VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

9.6.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

8.6.2016

Snail Kunovice obdržely dotace na nový softbalový areál, vznikne na konci roku

Kunovice – Místo škváry, zelený pažit, jedno hrací hřiště bude nahrazeno dvěma, zavlažování, nové lavičky pro týmy, nové oplocení, rozcvičovací plochy, pálkařské tunely a nadhazovací boxy. Několik let starý areál softbalových klání v Kunovicích dostane v letošním roce novou podobu.

3.6.2016

Házenkářky Kunovic slavily na ITS Cupu zlato a stříbro

Kunovice – Velkým úspěchem skončil pro házenkářky SHK Kunovice 19. ročník domácího turnaje ITS Cup. Mladší žačky se totiž radovaly z celkového triumfu, minižačky vybojovaly stříbro a bez medaile zůstaly pouze starší žačky, které obsadily 8. místo.

3.6.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

2.6.2016

Čtyři šnečice míří na mistrovství světa

Kunovice – Za parádní výkony parádní odměna. Hned čtyři hráčky Snails Kunovice si vybojovaly nominaci na mistrovství světa, které se 14.-25. července uskuteční v kanadském městě Surrey. Česko budou reprezentovat Eliška Mlýnková, Tereza Vlčková, Lucie Kaplarczyková a Tereza Kubicová.

27.5.2016

Florbalový turnaj se nesl v režii ZŠ Sportovní

Uherské Hradiště – Celých osm měsíců urputně poměřovali své síly, aby si nakonec vyslechli závěrečný verdikt. A ten zazněl v pátek 27. května. Právě v tento den dospěl do finále závěrečný florbalový turnaj uherskohradišťských škol ŽALIFLO.

27.5.2016

VIDEO: Basketbal do škol dorazil do Boršic. Díky videu žáků

Boršice – Naše basketbalová špička včera dorazila do boršické Základní školy Františka Horenského. S balony mezi žáky pobíhala třeba česká reprezentantka Ivana Večeřová, kapitán prvoligových týmů Jiří Novotný, nebo reprezentant Marián Přibyl.

27.5.2016

Famózní Kateřina Vávrová zlomila tři rekordy

Uherské Hradiště – Fantastické vystoupení na Zlaté tretře v Ostravě má za sebou atletka Slovácké Slavie Uherské Hradiště Kateřina Vávrová. Osmnáctiletá sprinterka si totiž vytvořila dva osobní rekordy a se štafetou dokonce zlomila ten český, díky čemuž si zajistila účast na mistrovství světa. „Účast na šampionátu je z říše snů," řekl nadšený trenér Kateřiny Vávrové Jaroslav Vlček.

20.5.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

19.5.2016

Jak se zdokonalit v triatlonu? Načerpejte zkušenosti od Ironmana Vabrouška

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - Nejen horské kolo či běžecké maratony, ale v poslední době také triatlon prožívá v České republice boom popularity. Tato sportovní disciplína, kombinující plavání, kolo a běh na různě dlouhých distancích, si nachází stále více příznivců. Rostoucí oblibě nahrávají i nově vznikající závody, zejména na kratší vzdálenosti a vhodné pro širokou veřejnost, ve Zlínském kraji reprezentované například stále populárnějším Valachy Manem.

15.5.2016

Odložilíkův test ve Vyškově dopadl vítězně

Vyškov/Zlín - /FOTOGALERIE/ Roman Odložilík se spolujezdcem Martinem Turečkem opanovali v celkovém pořadí s vozem Ford Fiesta R5 sobotní čtyřiadvacátý ročník Rally Vyškov, která se jela jako druhý díl Rallysprint série vypsané pro vozy s poháněnou jednou nápravou.

13.5.2016

Sprinteři Ressy teamu zazářili

Uherské Hradiště – Výborně vykročili do hlavní atletické sezony členové Ressy teamu ze Slovácké Slavie Uherské Hradiště. V prvním kole soutěže družstev dorostu a juniorů v Olomouci si všichni vylepšili svá osobní maxima a hned třikrát stanuli na stupních vítězů. „Ukázali, že jsou dobře připraveni," těšilo trenéra Ivana Resslera.

13.5.2016

Juniorky Snails vykročily za obhajobou titulu

Kunovice – Povedený vstup do sezony mají za sebou softbalové juniorky Snails Kunovice. Za obhajobou titulu vykročily šnečice čtyřmi hladkými výhrami. „Úvodní zápasy na začátku dubna byly kvůli nepříznivému počasí odloženy, tak se holky dočkaly až teď. Duely proti Storms Řepy a Sabat Praha zvládly na jedničku," pochválil své svěřenky trenér Pavel Křivák.

12.5.2016

Kunovjanky lídra tabulky nezdolaly

Kunovice – V závěrečném utkání sezony před domácím publikem chtěly házenkářky SHK Kunovice potrápit lídra tabulky. To se jim ale povedlo jen částečně, na body v utkání proti záloze Zlína nedosáhly. „Udělaly jsme až moc chyb," posteskla si trenérka Magdaléna Chvojková.

12.5.2016

Kam za sportem?

Zlínský kraj - Kam v pátek a o víkendu za sportem.

10.5.2016

FOTO, VIDEO: Děti poměřily své běžecké síly na Čokoládové tretře

Uherské Hradiště – Své běžecké umění ukážou v Uherském Hradišti, aby jej pak zúročily při velkém finále po boku těch největších sportovních hvězd. I takový scénář může s trochou štěstí potkat některé z desítek dětí, které se v úterý 10. května zúčastnily v uherskohradiš­ťském Městském atletickém areálu závodu Čokoládová tretra 2016.

AKTUALIZOVÁNO
8.5.2016

Slovácký okruh: dva triumfy domácích i zasahující vrtulník

Staré Město – Dvakrát zlatý věnec a jeden stříbrný navrch. To je bilance domácích závodníků na 14. ročníku Slováckého okruhu „O cenu Bohumila Kováře". Na okruhu ve Starém Městě zopakoval svůj triumf na populárních motocyklových závodech Karel Matuš junior, jenž ovládl Pohár SZM CRR do 250 ccm, z prvního místa se radovali v závodě sidecar Petr Verbík s Naďou Konvalinkovou. Na stupně vítězů se opět prosadil i nestárnoucí Karel Kalina, jenž byl druhý v Mistrovství ČR Supermono.

8.5.2016

VALACHY DUATLON vytvořil český rekord, zapojilo se do něj 527 dospělých i dětí

Velké Karlovice - Nový český rekord vytvořili účastníci závodu VALACHY DUATLON, který se konal v sobotu 7. května jako součást seriálu VALACHY TOUR ve Velkých Karlovicích. Do akce, která kombinuje dvě sportovní disciplíny - terénní běh a horské kolo, se zapojilo rekordních 527 sportovců z České republiky i ze Slovenska.

6.5.2016

Sportovcům v Kunovicích kralují Tereza Vlčková a Hana Kvasnicová

Kunovice – Před pár týdny se těšila z triumfu v anketě o nejlepšího sportovce okresu, teď si podobné pocity zopakovala i na domácí půdě. Softbalistka Tereza Vlčková se totiž stala královnou sportovců v Kunovicích za rok 2015. Čtenářskou anketu ovládla střelkyně Hana Kvasnicová, mezi mládeží se radoval její oddílový kolega Petr Pelikán.

6.5.2016

Šnečicím nejdou koncovky duelů

Kunovice – Dvě výhry si před duely s pražským Tempem přály získat softbalistky Snails Kunovice. Jenže vlastními školáckými chybami soupeřkám darovaly body a jejich přání tak zůstalo nesplněno. „Jsem zklamaný. Po loňském ročníku jsem si myslel, že závěry zápasů už umíme zvládat, ale začátek nové sezony nás vrátil zpět. No, máme na čem pracovat," hořce se pousmál trenér šnečic Pavel Křivák.

6.5.2016

Slováckou šipkovou ligu ovládl Jiří Charvát

Uherské Hradiště – Nejpřesnější ruku na Slovácku má Jiří Charvát. Šipkař z Kyjova totiž na závěrečném turnaji jednotlivců Slovácké šipkové ligy obsadil třetí příčku a podtrhl tak svůj celkový triumf v seriálu. Poslední turnaj, který se uskutečnil v Uherském Hradišti, ovládl domácí borec Radek Juřena.

6.5.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Kam za sportem ve Zlínském kraji? Vyberte si

4.5.2016

VALACHY DUATLONu přeje počasí, letos se pokusí o český rekord

Velké Karlovice - Přes 400 malých i velkých sportovců se již registrovalo do druhé akce seriálu VALACHY TOUR 2016 - do VALACHY DUATLONu, který se uskuteční v sobotu 7. května u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích.

4.5.2016

Slovácký okruh o víkendu ochromí dopravu ve Starém Městě

Staré Město – Ve vzduchu bude cítit vůně benzínu, rachot motorů se bude rozléhat nejen ve Starém Městě, ale i v jeho širokém okolí. Čtrnáctý ročník Slováckého okruhu O cenu Bohumila Kováře se nezadržitelně blíží. Populární motocyklové závody nabídnou již tento víkend příznivcům motosportu pořádnou dávku adrenalinu.

3.5.2016

Antonín Juran u Slovácké stopy vzpomínal na Nedvěda

Uherské Hradiště – Další osobností, která zavítala na chodník slávy u Slovácké stopy, byl legendární trenér Antonín Juran. Po jak dlouhé době se na stadion v Uherském Hradišti vrátil, si v sobotu, krátce před začátkem derby Slovácka se Zlínem, nemohl vzpomenout.

3.5.2016

Uherský Brod o víkendu hostí Mistrovství české republiky v orientačním běhu

Uherský Brod – O víkendu se v Uherském Brodě koná mistrovství republiky v orientačním běhu. Pořadatelem je oddíl OB TJ Slovan Luhačovice.

1.5.2016

Bravó. Valoušek dojel na Šumavě třetí za továrními jezdci Škoda

Klatovy – Otrokovický závodník Pavel Valoušek ve Škodě Fabii R5 vyválčil v úvodním podniku mistrovství České republiky v automobilových soutěžích Rallye Šumava skvělé třetí místo. „Kdyby mi někdo před startem řekl, že se umístím na stupních vítězů, tak bych mu nevěřil. Bylo tady opravdu hodně dobrých pilotů a aut. Z naší strany je to hodně vydařená rallye," řekl po závodě spokojený úřadující druhý vicemistr, jenž i loni na stejné trati bral bronzovou příčku.

29.4.2016

Nový brodský král zapil triumf trochou piva

Uherský Brod – Hokejku na chvíli vyměnil za žezlo. Obránce PSG Zlín a odchovanec brodského hokeje Dalibor Řezníček se totiž stal novým králem sportovců v Uherském Brodě za roky 2014 a 2015. V kategorii mládež do 19 let triumfovala dvanáctiletá plavkyně Štěpánka Michalčíková, mezi kolektivy usedli na pomyslný trůn fotbalisté TJ Sokol Újezdec-Těšov.

29.4.2016

Novoveští kanoisté vybojovali pět medailí

Ostrožská Nová Ves – Když se na Slovácku řekne „kanoistika", zpravidla si většina lidí ihned vybaví Ostrožskou Novou Ves. Že toto olympijské sportovní odvětví už ale zdaleka není spjato pouze s lázeňským místem, dokazují výsledky Mistrovství České republiky na dlouhých tratích v Mostě.

28.4.2016

Softbalistky Kunovic zahájily extraligu s jednou malou kaňkou

Kunovice – Zklamání z nečekané porážky a následně exhibice, to byl úvodní extraligový víkend softbalistek Snails Kunovice. „Snad jsme si slabší chvilku vybrali hned na začátku sezony a už se to nebude opakovat. Holky už si aspoň nebudou myslet, že to půjde samo," konstatoval kunovický trenér po porážce v úvodním zápase s Eagles Praha. Od té chvíle ale jeho družstvo pracovalo jako dobře promazaný stroj a své soupeřky drtilo. Výsledkem byly tři jasné výhry rozdílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení