VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem?

20.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Pátek 21. dubna

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín – Plzeň (19).
FOTBAL
I. liga: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (20.15).

Sobota 22. dubna

ATLETIKA

Noční běh v Kroměříži (20.30, start na Velkém náměstí).
CYKLISTIKA
MČR juniorů v kolové (9.30 - 17, hala Zelené ve Zlíně)
FOTBAL
Fortuna MSFL: Otrokovice - Sigma Olomouc B (10.30). Fortuna divize: Holešov - Žďár (16). Krajský přebor: Rožnov p. R. - Provodov, Kelč - Vigantice, Bystřice p. H. - Fryšták, Morkovice - Chropyně (16). I. A třída: Val. Klobouky - Podlesí (14.30), Slušovice - Val. Meziříčí B, Vidče - Brumov B, Juřinka - Sehradice, Vlachovice - Jaroslavice Napajedla - Újezdec, Osvětimany - Žalkovice, Hluk - Skaštice, Kvasice - Bojkovice (16). I. B třída: Hutisko - Lidečko, Kateřinice - Hovězí, Prlov - Francova Lhota, Tečovice - Mladcová, Slavičín B - Lukov, Zborovice - Zlechov, Staré Město - Prakšice, Drslavice - Ořechov (16). Okresní přebor Zlín: Louky - Mysločovice (16). Zlín III. třída: Příluky B - Bratřejov (16). Zlín IV. třída: Veselá B - Lužkovice B (16). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Skaštice B (16). Kroměříž III. třída: Bařice – Roštín (15.15), Rusava – Zahnašovice, Kyselovice – Rataje (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Dolní Němčí B – Kněžpole, Slavkov – Hluk B (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Mařatice, Orel Uh. Brod – Strání B (16). Okresní přebor Vsetín: VKK B – Halenkov (15), Střítež – Poličná, Choryně – Jarcová (16). Vsetín III. třída: Hošťálková – Halenkov B, Zubří B – Růžďka, Lačnov – Kladeruby (16). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Mikulůvka, Krhová B – Velká Lhota (16:00), Vsetín B – Valašská Polanka B (17:30).
Krajský přebor žen: DFK Holešov – Nezdenice (14), Brumov – Březnice (14), Lužkovice – Březůvky (16), Babice – Žalkovice (16).
HÁZENÁ
I. liga žen: J. Otrokovice – Olomouc B (13), Kunovice - Zlín B (16.30). II. liga mužů: Luhačovice – Šumperk (10.30), Holešov-Přerov - Rožnov p. R. (17).
INLINE HOKEJ
Memoriál Karla Rachůnka a Pavla Demitry v Brumově - 3. ročník (10 - 22).
NOHEJBAL
Krajská soutěž družstev: Valašské Meziříčí – Sokol Prštné (9), Vsetín C – Vlčnov (9).
ORIENTAČNÍ BĚH
Pohár města Zlína - 68. ročník: závod jednotlivců (12, start v Otrokovicích u Kynologického klubu za Moravní lávkou).

Neděle 23. dubna

FOTBAL
Fortuna MSFL: Slovácko B - Velké Meziříčí (10.15), Fastav Zlín B - Hulín (10.30). Fortuna divize: Brumov - Uherský Brod (10.15). Krajský přebor: Boršice - Luhačovice, Štítná n. Vl. - Baťov , Strání - Vsetín (16). I. A třída: Val. Příkazy - Horní Lideč (10), Nedašov - Zubří, Nedachlebice - Nivnice, Koryčany - Dolní Němčí, Vlčnov - Malenovice (16). I. B třída: Lípa - Tlumačov (10), Semetín - Val. Polanka (10.15), V. Otrokovice B - Kostelec u Hol. (10.30), Hrachovec - Dolní Bečva, Zašová - Lhota a Vsetína, Prostř. Bečva - Ratiboř, Lužkovice - Nevšová, Příluky - Veselá, Admira Hulín - Němčice, Ludkovice - Ostr. Nová Ves (hř. Provodov), Buchlovice - Kunovice, 1.FC Slovácko C - Nedakonice, Morkovice - Březolupy (16). Okresní přebor Zlín: Březůvky - Luhačovice B (13), Rokytnice - Bylnice (15.30), Mladcová B - Jasenná, Březnice - Dolní Lhota, Nedašova Lhota - Návojná, Újezd - SK Zlín 1931 (16). Zlín III. třída: Napajedla B - Kostelec (10.15), Drnovice - Loučka (14), Žlutava - Vizovice, Halenkovice - Doubravy, Pohořelice - Slušovice B, Štípa - Fryšták B, Spytihněv - Březová, Tečovice B - Kašava, Šanov - Pozlovice, Neubuz - Rudimov, Vysoké Pole - Velký Ořechov, Biskupice - Štítná n. Vl. B, Poteč - Slopné (16). Zlín IV. třída: Dobrkovice - Provodov B, Jestřabí - Petrůvka (10), Tichov - Vlachovice B (10.15), Smolina - Hřivínův Újezd, Lipová - Bohuslavice n. Vl., Mirošov - Horní Lhota (14), Všemina - Zádveřice, Lhota - Mysločovice B, Kudlov - Hvozdná, Komárov - Racková, Vlčková - Trnava (hř. Lukov), Lutonina - Jaroslavice B (16). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Břest (10.15, hř. Všetuly), Počenice – Mrlínek (13), Chvalčov – Roštění, Zdounky – Slavkov p. H., Komárno – Lubná, Těšnovice – Střílky (16). Kroměříž III. třída: Chropyně B – Šelešovice (10.15), Ludslavice – Pravčice, Žeranovice – Záhlinice, Míškovice – Tučapy, Rajnochovice – Prusinovice, Hlinsko p. H. – Rymice, Bezměrov – Záříčí (hř. Záříčí), Lutopecny – Zlobice, Litenčice – Zborovice B, Kvasice B – Dřínov (16).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Bánov – Jalubí, Topolná – Březová, Slavkov – Hluk B, Šumice – Havřice, Sušice – Bílovice, Uh. Ostroh A – Jarošov (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Popovice (10.15), Žítková – Vlčnov B (14), Záhorovice – Nezdenice (15), Traplice – Polešovice, Velehrad – Babice, Huštěnovice – Košíky, Kostelany – Ostr. Lhota, Horní Němčí – Přečkovice, Boršice u Bl. – St. Hrozenkov, Pitín – Hradčovice (16). Základní třída Uherské Hradiště: SK Podolí – S. Loz (15), Kudlovice – Stříbrnice, Tučapy – Vážany, Mistřice – Uh. Ostroh B, Korytná – Drslavice B, Komňa – Bystřice p. L. (16). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Nový Hrozenkov, Huslenky – Krhová, Lhotka – Bynina, Valašská Bystřice – Jablůnka (16). Vsetín III. třída: Střelná – Janová (15), Branky – Ústí, Valašská Senice – Choryně B, Loučka – Hutisko B (16). Vsetín IV. třída: Zděchov – Police, Liptál – Študlov (16).
Divize žen: Rožnov pod Radhoštěm – Havířov (13.30), Holešovské holky – Podivín (14.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Uherský Brod (12.30).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Zlín – Strakonice (16).
INLINE HOKEJ
Memoriál Karla Rachůnka a Pavla Demitry v Brumově - 3. ročník (9 - 14).
ORIENTAČNÍ BĚH
Pohár města Zlína - 68. ročník: Český pohár štafet a Česká liga klubů (10, start v Otrokovicích u Kynologického klubu za Moravní lávkou).

Autor: Martin Břenek

20.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun
8

Nadace SYNOT rozdělila v hradišťském Klubu kultury dva miliony korun

Přípravný zápas: 1.FC Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
26

Slovácko nasázelo Zlatým Moravcům tři góly

Noční srážka dvou osobních aut si vyžádala tři zraněné

Tři zraněné si vyžádala dopravní nehoda krátce po půlnoci na sobotu 24. června u Bystřice pod Lopeníkem.

Dva zraněné vytáhli z auta v příkopu hasiči

Zraněním řidiče a spolujezdce osobního automobilu na křižovatce silnice I/50 mezi Bánovem a Suchou Lozí skončila dopravní nehoda ve středu 21. června krátce před 15. hodinou.

Život na Velké Moravě přilákal do skanzenu rekordní počet školáků

Pět tisíc žáků a studentů základních a středních škol z České a Slovenské republiky, Ukrajiny a Anglie využilo nabídky Archeoskanzenu Modrá a tamního sdružení Velkomoravané k účasti na 9. ročníku dvoutýdenního jarního výukového programu nesoucího název Život na Velké Moravě.

Jedenáct zadržených fanoušků. Superpohár zaměstnal stovky policistů

Vysoký stupeň rizika, nasazení desítek těžkooděnců, psovodů, jízdní hlídky, vrtulníků či antikonfliktního týmu a jedenáct zadržených výtržníků. I tak se dal vnímat ostře sledovaný fotbalový zápas mezi týmy FC Fastav Zlín a ŠK Slovan Bratislava, které se utkaly po třiadvaceti letech v obnoveném finále o Československý pohár.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies