VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlín - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

1.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Ostrčilík

Pátek 31. října

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Hradec Králové (19, SH Zelené). Oblastní přebor I: SBK Valašské Meziříčí – Prostějov B (18). Oblastní přebor II: Valašské Meziříčí B – Olšany (19.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Turnov (18, SH Širůch ve Starém Městě).

Sobota 1. listopadu

ATLETIKA

5. ročník Luhačovického běhu Kerteamu (10.45, start hlavního závodu na nábřeží u Městského domu kultury Elektra). 15. ročník Otrokovického půlmaratonu (11, start u Dětského lanového centra Lanáček na Baťově).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Kladno (19.30). Zlínský přebor mužů: FBC TJ Sokol Bystřice p/H – FBK Valašské Meziříčí B (9.05), Panthers Otrokovice C – Zlín Lions (10.25), Bystřice p/H – Val. Klobouky B (11.45), Zlín Lions – FBK Valašské Meziříčí A (13.05), FBK Valašské Meziříčí B – Sokol Val. Klobouky B (14.25), FBK Valašské Meziříčí A – Panthers Otrokovice C (15.45) – vše ve SH Zubří.

FOTBAL

MSFL: Hulín – Orlová (14). Divize: Uherský Brod – Vrchovina (14). Krajský přebor: Luhačovice – Boršice, Kelč – Vsetín, Bystřice p. H. – Holešov, Chropyně – Mozkovice (13.30). I. A třída: Juřinka – Štítná nad Vl., Vidče – Hrachovec, Osvětimany – Dolní Němčí, Ostr. N. Ves – Žalkovice, Jaroslavice – Nedachlebice (13.30). I. B třída: Janová – Kateřinice, Jablůnka – Hovězí, Hutisko – Lidečko, Horní Lideč – Val. Polanka, Tečovice – Veselá, Ořechov – Praktice (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Louky, Hvozdná – Pohořelice, Vlachovice B – Rudimov, Trnava – Březůvky, SK Vizovice B – Šanov (13.30), Luhačovice B – Sehradice B (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Zdounky (13.30). Kroměříž III. třída: Míškovice – Chvalčov, Bařice – Šelešovice, Zborovice B – Břest (Troubky), Kvasice B – Pravčice (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Nedakonice B (14). Okresní přebor Vsetín: Střítež A – FC Vel.Karl.+Karol. B (13.30). Vsetín III. třída: Ústí – Nový Hrozenkov, Růžďka – Krhová A, Branky – Střelná, Hošťálková – Juřinka B, Valašská Bystřice B – Lužná (13.30). Vsetín IV. třída: Zubří B – Kladeruby, Police – Jasenice (13.30).

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: Valašské Meziříčí – Droždín (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HK Otrokovice – Stator (9), Tečovice – Tigers Malenovice (11).

HOKEJ

Liga žen: Vsetín – Cherokees Brno (9.15). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (17), Vsetín – Poruba (17.30). Extraliga juniorů: Zlín – Kometa Brno (16.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Zlín – Havířov (13, ZS Luďka Čajky), Vsetín – Kometa Brno (12.30). Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – RHL Přerov (16.15), Žopy – Rebels (18). Okresní hokejová liga: Top Moravia – Old Stars (16, ZS v Uh. Ostrohu), Moravian Ducks – Cyclones (18.15, ZS v Uh. Hradišti).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Tatra Smíchov B (14, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů:KST Zlín B – Opava (14).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Nymburk (17, SH Širůch ve Starém Městě). II. liga žen: Vsetín – Bílovec (10 a 14).

Neděle 2. listopadu

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Hluk B – 1. AC Uherský Brod (9), Orel Uherský Brod – Holešov C (10.25), Počenice B – Val. Klobouky (11.50), 1. AC Uherský Brod – Orel Uherský Brod (13.15), Holešov C – Počenice B (14.40), Val. Klobouky – Hluk B (16.05) – vše SH v Hluku.

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zábřeh (10.15, Kunovice). Divize: Brumov – Kozlovice (10.15). Krajský přebor: Fryšták – Baťov, Vigantice – Rožnov pod R., Vizovice – Provodiv (13:30). I. A třída: Val. Příkazy – Podkopná Lhota (10), Val. Klobouky – Vlachovice, Zubří – Slušovice, Podlesí – Brumov B, Nedašov – Val. Meziříčí B, Mladcová – Újezdec, Březolupy – Nivnice, Kvasice – Strání, Bojkovice – Hluk (13.30). I. B třída: Sehradice – Tlumačov (10), Slavičín B – Příluky (10.15), Francova Lhota – Prostř. Bečva, Zašová – Lhota u Vsetína, Dolní Bečva – Ratiboř, Tešnovice – Lukov, Roštění – Admira Hulín, Malenovice – Skaštice, Kostelec u Hol. – Lužkovice, V. Otrokovice B – Zlechov, Staré Město – Nedakonice, Havřice – Kunovice, Jalubí – Koryčany, Vlčnov – Morkovice B, Buchlovice – Sušice (13.30). Okresní přebor Zlín: Újezd – Slopné, Bratřejov – Nevšová, Vysoké Pole – Březnice, Bylnice – Jasenná, Dolní Lhota – Návojná, Nedašova Lhota – Ludkovice, Lípa – Mladcová B (13.30). Zlín III. třída: Jestřabí – Pozlovice (10), Kostelec – Kašava, Březová – Mysločovice, Tečovice B – Spytihněv, Štípa – Všemina, Halenkovice – Žlutava, Štítná n. Vl. B – Poteč, Rokytnice – Příluky B (13.30). Zlín IV. třída: Bohuslavice – Lipová (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Němčice (10.15, Všetuly), Slavkov p. H. – Kyselovice, Záříčí – Skaštice B, Střílky – Mrlínek, Lubná – Zborovice, Rataje – Loukov (13.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Rymice (10), Kostelec u Hol. B – Komárno (10.30), Rajnochovice – Prusinovice, Hlinsko p. H. – Tučapy, Martinice – Žeranovice, Ludslavice – Zahnašovice, Dřínov – Kyselovice B, Lutopecny – Počenice, Zlobice – Bezměrov, Litenčice – Záhlinice (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí B – Nezdenice, Hluk B – Bílovice, O. Lhota – Drslavice A, Zlámanec – Slavkov, Slovácko C – Šumice, Traplice – Jarošov, Kudlovice – Košíky (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Stříbrnice (10), Jankovice – Podolí (13.30). Okresní přebor Vsetín: Lhotka n.B. – Huslenky A, Halenkov A – Poličná, Choryně A – Horní Bečva A, Prlov – Hutisko B, Kelč B – Bynina, Valašská Bystřice A– Dolní Bečva B (13.30). Vsetín III. třída: Lačnov – Valašská Senice, Loučka – Semetín (13.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Krhová B, Velká Lhota – Horní Bečva B (13.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rangers Zlín – Tečovice (9), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (11).

HÁZENÁ

Kvalifikace o postup na ME mužů: Česko – Makedonie (13.30, SH Euronics). I. liga žen: Otrokovice – Slavia B (15), Zlín B – J. Hradec (17). II. liga žen: Lesana Zubří – Ostrava (15). Krajská liga mužů: Holešov – Veselá (10.30), Uherské Hradiště – Litovel B (9.30, SH v Uherském Hradišti).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Vítkovice (17, ZS Luďka Čajky). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Olomouc (12, PSG aréna). Kroměřížská liga: Barex Chropyně – Slušovice (16.15), Vážany – HC Reds (17.55). Okresní hokejová liga: Shooters – Rangers (16.45, ZS v Uh. Hradišti).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Jeseník B (10).

Autor: Redakce

1.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dobrovolníci vyběhali Diakonii 20 tisíc a spálili téměř 700 tisíc kalorií.
16

Dobrovolníci vyběhali Diakonii 20 tisíc a spálili téměř 700 tisíc kalorií

Průtah Nivnicí změní povrch.
4

Z průtahu Nivnicí zmizí kostky

AUTOMIX.CZ

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

Přestože má většina z nás kopřivnickou tatrovku zafixovanou z minulosti jako automobilku zaměřenou na luxusní "papalášské" limuzíny, případně jako výrobce nákladních aut, v historii najdeme i několik vozů, které se těmto definicím naprosto vymykají.

Jakub Vágner ve Starém Městě vyprávěl o Amazonii

"Nejhorším ze všech zvířat v Amazonii jsou pro mě motýly. Největší nebezpečí vám tam hrozí od těch, co nejsou vidět, jako jsou bakterie, paraziti," nechal se slyšet sportovní rybář Jakub Vágner.

AKTUALIZOVÁNO

Police hledá svědky nehody motorky v Kostelanech

Prudké brzdění mělo za následek pád motorkáře i jeho spolujezdkyně v Kostelanech nad Moravou. Nehoda se stala v neděli 23. dubna u fotbalového hřiště těsně před zápasem mezi týmy Kostelany nad Moravou a Ostrožská Lhota.

Dálnici z Otrokovic do Babic by mohli začít stavět už příští rok

VIDEO / Psal se rok 1963, když v ČSSR naplánovali čtyřproudou silnici H55 z Olomouce do Břeclavi a dál ke státní hranici. Od té doby sice její část otevřeli, ale stále jí převážná většina chybí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies