VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní přehled: fakta a výsledky

Zlínský kraj - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků sportovních utkání v regionu.

2.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jiří Zerzoň

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – BK Opava B 63:69, H. Králové – Liberec 72:53, Trutnov – Ústí n. L. 73:89, Benešov – Prostějov B 77:67, Litoměřice – Vyšehrad 90:93, J. Hradec – Chomutov 102:101, Sokol pražský – BA Sparta 67:88.

1. Jindřichův Hradec 8 7 1 723:584 15
2. Chomutov 8 7 1 728:630 15
3. Opava B 8 6 2 606:544 14
4. Ústí n. L. 8 5 3 662:640 13
5. Trutnov 8 5 3 626:607 13
6. Sokol pražský 8 5 3 598:603 13
7. Hradec Králové 8 4 4 657:637 12
8. Vyšehrad 8 4 4 643:664 12
9. Zlín 8 3 5 584:585 11
10. Benešov 8 3 5 608:644 11
11. Litoměřice 8 3 5 594:634 11
12. BA Sparta 8 2 6 606:657 10
13. Prostějov B 8 2 6 554:630 10
14. Liberec 8 0 8 506:636 8

II. liga žen, skupina B: Brandýs n. L. – Prosek 87:80, Proton Zlín – Krnov 53:81, Příbor – Orlová 41:64, TESLA Brno – Jičín 89:62, Pliska Pardubice B – Basket SMB 51:60, Proton Zlín – Orlová 63:73, Příbor – Krnov 63:82, TESLA Brno – Basket SMB 59:65, Pliska Pardubice B – Jičín 80:90.

1. Krnov 4 4 0 319:235 8
2. Basket SMB 4 4 0 289:221 8
3. Orlová 4 3 1 257:229 7
4. Jičín 4 3 1 305:295 7
5. Brandýs n. L. 3 2 1 210:198 5
6. TESLA Brno 3 1 2 208:198 4
7. Pliska Pardubice B 3 1 2 202:210 4
8. Zlín 4 0 4 251:313 4
9. Příbor 4 0 4 206:304 4
10. Prosek 3 0 3 201:245 3

Jihomoravský přebor mužů: Husovice – Babice nad Svitavou 76:67, Žabovřesky B – Podolí 74:56, Tesla Brno – JVSB Uherské Hradiště 86:44, Brno Černovice – Babice nad Svitavou 60:67, Boskovice – Žďár n. S. B 77:66, Husovice-B – BC Vysočina B 78:76, Žabovřesky B – Uherské Hradiště 72:41, Boskovice – BC Vysočina B 81:56, Brno Černovice – Blansko 61:57, Tesla Brno – Podolí 60:50, Husovice-B – Žďár n. S. B 58:88.

1. Husovice 6 6 0 445:326 12
2. Boskovice 6 6 0 471:372 12
3. Žďár n. S. B 6 4 2 454:388 10
4. Babice n. S. A 6 4 2 418:369 10
5. Tesla Brno 6 4 2 377:343 10
6. Podolí 6 3 3 434:351 9
7. Brno Černovice 6 3 3 388:397 9
8. Vysočina B 6 2 4 417:406 8
9. Žabovřesky B 6 2 4 378:389 8
10. Husovice-B 6 2 4 370:454 8
11. Blansko 6 0 6 327:415 6
12. Uherské Hradiště 6 0 6 251:520 6

FLORBAL

I. liga mužů: Litvínov – Jablonec n. N. 8:5, Paskov – Havířov 4:6, H. Brod – Královské Vinohrady 8:6, Pelhřimov – Č. Budějovice 6:7, SFK Kozel Počenice – Panthers Otrokovice 6:15, Znojmo – Hippos n. S. 7:6.

1. H. Brod 8 6 0 0 2 49:37 18
2. Otrokovice 7 5 0 0 2 50:42 15
3. Havířov 7 4 1 0 2 32:27 14
4. Žďár n. S. 7 4 0 0 3 52:35 12
5. Královské Vinohrady 7 4 0 0 3 47:34 12
6. Počenice 7 4 0 0 3 54:49 12
7. Litvínov 7 4 0 0 3 35:36 12
8. Znojmo 7 4 0 0 3 37:29 12
9. Paskov 7 3 0 0 4 43:39 9
10. Pelhřimov 8 2 0 1 5 41:59 7
11. Č. Budějovice 7 1 0 0 6 28:47 3
12. Jablonec 7 1 0 0 6 23:47 3

II. liga mužů, divize IV: Havířov – Prostějov 8:7p, Horní Suchá – Přerov 3:13, Petroviče – Brno Židenice 6:3, Třinec – 1. MVIL Ostrava 7:5, 1. FBK Rožnov p. R. – Bulldogs Brno B 4:5p, Kopřivnice – Hattrick Brno 4:9, Kopřivnice – Bulldogs Brno B 6:7pn, 1. FBK Rožnov p. R. – Hattrick Brno 4:9, Horní Suchá – Prostějov 10:11, Třinec – Brno Židenice 3:6, Havířov – Přerov 6:7p, Petroviče – 1. MVIL Ostrava 5:3.

1. Hattrick Brno 7 7 0 0 0 53:19 21
2. Přerov 7 6 1 0 0 65:38 20
3. Kopřivnice 7 4 1 1 1 46:39 15
4. Bulldogs Brno B 7 3 2 0 2 43:35 13
5. Prostějov 7 3 1 1 2 48:48 12
6. Třinec 7 2 1 1 3 41:42 9
7. 1. MVIL Ostrava 7 3 0 0 4 36:37 9
8. Havířov 7 2 1 1 3 39:43 9
9. Rožnov p. R. 7 2 0 2 3 39:39 8
10. Petrovice 7 2 0 1 4 38:47 7
11. Brno Židenice 7 1 0 0 6 28:49 3
12. Horní Suchá 7 0 0 0 7 30:70 0

III. liga mužů, divize VI: Ratíškovice – Lanžhot 3:5, FbC Slow Shoes Holešov – Bučovice 4:2, Panthers Otrokovice B – Znojmo B 3:6, Klobouky – Gullivers Brno 2:6, Blansko – Ratíškovice 5:3, Bučovice – Pohoda VSC 6:11, Znojmo B – Holešov 4:3, Lanžhot – Klobouky 6:8, Pohoda VSC – Panthers Otrokovice B 1:4, Gullivers Brno – Blansko 6:3.

1. Blansko 6 4 1 1 31:17 13
2. Pohoda VSC 6 4 1 1 31:12 13
3. Gullivers Brno 4 4 0 0 29:28 12
4. Znojmo B 6 4 0 2 32:25 12
5. Holešov 6 3 0 3 20:24 9
6. Klobouky 6 2 1 3 20:26 7
7. Ratíškovice 6 2 0 4 18:21 6
8. Otrokovice B 6 2 0 4 14:23 6
9. Vsetín 4 1 2 1 22:27 5
10. Lanžhot 6 1 1 4 33:37 4
11. Bučovice 4 0 0 4 20:33 0

Zlínský přebor mužů: FbC Květná – FbC Orel Nivnice 6:13, FbC Orel Ostrožská Nová Ves – SFK Kozel Počenice C 2:11, FBK Spartak Hluk B – FBC TJ Sokol Bystřice p. H. 11:4, TJ MEZ Vsetín B – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky 8:2, FBC TJ Sokol Bystřice p. H. – FbC Květná 8:9, SFK Kozel Počenice C – FBK Kunovští Orli 4:10, FbC Orel Nivnice – FBK Spartak Hluk B 5:6, Fbk Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Orel Ostrožská Nová Ves 8:7, FBK Kunovští Orli – TJ MEZ Vsetín B 6:9,

1. Počenice C 6 5 0 1 54:26 15
2. Vsetín B 6 5 0 1 47:26 15
3. Hluk B 4 0 2 37:26 12
4. Nivnice 6 4 0 2 39:37 12
5. Kunovští Orli 6 3 0 3 45:33 9
6. Val. Klobouky 6 2 0 4 26:39 6
7. Květná 6 2 0 4 37:65 6
8. Bystřice p. H. 6 1 1 4 33:42 4
9. Ostrožská Nová Ves 6 0 1 5 27:51 1

FOTBAL

I. liga žen – 8. kolo: Pardubice – Teplice 3:0 (1:0), Slavia – H.Králové 5:0 (1:0), Slovácko – Brno 2:1 (2:0), Sparta – Plzeň 4:0 (2:0).

1. Sparta 7 7 0 0 29:2 21
2. Slavia 7 6 0 1 36:3 18
3. Slovácko 7 5 0 2 14:10 15
4. Ostrava 7 4 0 3 8:16 12
5. Hr. Králové 7 3 1 3 10:16 10
6. Plzeň 7 3 0 4 11:13 9
7. Pardubice 7 1 2 4 7:23 5
8. Brno 8 1 1 6 5:15 4
9. Teplice 7 0 0 7 3:25 0

I. MSL žen – 10. kolo: Jihlava – Horní Heršpice 4:0, FK Olomouc – Brumov 2:1, Ocmanice – Hodonín 1:1, Lubina – Sl. Ostrava 0:1, FC Brno B – Přerov 5:0, Hol. holky – Val. Meziříčí 3:0.

1. FC Brno B 10 8 1 1 39:6 25
2. Jihlava 10 8 1 1 32:6 25
3. Hol. holky 10 6 3 1 25:8 21
4. Hodonín 10 6 1 3 30:16 19
5. Ocmanice 10 5 3 2 17:12 18
6. Sl. Ostrava 10 5 1 4 21:25 16
7. Přerov 10 5 1 4 15:22 16
8. Val. Meziříčí 10 3 0 7 9:24 9
9. FK Olomouc 10 3 0 7 14:33 9
10. Lubina 10 2 1 7 8:24 7
11. Horní Heršpice 10 2 0 8 11:26 6
12. Brumov 10 1 0 9 9:28 3

MSD žen – Skupina A: Stachovice – Štramberk 1:0, Veřovice – Brušperk 4:1, Český Těšín – Val. Meziříčí B 15:0.

1. Bruntál 10 9 1 0 65:4 28
2. Havířov 10 9 0 1 47:4 27
3. Dobratice 10 9 0 1 50:8 27
4. Vítkovice 9 6 0 3 29:10 18
5. Český Těšín 11 5 1 5 28:15 16
6. Štramberk 11 5 1 5 31:25 16
7. Veřovice 11 5 1 5 27:29 16
8. Stachovice 9 2 2 5 10:16 8
9. Brušperk 10 2 1 7 17:43 7
10. Trojanovice 10 2 1 7 14:44 7
11. Val. Meziříčí B 9 1 1 7 6:59 4
12. Studénka 10 0 1 9 6:73 1

Skupina B – 9. kolo: Březnice – Podivín 8:1, Vlkoš – Březůvky 1:1, Holešov B – V. Pavlovice 0:5, Mutěnice – Nezdenice 1:0, Napajedla – Hovorany 2:5.

1. Hovorany 9 9 0 0 49:9 27
2. V. Pavlovice 9 8 0 1 41:6 24
3. Březnice 9 7 0 2 34:10 21
4. Vlkoš 9 4 1 4 15:11 13
5. Mutěnice 9 4 1 4 14:12 13
6. Březůvky 9 4 1 4 16:18 13
7. Nezdenice 9 4 0 5 19:33 12
8. Napajedla 9 2 0 7 15:32 6
9. Holešov B 9 0 2 7 5:33 2
10. Podivín 9 0 1 8 4:48 1

Skupina C – 9. kolo: Holešov – Kotvrdovice 6:1, Kostelec n H – Kunštát 0:2, Brodek – Ráječko 1:0, Boskovice – Drnovice 2:1, Šternberk – Lažany 3:0, Lažany – Ráječko 5:0.

1. Holešov 9 9 0 0 114:3 27
2. Kunštát 9 6 1 2 22:7 19
3. Kotvrdovice 9 6 1 2 24:10 19
4. Šternberk 9 5 1 3 15:21 16
5. Drnovice 9 5 0 4 15:29 15
6. Kostelec n. H. 9 4 0 5 16:22 12
7. Boskovice 9 3 2 4 15:17 11
8. Lažany 9 3 0 6 15:29 9
9. Brodek 9 1 0 8 6:64 3
10. Ráječko 9 0 1 8 2:42 1

HÁZENÁ

I. liga žen – 7. kolo: Otrokovice – Zlín j. 18:17, Č.Budějovice – SVŠ Plzeň 18:24, H.Brod – Kobylisy 23:29, HC Plzeň – Poruba B 26:24, Astra – Liberec 25:22, Olomouc j. – Slavia j. 32:26.

1. Zlín j. 7 6 0 1 216:140 12
2. Slavia j. 7 6 0 1 222:178 12
3. H. Brod 7 5 0 2 182:177 10
4. Kobylisy 7 4 0 3 197:183 8
5. Otrokovice 7 4 0 3 193:184 8
6. SVŠ Plzeň 7 4 0 3 156:164 8
7. Č. Budějovice 7 3 0 4 165:168 6
8. Poruba B 7 3 0 4 183:190 6
9. Astra 7 3 0 4 152:187 6
10. Olomouc j. 7 2 0 5 190:208 4
11. Liberec 7 1 0 6 152:181 2
12. HC Plzeň 7 1 0 6 150:198 2

II. liga žen – 5. kolo: V. Meziříčí – Bohunice 32:22, HSK Vlčnov – Kunovice 21:30, Karviná – Veselí B 20:25.

1. Kunovice 5 5 0 0 150:123 10
2. Olomouc 5 4 0 1 146:89 8
3. Veselí B 4 3 0 1 108:100 6
4. V. Meziříčí 5 2 0 3 165:121 4
5. Karviná 5 2 0 3 148:108 4
6. HSK Vlčnov 4 2 0 2 115:95 4
7. Bohunice 4 0 0 4 81:123 0
8. Měnín 4 0 0 4 39:193 0

Středomoravská liga mužů – 9. kolo: Kostelec B – Bystřice B 34:32, Droždín – Uh. Hradiště 26:16, Žeravice – Tatran Litovel B 23:37, SK Velká Bystřice B – Dřevohostice nehl., Uničov – Senice 33:18.

1. Uničov 8 7 0 1 218:175 14
2. Droždín 9 7 0 2 262:224 14
3. Kostelec B 9 6 0 3 257:240 12
4. Litovel B 8 5 0 3 234:205 10
5. Bystřice p. H. B 9 5 0 4 253:245 10
6. Dřevohostice 8 5 0 3 182:155 8
7. Vel. Bystřice B 4 0 4 206:201 8
8. Zlín B 9 3 0 6 242:254 6
9. Senice 9 3 0 6 211:251 6
10. Žeravice 9 1 0 8 173:238 2
11. Uh. Hradiště 6 0 0 6 135:185 0

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Blansko C – TJ Sokol Brno IV 4:4, Dubňany – Brno Husovice B 6:2, SK Slavičín B – TJ Slavia Kroměříž 5:3, Valtice – TJ Jiskra Otrokovice 6:2, Čejkovice – Vyškov B 8:0, Sokol Luhačovice B – Moravská Slávia Brno C 6:2, Znojmo – Valašské Meziříčí B 6:2.

1. MS Brno C 8 7 0 1 48,0:16,0 14
2. Valtice 8 6 0 2 40,0:24,0 12
3. Čejkovice 8 5 1 2 43,0:21,0 11
4. Znojmo 8 5 0 3 39,5:24,5 10
5. Slavičín B 8 5 0 3 32,0:32,0 10
6. Dubňany 8 4 1 3 36,0:28,0 9
7. Sokol Brno 8 4 1 3 32,5:31,5 9
8. Luhačovice B 8 4 0 4 33,5:30,5 8
9. Brno Husovice B 8 4 0 4 31,5:32,5 8
10. Valašské Meziříčí B 8 4 0 4 30,0:34,0 8
11. Vyškov B 8 4 0 4 27,5:36,5 8
12. Blansko C 8 1 2 5 23,0:41,0 4
13. Otrokovice 8 0 1 7 17,5:46,5 1
14. Slavia Kroměříž 8 0 0 8 14,0:50,0 0

Krajská soutěž: KC Zlín D – TJ Valašské Meziříčí C 1:5, TJ Chropyně B – Sport centrum Bylnice B 1:5, KC Zlín D – KK CAMO Slavičín C 4:2, TJ Valašské Meziříčí C – TJ Spartak Hluk 6:0.

1. Valašské Meziříčí C 7 7 0 0 39,0:3,0 14
2. Slavičín C 7 4 0 3 24,0:18,0 8
3. Zlín D 7 4 0 3 22,0:20,0 8
4. Bojkovice B 6 3 0 3 19,0:17,0 6
5. Bylnice B 7 3 0 4 19,0:23,0 6
6. Chropyně B 7 2 0 5 12,0:30,0 4
7. Hluk 7 1 0 6 9,0:33,0 2

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína – 6. kolo: Šternberk – Brumov-Bylnice 7:3, Uherský Ostroh – HC Grewis Plumlov 3:4, Kroměříž – Velké Meziříčí 8:1, Mor. Budějovice – Blansko 9:2, Vel. Bíteš – Kometa Úvoz 2:4, Břeclav B – Boskovice 1:10. 7. kolo: Kometa Úvoz – HC Břeclav B 4:2, Blansko – Vel. Bíteš 3:2, Velké Meziříčí – Mor. Budějovice 3:8, Grewis Plumlov – Kroměříž 2:7, Brumov-Bylnice – Uherský Ostroh 6:3, Uherský Brod – Šternberk 2:4.

1. Šternberk 7 6 0 0 0 1 43:20 18
2. Mor. Budějovice 6 5 1 0 0 0 43:19 17
3. Boskovice 6 4 0 0 2 0 30:14 14
4. Uherský Brod 6 4 1 0 0 1 29:22 14
5. Uherský Ostroh 7 3 1 0 1 2 30:28 12
6. Kroměříž 7 3 1 0 0 3 26:16 11
7. Kometa Úvoz 7 3 0 0 1 3 28:31 10
8. Blansko 7 3 0 0 0 4 23:41 9
9. Plumlov 6 1 2 0 1 2 19:29 8
10. Vel. Bíteš 6 2 0 0 0 4 19:27 6
11. Brumov-Bylnice 6 1 0 0 1 4 20:26 4
12. Velké Meziříčí 7 1 0 0 0 6 15:32 3
13. Břeclav B 6 0 0 0 0 6 15:35 0

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: SK Dobré A – Slavoj Praha A 6:1, Hodonín A – Litoměřice A 6:2, Hodonín B – Děčín A 5:5, BSK Malenovice A – Spartak Hluk A Loap 4:6, Frýdlant n. O. A – Břeclav A 3:6, Hodonín A – Děčín A 6:0, Hodonín B – Litoměřice A 6:4, BSK Malenovice A – Břeclav A 0:6, Frýdlant n.O. A – Hluk A 6:1.

1. Hodonín A 6 5 0 1 32:18 16
2. Břeclav A 5 5 0 0 30:7 15
3. Litoměřice A 5 3 0 2 24:16 11
4. Frýdlant n. O. A 5 2 1 2 24:18 10
5. Dobré A 5 2 1 2 22:20 10
6. Hluk A 5 2 1 2 20:24 10
7. Hodonín B 6 1 1 4 16:33 9
8. BSK Malenovice A 5 1 1 3 19:25 8
9. Děčín A 5 1 1 3 14:24 8
10. Slavoj Praha A 3 0 0 3 2:18 3

I. liga mužů: Mittal Ostrava B – Ústí n. L. A 10:7, Havířov B – Most A 10:7, Matve Uh. Ostroh A – Hr. Králové A 2:10, KST Zlín A – Liberec A 6:10, Elizza Praha A – MS Brno A 7:10, Kr. Dvůr B – Hodonín A 10:3, Mittal Ostrava B – Most A 10:7, Havířov B – Ústí n. L. A 10:7, Uh. Ostroh A – Liberec A 5:10 , KST Zlín A – Hr. Králové A 9:9, Elizza Praha A – Hodonín A 9:9, Kr. Dvůr B – MS Brno A 9:9.

1. Liberec A 5 4 0 1 47:32 13
2. Mittal Ostrava B 5 4 0 1 45:36 13
3. Kr. Dvůr B 5 3 1 1 47:32 12
4. KST Zlín A 5 3 1 1 45:35 12
5. Hr. Králové A 5 3 1 1 45:35 12
6. MS Brno A 5 2 2 1 46:40 11
7. Elizza Praha A 5 2 2 1 45:41 11
8. Havířov B 5 2 0 3 39:44 9
9. Ústí n. L. A 5 1 1 3 41:42 8
10. Uh. Ostroh A 5 1 0 4 24:46 7
11. Hodonín A 5 0 2 3 33:48 7
12. Most A 5 0 0 5 24:50 5

II. liga mužů, skupina B: Tišnov A – KST Zlín B 10:1, MS Brno B – KST Vsetín A 10:7, Jeseník A – Holice A 10:7, Brušperk A – Liberec B 10:7, Havířov C – Hodonín B 10:4, Orlová A – Znojmo A 10:7, Tišnov A – KST Vsetín A 10:6, MS Brno B – KST Zlín B 10:4, Jeseník A – Liberec B 9:9, Brušperk A – Holice A 10:6, Havířov C – Znojmo A 7:10, Orlová A – Hodonín B 10:4.

1. Orlová A 5 5 0 0 50:23 15
2. Jeseník A 5 4 1 0 49:35 14
3. Tišnov A 5 4 0 1 45:28 13
4. Brušperk A 5 4 0 1 47:38 13
5. Liberec B 5 3 1 1 46:35 12
6. Havířov C 5 2 1 2 40:38 10
7. Znojmo A 5 2 0 3 40:40 9
8. MS Brno B 5 2 0 3 37:41 9
9. Holice A 5 1 0 4 36:48 7
10. KST Zlín B 5 1 0 4 25:47 7
11. KST Vsetín A 5 0 1 4 32:49 6
12. Hodonín B 5 0 0 5 25:50 5

III. liga mužů, skupina E: Mittal Ostrava C – Opava A 9:9, Studénka A – Jeseník B 10:3, Strážnice A – Mokré Lazce B 10:3, SK Slavičín A – Poruba A 3:10, Sokol Zlín Kostelec A – TJ Rožnov p. R. A 10:0, KST Holešov A – Třinec A 2:10, Mittal Ostrava C – Jeseník B 10:5, Studénka A – Opava A 5:10, Strážnice A – Poruba A 10:5, SK Slavičín A – Mokré Lazce B 6:10, Sokol Zlín Kostelec A – Třinec A 10:6, KST Holešov A – TJ Rožnov p. R. A 3:10.

1. Zlín Kostelec A 5 4 1 0 49:23 14
2. Třinec A 5 4 0 1 46:22 13
3. Mittal Ostrava C 5 3 1 1 46:33 12
4. Opava A 5 3 1 1 45:34 12
5. Rožnov p. R. A 5 3 0 2 37:29 11
6. Strážnice A 5 3 0 2 33:32 11
7. Mokré Lazce B 5 3 0 2 38:39 11
8. Poruba A 4 2 0 2 31:30 8
9. KST Holešov A 5 1 1 3 28:45 8
10. Studénka A 4 1 0 3 26:33 6
11. Jeseník B 5 0 0 5 22:50 5
12. Slavičín A 5 0 0 5 19:50 5

Krajská divize mužů: Nivnice A – KST Zlín C 10:8, Újezdec-Těšov A – Dolní Němčí A 4:14, Dolní Němčí B – Otrokovice A 8:10, Val. Meziříčí A – Bystřice p. H. A 12:6, Kostelec B – Rožnov p. R. B 6:12, Otrokovice B – Bylnice A 6:12, Nivnice A – Dolní Němčí A 1:17, Újezdec-Těšov A – KST Zlín C 8:10, Dolní Němčí B – Bystřice p. H. A 7:11, Val. Meziříčí A – Otrokovice A 14:4, Kostelec B – Bylnice A 9:9, Otrokovice B – Rožnov p. R. B 15:3.

1. Val. Meziříčí A 5 5 0 0 61:29 15
2. Dolní Němčí A 5 4 0 1 72:18 13
3. Otrokovice A 5 4 0 1 51:39 13
4. KST Zlín C 5 4 0 1 51:39 13
5. Bystřice p. H. A 5 3 0 2 48:42 11
6. Rožnov p. R. B 5 2 1 2 40:50 10
7. Bylnice A 5 2 1 2 47:43 10
8. Nivnice A 5 2 0 3 35:55 9
9. Kostelec B 5 1 1 3 33:57 8
10. Otrokovice B 5 1 0 4 37:53 7
11. Dolní Němčí B 5 0 1 4 37:53 6
12. Újezdec-Těšov A 5 0 0 5 28:62 5

Krajská soutěž mužů I. třídy: Vlčnov A – Hulín A 10:8, Vidče A – Dolní Němčí C 12:6, Vsetín B – Otrokovice C 15:3, KST Zlín D – TJ Holešov A 7:11, Bystřice p. H. B – Fryšták A 3:15, Ostrožská Nová Ves A – Kunovice A 6:12, Vlčnov A – Dolní Němčí C 13:5, Vidče A – Hulín A 4:14, Vsetín B – TJ Holešov A 8:10, KST Zlín D – Otrokovice C 11:7, Bystřice p. H. B – Kunovice A 2:16, Ostrožská Nová Ves A – Fryšták A 8:10.

1. Fryšták A 5 5 0 0 70:20 15
2. Hulín A 5 4 0 1 67:23 13
3. Kunovice A 5 4 0 1 57:33 13
4. Vlčnov A 5 3 1 1 46:44 12
5. Otrokovice C 5 2 1 2 46:44 10
6. Vidče A 5 1 3 1 43:47 10
7. TJ Holešov A 5 2 1 2 43:47 10
8. Vsetín B 5 2 0 3 42:48 9
9. Dolní Němčí C 5 2 0 3 41:49 9
10. KST Zlín D 5 1 0 4 33:57 7
11. Bystřice p. H. B 5 1 0 4 19:71 7
12. Ostrožská Nová Ves A 5 0 0 5 33:57 5

Krajská soutěž mužů II. třídy: Orel Zlín A – Mysločovice A 3:15, Rožnov p. R. C – Kroměříž A 6:12, Vsetín C – Bystřice p. L. A 1:17, Hulín B – Kostelec C 11:7, Bojkovice A – Vidče B 11:7, Otrokovice D – Bylnice B 10:8, Orel Zlín A – Kroměříž A 4:14, Rožnov p. R. C – Mysločovice A 5:13, Vsetín C – Kostelec C 3:15, Hulín B – Bystřice p. L. A 7:11, Bojkovice A – Bylnice B 7:11, Otrokovice D – Vidče B 9:9.

1. Mysločovice A 5 5 0 0 69:21 15
2. Bystřice p. L. A 5 5 0 0 64:26 15
3. Kroměříž A 5 4 0 1 56:34 13
4. Hulín B 5 3 1 1 56:34 12
5. Kostelec C 5 3 0 2 57:33 11
6. Vidče B 5 2 1 2 47:43 10
7. Bylnice B 5 2 1 2 46:44 10
8. Bojkovice A 5 2 0 3 40:50 9
9. Otrokovice D 5 1 1 3 34:56 8
10. Orel Zlín A 5 1 0 4 33:57 7
11. Rožnov p. R. C 5 0 0 5 22:68 5
12. Vsetín C 5 0 0 5 16:74 5

VOLEJBAL

I. liga mužů: Chomutov – Vrchlabí 3:1, Česká Lípa – Hradec Králové 3:0, Prosek – ČZU Praha B 1:3, MFF Praha – Dobřichovice 0:3, EGE – Staré Město 3:0, Plzeň – Brno B 1:3, Chomutov – Hradec Králové 1:3, Česká Lípa – Vrchlabí 3:2, Prosek – Dobřichovice 0:3, MFF Praha – ČZU Praha B 1:3, EGE – Brno B 3:0, Plzeň – Staré Město 0:3.

1. EGE České Budějovice 8 8 0 0 24:5 16
2. Dobřichovice 8 6 2 0 20:11 14
3. Brno B 8 6 2 0 19:13 14
4. Staré Město 8 5 3 0 19:9 13
5. MFF Praha 8 5 3 0 17:15 13
6. ČZU Praha B 8 4 4 0 16:15 12
7. Chomutov 8 4 4 0 17:16 12
8. Plzeň 8 4 4 0 15:15 12
9. Česká Lípa 8 4 4 0 15:17 12
10. Prosek Praha 8 1 7 0 7:22 9
11. Hradec Králové 8 1 7 0 5:22 9
12. Vrchlabí 8 0 8 0 10:24 8

I. liga žen, skupina B: SG LD Brno – Nový Jičín 3:1 a 3:2, MS Brno – Univerzita Brno 0:3 a 3:1, Břeclav – Opava 3:0 a 3:1, SCM-ČVS-KKY – Uherské Hradiště 3:2.

1. SG LD Brno 11 11 0 0 33:11 22
2. Nový Jičín 9 6 3 0 23:17 15
3. Opava 10 4 6 0 17:21 14
4. Univerzita Brno 9 4 5 0 19:18 13
5. MS Brno 9 4 5 0 15:20 13
6. Uherské Hradiště 9 2 7 0 14:23 11
7. Břeclav 8 2 6 0 11:19 10
8. SCM-ČVS-KKY 5 2 3 0 8:11 7

II. liga mužů, skupina C: Olomouc – Holubice 1:3 a 0:3, Vyškov – Poštorná 3:0 a 3:0, Palkovice – Nivnice 3:0 a 3:1, Hlučín – Bučovice 0:3 a 2:3, Drásov – Nový Jičín 3:1 a 3:1.

1. Bučovice 10 9 1 0 28:6 19
2. Holubice 10 8 2 0 27:12 18
3. Drásov 10 8 2 0 27:12 18
4. Palkovice 10 6 4 0 20:17 16
5. Nivnice 10 4 6 0 15:21 14
6. Olomouc 10 4 6 0 13:23 14
7. Vyškov 10 3 7 0 13:22 13
8. Poštorná 10 3 7 0 13:22 13
9. Hlučín 10 3 7 0 14:24 13
10. Nový Jičín 10 2 8 0 16:27 12

Krajský přebor žen: SKV Hošťálková – SK Slavičín 2:3 a 1:3, TJ Rožnov – VŠSK Univerzita Zlín 3:0 a 3:1, Uherské Hradiště B – VK Austin Vsetín 1:3 a 0:3, TJ Valašské Meziříčí – TJ Spartak Uherský Brod 3:1 a 3:1.

1. Vsetín 6 6 0 0 18:2 12
2. Valašské Meziříčí 6 5 1 0 15:1011
3. Rožnov 6 3 3 0 11:10 9
4. Univerzita Zlín 6 3 3 0 10:12 9
5. Slavičín 4 4 0 0 12:5 8
6. Uherské Hradiště B 6 2 4 0 10:12 8
7. Hošťálková 6 0 6 0 6:18 6
8. Hulín 4 1 3 0 6:9 5
9. Uherský Brod 4 0 4 0 2:12 4

2.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Vysněné dětské postele

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Archeoskanzen na Modré se proměnil v židovskou vesnici

Baladický příběh Pláč svatého Šebestiána, který se odehrává na pozadí velké morové epidemie na území Svaté říše římské, jež postihla Evropu ve 14. století, natáčeli v Archeoskanzenu Modrá a v polích za tamní Živou vodou scénáristé a režiséři Milan Cyroň a Tomáš Uher.

Když se prase otočí, klec se uzavře. Hejtman nevylučuje ani trávení divočáků

Odchytových klecí se žrádlem, které mají přilákat divočáky, bude na Zlínsku kvůli africkému moru prasat zatím osm. Jedna přijde na 42 tisíc korun, na dalších osm tisíc pak fotopast, která bude umístěna poblíž.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení