VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

27.9.2016

Slovácko: řídili opilí namol i pod vlivem drog

Slovácko - Velmi neopatrně si ve čtvrtek 22. září navečer počínala jednadvacetiletá řidička peugeotu, která jela od Bojkovic směrem na Přečkovice. Ve chvíli, kdy projížděla pravotočivou zatáčkou, dostala na mokré silnici smyk, vyjela ze silnice, narazila do stromu a poté se s autem přetočila přes střechu. Po nehodě auto zůstalo převrácené na levém boku.

25.9.2016

Kamion s nákladem se u Střílek převrátil se do příkopu

Střílky – Tahač s návěsem skončil v neděli po šesté hodině ráno v příkopě nedaleko Střílek. Podle prvotních informací se řidič nemohl dostat z převrácené kabiny vozu a bylo nutné jej vyprostit.

AKTUALIZOVÁNO
23.9.2016

Malé letadlo v pátek večer havarovalo u Dolního Němčí. Pilot nepřežil

Dolní Němčí – Záliba v létání ve vlastoručně vyrobených letadlech, se v pátek o půl šesté večer stala osudnou 68letému Jaroslavu Kočímu z Dolního Němčí. Jeho stroj se zřítil do pole těsně po startu jakmile začal ztrácet výšku, nedaleko jeho rodné vesnice ve směru na Vlčnov.

22.9.2016

Chodec v Uherském Brodě nepřežil srážku s vlakem

Uherský Brod – Střet s rychlíkem jedoucím na trase z Olomouce do Luhačovic nepřežil ve čtvrtek 22. září kolem 13. 30 hodin v Uherském Brodě muž pohybující se u kolejí.

18.9.2016

Řidič se trefil do tří aut zaparkovaných u domu a poškodil plynovou přípojku

Šumice – Kuriózní dopravní nehoda se přihodila v sobotu 17. září krátce po 14. hodině odpoledne v Šumicích. Zřejmě v důsledku rychlé jízdy narazil do tří automobilů stojících u tamního rodinného domu řidič Škody Octavia a poškodil je, stejně tak, jako přívod plynu na budově. Ke karambolu byli povoláni také hasiči.

17.9.2016

Zraněnou řidičku po nehodě v Topolné transportoval do nemocnice vrtulník

Bílovice – Poražený strom, zdemolované auto a vážně zraněná žena, takové jsou následky dopravní nehody, která se stala v pátek 16. září krátce před půl pátou odpoledne mezi obcemi Topolná a Bílovice.

AKTUALIZOVÁNO
16.9.2016

Motorkář u bistra Tramp nezvládl řízení svého stroje a skončil s ním v lese

Buchlovice – Řízení svojí motorky nezvládl řidič na silnici I/50 poblíž bistra U trampa a havaroval na okraji lesa. Nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne a zasahovat u ní museli i profesionální hasiči z Uherského Hradiště. Ti na místě poskytli pomoc zraněnému motorkáři a následně jej předali do péče zdravotníků.

AKTUALIZOVÁNO
14.9.2016

Při odtahování havarovaného vlaku u Vnorov vykolejil jeřáb. Trať je uzavřená

Vnorovy /FOTOGALERIE/ – Další práce čeká vyšetřovatele ohledně úterní nehody vlaku a traktoru ve Vnorovech, při níž zemřel jeden člověk a osm dalších se zranilo. Nehodový vlak, který měl za úkol poškozenou soupravu dostat zpět na koleje, skončil také mimo dráhu. Trať 343 je proto stále neprůjezdná. A zůstane to tak minimálně celou středu.

13.9.2016

Chodce v Hradišti srazilo auto, policie hledá svědky

Uherské Hradiště – Nehodu, při níž byl zraněn chodec, šetří v těchto dnech uherskohradišťští policisté. Došlo k ní na křižovatce ulic Sokolovská a Štefánikova 
v neděli 11. září krátce před jednou hodinou ráno.

AKTUALIZOVÁNO
11.9.2016

Muže zavalil traktor. Na místě zemřel

Vyškovec – Tragické následky měla pomoc muže, který chtěl pomoct vytáhnout auto kamaráda. Na místě zemřel. K nešťastné události došlo v sobotu navečer u Vyškovce v části zvané Hříbovně.

8.9.2016

Havarovaný kamion hrozil ve Stupavě zřícením na rodinný dům

Stupava – Velmi náročný zásah si ve středu večer připsali profesionální hasiči ve Stupavě: bojovat totiž museli s havarovaným kamionem, který se hrozil zřítit na rodinný dům.

8.9.2016

Řidička sestřelila značku a pak to zapíchla do fasády kulturního domu

Dolní Němčí – Dopravní nehody, od nichž řidič odejde pryč, aniž by cokoliv nahlásil policistům, se v Dolním Němčí množí, doslova jako houby po dešti. Další taková se přihodila ve středu 7. září kolem druhé hodiny po úterní půlnoci u tamního kulturního domu. Její viník sice po dvou hodinách proseděných u vraku auta zmizel, nakonec se ale přišel omluvit na radnici.

6.9.2016

Felicie skončila na střeše

Starý Hrozenkov – Naštěstí bez zranění se obešla vážná dopravní nehoda, ke které došlo v úterý 6. září krátce před čtvrtou hodinou ranní na silnici I/50 z Uherského Brodu směrem na Starý Hrozenkov.

AKTUALIZOVÁNO
3.9.2016

Muž zemřel v nemocnici poté, co se topil v Ostrožské Nové Vsi

Ostrožská Nová Ves – Srdeční slabost postihla topícího se devětašedesáti letého muže, který si šel v pátek 2. září odpoledne zaplavat na jednu z vodních ploch v Ostrožské Nové Vsi. V Uherskohradišťské nemocnici, kde byl po resuscitačních pokusech převezen rychlou záchrannou službou, jej nakonec nedokázali zachránit navzdory tomu, že jeho volání o pomoc okamžitě zaslechl další plavec, kterému se podařilo staršího muže vytáhnout k zhruba dvěma stem metrů vzdálenému břehu.

2.9.2016

Muž zemřel v nemocnici poté, co se topil v Ostrožské Nové Vsi

Uherské Hradiště – Starší muž dnes zemřel v nemocnici, kam byl převezen poté, co se odpoledne topil ve vodní nádrži v Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku. Z vody tonoucího vytáhli dva muži a záchranáři dokázali obnovit jeho srdeční činnost. Muž ale neštěstí nakonec nepřežil. Na webu to oznámil mluvčí hasičů Zlínského kraje Libor Netopil.

1.9.2016

Nádrž auta prorazilo víko hydrantu

Uherský Brod – Proražení nádrže osobního auta v Uherském Brodě způsobilo ve středu 31. srpna půl hodiny po poledni uvolněné víko podzemního hydrantu. Za řidičem se táhla dlouhá stopa z unikajících kapalin, čehož si všiml až po několika stech metrech jízdy.

1.9.2016

Renault převrátila přes střechu. Dětské sedačky zabránily vážným zraněním

Polešovice – Štěstí v neštěstí měla ve středu 31. srpna řidička osobního auta, která nedaleko Polešovic vyletěla s vozem i jeho osádkou ze silnice a po divokém přemetu zůstala stát v poli.

1.9.2016

Pro zraněného motorkáře přiletěl vrtulník

Stupava – Záchranářský vrtulník musel přiletět pro motorkáře, zraněného po střetu s nákladním automobilem ve středu večer na hlavním silničním tahu I/50 z Uherského Hradiště směrem na Brno.

AKTUALIZOVÁNO
30.8.2016

Trolejbus najel na sloup: 13 cestujících bylo zraněno, pět těžce

Otrokovice – Vážná dopravní nehoda trolejbusu otřásla v úterý Otrokovicemi. Řidič linky číslo 6 Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice (DSZO) narazil do sloupu trakčního vedení, vyjel po něm nahoru, přičemž jeho přední část zůstala viset ve vzduchu. Nehoda si vyžádala třináct zraněných, pět z nich vážně. Žena ročník 1934 byla letecky transportována do olomoucké fakultní nemocnice.

27.8.2016

Srážka dvou osobních vozidel si vyžádala pět zraněných

Slovácko – Mezi obcemi Tupesy a Velehrad se v sobotu odpoledne srazila dvě osobní auta.

AKTUALIZOVÁNO
22.8.2016

Řidič nepřežil náraz do stromu a požár nákladního vozu

Stupava, Staré Hutě – Svým životem doplatil na náraz do stromu a následný požár kabiny nákladního automobilu v Chřibech jeho 57letý řidič. Tragédie se stala v pondělí 22. srpna krátce po 17. hodině na frekventované silnici I/50 nedaleko křižovatky na Stupavu a Staré Hutě. Doprava byla až do úterních pěti hodin ráno odkláněna v obou směrech na objízdné trasy.

22.8.2016

Auto skončilo u Hluku na střeše

Hluk - U nehody nedaleko Hluku zasahovali v sobotu dopoledne profesionální hasiči z Uherského Brodu.

16.8.2016

Ženu ve Starém Městě strhl při přecházení trati vlak

Staré Město – Neopatrnost se mohla stát osudnou ženě, kterou v pondělí 15. srpna strhl do kolejiště osobní vlak. Z nehody naštěstí vyvázla „jen" se zraněním.

14.8.2016

V Dolním Němčí utekl řidič od nehody. Už zase

Dolní Němčí – K hrozivě vypadající dopravní nehodě vyjížděla policie a hasiči z Uherského Brodu do Dolního Němčí, v neděli krátce po čtvrté hodině ráno. Do stromu zde narazila Škoda Fabia a vozidlo po nárazu zůstalo ležet převrácené na střeše uprostřed vozovky.

11.8.2016

Policie hledá svědky sražení cyklisty

Uherské Hradiště – Svědky nehody, při které byl zraněn cyklista, hledají policisté z Uherského Hradiště. K nehodě došlo v úterý 9. srpna v jedenáct hodin dopoledne v ulici Jiřího z Poděbrad.

11.8.2016

Zraněného řidiče transportoval do nemocnice vrtulník

Bánov – Vrtulník záchranné služby musel ve čtvrtek 11. srpna zasahovat nedaleko Bánova. Na obchvatu obce totiž došlo před půl osmou ráno k vážné dopravní nehodě, při které automobil skončil mimo vozovku v příkopu.

11.8.2016

Na ulici Velehradská se srazila dvě auta. Tři lidé byli zraněni

Uherské Hradiště – Ke střetu dvou osobních vozidel došlo ve čtvrtek 11. srpna před devátou hodinou ranní na ulici Velehradská v Uherském Hradišti.

10.8.2016

Osmnáctiletá řidička přehlédla chodkyni. Ta zraněním podlehla

Kunovice – Tragicky skončila dopravní nehoda, ke které došlo pátek 5. srpna večer v ulici Na Rynku v Kunovicích.

8.8.2016

Vlak se na přejezdu střetl se zadní nápravou automobilu. Po řidiči policie pátrá

Ostrožská Nová Ves – Střet vlaku s osobním automobilem vyšetřovali v pondělí 8. srpna ve dvě hodiny odpoledne policisté u železničního přejezdu mezi Uherským Ostrohem a Ostrožskou Novou Vsí.

7.8.2016

U Bunče se srazila žena na motorce s autem

Bunč – Srážku motorky s osobním autem museli v sobotu řešit policisté a záchranáři nedaleko oblíbeného výletního místa Bunč na Kroměřížsku. Oznámení o nehodě přijali hasiči od policie o čtvrt na pět odpoledne.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení