VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Kam za sportem ve Zlínském kraji

14.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

Pátek 14. října
BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: KK Jasenice – Zora Olomouc (tělocvična stavební průmyslovky ve Valašském Meziříčí, 19.30).

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Plzeň (Městský stadion Uherské Hradiště, 20.15).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Luhačovice B – Ratíškovice B (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Vítkovice (17.30). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Přerov (19).

STOLNÍ TENIS

Krajská soutěž mužů II. třídy: Šarovy A – Ostr. Nová Ves A (18). Kroměříž, okresní soutěž I. třída: Lubná A – Količín A, TJ Holešov B – Rymice A, Osíčko A – Bystřice p. H. C (18). Uherskohradišťsko III. třída: Hluk A – Bílovice B (18). Zlínsko I. třída: Rokytnice A – Orel Zlín C (18.30), KST Zlín E – Vysoké Pole A (19.30). Zlínsko II. třída: Kašava A – KST Zlín F (17.30). Zlínsko III. třída: Štítná B – Šarovy B, Otrokovice F – Slušovice A (18.30). Zlínsko IV. třída: Mysločovice D – Šarovy C (18), Slopné B – KST Zlín G (18.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Opava (sportovní hala v Uherském Hradišti, 18).

Sobota 15. října
ATLETIKA

39. ročník Chřibského maratonu (start v 10.30 na atletickém stadionu v Kroměříži, cíl tamtéž).

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – BCM Ostrava (17), Kroměříž – Karviná (17.30).

CYKLISTIKA

Finálový turnaj MČR v sálové cyklistice (11 až 18, SH na Zeleném ve Zlíně).

FLORBAL

Extraliga mužů: Otrokovice – Ostrava (17).

FOTBAL

Divize: Napajedla – Hodonín (15). Krajský přebor: Vigantice – Uh. Brod, Holešov – Hluk (Střelnice), Slušovice – Provodov, Bystřice p. H. – Boršice, Vsetín – V. Karlovice a Karolinka (Tyršova, 14.30). I. A třída: Lukov – Hovězí, Vidče – Vlachovice, Ořechov – 1. FC Slovácko C, Prakšice – Žalkovice, Ostr. Nová Ves – Nedachlebice (14.30). I. B třída: Jablůnka – Lhota u Vsetína, Janová – Val. Bystřice, Choryně – Hrachovec, Tečovice – Kelč, Osvětimany – Jalubí, Slavkov – Šumice (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Rataje – Němčice (14.30). Kroměříž III. třída: Lubná B – Počenice, Kvasice B – Bezměrov (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Babice – Korytná (10), Strání B – Ostr. N. Ves B (14.30). Základní třída Uherské Hradiště: Částkov – Kostelany B (10.15), Uh. Ostroh B – Březolupy B, Drslavice B – Žítková (14.30). Vsetín III. třída: Hošťálková – Krhová A (14.30). Vsetín IV. třída: Ústí – Huslenky B, Růžďka -Juřinka, Hutisko B – Krhová B (14.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Štípa (14.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Lhota u Malen., Luhačovice B – Rokytnice (UT), Nedašova Lhota – Drnovice (14.30). Zlín IV. třída: Hvozdná B – Neubuz, Lužkovice B – Lutonina, SK Vizovice B – Zádveřice, FC Vizovice – Petrůvka (Zádveřice), Sehradice B – Jestřabí (14.30). MSL žen: Val. Meziříčí – Hodonín (UT, 13.30). Divize žen: Březnice – Holešov, Nezdenice – Vlkoš (14.30).

KUŽELKY

III. liga mužů: Slavičín – Zábřeh (10). Jihomoravská divize: Otrokovice – Telnice (10), Vsetín – Moravská Slávia Brno C (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Boskovice (16.30), Kroměříž – Brumov (17). Okresní liga mužů: Old Stars – Top Moravia (15.40, ZS v Uherském Ostrohu). Liga žen: Vsetín – Bulldogs Brno (17). Extraliga juniorů: Zlín – Vítkovice (ZS Luďka Čajky, 12.15). Krajská liga dorostu: Uherský Ostroh – Blansko (10.15).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Kunovice (11). Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Hlučín (11).

PÉTANQUE

Hakman Cup o pétanqueového krále Uherskohradišťska, 3. turnaj (hřiště v Buchlovicích, 13).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – Choceň (14), Uherský Ostroh B – Holice (15). Krajská divize mužů: KST Zlín C – Kostelec A (10), Dolní Němčí B – Kostelec A, Bystřice p. H. A – Bylnice A, Val. Meziříčí A – Hulín A, Fryšták A – Otrokovice A, Slavičín A – Rožnov p. R. B (17), KST Zlín C – Kunovice A (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Dolní Němčí C – Vlčnov A (13.30), Hulín B – Vidče A, Otrokovice B – KST Zlín D, Mysločovice A – Újezdec-Těšov A, Bystřice p. L. A – Bystřice p. H. B (17), Nivnice A – KST Vsetín B (18.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Otrokovice C – Bylnice B (13), Kroměříž A – Morkovice A, Orel Zlín A – Slavkov A, TJ Holešov A – Bojkovice A, Kostelec B – Val. Meziříčí B (17). Uherskohradišťsko I. třída: Kunovice B – Bílovice A, Strání A – Vážany-Ořechov A, Kunovice C – Orel Ostrožská Nová Ves B (17), Vlčnov B – Dolní Němčí D (19). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Drslavice-Veletiny A (10), Vážany-Ořechov B – Nivnice C (17). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice C – Újezdec-Těšov D (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Újezdec-Těšov E – Horní Němčí A (16.30), Drslavice-Veletiny C – Velehrad C (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Bystřice p. Lop. C (9), Strání B – Velehrad D (13.30), Vážany-Ořechov E – Kunovice E (14.30), Bánov A – Hluk C, Slavkov C – Dolní Němčí G (17). Zlínsko I. třída: Bylnice C – Otrokovice D (10), Kostelec C – Slavičín B (14), Orel Zlín B – Fryšták B, Val. Klobouky A – Štítná A (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – Napajedla A (13), Újezd A – Otrokovice E (16.30), Vysoké Pole B – Fryšták C, Želechovice n. Dř. A – Slopné A (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice C – Louky B (9), Halenkovice A – Luhačovice A (10), Bohuslavice n. Vl. A – S. Jasenná B, HUK A – Rokytnice B (17). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Val. Klobouky B (10), Halenkovice B – Újezd B (13), Bohuslavice u Zlína A – Kašava B (17). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. C – Slopné C (13.30), Bohuslavice n. Vl. B – Vysoké Pole C (14), Racková A – Želechovice n. Dř. B (17).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Opava (10). II. liga žen: Vsetín – Prostějov (sportovní hala Na Lapači, 10 a 14). II. liga mužů: Nivnice – Holubice (10 a 14). Krajský přebor mužů: Staré Město B – Uh. Hradiště A, Hošťálková A – Bojkovice A (10 a 13), Hulín A – Napajedla A (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Univerzita Zlín, Hulín – Valašské Meziříčí (9 a 13), Rožnov p. R. – Uherské Hradiště B (10 a 13).

Neděle 16. října
BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Karviná (10), Kroměříž – BCM Ostrava (11).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Uničov (Kunovice, 10.15), Zlín B – Zábřeh (Letná, 10.30). Divize: Brumov – Petrovice (10.15). Krajský přebor: Val. Meziříčí B – Kateřinice (UT), Dolní Němčí – Morkovice, 1. Valašský FC – Luhačovice (UT, 14.30). I. A třída: Val. Klobouky – Brumov B, Slavičín B – Hutisko, Dolní Bečva – Štítná n. Vl., SK Vizovice – Podkopná Lhota, Zubří – Juřinka, J. Otrokovice – Kněžpole (Nový stadion), Mladcová – Březolupy, Kvasice – Příluky, Újezdec – Chropyně (14.30). I. B třída: Lidečko – Horní Lideč, Zašová – Poličná, Val. Polanka – Nedašov, Francova Lhota – Podlesí, Malenovice – Těšnovice, Lubná – Louky, Admira Hulín – Míškovice, Fryšták – Lužkovice, Zdounky – Březnice, Zborovice – Kostelec u Hol., V. Otrokovice B – Sušice, Zlechov – Bojkovice, Havřice – Koryčany, Zlámanec – Strání (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Rusava (Všetuly, 10.15), Žeranovice – Morkovice B, Roštění – Kyselovice, Střílky – Skaštice, Slavkov p. H. – Mrlínek, Prusinovice – Rajnochovice (14.30). Kroměříž III. třída: Martinice – Žalkovice B, Rymice – Mysločovice B, Hlinsko p. H. – Skaštice B, Tučapy – Loukov, Břest – Kostelec u Hol. B, Komárno – Zahnašovice, Ludslavice – Pravčice, Roštín – Těšnovice B, Bařice – Zborovice B, Šelešovice – Záhlinice, Lutopecny – Zlobice, Litenčice – Dřínov, Rataje B – Kyselovice B (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Mařatice – Vlčnov, Břestek – Horní Němčí, Uh. Ostroh – Nezdenice, Košíky – Nivnice, Traplice – Ostr. Lhota, Hluk B – Polešovice, Kostelany n. M. – Drslavice (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – Kněžpole B, Jarošov – Buchlovice, Huštěnovice – Kunovice, Boršice u Bl. – Bánov (14.30). Základní třída Uherské Hradiště: Orel Uh. Brod – Rudice (10.30), Tučapy – Medlovice, Popovice – Jalubí B, Jankovice – Topolná, Bílovice – Slovácko-Vážany, Bojkovice B – Dolní Němčí B, Bystřice p. L. – Suchá Loz, Komňa – Březová, St. Hrozenkov – Podolí (14.30), Záhorovice – Hradčovice (15). Okresní přebor Vsetín: Val. Příkazy – Prlov (10), FC Vsetín B – Huslenky A (10.15), Střítež n. B. – Lhotka n. B., Prostř. Bečva – Val. Senice, Velké Karlovice a Karolinka B – Ratiboř A (Karolinka), Nový Hrozenkov – Dolní Bečva B, Halenkov – Horní Bečva (14.30). Vsetín III. třída: Janová B – Kateřinice B, Lužná – Kelč B, Liptál – Hrachovec B, Lačnov – Jarcová, Police – Choryně B, Leskovec – Podlesí B (14.30). Vsetín IV. třída: Vidče B – Jasenice (10), Lhota u Vs. B – Lidečko B (11.30), Střelná – Zděchov, Študlov – Ratiboř B, Jablůnka B – FC Vsetín C, Kladeruby – Mikulůvka, Branky – Loučka, Bynina – Velká Lhota (14.30). Okresní přebor Zlín: Napajedla B – Jaroslavice, Kostelec – Bratřejov, Bylnice – Kašava, Tlumačov – Veselá, Újezd – Sehradice, Vysoké Pole – Ludkovice (14.30). Zlín III. třída: Lípa – Příluky B (10), Halenkovice – Březůvky, Hvozdná – Mysločovice, Lukov B – Komárov, Paseky Zlín – Březová, Tečovice B – Pohořelice, Biskupice – Smolina, Návojná – Slopné, Štítná n. Vl. B – Poteč, Vlachovice B – Pozlovice, Nevšová – Mirošov (14.30). Zlín IV. třída: Hřivínův Újezd – Mladcová B (Doubravy), Tichov – Horní Lhota (10.15), Lipová – Divnice, Bohuslavice n. Vl. – Šanov (14), Velký Ořechov – Jaroslavice B, Racková – Žlutava, Kudlov – Paseky Zlín B, Doubravy – Provodov B, Spytihněv B – Dobrkovice, Trnava – Štípa B, Veselá B – Kašava B, Jasenná – Všemina, Rudimov – Loučka (14.30). Divize žen: Napajedla – Velké Pavlovice (UT, 10.15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Karviná (12.45). I. liga mužů: Zlín – Chodov (15). II. liga mužů: Napajedla – Havířov (10.30), Lesana Zubří – Trnávka, Holešov – Vsetín (17). Středomoravská liga: Zlín B – Uherské Hradiště (11), Luhačovice – Litovel B (11.45). Severomoravská liga mužů: Veselá B – Paskov junior (13), Veselá A – Hranice B (15).

FLORBAL

II. liga žen: Bulldogs Brno B – 1. AC Uherský Brod (9), Moutnice Nesvačilka – Otrokovice (10.10), Orel Uherské Hradiště – Lanžhot (11.20), 1. AC Uherský Brod – Moutnice (12.30), Otrokovice – Orel Uherské Hradiště (13.40), Lanžhot – Bulldogs Brno B (14.50, vše SH Morkovice).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Uherský Ostroh – Moravské Budějovice (17). Okresní liga mužů: Moravian Ducks – Shooters (16.45, ZS v Uherském Hradišti). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Havířov (14). Liga juniorů: Vsetín – Frýdek-Místek (17.30). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Orlová (10). Krajská liga juniorů: Uherský Brod – Kroměříž (16.30).

MOTORISMUS

Rallyslalom – 2. díl seriálu (Biskupice, 13).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Petrovice (Stadion mládeže, 13.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – Holice, Uherský Ostroh B – Choceň (10). Krajská divize mužů: Bystřice p. H. A – Hulín A, Val. Meziříčí A – Bylnice A, Fryšták A – Rožnov p. R. B, Slavičín A – Otrokovice A (10.30), Dolní Němčí B – Kunovice A (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Dolní Němčí C – Vidče A (8), Nivnice A – Otrokovice B (10), Hulín B – Vlčnov A, KST Vsetín B – KST Zlín D, Mysločovice A – Bystřice p. H. B, Bystřice p. L. A – Újezdec-Těšov A (10.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Otrokovice C – Bojkovice A (8), Orel Zlín A – Morkovice A, TJ Holešov A – Bylnice B, Ostr. Nová Ves A – Val. Meziříčí B (10.30), Kroměříž A – Slavkov A (11). Kroměříž, okresní soutěž I. třída: Bystřice p. H. D – Morkovice B, Hulín C – OÚ Lubná B (8), Roštín A – Hulín D (9). Kroměříž, okresní soutěž II. třída: TJ Holešov C – Kroměříž B (8), Osíčko B – Hulín E, Kostelec u Hol. A – Morkovice C (9), Bystřice p. H. E – Kostelec u Hol. B (14). Uherskohradišťsko I. třída: Nivnice B – Újezdec-Těšov B, Orel Uherské Hradiště A – Orel Uherské Hradiště B (8). Uherskohradišťsko II. třída: Vlčnov C – Újezdec-Těšov C, Bojkovice B – Bystřice p. Lop. B (8), Velehrad A – Orel Uherské Hradiště C (9). Uherskohradišťsko III. třída: Orel Ostrožská Nová Ves C – Vážany-Ořechov C (8), Komňa A – Vlčnov D, Slavkov B – Polešovice B (9), Orel Uherské Hradiště D – Zlechov A (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Břestek A – Zlechov B, Bílovice D – Dolní Němčí F, Hluk B – Velehrad B, Kunovice D – Orel Ostrožská Nová Ves D (9). Uherskohradišťsko V. třída: Horní Němčí B – Polešovice C (10.30), Vážany-Ořechov D – Orel Uherské Hradiště E (11.30). Regionální přebor Vsetínsko: Valašské Meziříčí C – Růžďka A (8), Sokol Vsetín A – TJ Rožnov p. R. C, Oznice A – Vidče B, Vidče C – Gumárny Zubří OST A, TJ Rožnov p. R. D – TJ Karolinka A (9). Zlínsko II. třída: Louky A – S. Jasenná A (9). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Orel Zlín E (8), Mysločovice E – Pohořelice A (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Holešov A – Valašské Meziříčí A (10 a 13). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Třebíč (10 a 14).

14.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Evakuace zaměstnanců a zákazníků v obchodním centru ve Zlíně Malenovicích
AKTUALIZOVÁNO
18

Policie evakuovala obchodní centrum ve Zlíně. Poplach vyvolala fotopast

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun
8

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun

AKTUALIZUJEME

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Slovácko nasázelo Zlatým Moravcům tři góly

První ostrý přípravný zápas letní přípravy zvládli fotbalisté Slovácka na jedničku. Slovenskému ligovému celku ze Zlatých Moravců nasázeli tři branky, když se trefili mladíci Sadílek s Kubalou a zkoušený Španěl Armero.

Noční srážka dvou osobních aut si vyžádala tři zraněné

Tři zraněné si vyžádala dopravní nehoda krátce po půlnoci na sobotu 24. června u Bystřice pod Lopeníkem.

Dva zraněné vytáhli z auta v příkopu hasiči

Zraněním řidiče a spolujezdce osobního automobilu na křižovatce silnice I/50 mezi Bánovem a Suchou Lozí skončila dopravní nehoda ve středu 21. června krátce před 15. hodinou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies