Nejméně družstev hrálo v kategorii 1.–5. ročník ZŠ. Z výhry se radoval favorit, družstvo ZŠ UNESCO Uherské Hradiště A v sestavě Fusková 3,5, Stuchlý 4, Skrášek 3,5 a Krmíček 4. Druhým postupujícím do krajského kola jsou žáci ZŠ Mařatice, kterou reprezentovali Mrkus 3,5, Kolačný 2, Ondruch 3,5 a Dlouhý 1. Bronzové medaile si odneslo družstvo ZŠ Staré Město ve složení Otradovec, Stoklásek, Nekarda, Jež a Křivák.

Kategorie 1.–5. ročník – konečné pořadí: 1. ZŠ UNESCO UH A 15, 2. ZŠ Mařatice 10, 3. ZŠ Staré Město 8, 4. ZŠ UNESCO UH B 4,5, 5. ZŠ Osvětimany 2,5.

Tradičně největší počet družstev hrál v kategorii 6.–9. ročník ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. A také tady vyhrál favorit – ZŠ Boršice A v sestavě A. Gabriel 6,5, L. Volčík 5,5, E. Pfeffer 7 a D. Pfeffer 6. Souboj o druhé místo svedli stejně jako loni, žáci ZŠ UNESCO Uherské Hradiště se studenty Gymnázia Uherské Hradiště. Letos byli lepší žáci ZŠ UNESCO a po zásluze postoupili do krajského kola. Pavel Náplava uhrál 4,5 bodu, Fusek 6,5, V. Lapčík 5 a Lessy 5. Studenti gymnázia (Dobeš, L. Náplava, Stodůlka a Vojtík) skončili třetí.

Kategorie 6.–9. ročník – konečné pořadí: 1. ZŠ Boršice A 25, 2. ZŠ UNESCO Uh. Hradiště 21, 3. Gymnázium Uh. Hradiště 16,5, 4. ZŠ Vlčnov 16, 5. ZŠ Boršice B 16, 6. ZŠ Staré Město 13, 7. ZŠ Hluk A 13, 8. ZŠ Osvětimany 11, 9. ZŠ Dolní Němčí A 11, 10. ZŠ Hluk B 9,5, 11. ZŠ Dolní Němčí B 2.

Překvapivě velký počet družstev se sešel v kategorii středních škol. A do třetice triumfoval favorit. Studenti Gymnázia Uherské Hradiště Horsák, Novotný, J. Náplava a Králík nedovolili svým soupeřům získat ani půl bodu a suverénně vyhráli. Boj o druhé postupové místo byl ovšem napínavý až do posledního kola. Nakonec se z postupu radovali studenti Obchodní akademie Uherské Hradiště v sestavě Uřičář 4,5, Petr Náplava 5, Borský 4 a M. Trubačík 3. Na studenty SŠPH Uherské Hradiště (Fiala, T. Gabriel, V. Trubačík a Tomášů) zbyla „jen“ bronzová medaile.

Kategorie středních škol – konečné pořadí: 1. Gymnázium UH 24, 2. Obchodní akad. UH 16,5, 3. SŠPH UH A 15,5, 4. SOŠ technická UH 11, 5. SOŠ MESIT A 10, 6. SOŠ MESIT B 7, 7. SŠPH UH B 0.