VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Přehled nejnovějších sportovních výsledků

Zlínský kraj - Přehled nejnovějších sportovních výsledků

6.2.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik

BASKETBAL

I. liga mužů – 20. kolo: Sokol pražský – Mladá Boleslav 91:79, Liberec – Proton Zlín 89:83, Benešov – Hradec Králové 74:91, BA Sparta – Jindřichův Hradec 87:81, Vyšehrad – Trutnov 89:85, Opava B – Kladno 90:56, Prostějov B – Litoměřice 65:76.

1. Jind. Hradec 20 19 1 1780:1301 39
2. BA Sparta 20 16 4 1663:1471 36
3. Opava B 20 15 5 1599:1388 35
4. Zlín 20 14 6 1577:1561 34
5. Sokol pražský 20 13 7 1533:1401 33
6. Hradec Králové 20 12 8 1662:1546 32
7. Liberec 20 10 10 1468:1463 30
8. Trutnov 20 9 11 1517:1502 29
9. Vyšehrad 20 8 12 1428:1507 28
10. Prostějov B 20 7 13 1487:1541 27
11. Benešov 20 7 13 1471:1614 27
12. Litoměřice 20 7 13 1334:1480 27
13. Mladá Boleslav 20 2 18 1462:1762 22
14. Kladno 20 1 19 1131:1575 21

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 15. a 16. kolo: Slavia I-tec Havířov – Retro Bulldogs Brno B 2:3, FbK Horní Suchá – Gullivers Sokol Brno I 5:4, AQM Petrovice – FbC Playmakers Prostějov 5:4p, 1. MVIL Ostrava – FBS Olomouc 12:2, 1. FBK Rožnov p/R – FBC Vikings Kopřivnice 1:7, FbK Horní Suchá – Retro Bulldogs Brno B 6:7p, AQM Petrovice – FBS Olomouc 6:8, 1. MVIL Ostrava – FbC Playmakers Prostějov 6:5p, Slavia I-tec Havířov – Gullivers Sokol Brno I 7:6pn, 1. FBK Rožnov p/R – FbC BD STAV Frýdek-Místek 3:9.

1. 1. MVIL Ostrava 16 12 2 0 2 109:59 40
2. Horní Suchá 16 9 2 1 4 91:56 32
3. Přerov 15 10 0 1 4 105:85 31
4. Kopřivnice 16 9 1 1 5 96:73 30
5. Bulldogs Brno B 16 8 1 1 6 91:98 27
6. Rožnov p/R 16 6 3 1 6 99:106 25
7. Gullivers I 16 7 1 1 7 114:100 24
8. Olomouc 16 6 0 0 10 95:110 18
9. Havířov 16 4 1 3 8 81:79 17
10. Prostějov 16 3 1 4 8 74:103 15
11. Petrovice 16 3 2 1 10 105:135 14
12. Fr.-Místek 15 4 0 0 11 80:96 12

I. liga žen divize II – 17. a 18. kolo: TJ Sokol Brno Židenice B – TJ MEZ Vsetín 8:1, SK Snipers Slavičín – Psycho Brno FbC ZŠ Horní 4:2, TJ MEZ Vsetín – FBC Žďár nad Sázavou 1:1, Psycho Brno FbC ZŠ Horní – TJ Sokol Brno Židenice B 2:6, FBC Žďár nad Sázavou – SK Snipers Slavičín 3:5.

1. Vítkovice B 18 14 3 1 94:55 45
2. Šumperk 18 14 2 2 86:44 44
3. Orlicko-Třebovsko 18 9 1 8 98:74 28
4. Snipers Slavičín 18 9 1 8 73:62 28
5. Židenice B 18 9 0 9 73:55 27
6. Brno-ZŠ Horní 18 7 4 7 73:79 25
7. Lipník 18 6 4 8 71:78 22
8. Žďár n. S. 18 2 2 14 40:100 8
9. MEZ Vsetín 18 2 1 15 40:101 7

I. liga veteránů divize II – 17. a 18. kolo: FbC Psycho Brno-ZŠ Horní – FBŠ Hattrick Brno B 8:0, Bulldogs Brno – FBŠ Hattrick Brno 2:5, FBŠ Hattrick Brno B – Bulldogs Brno 2:7, FBŠ Hattrick Brno – FbC Psycho Brno-ZŠ Horní 9:0.

1. Hattrick Brno 16 16 0 0 111:21 48
2. Bulldogs Brno 14 9 1 4 67:32 28
3. Brno-ZŠ Horní 14 5 1 8 44:53 16
4. MEZ Vsetín 14 3 2 9 43:84 11
5. Hattrick Brno B 14 0 2 12 25:100 2

KUŽELKY

I. liga mužů – 14. kolo: Přerov – TJ Sokol Luhačovice 6:2, Třebíč – Konstruktiva Praha 7:1, Slavoj Praha – Kovářská 5,5:2,5, Česká Třebová – Jihlava 3:5, Náchod – Vrchlabí, Dačice – Husovice 5:3.

1. Náchod 14 12 0 2 75,0:37,0 24
2. Slavoj Praha 14 10 0 4 66,5:45,5 20
3. Husovice 14 9 1 4 67,5:44,5 19
4. Přerov 14 8 1 5 65,0:47,0 17
5. Vrchlabí 14 8 0 6 56,0:56,0 16
6. Kovářská 14 6 2 6 63,0:49,0 14
7. Třebíč 14 6 0 8 51,0:61,0 12
8. Jihlava 14 5 2 7 48,0:64,0 12
9. Dačice 14 5 0 9 48,5:63,5 10
10. Luhačovice 14 4 1 9 45,5:66,5 9
11. Konstruktiva Praha 14 3 2 9 44,5:67,5 8
12. Česká Třebová 14 3 1 10 41,5:70,5 7

I. liga žen – 14. kolo: Přerov – Chýnov 7:1, Šumperk – Konstruktiva Praha 6:2, Slavia Praha – Jičín 8:0, TJ Valašské Meziříčí – Zábřeh 4:4, Náchod – Duchcov 6,5:1,5, Blansko – Husovice 6:2.

1. Slavia Praha 14 12 0 2 83,0:29,0 24
2. Přerov 14 11 2 1 81,0:31,0 24
3. Blansko 14 8 1 5 65,0:47,0 17
4. Náchod 14 8 0 6 63,5:48,5 16
5. Duchcov 14 7 0 7 52,5:59,5 14
6. Jičín 14 7 0 7 49,0:63,0 14
7. Zábřeh 14 5 3 6 52,0:60,0 13
8. Šumperk 14 5 1 8 43,5:68,5 11
9. Konstruktiva Praha 14 5 0 9 46,5:65,5 10
10. Husovice 14 4 2 8 45,0:67,0 10
11. Val. Meziříčí 14 3 2 9 46,0:66,0 8
12. Chýnov 14 3 1 10 45,0:67,0 7

II. liga mužů – 14. kolo: MS Brno B – Blansko 6:2, MS Brno A – Ratíškovice 7:1, Přemyslovice – Olomouc 0,5:7,5, TJ Valašské Meziříčí – Zábřeh 6:2, Vyškov – Opava 3:5, Rosice – Šumperk 6:2.

1. Val. Meziříčí 14 9 1 4 75,0:37,0 19
2. Rosice 14 9 1 4 67,0:45,0 19
3. Olomouc 14 8 1 5 64,5:47,5 17
4. Blansko 14 7 3 4 58,0:54,0 17
5. Zábřeh 14 7 2 5 61,0:51,0 16
6. Opava 14 8 0 6 61,0:51,0 16
7. MS Brno A 14 8 0 6 59,0:53,0 16
8. Vyškov 14 7 0 7 56,0:56,0 14
9. MS Brno B 14 5 0 9 54,0:58,0 10
10. Ratíškovice 14 4 0 10 45,0:67,0 8
11. Šumperk 14 4 0 10 40,5:71,5 8
12. Přemyslovice 14 4 0 10 31,0:81,0 8

III. liga mužů – 14. kolo: Přerov B – Horní Benešov 7:1, Jeseník – Prostějov 1:7, Zábřeh B – Olomouc B 5:3, Machová – Litovel 5:3, Krnov – Ostrava 5:3.

1. Slavičín 13 10 0 3 66,0:38,0 20
2. Prostějov 14 10 0 4 69,5:42,5 20
3. Zábřeh B 14 10 0 4 68,0:44,0 20
4. Horní Benešov 14 9 1 4 69,5:42,5 19
5. Přerov B 14 9 0 5 71,5:40,5 18
6. Michálkovice 13 6 0 7 54,0:50,0 12
7. Ostrava 14 6 0 8 51,5:60,5 12
8. Olomouc B 14 5 0 9 45,0:67,0 10
9. Krnov 14 4 2 8 43,0:69,0 10
10. Jeseník 14 4 2 8 42,0:70,0 10
11. Litovel 14 3 2 9 43,0:69,0 8
12. Machová 14 3 1 10 41,0:71,0 7

Jihomoravská divize mužů – 16. kolo: Prušánky – KK Camo Slavičín B 6:2, Čejkovice – Blansko C 5:3, MS Brno C – Brno Husovice B 2:6, Telnice – Valtice 3:5, Ratíškovice B – Vsetín 6:2, TJ Sokol Luhačovice B – TJ Jiskra Otrokovice 5:3.

1. Valtice 16 13 2 1 85,5:42,5 28
2. Husovice B 16 13 1 2 88,0:40,0 27
3. Prušánky 16 11 1 4 84,0:44,0 23
4. MS Brno C 16 10 1 5 74,0:54,0 21
5. Čejkovice 16 9 0 7 67,0:61,0 18
6. Sokol Brno IV 15 8 1 6 64,5:55,5 17
7. Ratíškovice B 16 8 1 7 63,0:65,0 17
8. Vyškov B 15 6 2 7 59,5:60,5 14
9. Luhačovice B 16 7 0 9 61,0:67,0 14
10. Vsetín 16 6 1 9 62,0:66,0 13
11. Telnice 16 5 1 10 53,0:75,0 11
12. Blansko C 16 4 0 12 54,0:74,0 8
13. Otrokovice 16 3 0 13 38,0:90,0 6
14. Slavičín B 16 2 1 13 34,5:93,5 5

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 20. kolo: Boskovice – Velké Meziříčí 10:2, HK Kroměříž – Blansko 6:2, HOKEJ Uherský Ostroh – Vel. Bíteš 4:3, HC Uherský Brod – Plumlov 1:3, Mor. Budějovice – Warrior Brno 9:7, HC Brumov-Bylnice – Uničov 4:2.

1. Mor. Budějovice 2010 20 17 0 0 3 0 154:63 54
2. Uh. Ostroh 20 12 4 0 0 4 72:46 44
3. Brumov 19 13 1 0 0 5 74:62 41
4. Boskovice 19 10 1 0 0 8 77:65 32
5. Kroměříž 19 8 2 0 2 7 79:75 30
6. Warrior Brno 19 8 1 0 1 9 71:79 27
7. Blansko 19 8 0 0 3 8 64:76 27
8. Plumlov 19 7 1 0 3 8 72:90 26
9. Uh. Brod 19 7 1 0 0 11 62:74 23
10. Velké Meziříčí 20 3 4 0 1 12 71:107 18
11. Uničov 20 5 0 0 0 15 60:82 15
12. Vel. Bíteš 19 3 0 0 2 14 50:87 11

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga – 21. a 22. kolo: Jerevan Slavičín – Stonava 2:4, SMR Plus Zlín – Stonava 1:2, Jerevan Slavičín – Sádek 5:0, SMR Plus Zlín – Sádek 5:3, Polička – Jilemnice 3:1, Vamberk – Jilemnice 2:4, Větřní – Klatovy 3:4, Prachatice – Klatovy 5:1, Větřní – Chemcomex Praha 2:6, Prachatice – Chemcomex Praha 1:8.

1. Chemcomex Praha 20 16 3 1 85:22 51
2. Zlín 20 8 8 4 48:36 32
3. Stonava 20 8 6 6 48:42 30
4. Polička 20 9 2 9 57:48 29
5. Prachatice 20 8 5 7 57:55 29
6. Vamberk 20 9 1 10 61:67 28
7. Klatovy 20 8 4 8 55:52 28
8. Jilemnice 20 7 3 10 38:55 24
9. Větřní 20 7 2 11 66:87 23
10. Slavičín 20 5 3 12 50:81 18
11. Sádek 20 4 5 11 43:63 17

ŠACHY

II. liga – sk. E, 7. kolo: ŠK Staré Město C 2,5 – 5,5 ŠK HPM TEC Hustopeče, SK Boršice 3 – 5 Spartak Adamov, T.J. Sokol Šumperk 0,5 – 7,5 ŠK Lokomotiva Brno B, ŠK Zlín C 3,5 – 4,5 TJ ŠK Veselí nad Moravou, Slavia Kroměříž B 6 – 2 TJ Sokol Hošťálková, TJ Podlužan Prušánky 0,5 – 7,5 ŠK Staré Město B.

1. Staré Město B 7 0 0 39,5 21
2. Lok. Brno B 6 0 1 39,5 18
3. Kroměříž B 4 2 1 33,5 14
4. Veselí n. M. 3 2 2 30,5 11
5. Hustopeče 3 1 3 30 10
6. Adamov 3 0 4 25 9
7. Staré Město C 3 0 4 24 9
8. Šumperk 2 1 4 21 7
9. Boršice 1 3 3 25,5 6
10. Zlín C 2 0 5 24 6
11. Prušánky 2 0 5 23 6
12. Hošťálková 1 1 5 20,5 4

Krajská soutěž – východ, 7. kolo: Zlínterm 6 – 2 Rajnochovice, Valašská Bystřice 2,5 – 5,5 Holešov B, Vizovice 3,5 – 4,5 Valašské Meziříčí, Vsetín B 3 – 5 Zlín E, Bystřice p.H. 2,5 – 5,5 Brumov-Bylnice, Zašová 5 – 3 Huslenky.

1. Holešov B 6 1 1 43 19
2. Zlínterm 6 1 1 42 19
3. Val. Meziříčí 6 1 1 36 19
4. Vizovice 5 0 3 39 15
5. Vsetín B 5 0 3 31,5 15
6. Val. Bystřice 3 3 2 36 12
7. Zlín E 3 1 4 27 10
8. Rajnochovice 3 1 4 25 10
9. Brumov-Bylnice 2 2 4 31,5 8
10. Zašová 2 0 6 25,5 6
11. Bystřice p. H. 2 0 6 24,5 6
12. Huslenky 0 0 8 23 0

Krajská soutěž – západ, 7. kolo: TJ Bojkovice A 3,5 – 4,5 TJ Sokol Postoupky B, SK Boršice C 5,5 – 2,5 Spartak Uherský Brod, TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 4 – 4 TJ FS Napajedla B, TJ Polešovice 3 – 5 Slavia Kroměříž C, ŠK Staré Město F 5 – 3 TJ Dolní Němčí, ŠO TJ Zborovice A 6,5 – 1,5 TJ Vlčnov B.

1. Postoupky B 7 0 1 43,5 21
2. Zborovice A 7 0 1 40 21
3. Kroměříž C 6 0 2 42,5 18
4. Boršice C 4 2 2 33,5 14
5. Napajedla B 4 1 3 33,5 13
6. Staré Město F 4 1 3 31,5 13
7. Polešovice 3 1 4 34 10
8. Bojkovice A 3 1 4 30,5 10
9. Sp. Uh. Brod 2 1 5 25 7
10. Uh. Ostroh 1 3 4 25,5 6
11. Vlčnov B 0 4 4 25,5 4
12. Dolní Němčí 0 0 8 19 0

Regionální soutěž – Kroměříž, finále A, 1. kolo: TJ Sokol Pravčice 5,5 – 2,5 SK Rusava, ŠK Holešov C 4 – 4 SK Spartak Hulín. Finále B – 1. kolo: TJ Sokol Morkovice B 3,5 – 4,5 TJ Sokol Holešov B, TJ Sokol Postoupky D 0,5 – 7,5 ŠK Milovice.

Regionální soutěž – Vsetín, 8. kolo: Valašské Meziříčí C 1 – 4 Vidče B, Karolinka B 3,5 – 1,5 Branky, Ústí B 1,5 – 3,5 Bystřička B, Huslenky B 4,5 – 0,5 Hošťálková D, Francova Lhota B 2 – 3 Hošťálková C.

1. Hošťálková C 7 0 1 27,5 21
2. Karolinka B 6 1 1 25,5 19
3. Francova Lhota B 5 0 3 22 15
4. Huslenky B 5 0 3 21 15
5. Bystřička B 3 1 4 19 10
6. Vidče B 2 3 3 20 9
7. Hošťálková D 2 2 4 18,5 8
8. Ústí B 2 2 4 18 8
9. Branky 1 2 5 15,5 5
10. Valašské Meziříčí C 1 1 6 13 4

VOLEJBAL

liga mužů – play off: České Budějovice B – Česká Lípa 3:0 a 3:0 (stav série 2:0), Dobřichovice – Plzeň 3:0 a 3:0 (stav série 2:0), Staré Město – ČZU Praha B 3:1 a 3:1 (stav série 2:0), Kladno – Benátky nad Jizerou B 3:1 a 3:0 (stav série 2:0).
liga mužů – 25 a 26. kolo: Nivnice – Litovel 1:3 a 1:3.

1. Bučovice 24 23 1 71:10 1978:1481 47
2. Litovel 26 17 9 59:38 2210:2067 43
3. Drásov 24 18 6 56:31 2009:1790 42
4. Palkovice 24 15 9 50:38 1920:1862 39
5. Hlučín 24 10 14 47:54 2169:2226 34
6. Nivnice 26 8 18 33:62 1967:2195 34
7. Nový Jičín 24 9 15 38:56 1946:2115 33
8. Vyškov 24 9 15 35:54 1848:2026 33
9. Holubice 24 7 17 35:55 1898:2017 31
10. Ostrava 24 6 18 33:59 1924:2090 30

Krajská liga mužů – 21. a 22. kolo: TJ Valašské Meziříčí – SK Spartak Hulín 3:1 a 1:3, TJ Bojkovice – Slavia Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, VK Napajedla – SKV Hošťálková 3:2 a 3:1, SKP Holešov – VSK Staré Město B 0:3 a 3:0.

1. Hošťálková 22 13 9 54:35 1996:1861 35
2. Napajedla 22 13 9 50:38 1928:1856 35
3. Bojkovice 22 13 9 46:38 1903:1819 35
4. Staré Město B 22 12 10 49:37 1906:1826 34
5. Val. Meziříčí 22 12 10 49:42 2004:1977 34
6. Holešov 22 12 10 42:44 1874:1886 34
7. Uh. Hradiště 22 11 11 39:47 1836:1850 33
8. Hulín 22 2 20 14:62 1458:1830 24

Krajská liga žen – 21. a 22. kolo: TJ Spartak Uherský Brod – VŠSK Univerzita Zlín 1:3 a 2:3, SK Slavičín – TJ Rožnov 2:3 a 2:3, SK Spartak Hulín – SKV Hošťálková 1:3 a 3:0.

1. Univerzita Zlín 20 18 2 55:16 1708:1224 38
2. Rožnov 20 18 2 57:19 1568:1276 38
3. Hošťálková 22 12 10 43:41 1821:1799 34
4. Slavičín 20 12 8 48:32 1557:1392 32
5. Uh. Hradiště B 18 10 8 37:30 1506:1417 28
6. Hulín 22 5 17 26:53 1485:1789 27
7. Uherský Brod 22 5 17 26:55 1602:1799 27
8. Val. Meziříčí 20 2 18 10:56 1061:1612 22

6.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči i dobrovolníci pomáhali s očistnou kúrou letounů.
35

Hasiči i dobrovolníci pomáhali s očistnou kúrou letounů

Úřadující domácí šampion Jan Kopecký ovládl stylem start - cíl úvodní podnik TrueCam MČR v Rally - 36.Janča Valašská Rally Valmez 2017. Druhého v cíli Václava Pecha porazil o více než minutu.
AKTUALIZOVÁNO
48

Hattrick dokonán. Valašskou rallye opět ovládl Kopecký. Zcela suverénně

Kulturní dům v Sadech byl výkladní skříní vína

Uplynul bezmála rok a členové spolku Vinaři Sady, vítali v sobotu širokou veřejnost na své tradiční výstavě vín. První lahve s 478 vzorky bílých, červených a rosé vín, otevřeli nalévači úderem 16. hodiny.

Zlaté medaile v dětském aerobiku zamířily do ZŠ Kunovice a DDM Šikula

V tělocvičně uherskohradišťské základní školy UNESCO byl v sobotu ten nejsprávnější čas k uspořádání k uspořádání oblastní soutěže dětských družstev s názvem Aerobik nás baví.

VIDEO: Účinkování Miroslava Jakeše na Valašské rally ukončila havárie

Brzký konec mělo vystoupení vsetínského pilota Miroslava Jakeše v úvodním podniku domácí rallyeové sezóny při Valašské Rally v okolí Kopřivnice.

Galerii Joži Uprky vyšperkoval cyklus Křížová cesta

O několik dalších výtvarných skvostů se v uplynulých dnech rozrostla Galerie Joži Uprky v Uherském Hradišti. Novinky představilo její vedení veřejnosti v pátek 24. října.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies