Jednou lehce, jednou drama

Staré Město - Volejbalisté VSK Staré Město využili výhody domácího prostředí a porazili dva pražské kluby – ČZU a MFF. V prvoligové tabulce jim patří druhá příčka.

14.12.2007

Volejbalisté VSK Staré Město s trenérem Michalem Vrobelem.Foto: DENÍK/Michal Sladký

STARÉ MĚSTO - ČZU PRAHA B 3:0 (23, 17, 20)

Začátek zápasu byl vyrovnaný, obě mužstva se hledala. Od stavu 15:13 pro domácí ani jeden ze soupeřů nezablokoval útok protivníka, takže se ztrátovalo až do konečného stavu 25:23 pro VSK. Zbytek utkání již byl o něčem jiném. Domácí se výrazně zlepšili na servisu a i přes prostřídání sestavy bezpečně dotáhli zápas do vítězného konce.

Staré Město: Kamler, Pecháček, Herich, Kment, Špalek, Erman, Košík, Gurský, Krba.

STARÉ MĚSTO – MFF PRAHA 3:1 (16, 22, -23, 28)

Rychlý první set zakončil esem o pásku Špalek a zdálo se, že i druhé utkání bude snadnou záležitostí. Staroměšťanům ale tentokrát nevycházela střídání, po kterých se soupeř vždy dokázal vrátit do zápasu. Druhou sadu ještě domácí po návratu Kamlera na nahrávku uhráli, třetí set ale ztratili, přestože vedli 17:12 a 22:18. Začátek další sady zastihl domácí v útlumu a prohrávali už 2:8 a v koncovce ještě 17:21. Pak ale hráči VSK odvrátili čtyři setboly a následně proměnili druhý mečbol.

Staré Město: Kamler, Špalek, Erman, Herich, Krba, Pospíšil, Košík, Kment, Gurský, Hýsek, Dosoudil.

14.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Jak reklamovat koupený dům či byt

Slavnostní vyhlášení výsledků X. ročníku soutěže TOP Víno Slovácka 2017 v Polešovicích. Jedná se o regionální ocenění nejlepších vín Slovácka
33

Absolutním vítězem TOP Víno Slovácka 2017 je Jaroslav Vaďura

AKTUALIZUJEME

Déšť krajské dožínky nepokazil, v průvodu se sešlo osm stovek lidí

Osm stovek krojovaných účastníků průvodu, dožínkové věnce pro hlavního hospodáře v kraji a samozřejmě bohatý doprovodný program: i letošní oslava sklizně se v Kroměříži o uplynulém víkendu vydařila.

Pro lidi jsme mnohdy poslední záchrana, říká vedoucí Centra potravinové pomoci

ROZHOVOR/ - „Poslat je domů hladové nechci.“ Tímto citátem z Bible se řídí pracovníci Centra potravinové a materiální pomoci (CPMP) sv. Zdislavy Uherském Brodě, které provozuje tamní Oblastní charita. Vedoucím tohoto zařízení, jehož cílem je okamžitá pomoc sociálně slabým, je František Bílek. Ten vysvětlil okolnosti vzniku centra i náplň jeho činnosti.

Nově narozená miminka na Slovácku - 33. týden 2017

HLASUJTE V ANKETĚ, FOTOGALERIE / Díky vstřícnosti uherskohradišťské porodnice vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Stanislav Hofmann: Mrzí mě, že ze Sparty jedeme s prázdnou

ROZHOVOR/ - Hodně solidní zápas odehrálo Slovácko na pražské Letné. Bohužel, domů se svěřenci trenéra Levého vraceli bez bodového zisku. K vysněné remíze scházely doslova centimetry. Šest minut před koncem, po rohu střídajícího Sadílka, orazítkoval Stanislav Hofmann jenom tyčku sparťanské branky.