Velmi dobře si mezi elitními piloty vedl i mladý Martin Bujáček. Ten v posádce se Štěpánem Palivcem obsadil 2. místo mezi juniory.

Z dosažených výsledků ovšem neměl nikdo velkou radost, neboť rally postihla tragická událost. Ve 13. rychlostní zkoušce totiž zahynuli Miroslav Levora jr. a Pavla Třebínová. Závody pak byly po 14 erzetách předčasně ukončeny. „Oba jsem velmi dobře znal, s Mirkem jsme dva roky soupeřili ve Fabia Cupu. Je to tragédie, nějaké výsledky jsou úplně bezvýznamné,“ nechal se slyšet Josef Sedláček.

Jezdec z Ostrožské Lhoty vedl pořadí ve třídě A od první rychlostky a až do cíle před sebe nikoho nepustil. V celkovém pořadí obsadil 18. příčku.

Jen o čtyři místa za ním zaostal při svém teprve druhém startu s velkým vozem Martin Bujáček z Uherského Brodu. Na voze Mitsubishi Lancer Evo dokončil jezdec Andrea rally teamu závod na 22. místě, mezi juniory byl druhý. „Výsledek lze považovat za úspěch. S novým spolujezdcem jsme dojeli bez problémů a nasbírali jsme spoustu nových zkušeností,“ zhodnotil svou první účast ve velkém mistrovství Martin Bujáček.