VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

28.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Zdeněk Vlach

Pátek 28. září

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy: Jameson Boys Val. Meziříčí – Dukla Olomouc (tělocvična ZŠ Šafaříkova, 18).

FOTBAL

I. B třída: Hrachovec – Horní Lideč, Nedakonice – Zlámanec (16). Zlín, IV. třídy: Neubuz – Lutonina (15.30), Racková – Doubravy (17). Kroměříž III. třída: Kroměříž B – Zlobice (14.45), Zahnašovice – Tučapy, Kostelec u Hol. B – Rajnochovice, Záhlinice – Mysločovice B, Míškovice – Rymice, Pravčice – Komárno, Martinice – Břest, Ludslavice – Chvalčov, Hlinsko p. H. – Holešov B, Bařice – Zborovice B, Záříčí B – Litenčice, Dřínov – Skaštice B, Šelešovice – Kvasice B, Lubná B – Rataje, Těšnovice B – Bezměrov, Kyselovice B – Počenice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: 1. FC Slovácko C – Košíky (14). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Buchlovice (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Slovácko-Vážany – Uh. Ostroh B, Babice – Nedakonice B (15.30). Meziokresní přebor žen: Kroměříž – Žalkovice (12.30).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní liga mužů: UH Rangers – Top Moravia (20, ZS v Uherském Hradišti). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Kometa Brno (16.30). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Vítkovice (12, PSG aréna), Vsetín – Poruba (11). Krajská liga dorostu: Uherský Ostroh – Brno (10.30).

PLOCHÁ DRÁHA

I. ligy družstev – 10. kolo MČR družstev, 9. Slovácký ovál – závod MČR jednotlivců do 125 ccm (14, Březolupy).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, OS I. tř.: Kroměříž A – Morkovice A, TJ Holešov C – OÚ Lubná A, Bystřice p. H. D – Bystřice p. H. C (18).

Sobota 29. září

ATLETIKA

Běh městem Val. Meziříčí – silniční běh na 10 km (10.30, start na náměstí).

BASKETBAL

II. liga, muži: Valašské Meziříčí – KK Jasenice (17, SH stavební prům.), Uh. Brod – UP Olomouc (17.30), Kroměříž – Šumperk (18).

CYKLISTIKA

Svatováclavská časovka dvojic: Pravčice (10).

FLORBAL

Jihomoravský přebor mužů – divize B: Florec Brno – Gullivers Sokol Brno I D (9.30), FBK FRAMOZ Rousínov – FBŠ Hattrick Brno C (10.50), FBC Lupeni Pohořelice – Florec Brno (12.10), Gullivers Sokol Brno I D – FBK FRAMOZ Rousínov (13.30), Hattrick Brno C – FBC Lupeni Pohořelice (14.50, vše SH Morkovice).

FOTBAL

MSFL: Fastav Zlín B – Slovácko B (10.30, Letná), Hulín – Prostějov (16). Divize: Vik. Otrokovice – Bohunice, Spytihněv – Vracov, Morkovice – Kravaře, Val. Meziříčí – Mohelnice (16). Krajský přebor: Vigantice – Holešov, Bystřice p. H. – Provodov, Velké Karlovice – Uherský Brod, Luhačovice – Chropyně, Vsetín – Slušovice, Kateřinice – 1. Valašský FC (15.30). I. A třída: Ostr. Nová Ves – Mladcová, Kněžpole – Bojkovice (15.30). I. B třída: Poličná – Janová, Kostelec u Hol. – Lukov, Tečovice – Skaštice, Jaroslavice – Lubná, Slavkov – Prakšice, Osvětimany – Zdounky (15.30). Okresní přebor Zlín: Veselá – Napajedla B, Dolní Lhota – Lípa, Sehradice – Bratřejov (15.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – Pozlovice (12.30), Mladcová B – Pohořelice, Příluky B – Fryšták B (15.30). Zlín IV. třída: Velký Ořechov – FC Vizovice (15), Dobrkovice – Provodov B, Hvozdná B – Lužkovice B (15.30). Kroměříž III. třída: Kyselovice B – Dřínov (15.30). Vsetín III. třída: Podlesí B – Ústí, Huslenky A – Liptál, Choryně B – Juřinka B (15.30). Vsetín IV. třída: Lhota u Vs. B – Ratiboř B (10.30), Horní Bečva B – Krhová B, Růžďka – Janová B (15.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Drslavice – Šumice (15.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Dol. Němčí B – Tupesy (15.30). Základní třída Uh. Hradiště: Přečkovice – Orel Uh. Brod (14), Nedakonice B – Tučapy (15.30). Meziokresní soutěž žen: Babice – Kroměříž (15.30). I. liga st. dorostenců: Fastav Zlín – Baník Ostrava (11, Vršava), Slovácka – Opava (11, Širůch).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Hranice (18). Zlínská liga mužů: Valašské Meziříčí – Veselá (15), Uh. Hradiště – Zubří (15.30, SH v Uh. Hradišti).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Uh. Hradiště – Blansko (17), Uh. Brod – Břeclav B (17). Okresní hokejová liga mužů: Fantasia Flyers – Moravian Ducks (16), Cyclones – Panthers (21, oba ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Kladno (16.30). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Vítkovice (11). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – Brno (10.30). Uherský Ostroh – Brumov (10.30). Liga žen: Vsetín – Uničov (18).

VOLEJBAL

II. liga žen: Vsetín – Bílovec (10 a 14).

Neděle 30. září

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Liberec (16, SH Zelené). II. liga, mužů: Uh. Brod – Šumperk (9), Val. Meziříčí – Opava B (10, SH stav. prům.), Kroměříž – Olomouc (13).ČP žen: Zlín – Příbor (11, SH Zelené).

DOSTIHY

Klusácké dostihové odpoledne na závodišti ve Slušovicích (13–16).

FLORBAL

Extraliga mužů: Panthers Otrokovice – Liberec (17). Zlínská liga mužů: 1. AC Uherský Brod – Orel Uherský Brod (12), Val. Klobouky – Hluk B (13.20), Holešov B – 1. AC Uherský Brod (14.40), Hluk B – Počenice B (16), Orel Uherský Brod – Val. Klobouky (17.20), Počenice B – Holešov B (18.40, vše SH Spartaku Uh. Brod).

FOTBAL

Krajský přebor: Boršice – Vlachovice (15.30). I. A třída: Val. Meziříčí B – Vidče, Brumov B – Dolní Bečva (10), Podkopná Lhota – Val. Klobouky, Hovězí – Štítná n. Vl., Hutisko-Solanec – Juřinka, Zubří – SK Vizovice, Podlesí – Nedašov, Kvasice – Újezdec, Příluky – Fryšták, Hluk – Ořechov, Žalkovice – Dolní Němčí, Březolupy – Nedachlebice (15.30). I. B třída: Val. Příkazy – Choryně (10), Slavičín B – Val. Polanka (10.15), Lhota u Vsetína – Zašová, Lidečko – Jablůnka, Francova Lhota – Kelč, Březnice – Ad. Hulín, Malenovice – V. Otrokovice B, Těšnovice – Louky, Lužkovice – Baťov 1930, Nivnice – Nedakonice, Ostrožská Lhota – Jalubí, Zlámanec – Havřice, Strání – Zlechov, Sušice – Koryčany (15.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Vysoké Pole, Bylnice – Tlumačov, Újezd – Kostelec, Nevšová – Kašava (15.30). Zlín III. třída: Mirošov – Poteč, Vlachovice B – Rokytnice (14). Tečovice B – Lhota u Malen., Hvozdná – Mysločovice, Štípa – Březůvky (hřiště Kostelec), Komárov – Březová, Halenkovice – Všemina, Štítná n. Vl. B – Biskupice, Paseky – Nedašova Lhota, Návojná – Slopné, Šanov – Drnovice (15.30). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Nevšová B (10), Tichov – Bohuslavice (10.15), Smolina – Lipová (14). Rudimov – Jestřabí, Loučka – Petrůvka, Divnice – Sehradice B, Neubuz – Kašava B, Jasenná – Trnava, Zádveřice – Veselá B, Lutonina – Bratřejov B, Žlutava – Paseky B, Hřivínův Újezd – Doubravy, Jaroslavice B – Racková, Spytihněv B – Kudlov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Kyselovice – Rusava, Prusinovice – Němčice, Lutopecny – Slavkov p. H., Morkovice B – Roštění, Střílky – Záříčí, Mrlínek – Zborovice, Loukov – Žeranovice (15.30). Kroměříž III. třída: Kvasice B – Bařice (10), Holešov B – Zahnašovice (10.15, hř. Všetuly), Těšnovice B – Kroměříž B (12.15), Tučapy – Pravčice, Martinice – Míškovice, Ludslavice – Záhlinice, Hlinsko p. H. – Kostelec u Hol. B, Chvalčov – Rajnochovice, Břest – Mysločovice B, Komárno – Rymice, Zborovice B – Lubná B (hř. Troubky), Šelešovice – Záříčí B, Počenice – Litenčice, Bezměrov – Skaštice B, Rataje – Zlobice (15.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Kelč B (10.15), Krhová A – Halenkov (15), Lhotka n. B. – Vel. Karl.+Karol. B, Valašská Bystřice – Nový Hrozenkov, Horní Bečva A – Valašská Senice, Ratiboř A – Střítež, Dolní Bečva B – Prostřední Bečva (15.30). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Hutisko B, Lužná – Police, Lačnov – Leskovec, Prlov – Hošťálková (15.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Velká Lhota, Zděchov – Střelná, Huslenky B – Jablůnka B, Študlov – FC Vsetín C, Branky – Vidče B, Loučka – Jarcová, Bynina – Kladeruby (15.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Kunovice – Vlčnov (10.15), Kostelany n/M. – Hluk B, Bánov – Kudlovice, 1. FC Slovácko – Nezdenice, Polešovice – Břestek, Košíky – Mařatice (15.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Částkov – Huštěnovice (10.15), Buchlovice – Traplice, Pitín – Uh. Ostroh, Jarošov – Staré Město, Boršice u Bl. – Horní Němčí, Kněžpole B – Strání B (15.30). Základní třída Uh. Hradiště: Rudice – Žítková (14), Suchá Loz – St. Hrozenkov (15), Slovácko-Vážany – Babice, Mistřice – Uh. Ostroh B, Medlovice – Podolí, Jankovice – Bílovice, Popovice – O. N. Ves B, Topolná – Jalubí B, Korytná – Drslavice B, Březová – Hradčovice, Bystřice p/L. – Komňa (15.30). Meziokresní přebor žen: Žalkovice – Březůvky, Kroměříž – Babice (12.30).

HÁZENÁ

I. liga, muži: Bystřice p. H. – Louny (10.30). I. liga žen: Kunovice – J. Otrokovice (16, SH v Kunovicích). II. liga mužů: Holešov – Hranice B (10.30), Napajedla – Polanka (10.30) ,Vsetín – Šumperk (14.30), Zubří B – MHK Karviná (17). II. liga žen: Bánov – Velká Bystřice (11). I. liga st. dorostenců: Zubří – Zlín (15). I. liga ml. dorostenek: Kunovice – Pardubice (14, SH v Kunovicích). II. liga st. dorostenců: Vsetín – Prostějov (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, OS I. tř.: Hulín C – Hulín D, OÚ Lubná B – Količín A, Rymice – Roštín (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Chomutov (17). Krajská liga mužů: Brumov – Plumov (17). Okresní liga mužů: Shooters – Old Stars (16.30, ZS v Uh. Hradišti). Liga juniorů: Vsetín – Warrior Brno (10.30). Liga st. dorostu: Uh. Hradiště – Frýdek-Místek (10). Krajská liga juniorů: Uherský Brod – Uherský Ostroh (16.30). Krajská liga dorostu: Val. Meziříčí – Boskovice (10).

RAGBY

I. liga: Zlín – Petrovice (14, Stadion mládeže).

Autor: Redakce

28.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Uherskohradišťská nemocnice. Ilustrační foto.
20

Už žádné čekání. Zjistěte si, kolik je v nemocnici pacientů

1. FC Slovácko - AC Sparta Praha. Ilustrační foto

Zápas se současnou Spartou je výzva, říká kouč Slovácka

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

FOTOGALERIE / Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

V Bánově zmizela ze zaparkovaného auta horská kola za 170 tisíc

Dvě horská kola v celkové hodnotě 170 tisíc korun zmizela v noci z pátku na sobotu 12. srpna v Bánově.

Starosta Slavkova Libor Švardala si převzal zlatou stuhu za vítězství v kraji

FOTOGALERIE / Zlatou stuhu za vítězství v krajském kole Vesnice roku si v neděli z rukou hejtmana Jiřího Čunka převzal starosta obce Libor Švardala. Po úvodních zdravicích a vystoupení mužského pěveckého sboru Slavkovjané proběhlo samotné předávání ocenění. 

Poutní slavnost Matice velehradské si užívali dospělí i děti

FOTOGALERIE / Slavnost Nanebevzetí Panny Marie, která připadá podle liturgického kalendáře na 15. srpna, si už několik let přicházejí věřící užít do poutního Velehradu. Nejinak tomu bylo v úterý, kdy se v církevním areálu uskutečnila na oslavu patronky tamní baziliky jedenáctá pouť Matice velehradské.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení