VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a vysledky

Zlínský kraj - Fakta a vysledky.

18.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Karel Rozehnal

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – H. Králové 83:91, Trutnov – Opava B 75:62, Benešov – Liberec 60:58, Litoměřice – Ústí n.L. 74:71, J. Hradec – Prostějov B 91:70, Sokol pražský – Vyšehrad 84:69, BA Sparta – Chomutov 94:72
1. Jindřichův Hradec 10 8 2 881:730 18
2. Chomutov 10 8 2 890:806 18
3. Opava B 10 7 3 760:704 17
4. Trutnov 10 7 3 783:742 17
5. Ústí n. L. 10 6 4 820:790 16
6. Sokol pražský 10 6 4 764:762 16
7. Hradec Králové 10 5 5 833:812 15
8. Vyšehrad 10 5 5 788:815 15
9. Zlín 10 4 6 748:746 14
10. Benešov 10 4 6 744:789 14
11. Litoměřice 10 4 6 740:789 14
12. BA Sparta 10 3 7 770:810 13
13. Prostějov B 10 3 7 708:793 13
14. Liberec 10 0 10 637:778 10

II. liga žen, skupina B: Jičín – Basket SMB 61:77, Krnov – UNI Brno 83:50, Orlová – Pliska Pardubice B 73:53, Brandýs n. L. – Proton Zlín 78:51, Prosek – Příbor 70:64, Krnov – Pliska Pardubice B 105:53, Orlová – UNI Brno 60:66, Brandýs n.L. – Příbor 90:51, Prosek – Proton Zlín 101:68.
1. Krnov 6 6 0 507:338 12
2. Basket SMB 5 5 0 366:282 10
3. Orlová 6 4 2 390:348 10
4. Brandýs n. L. 5 4 1 378:300 9
5. Jičín 5 3 2 366:372 8
6. Prosek 5 2 3 372:377 7
7. UNI Brno 5 2 3 324:341 7
8. Pardubice B 5 1 4 308:388 6
9. Zlín 6 0 6 370:492 6
10. Příbor 6 0 6 321:464 6

Liga juniorů, skupina B: Proton Zlín – Nymburk 59:93, Kyjov – H. Králové 86:56, Karviná – Žďár n. S. 79:67, Havířov – Kolín 65:50, Valašské Meziříčí – NH Ostrava 69:89, Nový Jičín – Krnov 134:50, Proton Zlín – H. Králové 70:65, Kyjov – Nymburk 68:74, Karviná – Kolín 82:79, Havířov – BK Žďár n. S. 73:72, Valašské Meziříčí – Krnov 84:56, Nový Jičín – NH Ostrava 108:61.
1. Nymburk 7 7 0 645:417 14
2. Kolín 8 5 3 583:564 13
3. Havířov 7 5 2 523:460 12
4. Karviná 7 5 2 543:500 12
5. NH Ostrava 7 5 2 482:505 12
6. Nový Jičín 7 4 3 609:488 11
7. Kyjov 7 4 3 489:421 11
8. Zlín 7 3 4 429:436 10
9. Žďár n. S. 8 2 6 526:580 10
10. Hradec Králové 7 2 5 457:541 9
11. Valašské Meziříčí 7 1 6 405:551 8
12. Krnov 7 0 7 369:597 7

Liga mladších dorostenek, skupina B: Havířov – SBŠ Ostrava B 75:39, Frýdek-Místek – Bruntál 55:53, Žďár n. S. – Slavia Proton Kroměříž 41:60, Pelhřimov – Příbor 74:56, OP Prostějov – Pliska Pardubice B 76:73, UP Olomouc – Kolín 71:46, Havířov – Bruntál 55:68, Frýdek-Místek – Ostrava B 54:51, Žďár n. S. – Příbor 60:42, Pelhřimov – Kroměříž 87:71, Prostějov – Kolín 47:72, Olomouc – Pardubice B 116:41.
1. UP Olomouc 6 6 0 480:277 12
2. Kroměříž 6 5 1 427:341 11
3. Kolín 6 5 1 353:294 11
4. Pelhřimov 6 4 2 391:343 10
5. Příbor 6 4 2 372:334 10
6. Žďár n. S. 6 3 3 310:281 9
7. Frýdek-Místek 6 3 3 313:379 9
8. Bruntál 6 2 4 335:331 8
9. Havířov 6 2 4 359:366 8
10. SBŠ Ostrava B 6 1 5 282:407 7
11. Prostějov 6 1 5 255:392 7
12. Pardubice B 6 0 6 312:444 6

Jihomoravský přebor mužů: ASK Blansko – Tesla Brno 66:77, Babice nad Svitavou A – Žabovřesky B 61:68, BC Vysočina B – Brno Černovice 76:64, Uherské Hradiště – Boskovice 54:100, Podolí – Husovice-B 102:67, Žďár n. S. B – Husovice 48:77, BC Vysočina B – Husovice 58:82, Babice nad Svitavou A – Tesla Brno 62:55, Uherské Hradiště – Husovice-B 92:97, Blansko – Žabovřesky B 56:75, Podolí – Boskovice 80:61, Žďár n. S. B – Brno Černovice 67:90.
1. Husovice 8 8 0 604:432 16
2. Boskovice 8 7 1 632:506 15
3. Podolí 8 5 3 616:479 13
4. Babice n. S. A 8 5 3 541:492 13
5. Tesla Brno 8 5 3 509:471 13
6. Žabovřesky B 8 4 4 521:506 12
7. Žďár n. S. B 8 4 4 569:555 12
8. Brno Černovice 8 4 4 542:540 12
9. BC Vysočina B 8 3 5 551:552 11
10. Husovice-B 8 3 5 534:648 11
11. Blansko 8 0 8 449:567 8
12. Uherské Hradiště 8 0 8 397:717 8

Jihomoravský přebor žen II a starších dorostenek: Tišnov – BC Vysočina 52:63 a 42:62, Podolí – Uherský Brod 87:52 a 94:31, Lanžhot – Ratíškovice 25:38 a 57:55.
1. Vysočina 8 8 0 503:364 16
2. Podolí 6 5 1 445:279 11
3. Ratíškovice 8 2 6 449:541 10
4. Tišnov 8 2 6 367:464 10
5. Zlín 6 3 3 395:388 9
6. Lanžhot 6 2 4 277:327 8
7. Uherský Brod 6 2 4 298:371 8

FLORBAL

I. liga žen, divize II: Žďár n. S. – MoutniceNesvačilka 5:3, Psycho Brno – Brno Židenice B 4:3, Šumperk – Vsetín 3:2, Otrokovice – Svitavy 8:2, Brno Židenice B – 1 Vítkovice B 1:3, MoutniceNesvačilka – Otrokovice 3:12, Vsetín – Psycho Brno 1:3, Svitavy – Žďár n. S. 2:9, Vítkovice B – Šumperk 2:4.
1. Šumperk 6 4 2 0 27:14 14
2. Otrokovice 6 4 1 1 32:18 13
3. Žďár n. S. 6 4 1 1 27:15 13
4. Vítkovice B 6 3 1 2 21:14 10
5. Orlicko-Třebovsko 4 3 0 1 19:11 9
6. Brno Židenice B 6 2 1 3 13:15 7
7. Psycho Brno 4 2 1 1 12:15 7
8. Vsetín 6 1 0 5 17:17 3
9. MoutniceNes­vačilka 4 0 1 3 12:28 1
10. Svitavy 6 0 0 6 9:42 0

II. liga žen, divize VI: Slavičín – 1. AC Uherský Brod 4:2, Univerzita Brno – Brno Židenice C 1:11, Brno Židenice C – Slavičín 1:6, 1. AC Uherský Brod – Univerzita Brno 13:0.
1. Slavičín 8 7 0 1 53:10 21
2. 1. AC Uherský Brod 8 7 0 1 44:11 21
3. Bulldogs Brno 8 6 1 1 39:16 19
4. Brno Židenice C 8 4 1 3 26:15 13
5. VFU Brno 8 3 2 3 24:31 11
6. Znojmo 8 2 1 5 13:23 7
7. Zlín 8 2 1 5 21:39 7
8. Lanžhot 8 1 1 6 11:39 4
9. Univerzita Brno 8 0 1 7 9:56 1

Zlínská liga mužů: Holešov B – Slavičín 0:7, Zlín – Zásobování Florbal Team 5:3, Dolní Němčí – 1. AC Uherský Brod 7:6, Počenice B – Orel Uherský Brod 5:6, 1. AC Uherský Brod – Holešov B 7:6, Hluk – Zlín 7:3, Slavičín – Dolní Němčí 4:3, Zásobování Florbal Team – Počenice B 3:6, FbC Orel Uherský Brod – S Hluk 2:4.
1. Hluk 8 8 0 0 45:19 24
2. Počenice B 8 5 1 2 39:30 16
3. 1. AC Uherský Brod 8 5 0 3 43:35 15
4. Zlín 8 4 2 2 40:28 14
5. Slavičín 8 3 3 2 30:24 12
6. Orel Uherský Brod 8 2 1 5 22:35 7
7. Dolní Němčí 8 2 0 6 24:43 6
8. Holešov B 8 1 0 7 21:47 3
9. Zásobování Florbal Team 8 0 1 7 27:50 1

II. liga juniorů, divize IV: Frýdek-Místek A – Přerov 6:3, 1. MVIL Ostrava – Havířov 4:6, Vsetín – Frýdek-Místek A 0:10, Přerov – 1. MVIL Ostrava 6:8, Havířov – Vsetín 9:2, Počenice – Otrokovice 2:7, Holešov – Hodonín 1:8, Hodonín – Počenice 7:5, Otrokovice – Holešov 6:0.
1. Havířov 8 8 0 0 67:25 24
2. Otrokovice 8 6 1 1 44:21 19
3. 1. MVIL Ostrava 8 5 1 2 57:39 16
4. Frýdek-Místek A 8 4 2 2 44:30 14
5. Hodonín 8 4 1 3 42:35 13
6. Počenice 8 2 0 6 32:47 6
7. Holešov 8 1 2 5 19:53 5
8. Vsetín 8 1 1 6 18:65 4
9. Přerov 8 1 0 7 37:45 3

III. liga juniorů, divize VI: Slavkov – Gullivers Brno 1:5, Orel Uherský Brod – Hluk 5:6, Gullivers Brno – Lanžhot 4:1, Orel Uherský Brod – Slavkov 2:6, Lanžhot – Hluk 0:4.
1. Hluk 6 5 1 0 30:15 16
2. Gullivers Brno 6 5 0 1 25:10 15
3. Hattrick Brno 4 2 1 1 10:11 7
4. Slavkov 4 1 0 3 9:14 3
5. Lanžhot 6 1 0 5 10:23 3
6. Uherský Brod 4 0 0 4 10:21 0

HÁZENÁ

I. liga mužů – 7. kolo: Chodov – Náchod 27:28, Ostrava – Litovel 23:32, Dvůr Králové – Šumperk 26:29, N.Veselí – Bystřice p.H. 35:25, Jičín B – Kostelec n.H. 24:25, Košutka – Karviná jun. nehl.
1. Karviná jun. 6 5 0 1 192:150 10
2. Litovel 7 5 0 2 193:169 10
3. Šumperk 7 5 0 2 208:198 10
4. Bystřice p. H. 7 4 0 3 222:213 8
5. Košutka 6 4 0 2 174:166 8
6. Náchod 7 4 0 3 190:190 8
7. Kostelec n. H. 7 4 0 3 189:203 8
8. N. Veselí 7 3 0 4 200:193 6
9. Chodov 7 3 0 4 193:193 6
10. Dvůr Králové 8 2 0 6 214:235 4
11. Jičín B 7 2 0 5 179:206 4
12. Ostrava 8 1 0 7 209:247 2

I. liga žen – 9. kolo: H.Brod – Otrokovice 27:27, Astra – SVŠ Plzeň A 23:28, HC Plzeň – Liberec 27:30, Poruba B – Slavia j. 24:24, Olomouc j. – Kobylisy 30:29, Č.Budějovice – Zlín j. 22:27.
1. Zlín j. 9 8 0 1 283:181 16
2. Slavia j. 9 7 1 1 272:223 15
3. SVŠ Plzeň 9 6 0 3 210:208 12
4. J. Otrokovice 9 5 1 3 256:233 11
5. H. Brod 9 5 1 3 230:230 11
6. Kobylisy 9 5 0 4 248:228 10
7. Olomouc j. 9 4 0 5 255:262 8
8. Poruba B 9 3 1 5 226:254 7
9. Č. Budějovice 9 3 0 6 209:231 6
10. Astra 9 3 0 6 190:237 6
11. Liberec 9 2 0 7 207:243 4
12. HC Plzeň 9 1 0 8 198:254 2

II. liga mužů – sk. Jižní Morava, 7. kolo: Hustopeče – Ivančice 26:28, Maloměřice – H.Brod 38:25, Zlín – SK Kuřim 41:29, Juliánov – Prostějov 26:24, Sokolnice – Bohunice 23:22, Telnice – V. Meziříčí 24:24.
1. Maloměřice 8 6 0 2 266:221 12
2. Ivančice 7 5 1 1 194:157 11
3. Zlín 7 4 2 1 237:191 10
4. Hustopeče 7 3 3 1 209:193 9
5. SK Kuřim 7 4 0 3 216:215 8
6. Bohunice 7 4 0 3 182:181 8
7. V. Meziříčí 7 3 1 3 185:173 7
8. Sokolnice 8 3 1 4 207:223 7
9. H. Brod 7 2 1 4 172:201 5
10. Prostějov 7 2 0 5 186:214 4
11. Telnice 7 1 1 5 182:217 3
12. Juliánov 7 1 0 6 162:212 2

II. liga mužů – sk. Severní Morava, 7. kolo: Polanka – Zubří jun. 28:23, Vsetín – Trnávka 27:27, Paskov – Olomouc 24:29, V. Bystřice – Holešov 24:15, Napajedla – Přerov B 38:27, L.Zubří – Havířov 29:28.
1. V. Bystřice 7 7 0 0 198:149 14
2. Napajedla 7 6 0 1 233:192 12
3. Olomouc 7 4 0 3 215:188 8
4. Havířov 7 4 0 3 213:192 8
5. Vsetín 7 3 1 3 206:189 7
6. Zubří jun. 7 3 0 4 209:204 6
7. Polanka 7 3 0 4 188:187 6
8. Přerov B 7 3 0 4 174:212 6
9. L. Zubří 7 3 0 4 159:201 6
10. Trnávka 7 1 2 4 175:189 4
11. Holešov 7 2 0 5 187:215 4
12. Paskov 7 1 1 5 180:219 3

II. liga žen, sk. Morava – 9. kolo: HSK Vlčnov – Bohunice 25:34, Měnín – Veselí B 11:43.
1. Kunovice 6 6 0 0 190:134 12
2. Veselí B 6 5 0 1 182:133 10
3. Olomouc 5 4 0 1 146:89 8
4. Karviná 6 3 0 3 176:132 6
5. V. Meziříčí 5 2 0 3 165:121 4
6. HSK Vlčnov 6 2 0 4 162:160 4
7. Bohunice 6 1 0 5 139:176 2
8. Měnín 6 0 0 6 61:276 0

Středomoravská liga mužů – 11. kolo: Zlín B – Dřevohostice 27:25, Kostelec B – Tatran Litovel B 33:28, Droždín – Senice 33:30, SK Velká Bystřice B – Uh. Hradiště 33:24, Žeravice – Uničov 13:23.
1. Uničov 10 9 0 1 270:212 18
2. Droždín 10 7 0 3 282:246 14
3. Litovel B 9 6 0 3 270:229 12
4. Bystřice B 10 6 0 4 284:269 12
5. Kostelec B 10 6 0 4 280:265 12
6. Dřevohostice 10 6 0 4 226:204 10
7. Vel. Bystřice B 10 5 0 5 256:256 10
8. Senice 10 4 0 6 221:251 8
9. Žeravice 10 1 1 8 194:259 3
10. Zlín B 10 3 0 7 266:285 2
11. Uh. Hradiště 9 0 1 8 173:246 –5

I. liga st. dorostu – 7. kolo: Frýdek-Místek – Třeboň 34:24, Kopřivnice – Náchod 29:21, Jičín – Bohunice 26:21, N.Veselí – Zubří 38:31, Ostrava – Dukla 28:28, Talent Plzeň – Karviná 25:29.
1. Jičín 7 7 0 0 234:178 14
2. Karviná 7 6 0 1 257:203 12
3. Talent Plzeň 7 6 0 1 211:173 12
4. Frýdek-Místek 7 4 1 2 194:183 9
5. Dukla 7 2 2 3 205:198 6
6. Zubří 7 3 0 4 211:221 6
7. Ostrava 7 2 1 4 177:217 5
8. N.Veselí 7 2 0 5 206:202 4
9. Kopřivnice 7 2 0 5 175:199 4
10. Náchod 7 2 0 5 176:202 4
11. Bohunice 7 2 0 5 198:227 4
12. Třeboň 7 2 0 5 185:226 4

I. liga ml. dorostu – 7. kolo: Frýdek-Místek – Prostějov 44:14, Kopřivnice – Hranice 43:20, N.Veselí – Zubří 14:32, Zlín – Karviná 11:25, Maloměřice – Brno 24:34.
1. Kopřivnice 7 7 0 0 251:159 14
2. Karviná 6 6 0 0 220:91 12
3. Zubří 7 6 0 1 259:142 12
4. N. Veselí 7 3 1 3 182:178 7
5. Ostrava 6 3 0 3 185:190 6
6. Brno 6 2 1 3 159:197 5
7. Frýdek-Místek 6 2 0 4 167:167 4
8. Zlín 6 2 0 4 119:183 4
9. Hranice 7 1 0 6 173:223 2
10. Maloměřice 6 1 0 5 134:221 2
11. Prostějov 6 1 0 5 136:234 2

I. liga st. dorostenek – 9. kolo: Spartak Třebíč – SVŠ Plzeň 25:29, H.Brod – S.Vršovice 39:28, Olomouc – Kobylisy 37:14, HC Plzeň – Písek 24:20, Poruba – Slavia 27:27, Č.Budějovice – Zlín 14:43.
1. Olomouc 9 8 0 1 261:205 16
2. Slavia 9 7 1 1 270:202 15
3. Písek 9 7 0 2 286:202 14
4. H. Brod 9 7 0 2 279:218 14
5. Zlín 9 6 0 3 262:197 12
6. Poruba 9 4 1 4 197:192 9
7. HC Plzeň 9 4 0 5 209:214 8
8. S. Vršovice 9 4 0 5 212:238 8
9. SVŠ Plzeň 8 2 0 6 189:212 4
10. Č. Budějovice 9 2 0 7 177:286 4
11. Kobylisy 8 1 0 7 166:248 2
12. Spartak Třebíč 9 0 0 9 198:292 0

I. liga ml. dorostenek, sk. Morava – 9. kolo: Karviná – Otrokovice 21:35, Vlčnov – Bohunice 35:27, V. Meziříčí – Zlín 24:37, Zábřeh – Kunovice nehl., Olomouc – Veselí n.M. 24:15.
1. Olomouc 8 8 0 0 249:146 16
2. Zlín 9 7 1 1 276:197 15
3. Bohunice 8 6 1 1 226:198 13
4. J. Otrokovice 8 6 0 2 232:176 12
5. Vlčnov 8 4 0 4 217:221 8
6. Veselí n. M. 8 3 0 5 155:171 6
7. V. Meziříčí 8 3 0 5 211:232 6
8. Karviná 8 3 0 5 175:198 6
9. Zábřeh 7 2 0 5 176:201 4
10. Poruba 8 1 0 7 192:241 2
11. Kunovice 8 0 0 8 113:241 0

HOKEJBAL

I. národní liga- sk. Východ, dohrávka 12. kola: HBC Vsetín – Polička 3:2 po sam. náj.
1. Jihlava 11 10 0 0 1 62:20 30
2. Opava 11 8 0 1 2 47:19 25
3. Vsetín 12 6 3 1 2 45:21 25
4. Malenovice 11 7 1 0 3 62:23 23
5. Sudoměřice 11 7 0 0 4 53:35 21
6. Přelouč 11 5 0 2 4 26:26 17
7. Hodonín 11 3 3 0 5 43:44 15
8. Polička 12 4 0 3 5 30:37 15
9. Heřmanův M. 11 4 0 0 7 37:72 12
10. Pardubice 11 3 0 0 8 26:43 9
11. Sokol Poruba 11 1 0 2 8 13:63 5
12. Hr. Králové B 11 0 2 0 9 18:59 4

KUŽELKY

I. liga mužů: Slavoj Praha – Husovice 6:2, Česká Třebová – Dačice 3:5, Valašské Meziříčí – Moravská Slávia Brno 6:2, Jihlava – Jiskra Kovářská 7:1, Konstruktiva Praha – Náchod 1:7, Přerov – Luhačovice 3:5.
1. Slavoj Praha 8 7 0 1 47,0:17,0 14
2. Luhačovice 8 7 0 1 43,5:20,5 14
3. Jihlava 8 5 2 1 46,0:18,0 12
4. Česká Třebová 8 4 2 2 36,0:28,0 10
5. Náchod 8 4 1 3 37,0:27,0 9
6. Přerov 8 4 0 4 32,0:32,0 8
7. Husovice 8 3 2 3 30,0:34,0 8
8. Dačice 8 3 1 4 30,0:34,0 7
9. Valašské Meziříčí 8 2 1 5 25,0:39,0 5
10. Jiskra Kovářská 8 2 0 6 20,5:43,5 4
11. MS Brno 8 1 1 6 20,0:44,0 3
12. Konstruktiva Praha 8 1 0 7 17,0:47,0 2

I. liga žen: Slavia Praha – Jičín 6:2, Zlín – Blansko 1:7, Valašské Meziříčí – Zábřeh A 3:5, Zábřeh B – Chýnov 5:3, Konstruktiva Praha – Náchod 4:4, Přerov – Šumperk 5:3.
1. Přerov 8 7 0 1 45,5:18,5 14
2. Slavia Praha 8 7 0 1 44,0:20,0 14
3. Zábřeh A 8 6 0 2 37,5:26,5 12
4. Šumperk 8 5 0 3 40,5:23,5 10
5. Blansko 8 4 0 4 33,5:30,5 8
6. Chýnov 8 4 0 4 30,0:34,0 8
7. Náchod 7 3 1 3 27,0:29,0 7
8. Konstruktiva Praha 8 3 1 4 26,5:37,5 7
9. Valašské Meziříčí 8 3 0 5 29,5:34,5 6
10. Zábřeh B 8 2 0 6 22,0:42,0 4
11. KC Zlín 7 1 0 6 17,0:39,0 2
12. Jičín 8 1 0 7 23,0:41,0 2

II. liga mužů, skupina B: Přemyslovice – Třebíč 5:3, Slavičín – Vyškov 2:6, Ratíškovice – Zábřeh 6:2, Moravská Slávia Brno B – Opava 3:5, Blansko – Rychnov n. K. 6:2, Třebíč – Šumperk 8:0.
1. Třebíč 8 8 0 0 48,5:15,5 16
2. Blansko 8 6 0 2 41,0:23,0 12
3. Rychnov n. K. 8 5 1 2 35,5:28,5 11
4. Opava 8 5 0 3 34,0:30,0 10
5. Ratíškovice 8 4 0 4 35,5:28,5 8
6. Vyškov 8 3 2 3 33,0:31,0 8
7. Šumperk 8 3 2 3 32,0:32,0 8
8. Slavičín 8 3 0 5 25,0:39,0 6
9. Přemyslovice 8 2 1 5 26,0:38,0 5
10. Třebíč 8 2 1 5 24,0:40,0 5
11. Zábřeh 8 2 0 6 28,5:35,5 4
12. MS Brno B 8 1 1 6 21,0:43,0 3

II. liga žen, skupina B: Rýmařov – Husovice 7:1, Šumperk B – Vyškov A 6:2, Jihlava – Ratíškovice 4:4, KK Kroměříž – Olomouc A 6:2, Rosice – Luhačovice 3:5.
1. Šumperk B 6 5 0 1 31,5:16,5 10
2. KK Kroměříž 6 4 0 2 26,0:22,0 8
3. Husovice 6 4 0 2 26,0:22,0 8
4. Ratíškovice 6 3 1 2 26,5:21,5 7
5. Jihlava 6 2 2 2 25,0:23,0 6
6. Luhačovice 6 3 0 3 23,0:25,0 6
7. Rýmařov 6 3 0 3 22,0:26,0 6
8. Olomouc A 6 2 1 3 23,0:25,0 5
9. Rosice 6 1 0 5 20,0:28,0 2
10. Vyškov A 6 1 0 5 17,0:31,0 2

III. liga mužů, skupina C: Chvalíkovice – Jeseník 3:5, Krnov Prostějov 7:1, Opava B – Michálkovice 7:1, Zábřeh B – Olomouc A 3:5, Machová – Olomouc B 6:2, Přerov B – Horní Benešov 6:2.
1. Olomouc A 8 7 1 0 44,5:19,5 15
2. Machová 8 6 0 2 40,0:24,0 12
3. Krnov 8 4 2 2 38,0:26,0 10
4. Horní Benešov 8 5 0 3 34,0:30,0 10
5. Jeseník 8 4 1 3 32,5:31,5 9
6. Zábřeh B 8 3 1 4 32,0:32,0 7
7. Michálkovice 8 3 1 4 30,0:34,0 7
8. Přerov B 8 3 0 5 31,0:33,0 6
9. Chvalíkovice 8 3 0 5 27,5:36,5 6
10. Prostějov 8 3 0 5 25,0:39,0 6
11. Olomouc B 8 2 0 6 25,5:38,5 4
12. Opava B 8 2 0 6 24,0:40,0 4

III. liga žen, skupina B: Třebíč – Otrokovice 5:1, Česká Třebová – Blansko B 4:2, Moravská Slavia Brno – Olomouc B 1:5, Vyškov B – Náchod B 1:5, Nový Jičín – Odry 1:5.
1. Česká Třebová 6 5 1 0 27,0:9,0 11
2. Třebíč 6 4 1 1 24,0:12,0 9
3. Olomouc B 6 4 0 2 22,0:14,0 8
4. Odry 6 3 1 2 21,0:15,0 7
5. Blansko B 6 3 1 2 18,0:18,0 7
6. Nový Jičín 6 3 0 3 16,0:20,0 6
7. MS Brno 6 2 0 4 17,0:19,0 4
8. Náchod B 6 2 0 4 15,0:21,0 4
9. Otrokovice 6 2 0 4 15,0:21,0 4
10. Vyškov B 6 0 0 6 5,0:31,0 0

Jihomoravská divize: Sokol Brno IV – Čejkovice 7:1, Luhačovice B – Valtice 5:3, Znojmo – Slavičín B 4:4, Valašské Meziříčí B – Dubňany 2:6, Moravská Slávia Brno C – Blansko C 7:1, Vyškov B – Brno Husovice B 7:1, Otrokovice – Slavia Kroměříž 3:5.
1. MS Brno C 10 9 0 1 62,0:18,0 18
2. Valtice 10 7 0 3 49,0:31,0 14
3. Dubňany 10 6 1 3 47,0:33,0 13
4. Slavičín B 10 6 1 3 41,0:39,0 13
5. Sokol Brno 10 5 2 3 43,5:36,5 12
6. Znojmo 10 5 1 4 46,5:33,5 11
7. Čejkovice 10 5 1 4 46,0:34,0 11
8. Vyškov B 10 5 1 4 38,5:41,5 11
9. Luhačovice B 10 5 0 5 41,5:38,5 10
10. Valašské Meziříčí B 10 4 0 6 34,0:46,0 8
11. Brno Husovice B 10 4 0 6 33,5:46,5 8
12. Blansko C 10 2 2 6 30,0:50,0 6
13. Slavia Kroměříž 10 1 1 8 23,0:57,0 3
14. Otrokovice 10 0 2 8 24,5:55,5 2

Krajský přebor: Chropyně A – KK Kroměříž 3:5, Vsetín B – Machová B 5:3, Zlín B – Otrokovice B 6:2, Bylnice A – Zlín A 2:6, Luhačovice C – Vsetín A 2:6.
1. Bojkovice A 8 8 0 0 48,0:16,0 16
2. Zlín A 8 7 0 1 44,0:20,0 14
3. Vsetín A 8 6 0 2 43,0:21,0 12
4. KK Kroměříž 8 6 0 2 42,0:22,0 12
5. Vsetín B 8 5 0 3 35,0:29,0 10
6. Bylnice A 8 4 0 4 33,5:30,5 8
7. Chropyně A 8 4 0 4 32,5:31,5 8
8. Luhačovice C 8 2 1 5 26,0:38,0 5
9. Zlín B 8 2 0 6 22,0:42,0 4
10. Otrokovice B 8 2 0 6 21,0:43,0 4
11. Machová B 8 1 0 7 21,0:43,0 2
12. Zlín C 8 0 1 7 16,0:48,0 1

Krajská soutěž: Bojkovice B – Chropyně B 5:1, Slavičín C – Bojkovice B 5,5:0,5, Hluk – Bylnice B 1:5, Zlín D – Chropyně B 6:0.
1. Valašské Meziříčí C 8 8 0 0 43,0:5,0 16
2. Zlín D 9 6 0 3 33,0:21,0 12
3. Slavičín C 9 5 0 4 31,5:22,5 10
4. Bojkovice B 9 5 0 4 29,5:24,5 10
5. Bylnice B 9 4 0 5 25,0:29,0
6. Chropyně B 9 2 0 7 13,0:41,0 4
7. Hluk 9 1 0 8 11,0:43,0 2

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína – 10. kolo: Kroměříž – Šternberk 2:6, Mor. Budějovice – Uherský Brod 8:3, Spartak Vel. Bíteš – Brumov-Bylnice 6:5, Břeclav B – Grewis Plumlov 3:7, Minerva Boskovice – Velké Meziříčí 5:0, Kometa Úvoz – Blansko 7:2.
1. Šternberk 9 8 0 0 0 1 54:25 24
2. Mor. Budějovice 9 7 1 0 0 1 56:26 23
3. Boskovice 9 6 0 0 2 1 44:20 20
4. Kroměříž 10 5 1 0 0 4 38:24 17
5. Kometa Úvoz 9 5 0 0 1 3 39:36 16
6. Uherský Ostroh 9 4 1 0 1 3 41:38 15
7. Uherský Brod 9 4 1 0 0 4 38:42 14
8. Plumlov 9 3 2 0 1 3 32:37 14
9. Blansko 10 4 0 0 0 6 30:56 12
10. Vel. Bíteš 9 3 0 0 0 6 28:40 9
11. Velké Meziříčí 10 3 0 0 0 7 23:42 9
12. Brumov-Bylnice 9 2 0 0 1 6 28:39 7
13. Břeclav B 9 0 0 0 0 9 23:49 0

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: Ústí n. L. A – MS Brno A 10:4, Most A – Hodonín A 10:8, Hr.Králové A – Elizza Praha A 10:0, Liberec – Kr. Dvůr B 10:7, Mittal Ostrava B – Uh. Ostroh A 10:4, Havířov B – KST Zlín A 8:10, Ústí n. L. A – Hodonín A 7:10, Most A – MS Brno A 6:10, Hr. Králové A – Kr. Dvůr B 9:9, Liberec A – Elizza Praha A 10:4, Mittal Ostrava B – KST Zlín A 10:6, Havířov B – Uh. Ostroh A 10:1.
1. Liberec A 7 6 0 1 67:43 19
2. Mittal Ostrava B 7 6 0 1 65:46 19
3. Hr. Králové A 7 4 2 1 64:44 17
4. KST Zlín A 7 4 1 2 61:53 16
5. Kr. Dvůr B 7 3 2 2 63:51 15
6. MS Brno A 7 3 2 2 60:56 15
7. Havířov B 7 3 0 4 57:55 13
8. Elizza Praha A 7 2 2 3 49:61 13
9. Ústí n. L. A 7 2 1 4 58:56 12
10. Hodonín A 7 1 2 4 51:65 11
11. Most A 7 1 0 6 40:68 9
12. Uh. Ostroh A 7 1 0 6 29:66 9

II. liga mužů, skupina B: KST Zlín B – Hodonín B 10:4, KST Vsetín A – Znojmo A 10:6, Holice A – Havířov C 10:2, Liberec B – Orlová A 10:6, Tišnov A – Jeseník A 10:7, MS Brno B – Brušperk A 9:9, KST Zlín B – Znojmo A 10:8, KST Vsetín A – Hodonín B 9:9, Holice A – Orlová A řešeno STK, Liberec B – Havířov C 10:2, Tišnov A – Brušperk A 10:4, MS Brno B – Jeseník A 10:8.
1. Tišnov A 7 6 0 1 65:39 19
2. Liberec B 7 5 1 1 66:43 18
3. Orlová A 6 5 0 1 56:33 16
4. Jeseník A 7 4 1 2 64:55 16
5. Brušperk A 7 4 1 2 60:57 16
6. MS Brno B 7 3 1 3 56:58 14
7. KST Zlín B 7 3 0 4 45:59 13
8. Havířov C 7 2 1 4 44:58 12
9. KST Vsetín A 7 1 2 4 51:64 11
10. Znojmo A 7 2 0 5 54:60 11
11. Holice A 6 2 0 4 46:50 10
12. Hodonín B 7 0 1 6 38:69 8

III. liga mužů, skupina E: Opava A – Rožnov p. R. A 10:8, Jeseník B – Třinec A 10:5, Mokré Lazce B – Sokol Zlín Kostelec A 6:10, Poruba A – KST Holešov A 9:9, Mittal Ostrava C – Strážnice A 10:1, Studénka A – Slavičín A 10:4, Opava A – Třinec A 9:9, Jeseník B – Rožnov p. R. A 3:10, Mokré Lazce B – KST Holešov A 10:7, Poruba A – Sokol Zlín Kostelec A 4:10, Mittal Ostrava C – Slavičín A 10:3, Studénka A – Strážnice A 10:3.
1. Sokol Zlín Kostelec A 7 6 1 0 69:33 20
2. Mittal Ostrava C 7 5 1 1 66:37 18
3. Opava A 7 4 2 1 64:51 17
4. Třinec A 7 4 1 2 60:41 16
5. Rožnov p. R. A 7 4 0 3 55:42 15
6. Mokré Lazce B 7 4 0 3 54:56 15
7. Poruba A 7 3 1 3 54:57 14
8. Studénka A 7 3 0 4 54:50 13
9. Strážnice A 7 3 0 4 37:52 13
10. KST Holešov A 7 1 2 4 44:64 11
11. Jeseník B 7 1 0 6 35:65 9
12. Slavičín A 7 0 0 7 26:70 7

Krajská divize mužů: KST Zlín C – Rožnov p. R. B 9:9, Dolní Němčí A – Bylnice A 17:1, Otrokovice A – Kostelec B 12:6, Bystřice p. H. A – Otrokovice B 13:5, Nivnice A – Dolní Němčí B 3:15, Újezdec-Těšov A – Val. Meziříčí A 6:12, KST Zlín C – Bylnice A 8:10, Dolní Němčí A – Rožnov p. R. B 14:4, Otrokovice A – Otrokovice B 10:8, Bystřice p. H. A – Kostelec B 14:4, Nivnice A – Val. Meziříčí A 4:14, Újezdec-Těšov A – Dolní Němčí B 8:10.
1. Val. Meziříčí A 7 7 0 0 87:39 21
2. Dolní Němčí A 7 6 0 1 103:23 19
3. Otrokovice A 7 6 0 1 73:53 19
4. Bystřice p. H. A 7 5 0 2 75:51 17
5. KST Zlín C 7 4 1 2 68:58 16
6. Bylnice A 7 3 1 3 58:68 14
7. Rožnov p. R. B 7 2 2 3 53:73 13
8. Dolní Němčí B 7 2 1 4 62:64 12
9. Nivnice A 7 2 0 5 42:84 11
10. Kostelec B 7 1 1 5 43:83 10
11. Otrokovice B 7 1 0 6 50:76 9
12. Újezdec-Těšov A 7 0 0 7 42:84 7

Krajská soutěž mužů I. třídy: Hulín A – Fryšták A 7:11, Dolní Němčí C – Kunovice A 12:6, Otrokovice C – Bystřice p. H. B 9:9, TJ Holešov A – Ostrožská Nová Ves A 6:12, Vlčnov A – Vsetín B 13:5, Vidče A – KST Zlín D 13:5, Hulín A – Kunovice A 13:5, Dolní Němčí C – Fryšták A 6:12, Otrokovice C – Ostrožská Nová Ves A 10:8, TJ Holešov A – Bystřice p. H. B 9:9, Vlčnov A – KST Zlín D 17:1, Vidče A – Vsetín B 4:14.
1. Fryšták A 7 7 0 0 93:33 21
2. Vlčnov A 7 5 1 1 76:50 18
3. Hulín A 7 5 0 2 87:39 17
4. Kunovice A 7 4 0 3 68:58 15
5. Otrokovice C 7 3 2 2 65:61 15
6. Vidče A 7 2 3 2 60:66 14
7. Vsetín B 7 3 0 4 61:65 13
8. Dolní Němčí C 7 3 0 4 59:67 13
9. TJ Holešov A 7 2 2 3 58:68 13
10. Bystřice p. H. B 7 1 2 4 37:89 11
11. Ostrožská Nová Ves A 7 1 0 6 53:73 9
12. KST Zlín D 7 1 0 6 39:87 9

Krajská soutěž mužů II. třídy: Mysločovice A – Vidče B 17:1, Kroměříž A – Bylnice B 12:6, Bystřice p. L. A – Bojkovice A 13:5, Kostelec C – Otrokovice D 13:5, Orel Zlín A – Vsetín C 18:0, Rožnov p. R. C – Hulín B 5:13, Mysločovice A – Bylnice B 16:2, Kroměříž A Vidče B 12:6, Bystřice p. L. A – Otrokovice D 13:5, Kostelec C – Bojkovice A 9:9, Orel Zlín A – Hulín B 11:7, Rožnov p. R. C – Vsetín C 18:0.
1. Mysločovice A 7 7 0 0 102:24 21
2. Bystřice p. L. A 7 7 0 0 90:36 21
3. Kroměříž A 7 6 0 1 80:46 19
4. Hulín B 7 4 1 2 76:50 16
5. Kostelec C 7 4 1 2 79:47 16
6. Orel Zlín A 7 3 0 4 62:64 13
7. Vidče B 7 2 1 4 54:72 12
8. Bojkovice A 7 2 1 4 54:72 12
9. Bylnice B 7 2 1 4 54:72 12
10. Otrokovice D 7 1 1 5 44:82 10
11. Rožnov p. R. C 7 1 0 6 45:81 9
12. Vsetín C 7 0 0 7 16:110 7

ŠACHY

I. liga – východ, 3. kolo: Staré Město 4 – 4 Slavia Orlová, Gordic 3,5 – 4,5 Duras BVK Brno Královo Pole, A64 Grygov B 6,5 – 1,5 Rychnov nad Kněžnou, TJ TŽ Třinec B 3 – 5 Zlín B, Tatran Litovel B 4 – 4 Jakl Karviná, Slavoj Ostrava-Poruba 6,5 – 1,5 Mittal Ostrava.
1. Grygov B 3 0 0 19 9
2. Ostrava-Poruba 3 0 0 16,5 9
3. Zlín B 2 0 1 14,5 6
4. Litovel B 1 1 1 12,5 4
5. Karviná 1 1 1 12 4
6. Třinec B 1 1 1 11,5 4
7. Staré Město 1 1 1 11,5 4
8. Gordic 1 0 2 12 3
9. Královo Pole 1 0 2 10,5 3
10. Ostrava 1 0 2 9,5 3
11. Orlová 0 1 2 7,5 1
12. Rychnov n. K. 0 1 2 7 1

Krajský přebor – 3. kolo: ŠO TJ Francova Lhota A 3 – 5 TJ Sokol Hošťálková A, Staré Město D 4,5 – 3,5 Slavia Kroměříž B, TJ FS Napajedla A 2,5 – 5,5 Boršice B, Zbrojovka Vsetín A 3 – 5 Staré Město E, Spartak Uherský Brod 2 – 6 CHESSMONT Rožnov p. R. A, Zlín D 3,5 – 4,5 Holešov B.
1. Boršice B 3 0 0 15,5 9
2. Holešov B 2 1 0 14,5 7
3. Rožnov p. R. 2 0 1 14 6
4. Kroměříž B 2 0 1 14 6
5. Staré Město E 2 0 1 13 6
6. Hošťálková 2 0 1 12,5 6
7. Vsetín 1 1 1 11,5 4
8. Zlín D 1 0 2 12 3
9. Staré Město D 1 0 2 10,5 3
10. Napajedla 1 0 2 10,5 3
11. Francova Lh. 0 0 3 9 0
12. Uh. Brod 0 0 3 7 0

Regionální přebor – Kroměříž, 3. kolo: Rapos Sulimov 2,5 – 5,5 Slavia Kroměříž D, Sokol Holešov A 3,5 – 4,5 TJ Lutopecny/Měrůtky, Sokol Litenčice 5,5 – 2,5 TJ Sokol Morkovice A, Junior Postoupky 5,5 – 2,5 Prusinovice, ŠO TJ Zborovice B 2,5 – 5,5 TJ SOKOL Kvasice, TJ Bystřice pod Hostýnem B 4 – 4 Holešov C.
1. Kroměříž D 3 0 0 17 9
2. Postoupky 3 0 0 15 9
3. Kvasice 2 1 0 14 7
4. Litenčice 2 0 1 12 6
5. Sulimov 2 0 1 12 6
6. Prusinovice 1 1 1 12 4
7. Měrůtky 1 0 2 11,5 3
8. Holešov 1 0 2 11 3
9. Morkovice 1 0 2 11 3
10. Holešov C 0 1 2 10,5 1
11. Bystřice p. H. B 0 1 2 10,5 1
12. Zborovice B 0 0 3 7,5 0

Regionální přebor – Uherské Hradiště, 3. kolo: TJ Bojkovice B 7 – 1 ŠO Kunovice B, Staré Město H 2,5 – 5,5 Staré Město G, TJ Mařatice 4,5 – 3,5 Spartak Hluk A, KK-Osvětimany 4,5 – 3,5 TJ Vlčnov B, Boršice D 4 – 4 Sokol Velehrad.
1. Velehrad 2 1 0 15,5 7
2. Mařatice 2 1 0 14 7
3. Osvětimany 2 1 0 13,5 7
4. Vlčnov B 2 0 1 15 6
5. Boršice D 1 1 1 12,5 4
6. Staré Město G 1 1 1 12 4
7. Bojkovice B 1 0 2 13,5 3
8. Staré Město H 1 0 2 8 3
9. Kunovice B 0 1 2 8,5 1
10. Hluk A 0 0 3 7,5 0

Regionální přebor – Vsetín, 3. kolo: Valašská Bystřice B 3 – 5 Hošťálková B, Valašské Meziříčí B 4,5 – 3,5 ŠKZ Vsetín C, Vidče 4,5 – 3,5 Bystřička, Karolinka 3 – 5 Zašová, Lužná 4 – 4 MEZ Vsetín.
1. Zašová 3 0 0 15 9
2. Karolinka 2 0 1 12 6
3. Hošťálková B 2 0 0 10 6
4. Val. Bystřice B 1 1 1 12,5 4
5. Bystřička 1 1 1 12 4
6. Vidče 1 1 1 11 4
7. Val. Meziříčí B 1 0 2 11,5 3
8. Val. Polanka 1 0 1 9,5 3
9. MEZ Vsetín 0 2 1 11,5 2
10. Lužná 0 1 1 7,5 1
11. ŠKZ Vsetín C 0 0 3 7,5 0

Regionální přebor – Zlín, 3. kolo: Horní Lhota 1 – 4 Valašské Klobouky, Slavičín B 0 – 5 Napajedla B, Zlínterm B 2,5 – 2,5 Brumov-Bylnice B, Zlín F 2 – 3 Pozlovice.
1. Val. Klobouky 3 0 0 12,5 9
2. Zlínterm B 2 1 0 10,5 7
3. Napajedla B 2 0 1 11 6
4. Pozlovice 2 0 1 9 6
5. Brumov-Bylnice B 0 3 0 7,5 3
6. Horní Lhota 0 1 2 4 1
7. Slavičín B 0 1 2 3,5 1
8. Zlín F 0 0 3 2 0

VOLEJBAL

II. liga mužů, skupina C: Holubice – Nový Jičín 3:1 a 3:1, Bučovice – Drásov 3:1a 3:0, Nivnice – Hlučín 2:3 a 2:3, Poštorná – Palkovice 3:0 a 3:2, Olomouc – Vyškov 1:3 a 3:2.
1. Bučovice 12 11 1 0 34:7 23
2. Holubice 12 10 2 0 33:14 22
3. Drásov 12 8 4 0 28:18 20
4. Vyškov 14 5 9 0 21:30 19
5. Palkovice 12 6 6 0 22:23 18
6. Poštorná 12 5 7 0 19:24 17
7. Hlučín 12 5 7 0 20:28 17
8. Nový Jičín 14 3 11 0 22:36 17
9. Olomouc 12 5 7 0 17:28 17
10. Nivnice 12 4 8 0 19:27 16

I. liga žen, skupina B: MS Brno – Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, Břeclav – Nový Jičín 1:3 a 0:3, Opava – Uni Brno 1:3 a 3:2, SCM-ČVS-KKY – SG LD Brno 0:3.
1. SG LD Brno 13 13 0 0 39:12 26
2. Nový Jičín 13 8 5 0 31:24 21
3. MS Brno 13 8 5 0 27:23 21
4. Univerzita Brno 13 7 6 0 30:23 20
5. Opava 12 5 7 0 21:26 17
6. Uherské Hradiště 13 2 11 0 16:35 15
7. Břeclav 12 2 10 0 13:31 14
8. SCM-ČVS-KKY 5 2 3 0 8:11 7

Krajský přebor mužů: Vsetín A – Hulín A 3:0 a 3:0, Staré Město B – Hošťálková A 3:0 a 3:1, Napajedla A – Holešov A 0:3 a 1:3, Bojkovice A – Uh. Hradiště A 3:0 a 3:1.
1. Holešov A 10 10 0 0 30:4 20
2. Staré Město B 10 8 2 0 24:16 18
3. Hošťálková A 10 6 4 0 21:13 16
4. Bojkovice A 10 6 4 0 24:17 16
5. Napajedla A 10 5 5 0 20:21 15
6. Vsetín A 10 4 6 0 14:18 14
7. Hulín A 10 1 9 0 8:28 11
8. Uherské Hradiště A 10 0 10 0 6:30 10

Krajský přebor žen: Rožnov – Hulín 3:2 a 3:1, Uherské Hradiště B – Slavičín 3:1 a 3:0, Uherský Brod – Univerzita Zlín 1:3 a 3:2, Valašské Meziříčí – Vsetín 0:3 a 1:3.
1. Vsetín 10 9 1 0 29:7 19
2. Univerzita Zlín 10 6 4 0 21:19 16
3. Uherské Hradiště B 10 4 6 0 19:19 14
4. Rožnov p. R. 8 5 3 0 17:13 13
5. Valašské Meziříčí 8 5 3 0 16:16 13
6. Slavičín 6 4 2 0 13:11 10
7. Hošťálková 8 2 6 0 12:19 10
8. Uherský Brod 8 2 6 0 10:22 10
9. Hulín 8 1 7 0 10:21 9

Extraliga juniorů, skupina B: Ostrava – Brno 2:3 a 2:3, Velké Meziříčí – Hradec Králové 3:0 a 3:0, Zlín – Dansport 3:0 a 3:0.
1. Zlín 8 7 1 0 21:5 15
2. Velké Meziříčí 8 7 1 0 21:6 15
3. Brno 8 6 2 0 19:12 14
4. Ostrava 8 2 6 0 14:18 10
5. Dansport Praha 8 2 6 0 7:20 10
6. Hradec Králové 8 0 8 0 3:24 8

Liga juniorek, skupina F: Šlapanice – Brno 0:3 a 0:3, Uherské Hradiště – Znojmo 0:3 a 0:3, Zlín – Břeclav 3:0 a 3:0.
1. Zlín 10 6 4 0 20:15 16
2. Znojmo 6 6 0 0 18:1 12
3. Junior Brno 6 6 0 0 18:2 12
4. Uherské Hradiště 8 4 4 0 15:12 12
5. Šlapanice 8 2 6 0 6:18 10
6. Břeclav 10 0 10 0 1:30 10

Liga kadetek, skupina C: Lanškroun – Prostějov B 3:1 a 3:0, Nový Jičín – Moravská Třebová 3:2 a 1:3, Olomouc B – Šternberk B 0:3 a 3:2, Zlín – Šternberk A 0:3 a 3:1, Kroměříž – Opava 0:3 a 1:3.
1. Opava 12 12 0 0 36:3 24
2. Lanškroun 12 12 0 0 36:4 24
3. Šternberk A 12 10 2 0 31:7 22
4. Nový Jičín 12 7 5 0 23:20 19
5. Prostějov B 12 6 5 1 22:18 17
6. Zlín 12 5 7 0 18:26 17
7. Moravská Třebová 12 3 9 0 14:28 15
8. Kroměříž 12 3 9 0 13:31 15
9. Olomouc B 12 1 11 0 7:35 13
10. Šternberk B 12 1 11 0 5:33 13

Krajský přebor juniorek, skupina A: Brumov-Bylnice A – Hošťálková A 3:1 a 3:1, Vsetín A – Valašské Meziříčí A 3:2 a 0:3.
1. Slavičín A 8 7 1 0 23:8 15
2. Brumov-Bylnice A 10 5 5 0 21:20 15
3. Valašské Meziříčí A 8 5 3 0 19:12 13
4. Vsetín A 10 3 7 0 13:26 13
5. Hošťálková A 8 2 6 0 11:21 10

Krajský přebor juniorek, skupina B: Kroměříž A – T Uherské Hradiště KKY A 1:3 a 3:1, Vsetín KKY A – Spartak Uherský Brod KKY A 1:3 a 0:3.
1. Uherské Hradiště KKY A 14 11 3 0 36:13 25
2. Kroměříž A 12 10 2 0 31:11 22
3. 1. AC Uherský Brod A 12 8 4 0 24:18 20
4. Spartak Uherský Brod KKY A 12 4 8 0 16:25 16
5. Vsetín KKY A 16 0 16 0 1:48 16
6. Kroměříž B 10 5 5 0 25:18 15

Autor: Petr Fojtík

18.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kapitán Slovácka Veliče Šumulikoski (vpravo)
66

Veliče Šumulikoski: Sparta je velký tým, remízu musíme brát

Alternativa pro Podolí vedená Janou Rýpalovou vyhrála předčasné volby v Podolí.
7

Nejprve ji odvolali a teď své kritiky porazila na hlavu ve volbách

Na Velehradě zpívalo devadesát zpěváků z pěti pěveckých sborů

Úchvatným hudebním zážitkem, na který se bude dlouho vzpomínat, byl na Velehradě v pátečním podvečeru společný koncert pěti pěveckých těles, čítající devadesát zpěváků.

Biatlonisté byli třešničkou na Dnu dětí s Hamé

Vlna biatlonové mánie zasáhla i Slovácko. Hlavními hvězdami Dne dětí s Hamé totiž byli čeští biatlonisté Eva Puskarčíková a Adam Václavík. Na staroměstský stadion Širůch dorazili v sobotu nejen jejich příznivci, ale i rodiny s dětmi celkově přesahující tři tisíce návštěvníků.

Gulášový festival ozvláštnil vegetariánský guláš

Třináct vzorků gulášů mohli ochutnat návštěvníci druhého ročníku gulášfestu ve Slavkově. U tamní sportovní haly se pod třinácti kotly vařil guláš z více než 35 kilo hovězího masa, které dodali pořadatelé.

Nově narozená miminka na Slovácku - 21. týden 2017

Slovácko - Díky vstřícnosti uherskohradišťské porodnice vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies