VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu v kraji

Zlínský kraj - Výsledky mládežnického fotbalu.

12.5.2013 AKTUALIZOVÁNO 14.5.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Luhačovice – Brumov 2:3 Bartoš, Džuba – Chovanec, Polách, Doležal, 1. Valašský FC – Napajedla 10:0 Pajer 3, Zetocha2, Bolcek 2 ,Burdík, Seidl, Talpa, Dol. Němčí – Vlachovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Paseky Zlín – Baťov 1930 1:3 Mlček – Tomaštík, Janovský, Prokeš, Hulín – Bystřice p. H. 10:0 Mrhálek 2, Řehák 2, Ježák 2, Soukup, Jarmer, Andrýsek, Icela, Kunovice – Návojná 4:3 Velcr, Hlavatý, Náplava, Lysoněk – Talčík 2, Šánek, Vsetín – Uh. Brod 8:1 Doležel, Čtvrtníček, Fojt 2, Blažek 2, Hrabica, Hořelica 2 – Michalec.

1. 1. Valašský FC 21 18 1 2 101:25 55
2. Kunovice 21 15 3 3 68:27 48
3. Hulín 21 14 3 4 81:26 45
4. Brumov 20 12 1 7 60:39 37
5. Vlachovice 18 11 1 6 53:35 34
6. Luhačovice 21 10 1 10 58:42 31
7. FC Vsetín 20 9 4 7 51:43 31
8. SK Baťov 20 9 4 7 39:33 31
9. Návojná 20 8 1 11 53:41 25
10. Uh. Brod 19 6 3 10 28:52 21
11. Dol. Němčí 19 4 1 14 32:68 13
12. Paseky Zlín 20 4 1 15 24:70 13
13. Napajedla 19 3 2 14 22:94 11
14. Bystřice p. H. 19 2 2 15 20:95 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Fr. Lhota 2:3 Bartoš, vlastní – Krajča, Chmela, Zimek R., Vel. Karlovice – Lidečko 2:1 Mazáč, Maliňák – Polomík, Louky – Holešov 3:6 Pavelka, Trnka, Šima – Plachý 2, Petrskovský, Bakala, Kadlčeík, Kováč D., Mladcová – Hovězí odloženo pro nezpůsobilý terén, Val. Klobouky – Tečovice 4:2 Pechanec 2, Čtvrtlík, Dubčák – Vopatřil Jan 2, Štítná n. Vl. – Malenovice 1:1 Barbořík – Zahnuš, Val. Polanka – Juřinka 4:2 F. Macek 2, Dajčar, Zukal – Kovář, Dobiáš. Dohrávka: Malenovice – Holešov 1:0 Šturma.

1. Malenovice 20 19 1 0 81:14 58
2. Mladcová 19 14 3 2 107:32 45
3. Val. Polanka 19 12 4 3 65:23 40
4. Holešov 19 13 1 5 63:25 40
5. Juřinka 18 11 0 7 71:41 33
6. Štítná n. Vl. 20 10 2 8 40:52 32
7. Vel. Karlovice 20 8 5 7 44:46 29
8. Franc. Lhota 20 8 1 11 42:65 25
9. Hovězí 18 8 0 10 27:44 24
10. Lidečko 20 6 3 11 46:60 21
11. Val. Klobouky 19 5 2 12 27:65 17
12. Slavičín 20 4 2 14 24:61 14
13. Tečovice 20 3 2 15 32:79 11
14. Louky 20 2 0 18 22:84 6

SKUPINA B: Strání – Buchlovice 3:0 Popelka, Mimochodek, Tomanec P., Nedachlebice – O. N. Ves odloženo pro nezpůsobilý terén na 22. 5. (17.30), Uh. Ostroh – Kvasice 4:2 Galuška, Stránský 2, Šimčík – Brázdil, Železník, Koryčany – Boršice 5:1 nehl., Nedakonice – Chropyně 1:3 Šebek – Ligač 2, Šírek J., Kunovice B – Kněžpole 2:3 Lorenc P., Náplava – Otáhal D. 2, Flíbor, Morkovice – Bojkovice 0:7 Gago 3, Gorčík 2, Lebánek, Maštalíř.

1. Chropyně 20 16 2 2 67:19 50
2. Buchlovice 20 16 1 3 93:25 49
3. Bojkovice 21 14 3 4 77:27 45
4. Strání 20 14 2 4 65:33 44
5. Koryčany 20 10 1 9 72:39 31
6. Morkovice 20 10 1 9 62:76 31
7. Kunovice B 21 9 3 9 49:36 30
8. Nedachlebice 19 8 3 8 51:47 27
9. Kněžpole 20 6 4 10 43:65 22
10. Kvasice 20 7 1 12 47:74 22
11. Uh. Ostroh 20 6 1 13 45:69 19
12. Boršice 20 4 2 14 31:70 14
13. Nedakonice 20 4 0 16 42:100 12
14. O. N. Ves 19 3 2 14 18:82 11

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 1:11 Mráz – Kuřina 3, Šmatelka 2, Hána, Michelfeit, Rozhon, Nožička, Sobek, Junák, 1. Valašský FC – Ratiboř 8:0 Obdržálek 3, Kučera 2, Videcký, Holub, Vičan, Louky – Baťov 1930 2:2 Bártek 2 – Kvapil 2, Nedašov – Slušovice 0:2 Tkadlec, Kvasnica, Brumov – Poličná 4:3 Bartozel 3, Kovář – Feix, Šnajdr, Reisskup, Vsetín – Uh. Brod 3:4 Maňák, Zuzaňák, Trochta, – Pospíšek, Jurča, Sedláček, Hulín.

1. Brumov 16 14 0 2 86:22 42
2. Kunovice 16 12 2 2 79:9 38
3. 1. Valašský FC 16 11 0 5 58:29 33
4. FC Vsetín 16 10 2 4 57:32 32
5. Uh. Brod 16 9 1 6 52:37 28
6. Slušovice 15 8 1 6 36:29 25
7. SK Baťov 15 6 1 8 38:35 19
8. Poličná 15 5 1 9 30:51 16
9. Louky 16 3 4 9 26:56 13
10. V. Otrokovice 16 4 1 11 27:73 13
11. Ratiboř 16 4 1 11 28:76 13
12. Nedašov 15 0 2 13 8:76 2

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 6:3 Šustek, Drábek 2, Hába, Skoumal, Strachota – Hubál 2, Ševčík, 1. Valašský FC – Ratiboř 10:1 Galus 5, Kuběna 2, Kolařík, Hrůzek, Rebroš, Louky – Baťov 1930 2:1 Sadil 2 – Rusek, Nedašov – Slušovice 0:4 Peštuka, Kurtin, Zahořák, Čech, Brumov – Poličná 31:0 Martinka 5, Pecha 4, Spáčil 4, Macháč 2, Vítek 2, Pjajko 4, Holba 3, Chovančík, Novák 2, Šenkeřík 3, Pecl, Sucháček, Vsetín – Uh. Brod 2:1 Škrla, Kovalčík – nehl.

1. Brumov 16 16 0 0 154:22 48
2. 1. Valašský FC 16 14 0 2 91:26 42
3. V. Otrokovice 16 9 2 5 72:43 29
4. SK Baťov 15 8 1 6 76:36 25
5. Louky 16 7 3 6 51:61 24
6. FC Vsetín 16 7 2 7 61:41 23
7. Slušovice 15 7 2 6 32:41 23
8. Uh. Brod 16 6 1 9 53:54 19
9. Kunovice 16 5 2 9 58:60 17
10. Ratiboř 16 5 0 11 41:65 15
11. Poličná 15 2 0 13 10:177 6
12. Nedašov 15 1 1 13 13:86 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka – Štítná n. Vl. 1:1 Nejedlý – Tomeček, Hulín – Hor. Bečva 1:1 Mimránek – Bil, Luhačovice – Paseky Zlín 9:2 Vítek 4, Šmejkal, Daňo 2, Hoferek, Kunc – Čihánek, Strnad, Holešov – Bystřice p. H., Val. Klobouky – Vel. Karlovice 2:0 Kamenčák, Dubčák, Vlachovice – Slavičín 2:6 Trčka V., Hlavica – Šebák O. a L., Šmotek, Havlín, Floreš, Kovář.

1. Luhačovice 16 10 4 2 72:35 34
2. Hulín 16 10 3 3 62:21 33
3. Hor. Bečva 15 9 5 1 69:28 32
4. Slavičín 16 10 2 4 62:25 32
5. Vlachovice 15 9 0 6 41:28 27
6. Juřinka 16 8 3 5 30:27 27
7. Holešov 15 8 0 7 50:44 24
8. Val. Klobouky 16 5 3 8 27:36 18
9. Štítná n. Vl. 16 4 3 9 24:42 15
10. Vel. Karlovice 16 4 0 12 18:37 12
11. Bystřice p. H. 15 3 2 10 18:49 11
12. Paseky Zlín 16 1 1 14 12:113 4

SKUPINA B: Bojkovice – Nedakonice 6:0 Martinec 2, Lekeš, Polák, Krpálek, Jančařík, St. Město – Kvasice 3:3 Šmatelka, Šabata, Sobek – Tůma, Ševela, Ševčík, Uh. Ostroh – Boršice 0:2 Burda 2, Koryčany – Dol. Němčí 2:2 Tiefenbacher, Budík – Bobčík 2, Hluk – 1. FC Slovácko odloženo, Morkovice – Strání 4:4 Hrnčíř O. 3, Vymazal – Čaňo P., Hanák.

1. Bojkovice 15 14 1 0 71:12 43
2. Hluk 15 13 1 1 101:7 40
3. Dol. Němčí 16 11 2 3 78:23 35
4. St. Město 15 10 2 3 89:31 32
5. Kvasice 16 8 3 5 48:31 27
6. Koryčany 16 7 1 8 70:47 22
7. Nedakonice 16 6 3 7 49:71 21
8. Morkovice 15 5 2 8 49:60 17
9. Strání 15 3 3 9 36:60 12
10. Boršice 15 2 2 11 34:114 8
11. 1. FC Slovácko C 14 2 1 11 20:63 7
12. Uh. Ostroh 16 0 1 15 5:131 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka – Štítná n. Vl. 6:0 Jaroň M. 3, Jaroň P. 2, Hrbáč, Hulín – Hor. Bečva 3:1 Jetelina, Zaoral 2, – Rybár, Luhačovice – Paseky Zlín 1:6 Vítek – Čihánek 2, Novotný, Kaláč, Zehnal, Schincke, Holešov – Bystřice p. H. nehl., Val. Klobouky – Vel. Karlovice 7:1 Obadal 3, Kružela, Ruman, Grygar, Kudela M. – Jílek, Vlachovice – Slavičín 0:3 Vincour, Staněk, Durďák.

1. Slavičín 16 14 0 2 89:16 42
2. Holešov 15 13 2 0 83:16 41
3. Juřinka 16 12 0 4 86:27 36
4. Bystřice p. H. 15 11 0 4 80:32 33
5. Paseky Zlín 16 9 1 6 101:36 28
6. Val. Klobouky 16 8 0 8 48:43 24
7. Hulín 16 8 0 8 61:68 24
8. Luhačovice 16 7 2 7 66:64 23
9. Štítná n. Vl. 16 3 0 13 22:77 9
10. Hor. Bečva 15 2 1 12 36:72 7
11. Vel. Karlovice 16 2 1 13 30:124 7
12. Vlachovice 15 1 1 13 11:138 4

SKUPINA B: Bojkovice – Nedakonice 6:2 Stružka 2, Kavka, Koželuha. Lukáš, Ševčík – Kedra, Daníček, St. Město – Kvasice 4:0 Dovrtěl 2, Náplava, Zachar, Uh. Ostroh – Boršice 0:5 Sonntag 3, Karásek, Kelbl, Koryčany – Dol. Němčí 2:4 Kaňa, Budík – Bobčík Radek a Roman, Bilík, Jurásek, Hluk – 1. FC Slovácko odloženo, Morkovice – Strání 1:2 Žemžula – Popelka, Čaňo 0., Bruštík 2.

1. Hluk 15 15 0 0 113:9 45
2. Koryčany 16 13 0 3 96:33 39
3. Dol. Němčí 16 11 0 5 93:56 33
4. Bojkovice 15 10 1 4 74:35 31
5. Strání 15 10 0 5 59:46 30
6. St. Město 15 8 1 6 80:46 25
7. Boršice 15 6 1 8 49:52 19
8. Morkovice 15 5 3 7 36:50 18
9. Kvasice 16 3 3 10 52:96 12
10. Nedakonice 16 3 1 12 27:75 10
11. 1. FC Slovácko C 14 2 1 11 23:70 7
12. Uh. Ostroh 16 0 1 15 12:146 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 11. kolo: Březnice – Jaroslavice 3:2 Adamík 2, Kratina – Kašpárek, Hrazdíra, Fryšták – Spytihněv odl., Provodov – Příluky odl., Hvozdná – Veselá 0:6 Klečka 2, Bartoš 2, Dlabaja, Hoferek.

1. Provodov 10 10 0 0 60:2 30
2. Fryšták 10 6 3 1 52:14 21
3. Veselá 11 6 2 3 35:15 20
4. Březnice 11 6 0 5 28:32 18
5. Spytihněv 10 3 2 5 21:26 11
6. Příluky 10 2 3 5 10:30 9
7. Jaroslavice 11 3 0 8 14:39 9
8. Hvozdná 11 1 0 10 9:71 3

SKUPINA B – 11. kolo: Pozlovice – Dolní Lhota 1:1 Hasoň – Řehák, Poteč – Kostelec 5:2 Orság P. 3, Masař V., Juřík F. – Najman, Mrázek, SK Vizovice – Nedašova Lhota 1:1 Černý – Bubela, Újezd – Bylnice 15:2 Častulík M. 4, Maliňák M. 2, Vaculín 2, Mikulka 2, Kamenčák, Pavelka, Chupík, Hlavička, Stružka – Chudárek 2.

1. Újezd 11 8 1 2 61:26 25
2. Nedašova Lhota 11 8 1 2 44:21 25
3. Pozlovice 11 7 2 2 36:16 23
4. SK Vizovice 11 5 3 3 30:26 18
5. Poteč 11 3 3 5 30:38 12
6. Dolní Lhota 11 3 2 6 24:33 11
7. Kostelec 11 2 0 9 25:51 6
8. Bylnice 11 1 2 8 20:59 5

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

19. kolo: Bylnice – Spytihněv 5:1 Liška 4, Kostka – Zámečník, Bratřejov – Újezd 5:1 Bargl 2, Jančík M. 2, Tomšů – Kráčalík, Pozlovice – Veselá 4:0 Coufalík, Vavr\ys, Šůstek, Pančocha, Kašava – Mladcová 6:2 Drábek 3, Kocourek, Kaška M., Kaška R. – Lebánek 2, SK Vizovice – Tečovice 6:2 Hába 3, Dobeš, Žůrek, Fendrych – Bartek, Kristek, Napajedla – Fryšták odl.

1. Kašava 17 14 1 2 74:8 43
2. Napajedla 16 11 1 4 58:27 34
3. Fryšták 16 10 1 5 74:30 31
4. Újezd 17 10 1 6 60:29 31
5. Veselá 15 10 1 4 51:23 31
6. SK Vizovice 17 9 1 7 49:45 28
7. Bylnice 16 6 1 9 27:43 19
8. Bratřejov 17 6 1 10 30:64 19
9. Mladcová 17 5 2 10 37:51 17
10. Spytihněv 17 3 4 10 23:52 13
11. Pozlovice 17 3 2 12 22:49 11
12. Tečovice 16 3 2 11 20:104 11

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA B – 17.kolo: Březová – Všemina odl., Lukov – Hvozdná 7:2 Drábek 4, Švehlík 2, Vaškůj – Zapletal, Morbicer.

1. Všemina 11 9 0 2 57:17 27
2. Trnava 11 7 2 2 58:23 23
3. Lukov 13 7 1 5 43:31 22
4. Březová 12 5 0 7 39:36 15
5. Hvozdná 13 0 1 12 9:99 1

SKUPINA C – 17.kolo: Ludkovice – Dolní Lhota odl., Jaroslavice – Lužkovice 3:5 Hefka 2, vlastní – Malčík 3, Vítek, Novotný.

1. Lužkovice 13 11 0 2 84:24 33
2. Dolní Lhota 12 9 1 2 57:30 28
3. Březnice 12 5 1 6 39:47 16
4. Jaroslavice 13 4 0 9 28:57 12
5. Ludkovice 12 1 0 11 13:63 3

SKUPINA D – 17.kolo: Poteč – Nevšová 0:3 Gabko 2, Ševčík, Vysoké Pole – Bohuslavice n. Vl. 7:0 Honek B. 3, Vránová H., Machů V., Milis L., Fojtů D., Mirošov – Nedašova Lhota 0:5 Machač D., Miklas A., Pacík J., Vaněk M., vlastní.

1. Nedašova Lhota 16 11 3 2 81:8 36
2. Vysoké Pole 16 10 3 3 43:12 33
3. Poteč 16 11 0 5 36:41 33
4. Nevšová 16 4 1 11 19:35 13
5. Bohusl. n. Vl. 16 4 1 11 10:50 13
6. Mirošov 16 3 2 11 17:60 11

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

15. kolo: Dřínov – Lutopecny 1:2 (0:2), Kroupa – Židlík, Láska, Zborovice – Mrlínek 4:0 (3:0), Solař, Chytrý, Ovečka, Jašíček, Zdounky – Břest – odl. na 16. 6. (14.00), Rymice – Rataje 1:0, Procházka.

1. Zdounky 12 9 3 0 43:17 30
2. Zborovice 12 8 2 2 42:18 26
3. Lutopecny 13 7 4 2 37:21 25
4. Pravčice 12 7 2 3 55:30 23
5. Břest 11 4 5 2 22:17 17
6. Mrlínek 13 3 3 7 16:24 12
7. Dřínov 12 2 2 8 24:39 8
8. Rataje 12 2 1 9 9:33 7
9. Rymice 13 2 0 11 14:63 6

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

15. kolo: Chropyně – Těšnovice 3:4 (1:2), Poledňák 3 – Nehoda 2, Tůma, Majkrič, Zdounky – Břest 15:0 (7:0), Přibyl 5, Lučan 3, Pospíšil 3, Trlica 2, Brázdil 2, Rymice – Zlobice 6:0 (1:0), M. Kaňa 2, J. Kaňa, Hejníček, Zlámal, Pospíšilík, Žalkovice – Žeranovice 8:1 (5:1), Bednarský 3, vl. 2, Franěk, Pátík, Otáhalík – Gaja, Dřínov – Chvalčov – odl.

1. Zdounky 15 11 0 4 72:17 36
2. Chropyně 14 11 0 3 102:27 32
3. Těšnovice 14 11 0 3 73:39 31
4. Žalkovice 14 10 0 4 97:27 29
5. Žeranovice 14 9 0 5 56:30 27
6. Rymice 14 6 0 8 31:43 19
7. Chvalčov 13 6 0 7 63:63 18
8. Břest 14 5 0 9 32:76 14
9. Zlobice 14 1 0 13 28:130 3
10. Dřínov 14 0 0 14 26:128 1

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA: Kvasice – Kroměříž C 13:2, Hora 8, Kahaja 3, Samohýl 2 – Rýc, Bajer, Morkovice – Loukov 6:7, Žourek 2, Landor 2, Hamala, vl. – Šíp 3, Baďuřík 3, vl., Kroměříž C – Loukov 2:3 pen., Kolařík, Rýc – Baďuřík, Michalička, Čonka, Kvasice – Morkovice 5:4, Kahaja 2, vl., Hora, Samohýl – Hamala 3, Žourek.

1. Kvasice 2 2 0 0 18:6 6
2. Loukov 2 2 0 0 10:8 5
3. Kroměříž C 2 0 0 2 4:16 1
4. Morkovice 2 0 0 2 10:12 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Vlčnov – Jarošov 0:3 Kůra, Omelka, Vaněk, Podolí – Nivnice 0:8 Flasar 2, Májek 2, Smítal, Straňák, Slezáček, Šprtel, Staré Město – Ostr. Lhota 2:1 Čevora, Soška – Fantura, Újezdec – Hluk odloženo na 15. 5. (17.00), Šumice – Prakšice 10:0 Valášek 3, Žampach 2, Pančocha, Mach, Plášek, Kreisel, Hauerland, Bánov – Havřice odloženo na 31. 5. (17.00).

1. Nivnice 19 17 1 1 145:31 52
2. Hluk 17 12 4 1 86:22 40
3. Jarošov 19 12 4 3 84:23 40
4. Staré Město 18 11 4 3 74:34 37
5. Vlčnov 17 10 3 4 58:28 33
6. Šumice 18 9 3 6 76:38 30
7. Ostrožská Lhota 18 6 4 8 47:54 22
8. Újezdec 16 6 3 7 49:59 21
9. Březolupy 18 5 0 13 46:85 15
10. Bánov 17 4 2 11 37:69 14
11. Podolí 18 4 2 12 29:127 14
12. Havřice 18 3 0 15 27:114 9
13. Prakšice 19 1 2 16 24:98 5

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Jarošov – Bánov odloženo na 22. 5. (17.00), Podolí – Nivnice odl., Šumice – Ostr. Lhota 8:0 Mlčůch 3, C. Dvořák 2, D. Dvořák, Brostík, Šidlo, Újezdec – Topolná 1:2 Váňa – nehl., O. N. Ves – Prakšice 2:8 Vrána, Kumbár – Dedík 4, Hlavín 2, Chmelová, Malaník.

1. Topolná 14 12 0 2 98:13 36
2. Prakšice 13 11 1 1 75:13 34
3. Šumice 13 11 0 2 81:10 33
4. Jarošov 13 7 1 5 45:35 22
5. Nivnice 12 6 3 3 46:19 21
6. Újezdec 14 7 0 7 68:27 21
7. O. N. Ves 14 4 2 8 38:49 14
8. Bánov 12 2 1 9 32:74 7
9. Ostrožská Lhota 14 2 0 12 24:99 6
10. Podolí 13 0 0 13 3:171 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: 1. FC Slovácko – Spytihněv 6:4 Vaculová 2, Hrazdilová, Tomečková, Chybíková, Horáková – Hořínka 3, Kraváček, Vlčnov – Nivnice nehl., Dolní Němčí – Uh. Ostroh 13:1 L. Ambros 4, R. Bobčík 6, Karlík 2, P. Bobčík – Šimčík, Burián, Juračka, O. N. Ves – Hluk odloženo na 15. 5. (18.00), O. N. Ves – Vlčnov nehl.

1. Dolní Němčí 13 10 0 3 123:69 30
2. Tupesy 11 7 2 2 63:49 23
3. Nivnice 11 7 0 4 88:66 21
4. FC Slovácko 13 6 2 5 94:91 20
5. O. N. Ves 10 6 1 3 75:51 19
6. Vlčnov 10 5 1 4 82:94 16
7. Uh. Ostroh 8 2 0 6 45:68 6
8. Spytihněv 12 2 0 10 78:118 6
9. Hluk 10 1 0 9 43:85 3

MLADŠÍ: 1. FC Slovácko – Spytihněv 2:2 L. Pastyříková, N. Hanáčková – Sedláček 2, Vlčnov – Nivnice nehl., Dolní Němčí – Uh. Ostroh 16:1 Huspenina 3, Hibler 3, L. Ambros 2, L. Bobčík 2, Karlík 2, Kučera 2, Baroň 2 – Malůš, O. N. Ves – Hluk odloženo na 15. 5.(17.00), O. N. Ves – Vlčnov nehl.

1. Dolní Němčí 13 13 0 0 272:33 39
2. FC Slovácko 13 8 2 3 107:80 26
3. Nivnice 11 7 1 3 147:123 22
4. Hluk 10 7 0 3 102:71 21
5. O. N. Ves 10 5 2 3 99:73 17
6. Spytihněv 12 4 1 7 73:109 13
7. Tupesy 11 2 0 9 42:135 6
8. Uh. Ostroh 8 0 0 8 21:91 0
9. Vlčnov 10 0 0 10 14:162 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Mistřice – Jarošov 8:17 nehl., 1. FC Slovácko B – Březolupy 6:7 Chybíková, Hanáčková, Vaculová, Z. Hanáčková, Tomečková, Slováčková – nehl., Nedakonice – Topolná nehl., Huštěnovice – Kněžpole odl., Ořechov – Mařatice 17:1 Beran 4, Suchánek 4, Měšťánek 3, Kolář 2, Šantavý 2, Vyskočilová, Indruch – Kaláč.

1. Ořechov 14 13 1 0 152:43 40
2. Březolupy 13 10 2 1 105:36 32
3. Jarošov 14 9 2 3 132:79 29
4. FC Slovácko 13 7 2 4 146:89 23
5. Topolná 13 6 1 6 52:77 19
6. Kněžpole 13 4 4 5 63:80 16
7. Huštěnovice 13 5 0 8 76:97 15
8. Mistřice 12 1 1 10 33:131 4
9. Mařatice 13 1 1 11 39:89 4
10. Nedakonice 10 1 0 9 31:108 3

SKUPINA B: Žitková – Korytná odl., Hradčovice – Orel Uh. Brod 4:3 Hlaváč 2, Řihák 2 – Dubský 2, Maluš, Újezdec – Prakšice 2:6 Jak. Kelíšek 2 – R. Sukup 4, R. Dalajka 2, Bánov – Havřice nehl.

1. Slavkov 11 10 1 0 74:11 31
2. Bánov 11 9 1 1 93:20 28
3. Prakšice 13 9 0 4 46:23 27
4. Hradčovice 13 7 2 4 70:34 23
5. Strání 12 7 1 4 52:36 22
6. Újezdec 12 5 1 6 56:31 16
7. Havřice 12 4 1 7 29:28 13
8. Orel Uh. Brod 13 4 1 8 40:49 13
9. Korytná 11 1 0 10 14:107 3
10. Žitková 12 0 0 12 15:150 0

Autor: Martin Břenek

12.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oční lékařka Magdaléna Dospělová.

O nemoci očí s doktorkou Dospělovou ON-LINE

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová.
DOTYK.CZ
9

Lžete a zase lžete, pronesla Valachová a pak se rozplakala

Veřejné projednávání o zápachu a hluku. Bojkovjané se proti rozšíření firmy bouří

Silná slova jako děláte z lidí blbce padala na veřejném projednávání rozšíření společnosti Moravia Cans v Bojkovicích. Ta, aby mohla zvýšit svou konkurenceschopnost, chce rozšířit výrobu, to se však nelíbí Bojkovjanům žijícím v jejím okolí.

Vesnický folklor byl vložený do rukou vědeckého týmu

Lidová kultura je často široce diskutovaný pojem, který bývá nejčastěji definován zbytkově v kontrastu k elitní kultuře. Zábavný pořad s názvem Vesnický folklór?!, který se v sobotu večer odvíjel na pódiu Klubu kultury Uherské Hradiště, byl odborným pořadem o záludnostech lidové kultury v obcích na Slovácku s neodbornou besedou u cimbálu.

Herec Pavel Majkus: Step, to je radost a nabíječka

ROZHOVOR / Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti Pavel Majkus patří k osvědčeným a známým tvářím souboru. Na uherskohradišťských prknech ztvárnil bezpočet rolí, v poslední době exceluje například jako logoped Lionel Logue ve hře Králova řeč, diváci jej mohou vidět i v nové pohádce režisérky Zoji Mikotové Špalíček veršů a pohádek.

AKTUALIZOVÁNO

Londýn? Lidé se bojí voleb, říká bývalá redaktorka Deníku

Další teroristický čin v Evropě, v anglickém Manchesteru, si vyžádal 22 obětí a další šedesátku zraněných. K útoku došlo v pondělí v noci, po koncertu zpěvačky Ariany Grande. Šlo o druhý útok v západní Evropě při nebo po kulturní akci během dvou let, v listopadu 2015 teroristé stříleli do publika při koncertu v pařížském klubu Bataclan.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies