VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky mládežnických soutěží

Zlínský kraj - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků sportovních utkání v regionu.

11.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

BASKETBAL

Extraliga kadetů: USK Praha – JBC Brno 56:79, Sokol pražský – BC Vysočina 94:65, Proton Zlín – Plzeň 92:68, Prostějov – Písek 90:78, Vyšehrad – Slez. Ostrava 57:103, Pardubice – Mor. Ostrava 126:54, USK Praha – BC Vysočina 69:48, Sokol pražský – JBC Brno 71:77, Proton Zlín – Písek 109:76, Prostějov – Plzeň 75:79, Vyšehrad – Mor. Ostrava 64:63, Pardubice – Slez. Ostrava 96:84.

1. Pardubice 6 6 0 665:343 12
2. Slezská Ostrava 6 5 1 549:399 11
3. JBC Brno 6 5 1 512:405 11
4. Zlín 6 4 2 498:434 10
5. Sokol pražský 6 3 3 496:457 9
6. Písek 6 3 3 462:492 9
7. Plzeň 6 3 3 420:502 9
8. Moravská Ostrava 6 2 4 480:512 8
9. Vyšehrad 6 2 4 377:461 8
10. Prostějov 6 2 4 398:526 8
11. USK Praha 6 1 5 373:473 7
12. BC Vysočina 6 0 6 344:570 6

Liga kadetů, skupina B: BC Kolín – Sl. MBA Kroměříž 81:89, Sokol pražský B – Kyjov 52:69, Karviná – Opava 73:54, Havířov – Nový Jičín 41:73, H. Králové – H. Brod 89:72, Pardubice B – J. Hradec 100:47, Kolín – Kyjov 42:79, Sokol pražský B – Sl. MBA Kroměříž 91:93, Karviná – Nový Jičín 65:55, Havířov – Opava 56:66, H. Králové – J. Hradec 66:59, Pardubice B – H. Brod 99:68.

1. Karviná 7 6 1 587:446 13
2. Nový Jičín 7 6 1 501:392 13
3. Kroměříž 7 6 1 620:520 13
4. Kyjov 7 5 2 471:420 12
5. Pardubice B 7 4 3 581:455 11
6. Havlíčkův Brod 7 4 3 587:535 11
7. Opava 7 3 4 457:470 10
8. Hradec Králové 7 3 4 500:560 10
9. Sokol pražský B 7 2 5 502:530 9
10. Kolín 7 2 5 445:491 9
11. Jindřichův Hradec 7 1 6 423:537 8
12. Havířov 7 0 7 368:686 7

Liga starších dorostenek, skupina B: Kyjov – UP Olomouc 44:67, Velké Meziříčí – Sadská 39:85, SBŠ Ostrava B – Stud. Pardubice B 103:53, Příbor – SŠB Pardubice 105:49, Kyjov – Slavia Kroměříž 35:73, Žďár n. S. – Sadská 65:55, SBŠ Ostrava B – SŠB Pardubice 67:56, Příbor – Stud. Pardubice B 82:54.

1. Žďár n. S. 5 5 0 307:237 10
2. Příbor 6 3 3 464:349 9
3. SBŠ Ostrava B 6 3 3 430:347 9
4. Kroměříž 4 4 0 279:204 8
5. Sadská 5 3 2 345:289 8
6. UP Olomouc 4 3 1 280:236 7
7. Kyjov 5 2 3 247:306 7
8. Studánka Pardubice B 5 1 4 248:358 6
9. Velké Meziříčí 5 1 4 214:395 6
10. SŠB Pardubice 5 0 5 241:334 5

Jihomoravský oblastní přebor juniorů U18: BK DDM TJS Uherský Brod – Žabovřesky 60:57 a 47:54, Boskovice – SAM BŠM Brno 41:97 a 55:94, Slavia Kroměříž – Třebíč 68:72 a 50:86.

1. Třebíč 6 6 0 531:281 12
2. Šlapanice 6 6 0 480:353 12
3. Žabovřesky 8 3 5 440:523 11
4. SAM BŠM Brno 6 4 2 422:352 10
5. Kroměříž 8 2 6 483:552 10
6. Boskovice 8 2 6 397:519 10
7. Uherský Brod 6 1 5 254:427 7

Společná soutěž kadetů U16 střední a severní Moravy: Mohelnice – Krnov 56:76 a 40:65, Hlučín – Valašské Meziříčí 55:43 a 45:32, Přerov A – Přerov B 40:65 a 35:75, Orlová – Hladnov 33:150 a 36:126, Olomouc – Snakes Ostrava B 54:77 a 70:69.

1. UP Olomouc 10 9 1 1033:410 19
2. Snakes Ostrava B 10 9 1 824:447 19
3. Hladnov 10 8 2 1027:422 18
4. Přerov B *4×94 10 8 2 688:434 18
5. Krnov 10 8 2 679:560 18
6. Hlučín 12 4 8 524:854 16
7. Přerov A 12 2 10 531:902 14
8. Valašské Meziříčí 8 4 4 413:434 12
9. Mohelnice 12 0 12 471:1016 12
10. Orlová 10 0 10 359:1070 9

Společná soutěž starších žákyň střední a severní Moravy: OSK Olomouc – Zlín 105:21 a 82:39. Hranice – Havířov 41:64 a 45:58.

1. Havířov 8 6 2 465:414 14
2. OSK Olomouc 8 5 3 550:360 13
3. Příbor 6 5 1 524:245 11
4. Hranické panterky 6 4 2 424:299 10
5. UP Olomouc 4 3 1 307:110 7
6. Krnov 6 1 5 311:496 7
7. Proton Zlín*4×95 6 0 6 118:598 6
8. NH Ostrava *2×95 4 0 4 120:297 4

Středomoravský přebor starších mini žáků: Prostějov – Kroměříž A 19:69 a 18:84, Olomouc – Mohelnice 49:26 a 50:22, Šumperk – Bruntál 80:13 a 99:32.

1. BK Prostějov 8 5 3 526:315 13
2. Kroměříž A 6 6 0 616:84 12
3. Šumperk *1×dívka 6 5 1 405:199 11
4. UP Olomouc 6 4 2 330:233 10
5. Zlín 6 4 2 357:286 10
6. Mohelnice *3×97 8 0 8 169:652 8
7. Bruntál 8 0 8 136:770 8

Středomoravský přebor mladších mini žáků: Kroměříž – Prostějov 126:24 a 115:15, Olomouc – Přerov 84:25 a 57:14.

1. UP Olomouc 4 4 0 273:89 8
2. Přerov * 3×98 4 2 2 222:167 6
3. Kroměříž 2 2 0 241:39 4
4. Prostějov 4 0 4 89:373 4
5. Lipník 2 0 2 26:183 2

Středomoravský přebor nejmladších mini žáků: Zlín – Kroměříž 22:38 a 10:78, Olomouc – Prostějov 12:48 a 13:43.

1. BK Prostějov 2 2 0 91:25 4
2. Kroměříž 2 2 0 116:32 4
3. Zlín*5×dívka 2 0 2 32:116 2
4. UP Olomouc 2 0 2 25:91 2

Jihomoravský přebor mladších mini chlapců: TJ Slavia Kroměříž B – JBC Brno 57:30 a 57:35, BC Vysočina – SAM BŠM Brno 21:115 a 27:124, Kyjov – Husovice 68:9 a 74:13.

1. Kroměříž B 8 6 2 569:329 14
2. SAM BŠM Brno 6 6 0 654:129 12
3. Kyjov 6 4 2 379:221 10
4. JBC Brno 6 4 2 271:208 10
5. Husovice 8 2 6 226:461 10
6. BC Vysočina 8 2 6 366:644 10
7. Podolí 6 0 6 115:588 6
FOTBAL

I. liga dorostenek – 9. kolo: Hr. Králové – Slovácko 0:2 (0:2), Plzeň – Pardubice 5:0 (3:0), Sparta – Plzeň 7:2 (3:1), Plzeň – Slavia 1:2 (0:1), Teplice – Sparta 0:14 (0:5), Ostrava – Pardubice 3:0 (1:0).

1. Sparta 8 8 0 0 47:3 24
2. Slovácko 8 6 1 1 32:9 19
3. Slavia 8 6 1 1 28:9 19
4. Ostrava 8 4 1 3 12:19 13
5. Plzeň 8 4 0 4 27:15 12
6. Hr. Králové 8 3 0 5 10:17 9
7. Teplice 8 2 0 6 8:42 6
8. Brno 8 1 1 6 10:25 4
9. Pardubice 8 0 0 8 0:35 0
FLORBAL

II. liga dorostenců, divize VI – 5. a 6. kolo: Sokol Zlín – Val. Klobouky 9:4, Bulldogs Brno B – Počenice 6:2, ZŠ Horní – Blansko 7:5, Gullivers Brno – Holešov 2:1, Val. Klobouky – ZŠ Horní 4:6, Holešov – Bulldogs Brno B 3:8, Blansko – Sokol Zlín 5:7, Počenice – Gullivers Brno 1:10.

1. Zlín 6 5 0 1 35:16 15
2. Gullivers Brno 6 4 2 0 33:14 14
3. Bulldogs Brno B 6 3 2 1 35:26 11
4. Holešov 6 3 0 3 24:21 9
5. Val. Klobouky 6 3 0 3 31:34 9
6. ZŠ Horní 6 2 1 3 25:32 7
7. Blansko 6 1 1 4 28:34 4
8. Počenice 6 0 0 6 10:41 0

Zlínská liga starších žáků – 4. kolo: Holešov – Otrokovice 1:5, Otrokovice – Uherské Hradiště 1:4, Vsetín – Slavičín 8:3, FbC Holešov – Uherské Hradiště 2:15.

1. Vsetín 5 5 0 0 37:12 15
2. Uherské Hradiště 4 4 0 0 30:4 12
3. 1. AC Uherský Brod 4 2 0 2 22:20 6
4. Slavičín 5 2 0 3 19:23 6
5. Otrokovice 4 2 0 2 11:15 6
6. Počenice 4 1 0 3 16:18 3
7. Holešov 6 0 0 6 12:55 0

Zlínská liga mladších žáků – 3. kolo: 1. AC Uherský Brod – Val. Klobouky 10:3, Slavičín – Sokol Zlín 4:8, Val. Klobouky – Holešov 9:3, Sokol Zlín – Vsetín 4:4, Holešov – 1. AC Uherský Brod 2:10, Vsetín – Slavičín 2:0, Slavičín – Holešov 1:5, Vsetín Val. Klobouky 7:2, Sokol Zlín – 1. AC Uherský Brod 8:3.

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 6. kolo: Bohunice – Kopřivnice 43:29, Dukla – Talent Plzeň 25:26, Náchod – N.Veselí 28:25, Karviná – Frýdek-Místek 39:29, Třeboň – Jičín 22:37, Zubří – Ostrava 39:24.

1. Jičín 6 6 0 0 208:157 12
2. Karviná 6 5 0 1 228:178 10
3. Plzeň 5 5 0 0 149:116 10
4. Frýdek-Místek 6 3 1 2 160:159 7
5. Zubří 5 3 0 2 152:146 6
6. Dukla 6 2 1 3 177:170 5
7. Náchod 6 2 0 4 155:173 4
8. Bohunice 6 2 0 4 177:201 4
9. Třeboň 6 2 0 4 161:192 4
10. Ostrava 6 2 0 4 149:189 4
11. N. Veselí 6 1 0 5 168:171 2
12. Kopřivnice 6 1 0 5 146:178 2

II. liga st. dorostenců – sk. Morava, 6. kolo: ZLÍN – LITOVEL 30:36 (15:19). Zlín: Hamrla 5, Lefan 5, Kaplan 4, Machan 4, Stračinský 4, Beneš 3, Lhotský 3, Březík 1, Zaoral 1, Šimek, Uhříček. Prostějov – Maloměřice 38:32, Olomouc – Rožnov p/R 30:33, Přerov – V. Bystřice nehl., Luhačovice – Vsetín 27:29, Hranice – Polanka 36:28.

1. Hranice 6 5 0 1 215:151 10
2. Litovel 6 5 0 1 205:175 10
3. Zlín 6 5 0 1 181:163 10
4. Polanka 6 4 0 2 164:138 8
5. Prostějov 6 4 0 2 203:204 8
6. V. Bystřice 5 3 0 2 148:123 6
7. Rožnov p. R. 6 3 0 3 181:180 6
8. Přerov 5 2 0 3 124:139 4
9. Maloměřice 6 1 0 5 159:178 2
10. Olomouc 6 1 0 5 158:182 2
11. Luhačovice 6 1 0 5 137:184 2
12. Vsetín 6 1 0 5 150:208 2

I. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 6. kolo: Brno – Kopřivnice 16:34, Prostějov – Maloměřice 33:27, Hranice – N.Veselí 21:28, Zubří – Ostrava 43:29, Karviná – Frýdek-Místek 32:16.

1. Kopřivnice 6 6 0 0 208:139 12
2. Karviná 5 5 0 0 195:80 10
3. Zubří 6 5 0 1 227:128 10
4. N. Veselí 6 3 1 2 168:146 7
5. Ostrava 6 3 0 3 185:190 6
6. Zlín 5 2 0 3 108:158 4
7. Brno 5 1 1 3 125:173 3
8. Hranice 6 1 0 5 153:180 2
9. Frýdek-Místek 5 1 0 4 123:153 2
10. Prostějov 5 1 0 4 122:190 2
11. Maloměřice 5 1 0 4 110:187 2

II. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 6. kolo: Kostelec n. H. – V. Bystřice 31:24, STM Olomouc – Rožnov 29:29, Sokolnice – Napajedla 27:12.

1. Rožnov 5 4 1 0 166:123 9
2. Velké Meziříčí 5 4 0 1 169:104 8
3. STM Olomouc 6 3 1 2 157:130 7
4. Bystřice p. H. 4 3 0 1 123:85 6
5. HK Ivančice 3 2 0 1 77:72 4
6. Kostelec n. H. 4 2 0 2 105:110 4
7. V. Bystřice 3 1 0 2 91:84 2
8. Sokolnice 6 1 0 5 121:180 2
9. Napajedla 6 0 0 6 97:218 0

I. liga dorostenek – 8. kolo: ZLÍN – PORUBA 25:17 (12:8). Zlín: Kamenářová 8, Julinová 6, Slováková 6, Kolomazníková 2, Fabíková 1, Očadlíková 1, Sedláčková 1, Boráňová, Cigošová, Dufková, Potůčková, Stojarová, Vysloužilová. SVŠ Plzeň – H. Brod 25:28, Kobylisy – Spartak Třebíč 26:22, S.Vršovice – Č.Budějovice 32:20, Slavia – HC Plzeň 29:11, Písek – Olomouc nehl.

1. Písek 7 0 0 235:146 14
2. Slavia 8 7 0 1 243:175 14
3. H. Brod 8 6 0 2 240:190 12
4. Olomouc 7 6 0 1 192:160 12
5. Zlín 8 5 0 3 219:183 10
6. Poruba 8 4 0 4 170:165 8
7. S. Vršovice 8 4 0 4 184:199 8
8. HC Plzeň 8 3 0 5 185:194 6
9. Č. Budějovice 8 2 0 6 163:243 4
10. SVŠ Plzeň 7 1 0 6 160:187 2
11. Kobylisy 7 1 0 6 152:211 2
12. Třebíč 8 0 0 8 173:263 0

I. liga ml. dorostenek – sk. Morava, 8. kolo: ZLÍN – PORUBA 33:21 (15:12). Zlín: Nygrýnová 6, Kučerová 5, Kattauerová 4, Kolářová 4, Steinová 4, Křičková 3, Slováková 3, Vlková 3, Hrnčiříková 1, Blažková, Kotíková. Kunovice – Olomouc 15:31, Bohunice – Karviná 26:25, Veselí n.M. – Vlčnov 29:19, Otrokovice – V. Meziříčí 31:23.

1. Olomouc 7 7 0 0 225:131 14
2. Zlín 8 6 1 1 239:173 13
3. Bohunice 7 6 1 0 199:163 13
4. Otrokovice 7 5 0 2 197:155 10
5. Veselí n. M. 7 3 0 4 140:147 6
6. V. Meziříčí 7 3 0 4 187:195 6
7. Karviná 7 3 0 4 154:163 6
8. Vlčnov 7 3 0 4 182:194 6
9. Zábřeh 7 2 0 5 176:201 4
10. Poruba 8 1 0 7 192:241 2
11. Kunovice 8 0 0 8 113:241 0

Starší žáci: SM liga – 10. kolo: ZLÍN – LUHAČOVICE 31:21 (18:8). Zlín: Mrázek 7, Svoboda 6, Brhel 5, Rafaj 4, Krahulík 3, Václavík 2, Zahradníček 2, Machovčák 1, Žák 1, Antl, Fencl, Melichárek, Václavek.

1. Zlín 10 10 0 0 277 : 143 20
2. Prostějov 10 6 0 4 218 : 200 12
3. Luhačovice 10 5 0 5 233 : 247 10
4. Hranice 10 4 1 5 200 : 202 7
5. Napajedla 10 3 1 6 200 : 228 7
6. Přerov 10 1 0 9 162 : 270 2

Starší žačky A: SM liga – 10. kolo: ZLÍN – HODONIN 33:15 (16:8). Zlín: Letochová 8, Křičková 5, Kolářová 4, Kučerová 4, Dolinová 3, Horňáková 3, Mladenova 3, Gáliková 1, Toboláková 1, Čižmářová, Grögrová, Vozdková, Vyoralová.

1. Zlín A 10 9 0 1 335 : 126 18
2. Veselí n. M. 10 9 0 1 318 : 143 18
3. Holečkova 10 5 0 5 256 : 187 10
4. Hodonín 10 3 0 7 188 : 236 6
5. Kunovice 10 4 0 6 168 : 216 6
6. Měnín 10 0 0 10 26 : 383 0

Starší žačky B: SM liga – 10. kolo: ZLÍN – OTROKOVICE 20:24 (12:10). Zlín: Krajčová 6, Urbancová 5, Škodová 3, Vaněčková 2, Holubová 1, Krajčová 1, Mudříková 1, Škrabalová 1, Holčíková, Kobzáňová, Kryšková, Řezníková, Zimáková.

1. Olomouc 10 10 0 0 377 : 114 20
2. Otrokovice 10 7 0 3 233 : 206 14
3. Uh. Hradiště 10 7 0 3 260 : 187 12
4. Zlín B 10 4 0 6 215 : 211 8
5. Žeravice 10 2 0 8 170 : 251 4
6. DHK Litovel 10 0 0 10 72 : 358 0

Mladší žačky A: SM liga – 10. kolo: ZLÍN – HODONÍN 17:6 (10:4). Zlín: Lapčíková 8, Fuksová 5, Florešová 2, Holeňáková 1, Vařechová 1, Gajdošíková, Gazdová, Pektorová, Tejnská, Vašulková.

1. Zlín 10 10 0 0 233 : 52 20
2. Hodonín 10 7 0 3 133 : 97 14
3. Veselí n. M. 10 7 0 3 121 : 120 14
4. Velká n. V. 10 4 0 6 98 : 151 8
5. Kunovice 10 2 0 8 106 : 169 4
6. Holečkova 10 0 0 10 77 : 179 0

Mladší žačky B: SM liga – 10. kolo: ZLÍN – JISKRA OTROKOVICE 18:12 (10:6). Zlín: Masarová 6, Baumbachová 5, Popelková 3, Hanačíková 1, Janebová 1, Neudeková 1, Polomíková 1, Gistrová, Olšinová, Šteiglová, Šustrová, Zavadilová.

1. Zora Olomouc 10 10 0 0 245 : 56 20
2. Uh. Hradiště 10 7 0 3 148 : 96 12
3. Žeravice 10 6 0 4 142 : 160 12
4. Zlín B 10 4 0 6 140 : 155 8
5. Otrokovice 10 2 1 7 95 : 164 5
6. Litovel 10 0 1 9 63 : 202 1
HOKEJBAL

Extraliga mladších dorostenců: Ústí n. L. – TJ Kovo Praha 4:1, TJ Plzeň-Litice – HBC Plzeň 0:5, Jihlava – Letohrad 1:6, Jungle Fever Kladno – HBC ALPIQ Kladno 1:7, Hradec Králové – Pardubice 1:2, HBC Vsetín – Bulldogs Brno 6:0.

1. Pardubice 11 11 0 0 0 73:23 33
2. HBC Kladno 11 9 0 0 2 82:14 27
3. Letohrad 11 9 0 0 2 74:24 27
4. Hradec Králové 11 8 0 0 3 53:23 24
5. HBC Plzeň 11 7 0 1 3 62:31 22
6. Vsetín 11 6 0 0 5 44:40 18
7. Ústí n. L. 11 5 1 0 5 44:37 17
8. Bulldogs Brno 11 3 0 0 8 37:74 9
9. Kovo Praha 11 3 0 0 8 31:68 9
10. Jungle Kladno 11 2 0 0 9 44:64 6
11. Jihlava 11 2 0 0 9 19:63 6
12. Plzeň-Litice 11 0 0 0 11 3:105 0
LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 13. kolo: Havířov – VHK Vsetín 2:3, MD Šumperk – Přerov 0:2, HC PSG Zlín – HC Olomouc 4:2, Poruba – Třinec 2:8, Vítkovice – Slezan Opava 10:3.

1. Vítkovice 13 13 0 0 0 0 128:23 39
2. PSG Zlín 13 9 0 0 0 4 67:36 27
3. Olomouc 13 8 1 0 0 4 71:46 26
4. Třinec 13 8 0 0 1 4 77:67 25
5. VHK Vsetín 13 8 0 0 0 5 66:43 24
6. Havířov 13 7 0 0 1 5 57:38 22
7. Poruba 13 5 1 0 0 7 72:59 17
8. Přerov 13 3 0 0 0 10 22:94 9
9. Slezan Opava 13 1 1 0 0 11 27:79 5
10. Šumperk 13 0 0 0 1 12 12:114 1

Liga ml. dorostu – sk. Východ, 13. kolo: Hodonín – Uherské Hradiště 6:4, Břeclav – Kometa Úvoz 0:10, Orlová – Jestřábi Prostějov 4:5.

1. Hodonín 13 12 0 0 0 1 76:37 36
2. Uherské Hradiště 13 10 1 0 0 2 94:42 32
3. Kometa Úvoz 12 10 0 0 0 2 76:32 30
4. Prostějov 13 7 2 0 0 4 68:36 25
5. Nový Jičín 12 6 0 0 1 5 64:66 19
6. Karviná 12 3 1 0 0 8 39:65 11
7. Frýdek Místek 12 3 1 0 0 8 27:58 11
8. Břeclav 13 2 1 0 1 9 36:72 9
9. Orlová 12 1 1 0 3 7 37:64 8
10. Černí vlci 12 1 0 0 2 9 28:73 5

Krajská liga juniorů JM, MS, OL a ZL kraje – 8. kolo: Šternberk – Rožnov pod R. 5:5, Uherský Ostroh – Nový Jičín 5:5, Kroměříž – Kopřivnice 3:4, Uherský Brod – Bobři Val. Meziříčí 3:10.

1. Nový Jičín 8 6 0 1 0 1 54:23 13
2. Val. Meziříčí 9 6 0 1 0 2 62:37 13
3. Šternberk 9 5 0 2 0 2 53:33 12
4. Rožnov pod R. 8 5 0 1 0 2 42:30 11
5. Kopřivnice 8 5 0 1 0 2 31:28 11
6. Studénka 7 3 0 0 0 4 38:35 6
7. Kroměříž 9 2 0 1 0 6 36:44 5
8. Uherský Brod 9 1 0 1 0 7 31:70 3
9. Uherský Ostroh 9 0 0 2 0 7 26:73 2

Krajská liga dorostu JM, ZL a Vysočiny – 8. kolo: Znojemští orli – Vel. Meziříčí 4:4, Uherské Hradiště – Uherský Brod 11:1, Hodonín B – Technika Brno 4:0.

1. Uherské Hradiště 7 6 0 1 0 0 69:7 13
2. Hodonín B 7 6 0 1 0 0 48:11 13
3. Vel. Meziříčí 7 4 0 1 0 2 33:21 9
4. Znojemští orli 7 3 0 1 0 3 27:22 7
5. Uherský Brod 7 2 0 0 0 5 21:56 4
6. Tech. Brno 7 1 0 0 0 6 6:57 2
7. Blansko 6 0 0 0 0 6 9:39 0
VOLEJBAL

Extraliga kadetů, 1. turnaj ve Zlíně: Zlín – Nový Jičín 3:0, Brno – Ostrava 3:1, Havlíčkův Brod – Česká Třebová 3:0, Zlín – Brno 1:3, Nový Jičín – Česká Třebová 3:1, Ostrava – Havlíčkův Brod 3:0, Brno – Nový Jičín 3:1, Havlíčkův Brod – Zlín 0:3, Česká Třebová – Ostrava 0:3, Brno – Havlíčkův Brod 3:0, Nový Jičín – Ostrava 1:3, Zlín – Česká Třebová 3:0, Havlíčkův Brod – Nový Jičín 2:3, Česká Třebová – Brno 0:3, Ostrava – Zlín 0:3.

1. Brno 5 5 0 0 15:3 10
2. Zlín 5 4 1 0 13:3 9
3. Ostrava 5 3 2 0 10:7 8
4. Nový Jičín 5 2 3 0 8:12 7
5. Havlíčkův Brod 5 1 4 0 5:12 6
6. Česká Třebová II. 5 0 5 0 1:15 5

Liga juniorek, skupina F: Brno – Zlín 3:0 a 3:2, Uherské Hradiště – Břeclav 3:0 a 3:0,

1. Znojmo 6 6 0 0 18:1 12
2. Uherské Hradiště 8 4 4 0 15:12 12
3. Zlín 8 4 4 0 14:15 12
4. Brno 4 4 0 0 12:2 8
5. Šlapanice 6 2 4 0 6:12 8
6. Břeclav 8 0 8 0 1:24 8

Liga kadetek, skupina C: Kroměříž – Lanškroun 0:3 a 0:3, Opava – Zlín 3:0 a 3:0, Šternberk A – Olomouc B 3:0 a 3:0, Šternberk B – Nový Jičín 0:3 a 0:3, Moravská Třebová – Prostějov B 0:3 a 0:3.

1. Opava 10 10 0 0 30:2 20
2. Lanškroun 10 10 0 0 30:3 20
3. Šternberk A 9 8 1 0 24:4 17
4. Nový Jičín 10 6 4 0 19:15 16
5. Prostějov B 9 6 3 0 21:9 15
6. Zlín 10 4 6 0 15:22 14
7. Kroměříž 10 3 7 0 12:25 13
8. Moravská Třebová 10 2 8 0 9:2412
9. UP Olomouc B 10 0 10 0 4:30 10
10. Šternberk B 10 0 10 0 0:30 10

Krajský přebor juniorů: Nivnice – Holešov 3:0 a 3:0, St. Město – Bojkovice 3:1 a 3:0.

1. Nivnice (kadeti) 4 2 2 0 7:6 6
2. Holešov 4 2 2 0 6:6 6
3. Zlín B 2 2 0 0 6:1 4
4. Staré Město 2 2 0 0 6:1 4
5. Bojkovice (kadeti) 4 0 4 0 1:12 4

Krajský přebor juniorek, skupina A: VK Austin Vsetín A – SKV Hošťálková A 3:1 a 1:3, ŠSK při ZŠ Brumov-Bylnice A – SK Slavičín A 2:3 a 3:2.

1. Slavičín 8 7 1 0 23:8 15
2. Brumov-Bylnice 8 3 5 0 15:18 11
3. Valašské Meziříčí 6 4 2 0 14:9 10
4. Vsetín 8 2 6 0 10:21 10
5. Hošťálková 6 2 4 0 9:15 8

Krajský přebor juniorek, skupina B: VK Austin Vsetín KKY A – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště KKY A 0:3 a 0:3, VC Kroměříž A – SK 1. AC Uherský Brod A 3:0 a 3:0.

1. 1. AC Uherský Brod 12 8 4 0 24:18 20
2. Kroměříž 10 9 1 0 27:7 19
3. Uherské Hradiště KKY 10 8 2 0 26:9 18
4. Kroměříž B 10 5 5 0 25:18 15
5. Spartak Uh. Brod KKY 10 2 8 0 10:24 12
6. Vsetín KKY 12 0 12 0 0:36 12

Krajský přebor žákyň, skupina A: VC Kroměříž A – TJ Sl. Sl. Uherské Hradiště A 1:3 a 3:2, VC Kroměříž B – ŠSK Bzenec 2:3 a 3:0.

1. Uherské Hradiště A 8 7 1 0 23:4 15
2. Kroměříž A 6 5 1 0 16:6 11
3. Bzenec 8 2 6 0 9:21 10
4. Kroměříž B 6 3 3 0 11:9 9
5. Uherské Hradiště C 8 1 7 0 4:23 9

Krajský přebor žákyň, skupina B: TJ Sl. Sl. Uherské Hradiště B – TJ Bojkovice 3:2 a 3:1, VSC Zlín A – ŠSK Brumov-Bylnice 3:0 a 3:0.

1. Zlín A 10 10 0 0 30:4 20
2. Uherské Hradiště B 10 7 3 0 24:13 17
3. Bojkovice 10 4 6 0 19:18 14
4. Nivnice 8 5 3 0 17:15 13
5. Brumov-Bylnice 10 2 8 0 8:24 12
6. Zlín B 8 0 8 0 0:24 8

11.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Mařatic bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Uherskohradišťská nemocnice. Ilustrační foto.
20

Už žádné čekání. Zjistěte si, kolik je v nemocnici pacientů

Zápas se současnou Spartou je výzva, říká kouč Slovácka

Soubor hvězd za mnoho stovek milionů korun versus parta odchovanců fotbalové akademie z jihovýchodní Moravy. Tak by se dal s trochou nadsázky uvést duel 4. kola HET ligy mezi pražskou Spartou a 1.FC Slovácko.

AKTUALIZOVÁNO

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

FOTOGALERIE / Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

V Bánově zmizela ze zaparkovaného auta horská kola za 170 tisíc

Dvě horská kola v celkové hodnotě 170 tisíc korun zmizela v noci z pátku na sobotu 12. srpna v Bánově.

Starosta Slavkova Libor Švardala si převzal zlatou stuhu za vítězství v kraji

FOTOGALERIE / Zlatou stuhu za vítězství v krajském kole Vesnice roku si v neděli z rukou hejtmana Jiřího Čunka převzal starosta obce Libor Švardala. Po úvodních zdravicích a vystoupení mužského pěveckého sboru Slavkovjané proběhlo samotné předávání ocenění. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení