rytmickému členění  řeči, správnému dýchání, držení a postoji těla, pružnému hlasovému začátku a přizpůsobení hlasu prostoru. Budeme se společně snažit potlačovat zvukovou monotónnost projevu a postupně nacházet cestu k zvučnému a nosnému hlasu, a to prostřednictvím správné výslovnosti, sugestivního frázování, funkčních proměn výšky, síly a tempa promluvy. Součástí dílny bude uvolňování napětí a prvky hlasové hygieny. 

close Ilustrační foto. info Zdroj: DENÍK/Alena Kaňková zoom_in