VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Zlínsku?

Zlínský kraj - Kam za sportem na Zlínsku?

7.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Pátek 7. června

FOTBAL

I. B třída: Baťov 1930 – Skaštice (18.30). Okresní přebor Zlín: Bratřejov – Nevšová (18). Zlín IV. třída: Lipová – Rudimov (18). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kudlovice – Drslavice (17.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí – Jankovice (17.30). Vsetín III. třída: Police – Huslenky A (18).

Sobota 8. června

ATLETIKA

32. ročník Zlínské lesní hodinovky (start v 10 v Lesní čtvrti ). Desítka okolo komína – silniční běh na 10 km ve Val. Meziříčí (start 12.30 od areálu společnosti Deza).

DOSTIHY

Rovinové dostihové odpoledne na závodišti ve Slušovicích: Cena Michala Pokorného (14), Cena města Slušovice (14.30), Cena Music Clubu SUD (14.55), Cena lékáren Boh. Hanáka (15.25), Cena týdeníku Jalovec (15.55), Cena hejtmana Zlínského kraje (16.30), Cena stáje FIGARO (17.05), Cena parašutistů JUMP-TANDEM (17.30).

FLORBAL

Memoriál Petra Halušky – 3. ročník turnaje mužů (10, SH v Kunovicích).

FOTBAL

MSFL: Hulín – Orlová (16.30). Divize: Spytihněv – Hodonín, Vikt. Otrokovice – Bystřice n P., Morkovice – Přerov (16.30). Krajský přebor: Kateřinice – Vigantice, Luhačovice – Bystřice p/H., Vsetín – Boršice, Chropyně – Uh. Brod, Slušovice – Provodov, Holešov – Vlachovice (16.30). I. A třída: O. N. Ves – Příluky (16.30). I. B třída: Slavkov – Nivnice (10), Kelč – Poličná, Jablůnka – Val. Polanka, Jaroslavice – Kostelec u Hol., Louky – Vik. Otrokovice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Ludkovice, Dolní Lhota – Veselá (16.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – Návojná (13.30). Zlín IV. třída: Kašava B – Lužkovice B (hřiště Lužkovice), Jestřabí – Nevšová B (hřiště Nevšová), Paseky B – FC Vizovice (hřiště Zádveřice), Doubravy – Provodov B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Staré Město – Horní Němčí (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Nedakonice B – Popovice, Drslavice B – St. Hrozenkov (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Zářičí – Zborovice (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Holešov B, Kyselovice B – Zborovice B, Těšnovice B – Šelešovice (hřiště Bařice), Dřínov – Bezměrov, Lubná B – Kvasice B (16.30). Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva B – Halenkov (16.30). Vsetín III. třída: Podlesí B – Choryně B, Hutisko B – Prlov (16.30). Vsetín IV. třída: Střelná – Huslenky B, Ratiboř B – Študlov, FC Vsetín C – Janová B, Vidče B – Horní Bečva B, Krhová B – Bynina (16.30). Moravskoslezská divize žen: Nezdenice – DFK Holešov (16), Brumov – Nové Sady (17). Meziokresní přebor žen: Napajedla – Babice (16). I. liga st. dorostenců: Zlín – Brno (11, Vršava). Benefice: Real Top Praha – Zlín Stars (17, Vršava).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev mužů: Valašské Meziříčí – Prštné (9), Vsetín B – Otrokovice (9).

SOFTBALL

Extraliga mužů: Kunovice – Tempo Praha (14 a 16, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

Neděle 9. června

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Kroměříž (10.15, Městský stadion). Divize: Slavičín – Šumperk (10.15). Krajský přebor: 1.Valašský FC – Vel. Karlovice (16.30). I. A třída: Podlesí – Hovězí, Zubří – Val. Meziříčí B, Dol. Bečva – Hutisko, Vizovice – Juřinka, Nedašov – Vidče, Val. Klobouky, Štítná n/Vl., Březolupy – Kvasice, Žalkovice – Hluk, Dol. Němčí – Bojkovice, Mladcová – Ořechov, Újezdec – Fryšták (16.30), Brumov B – Podkop. Lhota (17). I. B třída: Těšnovice – Tečovice (hřiště Kroměříž), Zlechov – Havřice, Val. Příkazy – Slavičín B (10), Franc. Lhota – Lhota u Vs., Lidečko – Hrachovec, Choryně – Janová, Zašová – Hor. Lideč, Lůžkovice – Březnice, Lubná – Malenovice, Lukov – Admira Hulín, Sušice – Osvětimany, Strání – Ostr. Lhota, Prakšice – Zlámanec, Koryčany – Jalubí, Nedakonice – Zdounky (16.30). Okresní přebor Zlín: Nevšová – Bylnice (15), Bratřejov – Újezd, Lípa – Kostelec, Kašava – Napajedla B Vysoké Pole – Tlumačov (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Mysločovice (10.15), Vlachovice B – Štítná n/Vl. B, Mirošov – Paseky (14), Rokytnice – Šanov, Pozlovice – Drnovice, Poteč – Slopné, Biskupice – Nedašova Lhota, Halenkovice – Mladcová B, Komárov – Příluky B, Štípa – Tečovice B (hřiště Kostelec), Všemina – Hvozdná, Březová – Lhota u Mal., Pohořelice – Fryšták B (16.30). Zlín IV. třída: Tichov – Loučka (10.15), Smolina – Rudimov, Lipová – Divnice, Bohusl. n/Vl. – Horní Lhota (14), Spytihněv B – Žlutava, Jaroslavice B – Hř. Újezd, Kudlov – Dobrkovice, Racková – Velký Ořechov, Lutonina – Neubuz, Zádveřice – Jasenná, Veselá B – Hvozdná B, Trnava – SK Vizovice B, Petrůvka – Sehradice B (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kunovice – Drslavice, 1. FC Slovácko – Polešovice, Bánov – Košíky, Kostelany n/M – Mařatice, Vlčnov – Břestek, Hluk B – Šumice, Kudlovice – Nezdenice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Buchlovice – Částkov, Boršice u Bl. – Dol. Němčí B, Jarošov – Kněžpole B, Pitín – Strání B, Traplice – Tupesy, Uh. Ostroh – Huštěnovice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Rudice – Záhorovice, Přečkovice – Komňa (14), Suchá Loz – Březová (15), Slovácko-Vážany – Jankovice, Medlovice – Topolná, Mistřice – Jalubí B, Babice – O. N. Ves B, Uh. Ostroh B – Bílovice, Podolí – Tučapy, Korytná – Bystřice p/L, Žitková – Hradčovice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice – Střílky (15), Němčice – Rusava, Morkovice B – Mrlínek, Lutopecny – Loukov, Slavkov p. H. – Kyselovice, Roštění – Žeranovice (16.30). Kroměříž III. třída: Záhlinice – Břest (13.30), Ludslavice – Tučapy, Zahnašovice – Rymice, Míškovice – Chvalčov, Kostelec u Hol. B – Komárno, Rajnochovice – Mysločovice B, Martinice – Hlinsko p. H., Kroměříž B – Počenice, Bařice – Zlobice, Zářičí B – Rataje (16.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Horní Bečva A (10.15), Krhová A – Valašská Bystřice (15), Lhotka n.B. – Ratiboř A, Vel.Karl.+Karol. B – Prostřední Bečva, Kelč B – Střítež, Nový Hrozenkov – Valašská Senice (16:30). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Lačnov, Lužná – Huslenky A, Ústí – Hošťálková, Police – Juřinka B, Leskovec – Liptál (16.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Loučka (15.30), Zděchov – Lhota u Vs. B, Jablůnka B – Růžďka, Branky – Mikulůvka, Jarcová – Kladeruby (16.30). MOP žen: Kroměříž – Žalkovice (14).

SOFTBALL

Extraliga mužů: Kunovice – Eagles Praha (12 a 14, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

TENIS

ATP Valašska v Brumově (turnaj amatérů nad 40 let v Brumově, 9–18).

Pondělí 10. června

FOTBAL

Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Liberec (15, v Uherském Hradišti).

Autor: Redakce

7.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun
8

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun

Přípravný zápas: 1.FC Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
26

Slovácko nasázelo Zlatým Moravcům tři góly

Noční srážka dvou osobních aut si vyžádala tři zraněné

Tři zraněné si vyžádala dopravní nehoda krátce po půlnoci na sobotu 24. června u Bystřice pod Lopeníkem.

Dva zraněné vytáhli z auta v příkopu hasiči

Zraněním řidiče a spolujezdce osobního automobilu na křižovatce silnice I/50 mezi Bánovem a Suchou Lozí skončila dopravní nehoda ve středu 21. června krátce před 15. hodinou.

Život na Velké Moravě přilákal do skanzenu rekordní počet školáků

Pět tisíc žáků a studentů základních a středních škol z České a Slovenské republiky, Ukrajiny a Anglie využilo nabídky Archeoskanzenu Modrá a tamního sdružení Velkomoravané k účasti na 9. ročníku dvoutýdenního jarního výukového programu nesoucího název Život na Velké Moravě.

Jedenáct zadržených fanoušků. Superpohár zaměstnal stovky policistů

Vysoký stupeň rizika, nasazení desítek těžkooděnců, psovodů, jízdní hlídky, vrtulníků či antikonfliktního týmu a jedenáct zadržených výtržníků. I tak se dal vnímat ostře sledovaný fotbalový zápas mezi týmy FC Fastav Zlín a ŠK Slovan Bratislava, které se utkaly po třiadvaceti letech v obnoveném finále o Československý pohár.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies