Pátek 25. listopadu
HOKEJ
Extraliga juniorů: PSG Zlín – Olomouc (17).
Sobota 26. listopadu
FLORBAL
Pohár České pojišťovny mužů: Hluk – Sokol Pardubice (19.30).
FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín – Dukla Praha (15). I. liga staršího dorostu: Fastav Zlín – Hradec Králové (12.30, UT Luhačovice).
FUTSAL
Superfrankie liga Uherskohradišťska – 3. kolo: Ave Bar Bar – NGBS (10), Efekt – Jebat Haters (10.30), Ave Bar Bar – Banda (11.05), NGBS – Efekt (11.40), Jebat Haters – Banda (12.10), Eurofan – La Coka Nostra (12.45), Terasa Bar – Knights (13.15), GFC – Eurofan (13.50), Terasa Bar – La Coka Nostra (14.25), Knights – GFC (14.55, vše hala Gymnázia v Uherském Hradišti).
HOKEJ
II. liga mužů: Vsetín – Technika Brno (17.30), Valašské Meziříčí – Hodonín (17).
Extraliga staršího dorostu: Zlín – Pardubice (12.30), Vsetín – Jihlava (13.45). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Olomouc (10.30). Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Rymice (15.15), Kvasice – RHL Přerov (17), Tlumačov – Morkovice (18.40), Tovačov – Jiskra Chropyně (20.20).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Loozers – Boston Zlín (9), Rivermen Malenovice – Tečovice (11), Stator – Tigers Malenovice (13).
KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Jihlava (14). I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Jičín (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Jičín (13).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Lužkovice – Mysločovice (15), Galaktikos – Kašava (16.30).
PLAVÁNÍ
Vánoční cena města Zlína – 53. ročník (start v 10 a v 16 hodin, lázně Zlín).
STOLNÍ TENIS
II. liga žen: Sokol Vsetín – Ústí nad Orlicí B (10). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Šarovy (14), Rožnov pod Radhoštěm – Kostelec (14).
VOLEJBAL
Extraliga mužů: Fatra Zlín – Benátky nad Jizerou (17). II. liga žen: Vsetín – Ostrava B (9 a 14).
Neděle 27. listopadu
BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín – Šlapanice (15.15).
FLORBAL
Divize mužů: Hluk – Přerov (19). II. liga žen: Hluk – Bulldogs Brno B (12.15), Slavičín – 1. AC Uherský Brod (13.30), Bulldogs Brno B – Vsetín (14.45), 1. AC Uherský Brod – Hluk (16), Vsetín – Slavičín (17.15, vše SH Hluk).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. – Plzeň B (11). II. liga mužů: Napajedla – Sokol V. Meziříčí (11), Vsetín – MHK Karviná, L. Zubří – Tatran Litovel B (15), Rožnov p. R. – Holešov (16).
HOKEJ
Krajská liga: Vsetín B – Rosice (17.45). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Havířov (11).Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (17), Slušovice – Holešov Gators (18.40), Plačkov – Barex Chropyně (20.30).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Poskládaní – Benfika (15), Lešení – Kocovina (16.30).
PLAVÁNÍ
Vánoční cena města Zlína – 53. ročník (9, lázně Zlín).
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Kostelec (10), Rožnov pod Radhoštěm – Šarovy (10).