UH. BROD - UNIČOV 5:4 (1:3, 2:1, 2:0)

Po první třetině by si přitom na Broďany nevsadil nikdo ani zlámanou grešli. „Začátek jsme zaspali, jako bychom měli zataženou ruční brzdu,“ zlobil se trenér Zbyněk Kůdela, který svým svěřencům o přestávce vytýkal především špatný pohyb. Jeho „kapky“ zabraly a domácí hokejisté od prostřední části ovládli hru. Z řady šancí ale vytěžili jen dva góly, když Schuster a Marušák snižovali na 2:3 a 3:4. „Naše hra byla úplně o něčem jiném. Řekli jsme si, že zkusíme hrát jako v play- -off, a na ledě to bylo cítit,“ pochvaloval si brodský kouč. Hned na začátku třetí třetiny však vyrovnal Kartusek a zahájil tak stíhací jízdu za vítězstvím. V závěru zápasu se na domácí usmálo štěstí, když jim Pavel Obadal čtrtáct sekund před koncem zajistil vítězství.

Branky: 4. Bahula, 25. Schuster, 34. Marušák, 43. Kartusek, 60. P. Obadal 3. Šnejdar, 12. Frieb, 17. a 29. Pur. Uh. Brod: Málek Hlatký, Woska, Surý, Heča, Bahula, Měšťánek Marušák, Gergela, Schuster Hrabec, P. Obadal, Šiller Kartusek. Krystýnek, Kotačka. Trenér: Z. Kůdela.

Už zítra čeká hokejisty Uherského Brodu úvodní zápas předkola play-off krajské ligy na domácím ledě Plumlova v Prostějově. Podrobnosti před utkáním čtěte v zítřejším Slováckém deníku.