VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky - dospělí Morava

Zlínský kraj - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků sportovních utkání v regionu.

11.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ladislav Schäfer

BASKETBAL

Jihomoravský OP I mužů: Boskovice – Žabovřesky B 67:48, Babice nad Svitavou A – Husovice 76:78, JVSB Uherské Hradiště – BK Jihlava A 53:62, Černovice – Podolí 69:64, Tesla Brno – Blansko 88:64, Boskovice – Husovice 78:66, Babice nad Svitavou A – Žabovřesky B 77:72, JVSB Uherské Hradiště – Žďár nad Sázavou B 79:92, Černovice – Blansko 75:57, Tesla Brno – Podolí 68:50.

1. Boskovice 6 6 0 455:338 12
2. Tesla Brno 5 5 0 422:288 10
3. Jihlava A 5 4 1 336:301 9
4. Husovice 6 3 3 440:430 9
5. Černovice 5 3 2 315:305 8
6. Žďár n. S. B 5 3 2 352:346 8
7. Babice n. Sv. A 6 2 4 386:410 8
8. Blansko 5 2 3 333:375 7
9. Žabovřesky B 6 1 5 341:400 7
10. Uherské Hradiště 6 1 5 388:481 7
11. Podolí 5 0 5 274:368 5

Jihomoravský OP II mužů: Břeclav – Kyjov 65:58, Kuřim – BK Uherský Brod 63:53, Proton Zlín B – Jihlava B 88:80, SK Slavičín – Znojmo A 82:83, Vyškov A – Boskovice 68:61, Slavia Kroměříž B – Tišnov 55:57, Břeclav – BK Uherský Brod 77:43, Kuřim – Kyjov 83:64, Proton Zlín B – Znojmo A 84:53, SK Slavičín – Jihlava B 75:56, Vyškov A – Tišnov 40:90, Slavia Kroměříž B – Boskovice 82:46.

1. Břeclav 6 6 0 434:339 12
2. Tišnov 6 4 2 414:338 10
3. Zlín B 5 5 0 390:322 10
4. Znojmo A 6 4 2 384:378 10
5. Kroměříž B 6 3 3 400:362 9
6. Kuřim 6 3 3 389:388 9
7. Jihlava B 6 2 4 397:425 8
8. Kyjov 6 2 4 364:409 8
9. Uherský Brod 6 2 4 319:367 8
10. Slavičín 5 2 3 368:355 7
11. Vyškov A 6 1 5 346:465 7
12. Boskovice 4 0 4 232:289 4
FUTSAL

Krajská liga: Rovers Otrokovice – SK BURE Hulín 2:1 (1:0), Jiřina Prostějov – Lihovar Kojetín 3:1 (0:0), Relax Prostějov – Ekosolaris Kroměříž 3:0 (0:0), SK BURE Hulín – Jiřina Prostějov 0:1 (0:1), Ekosolaris Kroměříž – Rovers Otrokovice 3:4 (1:3), Lihovar Kojetín – Relax Prostějov 1:6 (0:4), Jiřina Prostějov – Ekosolaris Kroměříž 6:2 (3:0), Relax Prostějov – SK BURE Hulín 8:0 (8:0), Rovers Otrokovice – Lihovar Kojetín 2:1 (1:0), Vokno Kroměříž – Harko Kroměříž 3:4 (1:0), Speed Otrokovice – Druko Zlín 5:1 (1:1), Indiana Plumlov – Victoria Kroměříž 1:0 (1:0), Harko Kroměříž – Speed Otrokovice 2:3 (1:0), Victoria Kroměříž – Vokno Kroměříž 2:4 (0:3), Druko Zlín – Indiana Plumlov 2:5 (1:3), Speed Otrokovice – Victoria Kroměříž 4:3 (3:3), Vokno Kroměříž – Druko Zlín 8:4 (4:3)

1. Relax Prostějov 3 3 0 0 17:1 9
2. Jiřina Prostějov 3 3 0 0 10:3 9
3. Speed Otrokovice 3 3 0 0 12:6 9
4. Rovers Otrokovice 3 3 0 0 8:5 9
5. Vokno Kroměříž 3 2 0 1 15:10 6
6. Indiana Plumlov 2 2 0 0 6:2 6
7. Harko Kroměříž 2 1 0 1 6:6 3
8. Victoria Kroměříž 3 0 0 3 5:9 0
9. Ekosolaris Kroměříž 3 0 0 3 5:13 0
10. Lihovar Kojetín 3 0 0 3 3:11 0
11. SK BURE Hulín 3 0 0 3 1:11 0
12. Druko Zlín 3 0 0 3 7:18 0
HÁZENÁ

I. liga házenkářů – 9. kolo: Jičín B – Napajedla 27:24, Brno – Kostelec 26:26, Litovel – Bystřice 31:36, Košutka – Náchod 28:25, Chodov – N. Veselí 31:18, Karviná j. – Ostrava 34:30.

1. Karviná j. 9 8 0 1 270:225 16
2. Brno 9 7 2 0 270:230 16
3. Chodov 9 6 0 3 252:226 12
4. Bystřice 9 5 1 3 282:253 11
5. Kostelec 9 3 3 3 229:244 9
6. Litovel 9 4 0 5 234:236 8
7. Jičín B 9 3 1 5 224:236 7
8. Košutka 9 3 1 5 230:245 7
9. N. Veselí 9 3 1 5 227:247 7
10. Ostrava 9 3 0 6 254:276 6
11. Náchod 9 2 2 5 221:250 6
12. Napajedla 9 1 1 7 241:266 3

I. liga házenkářek – 8. kolo: Poruba – Zlín j. 31:24, Cheb – SVŠ Plzeň nehl., H. Brod – Kobylisy 25:21, Olomouc j. – Most 30:24, Liberec – Slavia j. 30:23, Otrokovice – Č. Budějovice 33:18.

1. Poruba 8 7 0 1 209:149 14
2. Most 8 7 0 1 249:190 14
3. Liberec 8 6 1 1 207:172 13
4. Olomouc j. 8 6 0 2 240:195 12
5. J. Otrokovice 8 4 1 3 213:213 9
6. SVŠ Plzeň 7 3 0 4 188:195 6
7. Hav. Brod 8 3 0 5 197:210 6
8. Slavia j. 8 3 0 5 189:204 6
9. Zlín j. 8 3 0 5 203:223 6
10. Č. Budějovice 8 2 0 6 146:214 4
11. Kobylisy 8 1 0 7 170:201 2
12. Cheb 7 1 0 6 157:202 2

II. liga mužů, sk. Jižní Morava – 9. kolo: Tišnov – Telnice 35:41, Juliánov – Maloměřice 28:34, Ivančice – Hustopeče 20:29, SK Kuřim – Prostějov 27:26, Zlín – Bohunice 27:21, V. Meziříčí – H. Brod 29:26.

1. Hustopeče 9 8 0 1 268:211 16
2. Zlín 9 7 0 2 241:214 14
3. V. Meziříčí 9 6 1 2 267:234 13
4. Maloměřice 9 6 0 3 241:221 12
5. Prostějov 9 5 0 4 249:251 10
6. Telnice 9 5 0 4 271:274 10
7. Bohunice 9 3 2 4 218:215 8
8. H. Brod 9 4 0 5 249:253 8
9. Ivančice 9 4 0 5 235:244 8
10. Juliánov 9 2 1 6 234:264 5
11. Tišnov 9 1 0 8 245:281 2
12. SK Kuřim 9 1 0 8 219:275 2

II. liga mužů, sk. Severní Morava – 9. kolo: Holešov – Polanka 29:24, Lesana Zubří – Zubří jun. 32:35, Paskov – Uničov 32:20, Vsetín – Havířov 29:26, V. Bystřice – Trnávka 28:24, Olomouc – Šumperk 31:22.

1. Zubří jun. 9 8 0 1 315:250 16
2. Šumperk 9 7 0 2 287:251 14
3. Olomouc 9 6 1 2 236:216 13
4. Polanka 9 6 0 3 295:243 12
5. Vsetín 9 6 0 3 267:271 12
6. Holešov 9 4 0 5 248:224 8
7. Paskov 9 4 0 5 228:212 8
8. Lesana Zubří 9 4 0 5 257:272 8
9. Trnávka 9 3 0 6 245:254 6
10. Havířov 9 2 0 7 212:273 4
11. V. Bystřice 9 2 0 7 193:270 4
12. Uničov 9 1 1 7 235:282 3

II. liga žen – sk. Morava, 8. kolo: Měnín – V. Meziříčí 17:42, Veselí n.M. – Kunovice 18:29, Karviná – Olomouc 33:36, Poruba B – Bohunice 23:21.

1. Olomouc 7 6 0 1 191:135 12
2. Karviná 7 5 0 2 224:175 10
3. Kunovice 7 5 0 2 207:167 10
4. Veselí n. M. 7 4 0 3 221:167 8
5. V. Meziříčí 7 4 0 3 191:163 8
6. Poruba B 8 4 0 4 216:192 8
7. Otrokovice B 7 3 0 4 207:180 6
8. Bohunice 7 1 0 6 137:208 2
9. Měnín 7 0 0 7 107:314 0

Středomoravská liga házenkářů – 10. kolo: Přerov B – Uničov B 36:10, Uh. Hradiště – Senice 40:25, Kostelec B – Zlín B 25:31, Napajedla B – Dřevohostice 28:19, Žeravice – Droždín 18:26.

1. Droždín 10 8 0 2 282:242 16
2. Bystřice B 10 7 1 2 270:255 15
3. Přerov B 10 6 2 2 268:216 14
4. Dřevohostice 10 5 0 5 223:220 10
5. Kostelec B 10 5 0 5 243:255 10
6. Uničov B 10 5 0 5 228:244 10
7. Senice 10 5 0 5 216:234 10
8. Napajedla B 10 4 1 5 238:224 9
9. Zlín B 10 4 1 5 214:210 9
10. Uh. Hradiště 10 2 1 7 256:274 5
11. Žeravice 10 1 0 9 214:278 2
HOKEJBAL

I. Moravská národní liga: ACS Malenovice SV – HBC Vsetín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), Poruba – Třinec 2:5 (1:0, 0:3, 1:2), Hodonín – Bulldogs Brno 5:2 (0:0, 4:0, 1:2).

1. Malenovice 12 8 2 0 2 59:28 28
2. Jihlava 12 9 0 1 2 54:27 28
3. Třinec 12 8 0 2 2 47:35 26
4. Vsetín 11 5 1 0 5 30:23 17
5. Hodonín 12 4 1 0 7 34:43 14
6. Bulldogs Brno 11 3 0 0 8 26:48 9
7. Poruba 12 0 0 1 11 17:63 1
KUŽELKY

I. liga mužů: Vrchlabí – Česká Třebová 2:6, Husovice – Náchod 2:6, Slavoj Praha – TJ Sokol Luhačovice 7:1, Přerov – Dačice 7:1, Jihlava – Moravská Slavia Brno 6:2, Kovářská – Zábřeh 4:4.

1. Náchod 8 6 1 1 44,5:19,5 13
2. Slavoj Praha 7 6 0 1 43,5:12,5 12
3. Jihlava 7 5 1 1 37,0:19,0 11
4. Česká Třebová 8 5 0 3 37,5:26,5 10
5. Luhačovice 7 4 1 2 29,5:26,5 9
6. Kovářská 8 4 1 3 33,0:31,0 9
7. Přerov 8 4 0 4 29,0:35,0 8
8. Dačice 7 3 0 4 25,0:31,0 6
9. Zábřeh 8 2 1 5 23,5:40,5 5
10. Husovice 8 1 1 6 25,0:39,0 3
11. MS Brno 8 1 1 6 21,0:43,0 3
12. Vrchlabí 8 1 1 6 19,5:44,5 3

I. liga žen: Neratovice – Šumperk 2:6, Zábřeh A – Náchod 3:5, Slavia Praha – Jirkov odloženo, Přerov – Blansko 6:2, Jičín – KC Zlín 8:0.

1. Blansko 8 6 0 2 39,0:25,0 12
2. Náchod 8 5 1 2 37,0:27,0 11
3. Slavia Praha 7 5 0 2 36,0:20,0 10
4. Zábřeh A 7 5 0 2 34,0:22,0 10
5. Šumperk 7 4 0 3 27,0:29,0 8
6. Jičín 8 4 0 4 36,0:28,0 8
7. Konstruktiva Praha 7 3 0 4 27,0:29,0 6
8. Zábřeh B 7 3 0 4 26,0:30,0 6
9. Přerov 8 3 0 5 29,0:35,0 6
10. KC Zlín 8 2 1 5 23,0:41,0 5
11. Neratovice 8 2 0 6 25,0:39,0 4
12. Jirkov 5 0 2 3 13,0:27,0 2

II. liga žen, skupina B: Moravská Slávia Brno B – Šumperk 7:1, Přemyslovice – Opava 2:6, Blansko – Hodonín 7:1, TJ Valašské Meziříčí – Dačice B 7:1, Náchod B – KK CAMO Slavičín 3:5, Třebíč – Rychnov nad Kněžnou5:3.

1. Opava 8 6 0 2 43,0:21,0 12
2. Valašské Meziříčí 8 6 0 2 40,0:24,0 12
3. Šumperk 8 5 1 2 38,0:26,0 11
4. Blansko 8 5 0 3 38,5:25,5 10
5. MS Brno B 8 5 0 3 35,0:29,0 10
6. Třebíč 8 4 1 3 33,5:30,5 9
7. Slavičín 8 4 0 4 34,0:30,0 8
8. Přemyslovice 8 4 0 4 34,0:30,0 8
9. Rychnov n. Kn. 8 4 0 4 32,0:32,0 8
10. Náchod B 8 2 0 6 24,0:40,0 4
11. Hodonín 7 1 0 6 16,0:40,0 2
12. Dačice B 7 0 0 7 8,0:48,0 0

II. liga žen, skupina B: Olomouc A – Opava 6:2, Husovice – Rosice 5:3, Olomouc B – Ratíškovice 1:7, TJ Valašské Meziříčí – TJ Zbrojovka Vsetín 2:6, Jihlava – KK Kroměříž 6:2, Šumperk B – Vyškov 4:4.

1. Valašské Meziříčí 8 7 0 1 47,0:17,0 14
2. Vyškov 8 6 1 1 43,0:21,0 13
3. Jihlava 8 6 0 2 46,0:18,0 12
4. KK Kroměříž 8 6 0 2 41,0:23,0 12
5. Vsetín 8 5 1 2 38,0:26,0 11
6. Olomouc A 8 4 0 4 31,0:33,0 8
7. Ratíškovice 8 3 0 5 35,0:29,0 6
8. Husovice 8 3 0 5 27,0:37,0 6
9. Šumperk B 8 2 1 5 22,5:41,5 5
10. Opava 8 2 0 6 23,0:41,0 4
11. Rosice 8 1 1 6 18,5:45,5 3
12. Olomouc B 8 1 0 7 12,0:52,0 2

III. liga mužů, skupina C: Olomouc – Michálkovice 7:1, Zábřeh B – Opava B 6:2, Horní Benešov – Sokol Kare Luhačovice B 8:0, Přerov B – Krnov 5:3, Jeseník – Rýmařov 6:2, Prostějov – Vyškov 0:8.

1. Olomouc 8 7 0 1 48,0:16,0 14
2. Vyškov 8 6 0 2 44,0:20,0 12
3. Horní Benešov 8 6 0 2 40,0:24,0 12
4. Zábřeh B 8 6 0 2 39,5:24,5 12
5. Prostějov 8 4 0 4 30,5:33,5 8
6. Přerov B 8 4 0 4 30,0:34,0 8
7. Michálkovice 8 3 1 4 30,0:34,0 7
8. Rýmařov 8 2 2 4 30,0:34,0 6
9. Krnov 8 3 0 5 27,0:37,0 6
10. Opava B 8 2 1 5 25,0:39,0 5
11 Luhačovice B 8 2 0 6 21,0:43,0 4
12. Jeseník 8 1 0 7 19,0:45,0 2

III. liga žen, skupina C: Moravská Slávia Brno – Česká Třebová 4:2, Vyškov B – Třebíč 4,5:1,5, TJ Sokol Luhačovice – Přerov B 4:2, TJ Jiskra Otrokovice – Blansko B 5:1, Nový Jičín – Odry 5:1.

1. Luhačovice 6 5 0 1 23,0:13,0 10
2. Otrokovice 6 4 0 2 23,5:12,5 8
3. Vyškov B 6 4 0 2 20,5:15,5 8
4. Odry 6 3 0 3 20,5:15,5 6
5. Česká Třebová 6 3 0 3 20,0:16,0 6
6. MS Brno 6 3 0 3 17,5:18,5 6
7. Blansko B 6 3 0 3 16,0:20,0 6
8. Přerov B 6 2 0 4 15,0:21,0 4
9. Nový Jičín 6 2 0 4 15,0:21,0 4
10. Třebíč 6 1 0 5 9,0:27,0 2

Jihomoravská divize: TJ Sokol Brno IV – Brno Židenice 2:6, Čejkovice – Blansko C 6:2, Valtice – TJ Zbrojovka Vsetín 5:3, TJ Sokol Machová – TJ Slavia Kroměříž 8:0, Dubňany – Znojmo 5:3, TJ Valašské Meziříčí B – Rosice B 6:2, Boskovice – KK CAMO Slavičín B 6:2.

1. Valašské Meziříčí B 8 6 0 2 41,0:23,0 12
2. Slavia Kroměříž 8 5 1 2 32,5:31,5 11
3. Valtice 8 5 0 3 39,5:24,5 10
4. Čejkovice 8 5 0 3 39,0:25,0 10
5. Machová 8 5 0 3 37,0:27,0 10
6. Dubňany 8 4 0 4 32,0:32,0 8
7. Boskovice 8 4 0 4 32,0:32,0 8
8. Znojmo 8 3 1 4 34,0:30,0 7
9. Rosice B 8 3 1 4 30,0:34,0 7
10 Slavičín B 8 3 1 4 28,0:36,0 7
11 Vsetín 8 3 0 5 30,0:34,0 6
12. Židenice 8 3 0 5 26,0:38,0 6
13. Sokol Brno 8 3 0 5 25,0:39,0 6
14. Blansko C 8 2 0 6 22,0:42,0 4

Krajský přebor: KC Zlín C – TJ Jiskra Otrokovice A 1:7, TJ Sokol Luhačovice C – KC Zlín B 7:1 , KC Zlín A – TJ Sokol Machová B 7:1, Sport centrum Bylnice A – Kuželkářský klub Kroměříž A 1:7, TJ Bojkovice Krons A – TJ Slavia Kroměříž B 6:2.

1. Otrokovice A 7 7 0 0 45,0:11,0 14
2. KK Kroměříž A 8 5 1 2 39,0:25,0 11
3. KC Zlín A 7 5 0 2 38,0:18,0 10
4. Luhačovice C 7 5 0 2 36,5:19,5 10
5. Bojkovice A 7 3 2 2 28,5:27,5 8
6. Bylnice A 7 3 1 3 26,0:30,0 7
7. Zlín C 8 3 0 5 23,0:41,0 6
8. Zlín B 7 2 1 4 22,0:34,0 5
9. Slavia Kroměříž B 8 2 0 6 23,0:41,0 4
10. Otrokovice B 7 1 1 5 23,0:33,0 3
11. Machová B 7 1 0 6 16,0:40,0 2

Krajská soutěž: TJ Bojkovice Krons B – TJ Chropyně A 5:1, TJ Chropyně B – Sport centrum Bylnice B 1:5, KC Zlín D – KK Camo Slavičín C 2:4, TJ Zbrojovka Vsetín B – Kuželkářský klub Kroměříž B 5:1, TJ Valašské Meziříčí C – TJ Spartak Hluk 6:0.

1. Valašské Meziříčí C 6 6 0 0 32,0:4,0 12
2. Vsetín B 6 5 0 1 29,0:7,0 10
3. Bylnice B 6 4 0 2 23,0:13,0 8
4. Chropyně A 6 4 0 2 21,0:15,0 8
5. Slavičín C 6 4 0 2 19,0:17,0 8
6. Chropyně B 6 2 0 4 15,0:21,0 4
7. Zlín D 6 2 0 4 14,0:22,0 4
8. KK Kroměříž B 6 2 0 4 12,0:24,0 4
9. Bojkovice B 6 1 0 5 10,0:26,0 2
10. Hluk 6 0 0 6 5,0:31,0 0
LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 6. kolo: Uherský Brod – HC Mor. Budějovice 3:8, Uherský Ostroh – SK Minerva Boskovice 4:4, Vyškov – HK Kroměříž 1:2, Velké Meziříčí – HC Kometa Úvoz nehl.

1. Mor. Budějovice 4 4 0 0 0 0 24:8 8
2. Uherské Hradiště 4 4 0 0 0 0 25:12 8
3. Uherský Ostroh 5 3 0 1 0 1 19:13 7
4. Uherský Brod 4 2 0 1 0 1 22:13 5
5. Kroměříž 6 2 0 1 0 3 15:17 5
6. Velká Bíteš 5 2 0 0 0 3 15:20 4
7. Boskovice 5 1 0 1 0 3 15:26 3
8. Velké Meziříčí 4 1 0 0 0 3 12:18 2
9. Kometa Úvoz 3 1 0 0 0 2 6:13 2
10. Vyškov 6 1 0 0 0 5 16:29 2
RAGBY

Extraliga – 10. kolo: Petrovice – Tatra 0:67 (0:31), Dragon – Slavia 12:33 (12:14), Bystrc – Sparta 6:33 (3:19), Zlín – Říčany 5:97, Vyškov – Praga 10:50

1. Slavia 10 10 0 0 +199 47
2. Tatra 10 9 0 1 +354 44
3. Říčany 10 7 0 3 +228 35
4. Sparta 10 7 0 3 +97 34
5. Praga 10 6 0 4 +142 30
6. Dragon 10 5 0 5 +140 26
7. Vyškov 10 3 0 7 –121 16
8. Petrovice 10 2 0 8 –358 9
9. Bystrc 10 1 0 9 –240 3
10. Zlín 10 0 0 10 –441 1
ŠACHY

Extraliga – 1. kolo: A64 VALOZ Grygov 3 – 5 SK Zlín, Geofin Ostrava 6,5 – 1,5 DURAS BVK – Královo Pole, BŠŠ Frýdek-Místek 2,5 – 5,5 Polabiny, TŽ Třinec 3,5 – 4,5 SAGINA Pardubice, Mahrla Praha 4 – 4 1. Novoborský ŠK, TJ Bohemians Praha 3,5 – 4,5 Zikuda Turnov. 2. kolo: 1. Novoborský 7 – 1 TJ Bohemians Praha, Zikuda Turnov 2,5 – 5,5 Mahrla Praha, Polabiny 4,5 – 3,5 TŽ Třinec, SAGINA Pardubice 4 – 4 BŠŠ Frýdek-Místek, SK Zlín 2 – 6 Geofin Ostrava, DURAS BVK – Královo Pole 3,5 – 4,5 A64 VALOZ Grygov.

1. G. Ostrava 2 0 0 6 12.5 9
2. Polabiny 2 0 0 6 10.0 5
3. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 4 11.0 8
4. Mahrla 1 1 0 4 9.5 6
5. Pardubice 1 1 0 4 8.5 5
6. Grygov 1 0 1 3 7.5 3
7. Turnov 1 0 1 3 7.0 3
8. SK Zlín 1 0 1 3 7.0 2
9. Frýdek-Místek 0 1 1 1 6.5 2
10. TŽ Třinec 0 0 2 0 7.0 3
11. – Královo Pole 0 0 2 0 5.0 2
12. Bohemians Praha 0 0 2 0 4.5 1

II. liga – sk. E, 2. kolo: Slavia Kroměříž B 2,5 – 5,5 Zlín B, Orel Ořechov 4 – 4 SPgŠ+G Znojmo, 64 Brno 2 – 6 Staré Město C, Lokomotiva Brno C 6,5 – 1,5 Lokomotiva Brno A, Staré Město B 6 – 2 MKS Holešov, HPM TEC Hustopeče 4,5 – 3,5 SK Prostějov.

1. Zlín B 2 0 0 6 11.5 10
2. Staré Město B 2 0 0 6 11.5 8
3. Staré Město C 2 0 0 6 11.0 8
4. Lok. Brno C 2 0 0 6 11.0 8
5. Hustopeče 2 0 0 6 10.5 8
6. 64 Brno 1 0 1 3 6.5 4
7. Ořechov 0 1 1 1 7.0 3
8. SPgŠ+G Znojmo 0 1 1 1 6.0 3
9. SK Prostějov 0 0 2 0 6.0 2
10. MKS Holešov 0 0 2 0 5.5 3
11. Lok. Brno 0 0 2 0 5.0 2
12. Slavia Kroměříž B 0 0 2 0 4.5 3

II. liga – sk. F, 2. kolo: Sokol Šumperk 4 – 4 Slavoj Bruntál, Mittal B 4 – 4 MSA Dolní Benešov A, Mořkov 4 – 4 BŠS FM B, Třinec C 4 – 4 VOKD Poruba, Baník Havířov 3 – 5 A64 Grygov B, Zbrojovka Vsetín 3 – 5 Sokol Dobrá.

1. Grygov B 2 0 0 6 13.0 12
2. Mittal B 1 1 0 4 9.5 7
3. VOKD Poruba 1 1 0 4 8.5 7
4. Dolní Benešov A 1 1 0 4 8.5 5
5. Dobrá 1 0 1 3 8.5 6
6. Havířov 1 0 1 3 7.5 5
7. Třinec C 0 2 0 2 8.0 6
8. FM B 0 1 1 1 7.5 4
9. Mořkov 0 1 1 1 7.5 4
10. Vsetín 0 1 1 1 7.0 4
11. Bruntál 0 1 1 1 6.5 5
12. Šumperk 0 1 1 1 4.0 3
VOLEJBAL

I. liga mužů: Poštorná – Staré Město 2:3, České Budějovice – ČZU Praha B 3:0, Brno B – MFF Praha 3:1, Jablonec n. N. – Dobřichovice 3:2, Vrchlabí – Prosek 3:1, ČVS-SCM-JRI – Chomutov 2:3, České Budějovice – MFF Praha 3:1, Brno B – ČZU Praha B 3:0, Jablonec n. N. – Prosek 3:0, Vrchlabí – Dobřichovice 0:3, ČVS-SCM-JRI – Chomutov 2:3.

1. České Budějovice 11 10 1 31:11 21
2. Brno B 11 8 3 28:15 19
3. ČZU Praha B 11 7 4 21:16 18
4. Staré Město 11 7 4 23:18 18
5. MFF Praha 11 6 5 23:20 17
6. Chomutov 11 6 5 24:22 17
7. Dobřichovice 9 7 2 25:8 16
8. Odolena Voda 9 6 3 20:13 15
9. ČVS-SCM-JRI 14 0 14 14:42 14
10. Jablonec n. N. 9 4 5 17:18 13
11. Prosek Praha 11 2 9 10:30 13
12. Vrchlabí 9 3 6 10:21 12
13. Poštorná 9 2 7 11:23 11

I. liga žen, skupina B: Univerzita Brno – Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, SGLD Brno B – Opava 3:0 a 3:2, MS Brno – Nový Jičín 1:3 a 3:0.

1. SGLD Brno B 12 8 4 25:18 20
2. MS Brno 12 7 5 27:23 19
3. Opava 12 7 5 24:22 19
4. Nový Jičín 12 6 6 23:21 18
5. Univerzita Brno 12 6 6 22:22 18
6. Uherské Hradiště 12 2 10 16:31 14

II. liga mužů, skupina C: Palkovice – Drásov 3:1 a 3:0, Vyškov – Olomouc 1:3 a 3:1, Holešov – Holubice 1:3 a 2:3, Střelice – Bučovice 2:3 a 0:3.

1. Palkovice 10 9 1 29:8 19
2. Bučovice 10 9 1 28:9 19
3. Drásov 10 8 2 25:8 18
4. Holubice 10 5 5 22:20 15
5. Vyškov 10 4 6 16:22 14
6. Střelice 10 3 7 16:23 13
7. UP Olomouc 10 3 7 13:25 13
8. Hlučín 8 4 4 13:18 12
9. VŠB Ostrava 8 3 5 12:20 11
10. SKP Holešov 10 0 10 9:30 10

Krajský přebor mužů: TJ Bojkovice A – VSK Staré Město B 3:2 a 0:3, VK Napajedla – SKV Hošťálková 0:3 a 3:2, SK Spartak Hulín – SKP Holešov B 2:3 a 3:1, VK MEZ Vsetín – Slov. Slavia Uherské Hradiště A 3:0 a 3:0.

1. Napajedla 10 8 2 24:12 18
2. Bojkovice A 10 6 4 21:16 16
3. Nivnice 8 7 1 22:9 15
4. Hošťálková 8 6 2 22:8 14
5. Vsetín 8 5 3 16:11 13
6. Holešov B 10 2 8 11:27 12
7. Uherské Hradiště A 10 2 8 10:26 12
8. Staré Město B 8 2 6 13:19 10
9. Hulín 8 2 6 10:21 10

Krajský přebor žen: VK Austin Vsetín – TJ Spartak Uherský Brod 3:0 a 3:0, VŠSK Univerzita Zlín – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B 1:3 a 2:3, SK Slavičín – TJ Rožnov p. R. 3:0 a 3:0, SK Spartak Hulín – TJ Holešov 1:3 a 0:3.

1. Vsetín 12 11 1 34:4 23
2. Slavičín 10 9 1 28:6 19
3. Hošťálková 10 7 3 23:13 17
4. Valašské Meziříčí 10 7 3 26:17 17
5. Uherské Hradiště B 10 7 3 22:16 17
6. Holešov 12 5 7 21:26 17
7. Univerzita Zlín 12 4 8 17:26 16
8. Rožnov p. R. 12 4 8 16:25 16
9. Uherský Brod 10 1 9 11:28 11
10. Hulín 10 1 9 6:29 11
11. Kroměříž 8 2 6 8:22 10
11.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bruno Bujáček, 16. 8. 2017, 3750 g, 53 cm, Uherský Brod
10

Nově narozená miminka na Slovácku - 33. týden 2017

Stanislav Hofmann

Stanislav Hofmann: Mrzí mě, že ze Sparty jedeme s prázdnou

Amatérští výtvarníci si odskočili na týden malovat na Velehrad

Obrazy se dají prezentovat nejen v tradičních galeriích, ale ledaskde. O tom se mohli přesvědčit obyvatelé i návštěvníci poutního Velehradu.

Novoveští dragoni doma vybojovali sedm medailí

Sedm medailí vybojovaly na Dračím mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi domácí posádky ONV Box. Přestože si na Kunovské tabuli brousily zuby i na nejcennější kov, ten jim pokaždé unikl. Postarali se o to famózní přerovští dragoni, kteří ovládli všech devět závodů. Mezi amatérskými posádkami se dařilo slováckému seskupení s názvem Pobřežní hlídka, které slavilo dvě druhá místa.

Slovácko rozesmutnil kanonýr Lafata

Fotbalisté Slovácka se v předehrávce 4. kola HET ligy statečně rvali na hřišti pražské Sparty, další body do tabulky si ale nepřipsali. O výhře domácích rozhodl v 60. minutě David Lafata.

Lukášek z Mařatic bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

FOTOGALERIE / Ještě na začátku roku byl Lukášek z Mařatic bezstarostný kluk, který si užíval dětství, běhal po hřišti a chodil do Hradišťánku. Únor 2017 bude už navždy pro celou rodinu jedním z nejsmutnějších měsíců letošního roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení