VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Slovácké divadlo: Jeden plus dvě je šest

Slovácké divadlo: Jeden plus dvě je šest

AKTUALIZOVÁNO

VIDEO: Komedie 1+2=6 slavila desáté narozeniny

Sto jedenáct repríz, přes třicet tisíc diváků a třetí příčka úspěšnosti v celé dvaasedmdesátileté historii Slováckého divadla. To je početní bilance komedie s čísly v názvu 1+2=6. Minulý týden oslavila inscenace z dílny režiséra Roberta Bellana už desáté narozeniny. Jak to ten den vypadalo v zákulisí?

Divačka líbala herce přímo na jevišti Slováckého divadla

Nekonečné salvy smíchu, potlesky na otevřené scéně a do posledního místa vyprodané hlediště - tak vypadalo narozeninové představení komedie 1+2=6, která slaví na jevišti Slováckého divadla 10 let a zařadila se mezi tři nejúspěšnější inscenace v celé historii uherskohradišťské scény.

Hit dekády už přilákal do hlediště desetitisíce diváků

ROZHOVOR / S maskérkou a kostýmní výtvarnicí Slováckého divadla Šárkou Bellanovou o desátých narozeninách oblíbené komedie 1+2=6.

Komedie 1+2=6 slaví deset let na scéně!

Psal se rok 2007, kdy Slovácké divadlo jako první a doposud jediné na světě sáhlo po jedinečné komedii. Jmenuje se 1+2=6, dnes má za sebou 110 repríz a stala se jednou ze tří nejúspěšnějších inscenací v celé historii divadla.

Konec komedie 1+2=6 ve Slováckém divadle

Uherské Hradiště - Divadelníci oznámili nečekanou novinu. Komedie 1+2=6 skončí. Opravdu, když jde o jednu z nejúspěšnějších inscenací celé historie divadla? Zeptali jsme se mluvčího a představitele jedné z hlavních rolí Josefa Kubáníka.

Barbora Vacková: Komedii 1+2=6 jsem viděla čtyřikrát

Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ - Je neteří představitele Mirka Dušína Davida, dcerou výtvarníka a osvětlovače Ivana a vnučkou slavného dramaturga a scénáristy Vojtěcha. Barboru Vackovou patřící do slavného rodu uherskohradišťských divadelníků teď může publikum vidět i na jevišti.

Divadelní hra zabojuje o titul Komedie roku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - O komedii Slováckého divadla 1+2=6 je podle vedení divadla stále větší zájem. Herci ji v prosinci zahrají ve Zlíně, po Novém roce se chystá do Kroměříže a pozvání přišlo i z Pardubic.

Česká televize bude hostit herce ze Slovácka

UHERSKÉ HRADIŠTĚ, PRAHA - O komedii 1+2=6 je nebývalý zájem. Všechna dostupná představení jsou beznadějně vyprodaná, herce si začínají zvát i do rozhlasových a televizních vysílání.

Komedie Jeden plus dvě je šest bojuje na Festivalu smíchu

Uherské Hradiště - O komedii Slováckého divadla 1+2=6 je stále větší zájem. Stala se nejoblíbenější inscenací loňského roku, představitelé hlavních rolí zabodovali v anketě Slovácký Oskar, umístila se v první desítce nejlepších titulů v republice a pozvání přišlo i z Pardubic.

Slovácké divadlo: ovace za hranicemi regionu

Uherské Hradiště, Pardubice - Slovácké divadlo zavítalo v pátek 22. února na pardubický Festival smíchu s bláznivou komedií 1+2=6. Jak potvrdila členka poroty Jana Paterová, takovým ohlasem, jaký hradišťští divadelníci v městě perníku sklidili, se nemůže pochlubit žádný ze soutěžících souborů.

Z Pardubic do Hradiště zamířily divadelní vavříny

Uherské Hradiště, Pardubice - Vavříny vítězství si z pardubického Grand festivalu smíchu odvezlo Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Na VIII. ročníku akce se představilo sedm nejlepších komedií, které v loňském roce vznikly na domácích jevištích.

Slovácké divadlo dovezlo srdce z Festivalu smíchu

Uherské Hradiště - Titul Komedie diváků si z pardubického Grand festivalu smíchu odvezla bláznivá komedie 1+2=6. Inscenaci patřila v Pardubicích k nejrychleji vyprodaným představení.

Bláznivá komedie Jeden plus dvě je šest už konkuruje Rychlým šípům

Uherské Hradiště - V pondělí 10. března se začnou v pokladně hradišťského Slováckého divadla prodávat vstupenky na dubnová představení. Po úspěchu komedie 1+2=6 na Festivalu smíchu v Pardubicích, odkud si herci přivezli cenu Komedie diváků, se dá očekávat, že se o lístky strhne velká bitva.

  • 1
  • 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies