VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

27.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Ruščín

Sobota 29. dubna

ATLETIKA
Memoriály a rámcové závody – 24. ročník (10, městský atletický areál v Uh. Hradišti)

CYKLISTIKA
Rohálovská padesátka 8. ročník (start 50km závodu ve 12.30 v Prusinovicích pod obecním úřadem).

FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín - Mladá Boleslav (17). Fortuna MSFL: Kroměříž – Fastav Zlín B (16). Fortuna divize: Holešov – Bzenec, Uherský Brod – Tasovice, Velké Karlovice + Karolinka – Nový Jičín (všichni 16). Krajský přebor: Provodov – Baťov (10.30), Kelč - Štítná n. Vl., Vigantice – Strání, Vsetín - Bystřice p. H. (16.30). I. A třída: Horní Lideč – Nedašov, Skaštice - Napajedla (16.30). I. B třída: Ratiboř – Semetín, Lukov – Lípa, Staré Město - Drslavice, O. N. Ves - Zborovice (16.30). Okresní přebor: Mladcová B – Újezd, Dolní Lhota - Nedašova Lhota (oba 16.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Spytihněv, Březová - Napajedla B, Vizovice – Kašava, Pozlovice - Příluky B, Bratřejov - Loučka (všichni 16.30). Zlín IV. třída: Hvozdná - Veselá B (15.30), Lužkovice B - Komárov, Nedašov B – Smolina (oba 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Roštění – Holešov B (14), Chvalčov – Komárno, Břest – Zdounky, Slavkov p. H. - Loukov (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Martinice, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Rymice – Rajnochovice, Litenčice – Kvasice B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Traplice, Košíky – Částkov, Nezdenice – Horní Němčí (16.30). Okresní přebor Vsetín: Choryně – Jablůnka, Poličná – Lhotka, Krhová – Horní Bečva (16.30). Vsetín III. třída: Lačnov – Hošťálková, Hutisko B – Střelná, Janová – Zubří B, Růžďka – Valašská Senice, Ústí – Halenkov B (16.30).
Krajský přebor žen: Březnice – Nezdenice (14).

HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – VŠ Plzeň (16.30). II. liga mužů: Vsetín - Holešov-Přerov (15), Rožnov p. R. - Velká Bystřice B (16).

NOHEJBAL
Krajská soutěž družstev: Vlčnov – Sokol Prštné (9), Kroměříž – Vsetín C (9).

Neděle 30. dubna

FOTBAL
Fortuna divize: Slavičín – Pelhřimov (10.15). Krajský přebor: Luhačovice - Rožnov p. R. (10.15), Fryšták – Morkovice, Chropyně – Boršice (16.30). I. A třída: Sehradice - Val. Příkazy (10.15), Val. Klobouky – Vlachovice, Podlesí – Juřinka, Zubří – Slušovice, Vlčnov – Kvasice, Malenovice - Osvětimany, Žalkovice - Koryčany, Dolní Němčí - Hluk, Újezdec - Nedachlebice, Nivnice – Bojkovice (16.30). I. B třída: Zlechov – Ořechov (10), Kunovice - 1.FC Slovácko C (10.15), V. Otrokovice B – Tečovice (10:30), Březolupy - Ludkovice (14), Zašová – Kateřinice, Lhota u Vs. – Prlov, Franc. Lhota - Prostř. Bečva, Val. Polanka - Hutisko, Lidečko – Hrachovec, Dolní Bečva – Hovězí, Kostelec u Hol - Admira Hulín, Němčice - Slavičín B, Tlumačov - Lužkovice, Nevšová - Příluky, Veselá – Mladcová, Prakšice - Buchlovice, Nedakonice - Morkovice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Louky (13.30), Jasenná – Rokytnice, Bylnice – Březnice, Návojná – Březůvky, Mysločovice A - SK Zlín (všichni 16.30). Zlín III. třída: Slušovice B – Štípa (10.15), Halenkovice – Tečovice, Doubravy – Pohořelice (Zlámanec), Kostelec – Žlutava, Neubuz – Drnovice, Rudimov - Vysoké Pole, Velký Ořechov – Biskupice, Štítná n/ Vl. B – Poteč, Slopné - Šanov (všichni 16.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Mirošov, Mysločovice B - Jaroslavice B (oba 10), Bohuslavice n/Vl. - Tichov (14), Petrůvka - Lipová (16), Kudlov – Lutonina, Racková – Vlčková, Trnava – Všemina, Zádveřice – Lhota, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Provodov B - Horní Lhota (všichni 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Těšnovice (15.30), Střílky – Počenice, Mrlínek – Lubná (16.30). Kroměříž III. třída: Roštín – Kyselovice (10.30), Prusinovice – Míškovice, Záhlinice – Ludslavice (15), Tučapy - Žeranovice, Zborovice B – Lutopecny (hř. Troubky), Zlobice - Záříčí, Bezměrov – Chropyně B (hř. Záříčí), Rataje – Dřínov (UT Kroměříž), Šelešovice – Bařice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Topolná, Březová – Bánov (15), Uh. Ostroh A – Dolní Němčí B, Jarošov – Sušice, Bílovice – Šumice, Havřice – Slavkov, Jalubí – Kněžpole (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Přečkovice – Orel Uh. Brod (14.30), St. Hrozenkov – Záhorovice (15), Strání B – Vlčnov B (15.30), Mařatice – Kostelany, Ostr. Lhota – Huštěnovice, Popovice – Velehrad, Babice – Polešovice, Pitín – Žítková, Hradčovice – Boršice u Bl. (16.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Huslenky (15), Jarcová – Střítež, Nový Hrozenkov – Halenkov, Valašská Bystřice – VKK B (16.30). Vsetín III. třída: Kladeruby – Loučka (15), Choryně B – Branky (16.30). Vsetín IV. třída: Valašská Polanka B – Liptál (10.15), Velká Lhota – Vsetín B, Študlov – Zděchov (15.30), Police – Mikulůvka, Leskovec – Ratiboř B (16.30). Divize žen: Horní Bečva – Štramberk (10). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Babice (12.30), Valašské Klobouky – DFK Holešov (13), Březůvky – Brumov (13), Žalkovice – Lužkovice (14).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. - Zlín (11). I. liga žen: Zlín B - Otrokovice (16.30, SPŠ Zlín). II. liga mužů: L. Zubří - Luhačovice (17).

RAGBY
I. liga mužů: Zlín - Vyškov B (14).

Pondělí 1. května

ATLETIKA
Slovácká hodinovka – 24. ročník Memoriálu Miroslava Elise a Václava Surého-Mašáta (10, městský atletický areál v Uh. Hradišti)

FOTBAL
Fortuna divize: Valašské Meziříčí – Petrovice (14.30). I. A třída: Brumov B – Jaroslavice (10), Val. Meziříčí B - Vidče (10.15).
Finále Pohár OFS Kroměříž: Břest – Slavkov p. H. (16.30)

PETANQUE
O krále Uherskohradišťska – 8. turnaj (13, hřiště Buchlovice).

Autor: Redakce

27.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Velitel 2. armádního sboru se sídlem v Olomouci a šéf ozbrojených složek v krizovém štábu Ústřední povodňové komise Petr Voznica.

Povodně změnily vnímání armády, míní generál Voznica

Při požárním útoku pod Buchlovem nebojovaly hasičské týmy lstí a zradou, ale veselou náladou.
43

Hasičský SrandaMatche U Špalka s kupou smíchu a legrace

Zlatým jablkem se o víkendu opět prošel oživlý dinosaurus

VIDEO / Výborným nápadem pro své fanoušky se blýskl jeden z členů dinousauří party, která obsadila prostory obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně na začátku prázdnin.

Svatý Cyril a Metoděj jako Igráčci. PODÍVEJTE SE!

Putovní výstava na téma historie, současnost, vývoj a výroba legendární hračky Igráček, dorazila z Třince do poutního Velehradu.

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Petice proti těžbě štěrkopísku míří do ulic dvou krajů

Na obavy z blížící se těžby štěrkopísku na hranicích kraje mezi Moravským Pískem a Uherským Ostrohem zareagovali starostové okolních obcí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení