VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přehled sportovních událostí ve Zlínském kraji o víkendu

25.11.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik

Pátek 25. listopadu
BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – Trutnov (SH Zelené, 19). Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jameson Boys Valašské Meziříčí – KK Jasenice (19.30, tělocvična ZŠ Šafaříkova).

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů: Vsetín – Brno Úvoz (20).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – SK Dobré (18). Kroměříž, okresní soutěž mužů I. třídy: OÚ Lubná A – TJ Holešov B, Osíčko A – Bystřice p. H. D, Bystřice p. H. C – Količín A, Morkovice B – Hulín D (18). Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Vážany-Ořechov A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Polešovice B – Hluk A (18), Vážany-Ořechov C – Vlčnov D (18.30). Zlínsko I. třída: Vysoké Pole – Otrokovice D (18), Rokytnice – Kostelec C (18.30), KST Zlín E – Orel Zlín B (19.30). Zlínsko II. třída: Otrokovice E – KST Zlín F (18.30). Zlínsko III. třída: S. Jasenná B – Luhačovice (17.30), Šarovy B – Rokytnice B, Štítná B – Halenkovice (18.30). Zlínsko IV. třída: Kašava B – Újezd B (17.30), Mysločovice D – KST Zlín G (18). Zlínsko V. třída: Slopné C – Želechovice n. Dř. B (18.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Moravská Slavia Brno (sportovní hala v Uherském Hradišti, 18).

Sobota 26. listopadu
SKETBAL

Oblastní přebor žen a juniorek: Uherský Brod – Lanžhot (9 a 11, sportovní hala Uherský Brod).

FLORBAL

2. liga žen – divize VI: Bulldogs Brno – TJ Sokol Lanžhot (9), FbC Aligators Moutnice Nesvačilka – 1. AC Uherský Brod (10.10), Panthers Otrokovice – Bulldogs Brno B (11.20), TJ Sokol Lanžhot – FbC Aligators Moutnice Nesvačilka (12.30), 1. AC Uherský Brod – Bulldogs Brno B (13.40), Bulldogs Brno – Panthers Otrokovice (14.50, vše SH Morkovice).

FUTSAL

Futsalová liga Uherské Hradiště: 4Fun_Team – FC Labužníci (11), Benfica – FC Banda Staré Město (11.40), 4Fun_Team – Deportivo (12.20), Grasshoppers – FC Banda Staré Město (13), FC Labuznici – Benfica (13.40), Deportivo – Grasshoppers (14.20, vše hala Gymnázia v Uherském Hradišti).

HÁZENÁ

Evropský Vyzývací pohár: Zubří – MRK Goražde (18). II. liga mužů: Vsetín – Havířov (16). II. liga starších dorostenců: Vsetín – Litovel (18).

KUŽELKY

1.liga: Luhačovice – Náchod (14).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Opava, Uherské Hradiště – Karviná (17). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Zlín (11). Krajská liga mužů: Kroměříž – Vel. Bíteš, Uherský Brod – Warrior Brno (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – UH Rangers (ZS v Uherském Ostrohu, 16). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Hodonín (13.15). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Nový Jičín (12). Liga žen: Vsetín – Opava (14).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Malenovice dorost – Orel Malenovice (12.30), Tigers Malenovice – Zlínský Švec (14.30), Kroměříž – Stator (16.30).

KOPANÁ

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Argentika – Rudé boys (15), Mikel – Pobřeží Kocoviny (16:30). Halový mikulášský turnaj žen v Holešově: (9–17).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Náchod (10). II. liga žen, skupina B: Luhačovice – Česká Třebová (13.30). III. liga žen, skupina B: Jiskra Otrokovice – Nový Jičín (10). Jihomoravská divize mužů: Slavičín B – Luhačovice B (14).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – El Niňo Praha B (14). Krajská divize mužů: Kostelec A – Rožnov p. R. B (16), Bylnice – KST Zlín C, Spartak Hulín – KST Dolní Němčí B, Kunovice – Jiskra Otrokovice, Bystřice p. H. – Fryšták, Val. Meziříčí – SK Slavičín. Krajská soutěž mužů I. třídy: Vlčnov – Bystřice p. H. B (16.30), Nivnice – Spartak Hulín B, Vidče – Újezdec-Těšov, Vsetín B – Mysločovice, Jiskra Otrokovice B – Bystřice p. L (17), KST Zlín D – Dolní Němčí C (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B – Orel Zlín A, Jiskra Otrokovice C – Ostr. Nová Ves (13), Bojkovice – Slavia Kroměříž, Morkovice – Val. Meziříčí B, Slavkov – Šarovy, TJ Holešov – Kostelec B (17). Uherskohradišťsko I. třída: Orel Ostr. N. Ves B – Strání A (17), Dolní Němčí D – Orel Uherské Hradiště B (17.30). Uherskohradišťsko II. třída: Nivnice C – Bojkovice B (14), Vážany-Ořechov B – Velehrad A (17), Újezdec-Těšov C – Drslavice-Veletiny A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice C – Komňa A (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Kunovice D (10), Orel Ostr. N. Ves D – Břestek A (14.30), Újezdec-Těšov E – Bílovice D (16.30), Velehrad B – Zlechov B (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Polešovice C, Orel Uherské Hradiště E – Hluk C (9), Dolní Němčí G – Vážany-Ořechov E (10), Strání B – Kunovice E (13.30), Bánov A – Horní Němčí B (17), Bystřice p. Lop. C – Slavkov C (18). Zlínsko I. třída: Štítná – Slavičín B, Orel Zlín C – Fryšták B, Val. Klobouky – Bylnice C (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – Vysoké Pole B (13), S. Jasenná – Fryšták C (16), Újezd – Želechovice n. Dř. (16.30), Napajedla – Slopné (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice C – HUK A (9), Louky B – Slušovice, Bohuslavice n. Vl. – Otrokovice F (17). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Halenkovice B (10), Šarovy C – Val. Klobouky B (14.30), Bohuslavice u Zlína – Slopné B (17). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. C – Mysločovice E (13.30), Bohuslavice n. Vl. B – Pohořelice (14), Vysoké Pole C – Orel Zlín E (17).

TENIS

Turnaj mistrů tenisových padesátníků ve Zlíně v Mladcové (9–16).

VOLEJBAL

Český pohár mužů osmifinále: Zlín Benátky n. J. (17). I. liga žen: Uherské Hradiště – Moravská Slavia Brno (sportovní hala v Uherském Hradišti, 17). II. liga mužů: Nivnice – Hlučín ( 10 a 14). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Zlín (sportovní hala v Uherském Hradišti, 10 a 14). Krajský přebor mužů: Holešov – Hošťálková, Napajedla – Valašské Meziříčí (10 a 13), Hulín – Uh. Hradiště (11 a 15). II. liga žen: Vsetín – Lanškroun (9 a 13 hodin, sportovní hala Na Lapači). Krajský přebor žen: Slavičín – Uherský Brod, Spartak Hulín – Uherské Hradiště B (9 a 13), Univerzita Zlín – Valašské Meziříčí, Hošťálková – Rožnov (10 a 13).

Neděle 27. listopadu
FLORBAL

I. liga žen – turnaj ve Vsetíně: Brno Židenice B – TJ MEZ Vsetín (10), Psycho Brno FbC ZŠ Horní – SK Snipers Slavičín (11.30), SK Snipers Slavičín – Brno Židenice B (13), TJ MEZ Vsetín – Psycho Brno FbC ZŠ Horní (14.30).

FUTSAL

Futsalová liga Uherské Hradiště: FC Derfla – 1.FC Štěpnice (9), FC Cure – Rigor Mortis F.C. (9.40), 1.FC Štěpnice – Ajax Mistřice (10.20), FC Cure- FC Derfla (11, vše hala Gymnázia v Uherském Hradišti).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Zlín (10.30). II. liga mužů: Holešov – Olomouc, Zubří B – Lesana Zubří (17). I. liga starších dorostenců: Zubří – Zlín (15). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Lovosice (13). II. liga starších dorostenců: Rožnov p. R. – Velká Bystřice (14). II. liga mladších dorostenců: Rožnov p. R. – Velká Bystřice (16).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Poruba, Vsetín – Opava (14).

KOPANÁ

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Recal – Galaktikos (15), Lešení – Benefika (16:30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Frýdek-Místek (17.30). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Zlín (13). Krajská liga mužů: Uherský Ostroh – Plumlov (17). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Hodonín (10.15). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – Uherský Ostroh (16.30).

SLEDGE HOKEJ

1. liga: Zlín – Karlovy Vary (PSG aréna, 15.30)

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Králův Dvůr B (10). Krajská divize mužů: Spartak Hulín – KST Zlín C, Kunovice – Rožnov p. R., Bystřice p. H. – SK Slavičín, Val. Meziříčí – TJ Fryšták (10.30), Bylnice – Dolní Němčí B (11), Kostelec – Jiskra Otrokovice (18). Krajská soutěž mužů I. třídy: KST Zlín D – Spartak Hulín B (10), Nivnice – Dolní Němčí C, Vidče – Bystřice p. H. B, Vlčnov – Újezdec-Těšov, Vsetín B – Bystřice p. L. (10.30), Jiskra Otrokovice B – Mysločovice (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B – Slavia Kroměříž (8), Bojkovice – Orel Zlín, Morkovice – Šarovy, Slavkov – Val. Meziříčí B, TJ Holešov – Ostr. Nová Ves (10.30), Jiskra Otrokovice C – Kostelec B (17.15). Kroměříž, okresní soutěž I. tř.: Hulín C – Roštín A (8), Rymice A OÚ Lubná B (9). Kroměříž, okresní soutěž II. tř.: Bystřice p. H. E -Kroměříž B (8), Kostelec u Hol. A – TJ Holešov C (9), Hulín E – Kostelec u Hol. B (14). Uherskohradišťsko I. třída: Nivnice B – Vlčnov B, Orel Uherské Hradiště A – Kunovice B (8), Bílovice A – Kunovice C (9). Uherskohradišťsko II. třída: Vlčnov C – Orel Uherské Hradiště C (8), Drslavice-Veletiny B – Dolní Němčí E, Bystřice p. Lop. B – Polešovice A (9). Uherskohradišťsko III. třída: Orel Ostr. N. Ves C – Zlechov A, Újezdec-Těšov D – Bílovice B (8), Orel Uherské Hradiště D – Slavkov B (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Hluk B – Velehrad C (9). Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Vážany-Ořechov D (9). Regionální přebor Vsetínsko: TJ Rožnov p. R. D – Oznice A, Valašské Meziříčí C – Sokol Vsetín A, Růžďka A – Valašské Meziříčí D, TJ Karolinka – TJ Rožnov p. R. C, Gumárny Zubří OST – Vidče B (9). Zlínsko II. třída: Louky – Kašava (9). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Racková (8).

25.11.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ve středu ve Slováckém deníku: prvňáčci ze ZŠ Sportovní Uherské Hradiště

Pracovník roku v sociálních službách 2017. Slavnostní vyhlášení v Baťově vile ve Zlíně.
20

Čtyři ženy ze Slovácka získaly ocenění za sociální péči

V Hradišti opět rozdávali mezinárodní certifikáty anglického jazyka

Téměř dvojnásobek žáků Základní školy UNESCO oproti loňsku se sešlo v úterý 19. září ve velkém sále uherskohradišťské Reduty, aby převzali mezinárodní certifikáty anglického jazyka Cambridge.

Smrt nasátím čerpadlem v bazénu v Hradišti nehrozí

HLASUJTE V ANKETĚ / Smrt teprve dvanáctileté dívky Anny-Sofie v bazénu rehabilitačního centra v Praze v polovině srpna letošního roku, kterou nasálo filtrační zařízení, a čtrnáctiletého Adama v libereckém aquaparku, který utonul o rok dříve, když jej také nasálo výkonné hladinové čerpadlo, vyvolává otázky, zda jsou všechny veřejné bazény a vodní atrakce bezpečné.

Čtrnáctiletý chlapec utekl ze školy, už jedenáct dnů je nezvěstný

 Již dlouhých jedenáct dnů policisté neúspěšně pátrají čtrnáctiletém Ladislavu Mikovi. Svěřenec Dětského domova v Uherském Ostrohu odešel v pátek 8. září v deset hodin dopoledne ze školy v Uherském Ostrohu a od té doby ho nikdo neviděl.

V Uherském Hradišti si připomenou povodně

Dlouhé vydatné deště, které se později změnily v povodně, znamenaly pro mnoho lidí ztrátu jistot nebo dokonce boj o přežití.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení