VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky mládežnického fotbalu

Morava - Mládežnické fotbalové soutěže pokračovaly dalším kolem. Přinášíme vám výsledky a tabulky.

2.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ – 13. kolo: Ostrava-Teplice 2:2 (1:0), Musiol, Šimáček – Watzka, Brückner, Slavia-Olomouc 2:0 (0:0), Č. Budějovice-Ml. Boleslav 1:2 (1:0), Plzeň-Zlín odloženo na 17. 11., Most-Bohemians 1905 1:1 (0:0), Sparta-Hradec Král. 2:1 (1:1), Příbram-Jihlava 1:2 (0:2), nehl. – Kosak, Poláček, Brno-Slovácko 1:1 (0:0), Štourač – Haša. Dohrávka 8. kola: Teplice-Sparta 1:5 (1:1), Watzka – Jurdík 2, Mac Hong Quan, Skalák, Krch.

1. Sparta 13 11 0 2 55:13 33
2. Olomouc 13 9 1 3 39:18 28
3. Ml. Boleslav 13 8 2 3 26:16 26
4. Ostrava 13 6 5 2 24:17 23
5. Jihlava 13 6 4 3 32:25 22
6. Slovácko 13 5 4 4 21:22 19
7. Č. Budějovice 13 5 3 5 21:14 18
8. Plzeň 12 5 3 4 22:21 18
9. Slavia 13 5 3 5 29:30 18
10. Hradec Král. 13 5 3 5 18:24 18
11. Teplice 13 4 4 5 22:22 16
12. Most 13 3 3 7 18:28 12
13. Zlín 12 3 2 7 13:24 11
14. Brno 13 2 4 7 10:27 10
15. Bohemians 1905 13 1 4 8 12:30 7
16. Příbram 13 2 1 10 13:44 7

Kanonýři: 14 – Jurdík (Sparta), 12 – Skalák (Sparta), 11 – Pázler (Slavia), Vašíček (Olomouc), 8 – Vaněček (Plzeň), 7 – Gagula (Teplice), Stránský (Ostrava).

MLADŠÍ – 13. kolo: Ostrava-Teplice 2:2 (0:0), Slavia-Olomouc 2:2 (2:0), Č. Budějovice-Ml. Boleslav 1:0 (1:0), Plzeň-Zlín odloženo na 17. 11., Most-Bohemians 1905 2:1, Sparta-Hradec Král. 2:4, Příbram-Jihlava 1:2 (1:1), nehl. – vlastní, Kliment, Brno-Slovácko 1:1 (1:0), Frimmel – Sladký. Dohrávka 8. kola: Teplice-Sparta 0:2 (0:1), Štancl, Husák.Ź

1. Olomouc 13 10 2 1 52:18 32
2. Slavia 13 7 5 1 30:15 26
3. Jihlava 13 8 2 3 24:12 26
4. Plzeň 12 7 4 1 30:14 25
5. Ostrava 13 7 4 2 26:14 25
6. Ml. Boleslav 13 8 1 4 23:16 25
7. Sparta 13 6 1 6 23:28 19
8. Č. Budějovice 13 4 5 4 12:18 17
9. Hradec Král. 13 4 3 6 24:25 15
10. Slovácko 13 4 3 6 21:27 15
11. Bohemians 1905 13 4 1 8 24:29 13
12. Teplice 13 4 1 8 14:23 13
13. Brno 13 3 2 8 15:27 11
14. Zlín 12 3 1 8 16:36 10
15. Most 13 2 3 8 10:31 9
16. Příbram 13 2 2 9 16:27 8

Kanonýři: 14 – Ševčík (Olomouc), 10 – Lukeš (Plzeň), 9 – Císař (Jihlava), 8 – Plšek, Zahradníček (oba Olomouc).

MSL DOROSTU

STARŠÍ – 13. kolo: Slovácko B-Hodonín 3:0, Ostrava B-FC Brno B 0:0, Třinec-Znojmo 4:1 (2:0), Vlachovič 2, Samek, Baron – Lapiš, Hlučín-Líšeň 2:0, Kroměříž-Frýdek 2:1 (1:1), Janoštin 2 – Ostrák, Zlín B-Opava 4:1, Sparta Brno-Jihlava B 6:2 (1:2), Surynek 4, Hlavinka, Kotoun – Kulík, Brabec, Olomouc B-Vítkovice 3:0 (1:0), Jakoubek, Kotůlek, Tomeček. 14. kolo: Jihlava B-Olomouc B 1:1 (0:1), Kafka (penalta) – Alexa, Opava-Sparta Brno 5:1 (2:0), Jeřábek 2, Škrobánek 2, Wedlich – nehl., Frýdek-Zlín B odloženo na 5. 11., Líšeň-Kroměříž 0:0, FC Brno B-Třinec odloženo na 4.11. , Slovácko B-Ostrava B 6:1 (3:1), Hodonín-Vítkovice 5:2 (3:0), Navrátil 2, Šturma 2, Filip – Vaclík, Pešek.

1. Opava 15 9 3 3 35:15 30
2. Třinec 14 9 2 3 23:14 29
3. FC Brno B 14 8 4 2 32:15 28
4. Ostrava B 15 8 2 5 26:20 26
5. Slovácko B 15 6 6 3 27:15 24
6. Hlučín 15 6 6 3 28:20 24
7. Sparta Brno 15 6 6 3 32:28 24
8. Zlín B 14 6 4 4 29:22 22
9. Olomouc B 15 5 6 4 24:19 21
10. Vítkovice 15 6 3 6 28:31 21
11. Kroměříž 15 3 4 8 19:28 13
12. Jihlava B 15 3 4 8 16:26 13
13. Hodonín 15 3 3 9 20:38 12
14. Líšeň 15 2 6 7 10:33 12
15. Znojmo 15 2 5 8 15:30 11
16. Frýdek 14 2 4 8 13:23 10

Kanonýři: 9 – Surýnek (Sparta Brno), 8 – Handl (Kroměříž), Jeřábek , 7 – Wedlich (oba Opava), 6 – Filip (Hodonín), Stehlík (Brno B), Pazdera, 5 – Holík (oba Zlín B), Janoštík (Kroměříž), Padých, Vaclík (oba Vítkovice), Škrobánek (Opava), Vlachovič (Třinec).

MLADŠÍ – 13. kolo: Slovácko B-Hodonín 5:0, Ostrava B-FC Brno B 0:2 (0:2), Třinec-Znojmo 1:3 (1:0), Hlučín-Líšeň 3:0, Kroměříž-Frýdek 3:3 (2:3), Vávra 2, Štěrba – Kravka, Bracháček, Kovalík, Zlín B-Opava 0:2, Sparta Brno-Jihlava B 5:2 (2:0), Ryšavý 3, Přichystal, Hruška – Morava, Demeter, Olomouc B-Vítkovice 1:2 (0:1), Ševčík – Chrašč 2. 14. kolo: Jihlava B-Olomouc B 0:2 (0:2), Kučera, Holub, Opava-Sparta Brno 1:1 (0:0), Pech – nehl., Frýdek-Zlín B odloženona 5.11., Líšeň-Kroměříž 0:2 (0:2), Štěrba, Šťastný, FC Brno B-Třinec odloženo na 4. 11., Slovácko B-Ostrava B 3:1 (3:0), Hodonín-Vítkovice 2:1 (2:0), Kučera 2 – Matyášek.

1. Opava 15 9 5 1 41:13 32
2. Olomouc B 15 9 3 3 45:16 30
3. Sparta Brno 15 9 3 3 40:13 30
4. Vítkovice 15 10 0 5 35:18 30
5. FC Brno B 14 9 2 3 33:16 29
6. Slovácko B 15 9 2 4 30:14 29
7. Ostrava B 15 7 5 3 34:14 26
8. Hlučín 15 8 2 5 25:29 26
9. Jihlava B 15 7 3 5 27:27 24
10. Hodonín 15 5 3 7 12:28 18
11. Zlín B 14 4 3 7 18:25 15
12. Kroměříž 15 4 2 9 28:39 14
13. Frýdek 14 3 2 9 16:32 11
14. Znojmo 15 2 2 11 9:34 8
15. Třinec 14 1 4 9 9:42 7
16. Líšeň 15 1 1 13 8:50 4

Kanonýři: 10 – Holub (Olomouc B), Staníček (Opava), 8 – Gomola (Ostrava B), 7 – Vávra (Kroměříž), Richter (Olomouc B), 6 – Mikšík (Brno B), Morava (Jihlava B), Nguyen (Sparta Brno), Stratil (Ostrava B).

MSD DOROSTU

SKUPINA D

STARŠÍ – 1. kolo: Prostějov-Vel. Meziříčí 1:0 (0:0), Ján, Břeclav-Pelhřimov 4:3 (0:3), Paulík 2, Hermann, Pospiš – Hložek, Vavrušek, Sládek, Kroměříž B-Třebíč 0:4 (0:4), Fic, Florián, Kostelecký, Michálek, Bohunice-Bystrc 3:1 (1:1), Kotol 2, Vrba – Reigl, Vyškov-Uh. Brod 0:0, Vrchovina-Havl. Brod 2:0 (1:0), Slavíček, Pekárek, Otrokovice-Veselí odloženo na 8. 11. 13. kolo: Otrokovice-Vel. Meziříčí 0:0, Veselí-Vrchovina 1:3 (1:0), Brumla – Pekárek, Pech, Šandera z pen., Havl. Brod-Vyškov 0:2 (0:1), Urbančok, Kudýn, Uh. Brod-Bohunice 1:2 (1:1), Pokorný – Vrba 2, Bystrc-Kroměříž B 1:2 (0:0), Hrůza – Šimoňuk z pen., Hausknecht, Třebíč-Břeclav 4:2 (2:1), Florián 3, Venhoda – Hromek, Paulík, Pelhřimov-Prostějov 4:2 (2:1), Norek 2, Vavroušek, Sládok – nehl.

1. Třebíč 13 11 1 1 42:11 34
2. Bohunice 13 9 1 3 27:17 28
3. Břeclav 13 6 2 5 32:27 20
4. Vrchovina 13 6 2 5 25:30 20
5. Prostějov 12 6 1 5 22:19 19
6. Kroměříž B 12 6 1 5 16:15 19
7. Vel. Meziříčí 13 6 1 6 18:20 19
8. Pelhřimov 13 5 2 6 30:22 17
9. Vyškov 13 5 2 6 17:14 17
10. Havl. Brod 12 4 2 6 14:19 14
11. Bystrc 13 4 1 8 19:25 13
12. Uh. Brod 12 3 3 6 11:16 12
13. Veselí 12 3 2 7 15:30 11
14. Otrokovice 12 2 3 7 11:34 9

Kanonýři: 10 – Novotný, 9 – Florián (oba Třebíč), Vavroušek (Pelhřimov), 7 – Damborský (Bohunice), Polnický (Vrchovina), Reidl (Bystrc), 5 – Pospiš (Břeclav), Venhoda (Třebíč), Vrba (Bohunice), Zavřel (Kroměříž B).

MLADŠÍ – 1. kolo: Prostějov-Vel. Meziříčí 8:1 (6:1), Chvojka 2, Kucharčuk 2, Petrásek, Šlézar, Fára, Jano – Krejčí, Břeclav-Pelhřimov 3:1 (3:1), Konečný 2, Ciprys – Bartoň, Kroměříž B-Třebíč 2:3 (1:2), Doleček, Sigmund – Svoboda 2, Martínek, Bohunice-Bystrc 4:1 (2:0), Král, Ovčačík, Záruba, Štarha – Těžký, Vyškov-Uh. Brod 1:0 (0:0), Ondra, Vrchovina-Havl. Brod 1:3 (1:1), Vašíček – Krejdl 2, Gramer, ČK: Šíma (HB), Otrokovice-Veselí odloženo na 8. 11. 13. kolo: Otrokovice-Vel. Meziříčí 1:2 (0:0), Veselí-Vrchovina 0:1 (0:0), Křenek, Havl. Brod-Vyškov 2:4 (1:1), Uh. Brod-Bohunice 1:0 (0:0), Durďák, Bystrc-Kroměříž B 1:1 (0:0), Praks – Jarmer, Třebíč-Břeclav 0:2 (0:1), Kruták, Segundo, Pelhřimov-Prostějov 2:3 (1:2), Hák, Horký – Petrásek, Dostál, Šlezar.

1. Třebíč 13 10 2 1 41:14 32
2. Břeclav 13 8 2 3 35:19 26
3. Vyškov 13 7 5 1 22:10 26
4. Prostějov 12 8 0 4 41:17 24
5. Bohunice 13 7 3 3 25:16 24
6. Pelhřimov 13 4 6 3 26:19 18
7. Kroměříž B 12 5 3 4 18:21 18
8. Uh. Brod 12 4 3 5 11:20 15
9. Vel. Meziříčí 13 4 3 6 18:28 15
10. Bystrc 13 4 3 6 17:27 15
11. Havl. Brod 12 4 1 7 17:24 13
12. Otrokovice 12 2 4 6 10:19 10
13. Vrchovina 13 1 2 10 10:32 5
14. Veselí 12 1 1 10 9:34 4

Kanonýři: 13 – Kadlec (Prostějov), 10 – Konečný (Břeclav), 8 – Richtr, 7 – Svoboda, 6 – Benda (všichni Třebíč), Kropáček (Pelhřimov).

SKUPINA E

STARŠÍ – 1. kolo: Vítkovice B-Fulnek 2:2, Opava B-Havířov 4:1 (2:0), Swiech 2, Žídek, Hadaščok – nehl., Frýdek B-Vsetín 3:1 (1:0), Kovalík, Preči, Teplý – nehl., Šumperk-Karviná odloženo na 4. 11. Hranice-Přerov 1:3 (0:0), Pokorný – Machač 3, Zábřeh-HFK Olomouc odloženo na 7. 11. Uničov-Bystřice p.H. 2:3, Klabačka, Janoušek – Kulich 2, Vyoral. 13. kolo: Uničov-Fulnek 2:4, Bystřice p.H.-Zábřeh 1:0, Aloj, HFK Olomouc-Hranice 2:1 (1:1), Grézl, Zifčák – Jaroň, Přerov-Šumperk 1:1 (0:0), Čechák – nehl., Karviná-Frýdek B 9:0 (4:0), Vsetín-Opava B 0:5, Havířov-Vítkovice B 1:2 (0:0), Sideropulos – Jonek, Babušík.

1. Opava B 13 12 0 1 48:7 36
2. Karviná 12 11 1 0 53:6 34
3. HFK Olomouc 12 7 2 3 26:22 23
4. Vítkovice B 13 6 4 3 32:26 22
5. Přerov 13 5 3 5 38:32 18
6. Frýdek B 13 6 0 7 20:31 18
7. Uničov 13 5 1 7 22:30 16
8. Bystřice p. H. 12 5 1 6 15:28 16
9. Havířov 12 5 0 7 18:34 15
10. Fulnek 12 4 1 7 27:36 13
11. Šumperk 11 3 3 5 13:12 12
12. Vsetín 12 2 3 7 16:33 9
13. Hranice 13 3 0 10 18:38 9
14. Zábřeh 11 1 3 7 12:23 6

Kanonýři: 21 – Hadaščok (Opava B), 10 – Machač (Přerov), Teplý (Fr. Místek B), 9 – Grézl (HFK Olomouc), Poštulka (Karviná), 7 – Navrátil, 6 – Chuda (oba Přerov), Jaworski (Karviná).

SKUPINA E

MLADŠÍ – 1. kolo: Vítkovice B-Fulnek 6:0, Opava B-Havířov 1:1 (0:1), Frýdek B-Vsetín 3:0 (1:0), Juříček, O. Boráň, Šalata, Šumperk-Karviná odloženo na 4. 11. Hranice-Přerov 1:4 (0:0), Malaník – Zaoral 2, Štěrba, Přikryl, Zábřeh-HFK Olomouc odloženo na 7. 11. Uničov-Bystřice p.H. 2:1, Vlček, Lacman – Čech. 13. kolo: Uničov-Fulnek 1:1, Bystřice p.H.-Zábřeh 0:1, HFK Olomouc-Hranice 3:0 (1:0), Malínek 2, Fukan, Přerov-Šumperk 0:5 (0:3), Karviná-Frýdek B 3:0, Vsetín-Opava B 0:7, Havířov-Vítkovice B 0:4 (0:1), Fulnek 2, Bilas, Mončka.

1. Karviná 12 11 0 1 42:5 33
2. Opava B 13 10 1 2 44:14 31
3. Vítkovice B 13 9 2 2 52:17 29
4. Havířov 12 7 2 3 33:21 23
5. Uničov 13 7 2 4 27:17 23
6. Frýdek B 13 6 4 3 29:21 22
7. Šumperk 11 6 1 4 24:23 19
8. HFK Olomouc 12 6 0 6 32:23 18
9. Přerov 13 4 4 5 26:29 16
10. Fulnek 12 4 2 6 30:41 14
11. Hranice 13 3 0 10 15:46 9
12. Zábřeh 11 2 1 8 15:37 7
13. Bystřice p. H. 12 1 0 11 15:46 3
14. Vsetín 12 0 1 11 7:51 1

Kanonýři: 11 – Hornich (HFK Olomouc), Jurečka (Opava B), 10 – Bandy (Havířov), 7 – Fulnek, Zdobnický (oba Vítkovice B), Uvíra (Opava B), Zaoral (Přerov), Marek, 6 – Segeť (oba Karviná), O. Boráň (Fr. Místek), Malínek (HFK Olomouc), Moučka, (Vítkovice B).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 1. kolo: Slovácko-HFK Olomouc 5:1 (4:1), Janečka, Mikulec, Ouroda, Holík, Horák – Bořil, Hlučín-Sigma 1:1, Vítkovice-Vyškov 0:0, Karviná-Fr. Místek 2:1 (0:0), Kurušta, Sivák – Neumann, Znojmo-Opava 3:0 (2:0), Hájek, Pospíchal, vlastní, ČK: Müller (O), Ostrava-Jihlava 3:2 (2:0), Tomšů 2, Ciesarik – Kubát z pen., Pedro. 13. kolo: Ostrava-HFK Olomouc 5:0 (1:0), Jihlava-Brno 1:0 (0:0), Kriegsmann, Zlín-Znojmo 4:0 (4:0), Hubáček 3, Višněvský, Opava-Karviná 0:4 (0:2), Frýdek-Vítkovice 2:3, Vyškov-Hlučín 2:3 (1:3), Novák 2 – Buchvaldek 2, Hradilík, Sigma Olomouc-Slovácko 1:0 (0:0), Ševčík.

1. Brno 13 10 1 2 40:6 31
2. Sig. Olomouc 13 9 4 0 31:8 31
3. Ostrava 12 9 2 1 34:11 29
4. Slovácko 12 9 0 3 31:10 27
5. Karviná 13 6 3 4 16:13 21
6. Jihlava 13 5 2 6 20:17 17
7. Hlučín 13 5 2 6 28:37 17
8. Frýdek 12 5 1 6 28:27 16
9. Zlín 12 4 2 6 19:19 14
10. Znojmo 12 4 1 7 15:37 13
11. Opava 13 3 2 8 13:22 11
12. Vítkovice 12 3 2 7 14:28 11
13. Vyškov 13 1 4 8 9:31 7
14. HFK Olomouc 13 1 2 10 9:41 5

Kanonýři: 10 – Neumann (Fr. Místek), 7 – Chorý (Sigma), Špavelko (Ostrava), Kamenný, Šembera, 6 – Žák (všichni FC Brno), Hájek (Znojmo), Ševčík (Sigma), 5 – Maruš (Jihlava), Sodomka (FC Brno), Šašinka (Ostrava).

MLADŠÍ – 1. kolo: Slovácko-HFK Olomouc 1:2 (0:1), Hlučín-Sigma 4:1 (2:1), Vítkovice-Vyškov 0:0, Karviná-Fr. Místek 4:0 (2:0), Malyjurek, Putyera, Popek, Řápek, Znojmo-Opava 0:4 (0:2), Jandzki 2, Said, Harazin, Ostrava-Jihlava 0:1 (0:1), Pech. 13. kolo: Ostrava-HFK Olomouc 3:2 (1:1), Jihlava-Brno 0:0, Zlín-Znojmo 5:0, Opava-Karviná 3:0 (0:0), Frýdek-Vítkovice 3:1, Vyškov-Hlučín 0:4 (0:4), Malý 2, Kania 2, Sigma Olomouc-Slovácko 4:1. Ambrozek, Ticháček, Kurzin, Marák – nehl.

1. Hlučín 13 11 0 2 41:15 33
2. Opava 13 10 0 3 28:11 30
3. Brno 13 9 1 3 45:15 28
4. Ostrava 12 9 1 2 35:12 28
5. Sig. Olomouc 13 7 2 4 30:15 23
6. Slovácko 12 7 0 5 38:18 21
7. Zlín 12 6 1 5 19:12 19
8. Jihlava 13 4 4 5 19:16 16
9. Frýdek 12 5 0 7 14:23 15
10. HFK Olomouc 13 4 2 7 11:26 14
11. Vítkovice 12 3 2 7 15:29 11
12. Vyškov 13 3 1 9 10:24 10
13. Karviná 13 3 0 10 12:42 9
14. Znojmo 12 0 0 12 3:62 0

Kanonýři: 15 – Holešinský (Ostrava), Jakeš (Brno), 6 – Martiš (Slovácko).

MSD ŽÁKŮ

SKUPINA D

STARŠÍ – 12. kolo: Vel. Meziříčí-Hodonín 1:4 (0:3), O. Novotný – Vojtěšek, Koutek, Zmrzlík, Prát. 13. kolo: Slovácko B-Vel. Meziříčí 4:0 (2:0), Galuška, Spazier, Chyleš, Petrucha, Jihlava B-Pelhřimov 3:1 (2:0), Dont, Tarcian, Mazel – Brada, Břeclav-Třebíč 2:4 (2:1), Lošťák, T. Horčička – Chňoupek, Homola, Rybníček, Ujčík, Mikulov-Sparta Brno 0:2 (0:1), Horváth, vlastní, Bohunice-Kroměříž 0:5 (0:2), Prachař, Horák, Havlík, Stratil, Drápal, FC Brno B-Havl. Brod 0:1 (0:1), Hodonín-Prostějov 4:0 (1:0), Bíza 2, Čech, Knotek.

1. Kroměříž 13 11 1 1 47:8 34
2. Hodonín 13 11 1 1 44:7 34
3. Slovácko B 13 8 3 2 39:14 27
4. Sparta Brno 13 8 2 3 23:10 26
5. FC Brno B 13 8 1 4 39:24 25
6. Havl. Brod 13 7 3 3 20:10 24
7. Třebíč 13 5 5 3 23:22 20
8. Jihlava B 13 5 1 7 15:35 16
9. Břeclav 13 5 0 8 20:34 15
10. Bohunice 13 3 3 7 12:26 12
11. Prostějov 13 4 0 9 13:29 12
12. Vel. Meziříčí 13 3 2 8 12:34 11
13. Mikulov 13 0 2 11 2:27 2
14. Pelhřimov 13 0 2 11 6:35 2

Kanonýři: 14 – Čech (Hodonín), 12 – Havlík, Horák (oba Kroměříž), 10 – Junis (Brno B), 9 – Ferko, (Kroměříž), Galuška (Slovácko C), 8 – Bíza (Hodonín), Vopršal (Havl. Brod), 7 – Bogner (Brno B).

MLADŠÍ – 12. kolo: Vel. Meziříčí-Hodonín 1:4 (0:3), Puža – Dočekal 3, Dohnálek. 13. kolo: Slovácko B-Vel. Meziříčí 3:0 (3:0), Bumbalík, Salaj, Chrenčík, Jihlava B-Pelhřimov 0:1 (0:0), Zamrzla, Břeclav-Třebíč 1:2 (1:0), Florus – Jelínek, Hronek, Mikulov-Sparta Brno 0:4 (0:3), Viktorín 2, Tofl, Borovský, Bohunice-Kroměříž 1:1 (1:1), Koláčný – Bejdák, FC Brno B-Havl. Brod 1:5 (1:0), Rudyk – Čermák 2, Frank, Němec, Novotný, Hodonín-Prostějov 4:1 (1:0), Dočekal 4 – Abrahám.

1. Havl. Brod 13 11 1 1 33:6 34
2. Kroměříž 13 9 2 2 43:11 29
3. Hodonín 13 7 4 2 47:13 25
4. Sparta Brno 13 7 3 3 20:8 24
5. Slovácko B 13 6 4 3 22:15 22
6. FC Brno B 13 6 4 3 28:22 22
7. Prostějov 13 6 3 4 19:14 21
8. Pelhřimov 13 5 5 3 19:17 20
9. Bohunice 13 4 4 5 22:24 16
10. Jihlava B 13 4 1 8 20:19 13
11. Vel. Meziříčí 13 3 2 8 16:32 11
12. Třebíč 13 2 1 10 11:43 7
13. Břeclav 13 2 0 11 17:45 6
14. Mikulov 13 1 2 10 5:53 5

Kanonýři: 17 – Dočekal (Hodonín), 13 – Oulehla (Kroměříž), 9 – Čermák (Havl. Brod), 7 – Bejdák (Kroměříž), 6 – Blaško (JihlavaŹ

B), Hudec (Brno), Kaňa (Sparta Brno), Tichý (Břeclav), 5 – Kostka (Pelhřimov), Liška (Vel. Meziříčí), Pospíšil (Hodonín).

SKUPINA E

STARŠÍ – 13. kolo: Valašský FC-Ostrava B 1:6, Bílovec-Havířov 3:3 (2:2), Zlín B-Zábřeh 7:1 (2:0), Mlčák 2, Chwaszcz, Houser, Vašulka, Balík, Macek – Švoma, Vítkovice B-Přerov 0:0, Šumperk-Uničov 1:0 (0:0), Baláž, Hranice-Opava B 2:1 (0:1), Kuchař 2 – Kozelek, Sig. Olomouc B-Třinec 4:0 (0:0). Dohrávka 11. kola: Bílovec-Přerov 4:1.

1. Hranice 13 12 1 0 42:6 37
2. Sig. Olomouc B 13 10 2 1 56:17 32
3. Ostrava B 12 9 0 3 38:16 27
4. Bílovec 13 8 1 4 31:20 25
5. Havířov 12 6 3 3 23:19 21
6. Zlín B 13 6 3 4 31:31 21
7. Třinec 13 6 0 7 16:20 18
8. Uničov 13 5 0 8 22:19 15
9. Opava B 13 4 2 7 15:17 14
10. Šumperk 13 4 2 7 17:24 14
11. Vítkovice B 13 3 3 7 13:26 12
12. Zábřeh 12 3 1 8 7:36 10
13. Přerov 13 1 3 9 10:30 6
14. Valašský FC 12 1 1 10 10:50 4

Kanonýři: 19 – Danis (Sigma B), 15 – Marek (Hranice), 14 – Szotkowski (Ostrava B), 7 – Panák, 6 – Ambrož (oba Bílovec), 5 – Baďura (Sigma B), Kuchař (Hranice), Lojek (Třinec).

MLADŠÍ – 13. kolo: Valašský FC-Ostrava B 1:4, Bílovec-Havířov 1:3, Zlín B-Zábřeh 2:0 (2:0), Minařík, Kolář, Vítkovice B-Přerov 0:3, Šumperk-Uničov 2:1 (2:1), Strnad, Třetina – Smekal, Hranice-Opava B 3:2 (2:1), Částečka 2, Kolář – Lichý, Smajli, Sig. Olomouc B-Třinec 7:1 (3:0), Polák 3, Takáč, Kolomazník, Ticián, Wallo – nehl. Dohrávka 11. kola: Bílovec-Přerov 0:2.

1. Šumperk 13 11 1 1 46:10 34
2. Sig. Olomouc B 13 10 1 2 52:15 31
3. Ostrava B 12 10 1 1 43:9 31
4. Bílovec 13 7 1 5 29:22 22
5. Zlín B 13 7 0 6 14:18 21
6. Přerov 13 6 2 5 23:25 20
7. Uničov 13 6 1 6 21:16 19
8. Hranice 13 6 0 7 24:25 18
9. Třinec 13 6 0 7 24:29 18
10. Valašský FC 12 5 2 5 24:34 17
11. Havířov 12 5 0 7 17:19 15
12. Opava B 13 3 1 9 20:30 10
13. Vítkovice B 13 2 0 11 8:41 6
14. Zábřeh 12 0 0 12 0:52 0

Kanonýři: 16 – Strnad (Šumperk), 10 – Lehnert (Ostrava B), 9 – Smrž (Šumperk), Šašinka (Ostrava B), 7 – Horák (Přerov), Polách, Takáč (oba Sigma B), 6 – Puczok (Třinec), Melecký, Tomášek (oba Bílovec), 5 – Dostál (Havířov), Lasota (Třinec), Smejkal (Uničov), Zapletal (Sigma B).

KFS ZLÍN

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Kelč – Morkovice 6:2 Minář 2, Ordán, Hlavica J. a T. , Škařupa – nehlášeno, Brumov – Val. Meziříčí 2:3 Fojtík, Dekleva – Sekyra, Odstrčil 2, Napajedla – Chropyně 1:5 Režný – Zezula 2, Macháček, Zapletal, Štěpánek, Dol. Němčí – Paseky Zlín 5:1 Daněk, Kadlček 4 – nehlášeno, 1. Valašský FC – Slušovice 2:2 Klimpar 2 – Dlouhý , Bořucký, Kunovice – Boršice 7:0 Beránek 2, Paška 2, Střelec 2, Kolůch.Dohrávka: Brumov – Paseky Zlín 9:0 Fojtík J. , Šenkeřík 3, Šindler, Filo 2, Dekleva 2.

1. Slušovice 11 9 1 1 36:11 28
2. Brumov 11 9 0 2 42:11 27
3. 1. Valašský FC 10 8 1 1 32:11 25
4. Val. Meziříčí 11 8 1 2 38:13 25
5. Chropyně 11 7 1 3 34:14 22
6. Kelč 11 6 0 5 30:24 18
7. Kunovice 10 5 0 5 36:16 15
8. Morkovice 11 4 0 7 23:36 12
9. Dol. Němčí 11 3 1 7 18:24 10
10. Boršice 11 1 1 9 13:52 4
11. Napajedla 11 1 0 10 7:63 3
12. Paseky Zlín 11 1 0 10 7:41 3

MLADŠÍ: Kelč – Morkovice 1:5 Sovka – nehlášeno, Brumov – Val. Meziříčí 7:0 Vašička 4, Koluch, Graclík, Šenkeřík, Napajedla – Chropyně 7:1 Hubáček 2, Bořuta 2, Brázdil 2, Oláh – Timur, Dol. Němčí – Paseky Zlín 3:1 Světinský, Ježek 2 – nehlášeno, 1. Valašský FC – Slušovice 2:3 Nečas, Kubín – Klimt 2, Vlachynský, Kunovice – Boršice 6:0 Salajka 4, Krček, Vojtěšek. Dohrávka: Brumov – Paseky Zlín 3:4 Vašička 3 – Jermakov 2, Tomšů, Doboš.

1. Slušovice 11 8 2 1 35:7 26
2. Brumov 11 8 2 1 34:9 26
3. Kunovice 10 6 2 2 34:13 20
4. Paseky Zlín 11 6 1 4 47:28 19
5. Boršice 11 6 0 5 37:35 18
6. Napajedla 11 6 0 5 33:19 18
7. 1. Valašský FC 10 5 2 3 29:19 17
8. Val. Meziříčí 11 5 0 6 17:30 15
9. Dol. Němčí 11 4 0 7 17:32 12
10. Morkovice 11 2 2 7 22:31 8
11. Chropyně 11 2 1 8 15:29 7
12. Kelč 11 1 0 10 7:75 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Mladcová 7:0 Škrobák 2, Rovnaník, Matocha, Vašut, Plánka, Pavelka, Hulín – Dol. Bečva 6:0 Němec 3, Timan, Neradil, Horák, Fr. Lhota – Bylnice 1:1 Filák – Macků, Slavičín – Vlachovice 1:1 Šebák – Hovězák, Chvalčov – SK Vizovice 2:7 Něstreljajev, Sedlář – Gerža 3, Haboň 2, Hlava, Radoň, Holešov – Val. Klobouky 3:0 Chudárek, Froňka, Kojecký, Podlesí – Štítná n. Vl. 1:6 Krumpholz – Babulík 3, Šánek, Králík, Chovančík.

1. Štítná n. Vl. 13 9 3 1 41:21 30
2. Vel. Karlovice 12 8 1 3 31:17 25
3. Franc. Lhota 13 8 1 4 28:17 25
4. Hulín 13 8 1 4 44:22 25
5. Dol. Bečva 12 8 0 4 26:25 24
6. SK Vizovice 13 7 3 3 40:22 24
7. Vlachovice 13 7 2 4 26:19 23
8. Holešov 13 5 3 5 28:23 18
9. Bylnice 13 5 2 6 30:29 17
10. Slavičín 12 3 3 6 21:27 12
11. Chvalčov 13 3 2 8 19:35 11
12. Mladcová 13 3 0 10 19:44 9
13. Val. Klobouky 12 2 2 8 22:33 8
14. Podlesí 13 1 1 11 17:58 4

SKUPINA B: O. N. Ves – Rataje 6:1 Chrástek, Veselý, Zálešák, Szabo, Drechsel a Petratur-Kašík, Uh. Ostroh – Roštění 0:7 Pumprla 3, Číhal, Nevřala, Škrabana, Nestrsta, Havřice – Bojkovice 0:0, Újezdec – Hluk 3:1 Vacula 2, Findura – Grňák, Luhačovice – Nedachlebice 2:0 Smištík, Čech, Prakšice – J. Otrokovice 2:3 Minařík, Lysoněk – Stoklásek 2, Kulanda, Louky – Strání 0:4 Janiga, Popelka R. a O., Zderčík.

1. O. N. Ves 13 10 2 1 57:19 32
2. Luhačovice 13 10 1 2 51:15 31
3. Roštění 13 10 1 2 53:18 31
4. Havřice 13 6 5 2 33:19 23
5. Louky 13 7 2 4 29:31 23
6. Bojkovice 13 7 1 5 54:24 22
7. Nedachlebice 13 6 3 4 48:34 21
8. J. Otrokovice 13 6 1 6 34:28 19
9. Strání 13 6 1 6 29:37 19
10. Prakšice 13 4 2 7 31:45 14
11. Újezdec 13 4 1 8 20:40 13
12. Uh. Ostroh 13 3 1 9 27:48 10
13. Hluk 13 1 1 11 22:48 4
14. Rataje 13 0 0 13 12:94 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Val. Meziříčí – V. Otrokovice 3:0 Novák 3, Kunovice – Uh. Brod 2:0 Uhlíř, Vaculka, J. Otrokovice – FC Vsetín 2:3 Kozubík 2 – Galetka, Chuchma, Kroměříž B – Paseky Zlín 5:1 Ferko 2, Kuba, Horák, Chytrý – Hanák, Bojkovice – Slušovice 0:1 Žůrek, Chropyně – Brumov 1:2 Tělupil – Chovanec, Vaněk, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 4:2 Heger J. a T. , Podešva M. , vlastní – Šicl, Baďurák.

1. Val. Meziříčí 13 10 2 1 34:2 32
2. Kunovice 13 10 1 2 28:7 31
3. Vel. Karlovice 13 10 0 3 29:17 30
4. FC Vsetín 13 8 2 3 30:10 26
5. Uh. Brod 13 7 2 4 23:10 23
6. Kroměříž B 13 7 1 5 24:19 22
7. J. Otrokovice 13 5 1 7 27:23 16
8. Brumov 12 4 3 5 24:23 15
9. Chropyně 13 4 3 6 31:27 15
10. Bystřice p. H. 13 3 5 5 14:23 14
11. Slušovice 13 4 0 9 11:33 12
12. Bojkovice 12 3 1 8 16:40 10
13. V. Otrokovice 13 2 3 8 4:24 9
14. Paseky Zlín 13 1 0 12 9:46 3

MLADŠÍ: Val. Meziříčí – V. Otrokovice 10:0 Buják, Pospíšil, Lasovský 3, Dlouhý 3, Kopřiva 2, Kunovice – Uh. Brod 5:2 Špiruda 3, Červinka 2 – Michalec 2, J. Otrokovice – FC Vsetín 1:2 Zahradník – Kováč, Zubík, Kroměříž B – Paseky Zlín 3:1 Knap, Beneš, Navrátil – Kopačka, Bojkovice – Slušovice 0:3 Adamuška 3, Chropyně – Brumov 1:2 Ležák – Řehák 2, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 8:0 Pavelka M. 3, Jílek 2, Orság, Václavík, Podešva J.

1. FC Vsetín 13 10 2 1 70:10 32
2. Val. Meziříčí 13 10 2 1 60:15 32
3. Slušovice 13 9 2 2 54:15 29
4. Brumov 12 9 2 1 30:8 29
5. Kunovice 13 9 1 3 37:26 28
6. Kroměříž B 13 6 4 3 31:16 22
7. J. Otrokovice 12 7 0 5 34:22 21
8. Chropyně 13 5 1 7 24:32 16
9. Uh. Brod 13 5 1 7 35:35 16
10. V. Otrokovice 13 4 1 8 36:40 13
11. Bojkovice 12 4 0 8 12:35 12
12. Paseky Zlín 12 2 0 10 17:74 6
13. Vel. Karlovice 13 1 0 12 21:73 3
14. Bystřice p. H. 13 0 0 13 4:64 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Val. Meziříčí B 2:3 Soja, Petrů – Švajda 3, Val. Klobouky – Hulín 1:3 Čtrvtlík – Dillenz 2, Klesnil, Juřinka – 1. Valašský FC B 3:1 Kovář 2, Fila – Španihel, Vlachovice – Hor. Bečva nehlášeno, Holešov – Slavičín 4:2 Kovář, Gahura, Michálek, vlastní – Vrba, Měřička, Nedašov – Poličná odloženo.

1. Val. Meziříčí B 10 8 1 1 18:7 25
2. Hulín 10 6 2 2 55:9 20
3. Juřinka 10 6 2 2 21:8 20
4. Poličná 9 6 1 2 26:8 19
5. Vlachovice 9 6 1 2 23:10 19
6. Nedašov 9 5 3 1 31:13 18
7. Hor. Bečva 9 3 3 3 23:17 12
8. Holešov 10 4 0 6 22:34 12
9. Slavičín 10 3 1 6 12:35 10
10. 1. Valašský FC B 10 2 1 7 18:31 7
11. Val. Klobouky 10 1 1 8 9:36 4
12. Štítná n. Vl. 10 0 0 10 3:53 0

SKUPINA B: Strání – Morkovice 6:0 Reňák 2, Tomanec 2, Toman, Mimochodekm Kvasice – Koryčany 9:0 Fajgar 2, Železník 2, Vavřík 2, Slavík, Lakatoš, Ševčík, St. Město – Luhačovice 3:0 Pantlík, Bemer, Čevora, Hluk – Dol. Němčí 0:3 Mančík 2, Ježek, Nedakonice – Napajedla 14:0 Kubiš 4, Vešlcr 3, Březina 2, Cigoš 2, Mikula, Belant, Dlapa, Boršice – Uh. Ostroh 5:0 Hrkalík, Gajarský, Kořistka, Omelka, vlastní.

1. Strání 10 10 0 0 75:5 30
2. Dol. Němčí 11 10 0 1 61:13 30
3. St. Město 11 8 0 3 41:18 24
4. Nedakonice 11 7 1 3 53:22 22
5. Kvasice 11 7 0 4 50:22 21
6. Luhačovice 10 5 1 4 35:23 16
7. Morkovice 11 5 1 5 25:40 16
8. Hluk 11 3 0 8 18:39 9
9. Boršice 10 2 1 7 17:37 7
10. Uh. Ostroh 10 2 0 8 9:38 6
11. Koryčany 8 1 0 7 4:54 3
12. Napajedla 10 0 0 10 6:83 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Val. Meziříčí B 1:2 Hrnčiřík – Kopřiva 2, Val. Klobouky – Hulín 1:3 Fojtík – Šustal, Zajac 2, Juřinka – 1. Valašský FC B 0:3 Jurášek, Rybenský, Bolf, Vlachovice – Hor. Bečva nehlášeno, Holešov – Slavičín 12:0 Kotas 6, Beránek 2, Olšák, Zakopal, Nevřala, Karsch, Nedašov – Poličná odloženo.

1. Poličná 9 9 0 0 62:5 27
2. Val. Meziříčí B 10 9 0 1 32:12 27
3. Holešov 10 7 1 2 42:12 22
4. Vlachovice 9 7 0 2 32:7 21
5. Nedašov 9 7 0 2 57:9 21
6. Hulín 10 5 1 4 29:27 16
7. 1. Valašský FC B 10 4 0 6 37:31 12
8. Juřinka 10 3 0 7 7:26 9
9. Hor. Bečva 9 3 0 6 18:38 9
10. Val. Klobouky 10 2 0 8 12:58 6
11. Štítná n. Vl. 10 1 0 9 12:41 3
12. Slavičín 10 0 0 10 7:81 0

SKUPINA B: Strání – Morkovice 1:2 Grebík – Hrnčíř, Novotná, Kvasice – Koryčany 1:3 Daněk- Barták, Hanák 2, St. Město – Luhačovice 6:0 Pantlík 2, Jordán, Šmatelka, Jenčík, Šabata, Hluk – Dol. Němčí 1:2 Vozár – Daněk 2, Nedakonice – Napajedla 4:6 Marek 2, Juřena, Mikula – Trvaj 2, Valtr 2, Mikšík, Holomek, Boršice – Uh. Ostroh 0:3 Lekeš, Mojžíšek, Píštěk.

1. Kvasice 11 9 1 1 57:5 28
2. Dol. Němčí 11 8 0 3 40:20 24
3. Morkovice 11 7 0 4 26:35 21
4. Nedakonice 11 7 0 4 52:22 21
5. Koryčany 8 6 0 2 45:23 18
6. Napajedla 10 5 2 3 53:29 17
7. St. Město 11 5 2 4 29:26 17
8. Strání 10 5 0 5 15:21 15
9. Uh. Ostroh 10 3 0 7 13:28 9
10. Hluk 11 2 1 8 12:35 7
11. Boršice 10 1 0 9 26:52 3
12. Luhačovice 10 1 0 9 3:75 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 1:6, Kroměříž B – Juřinka 1:3.

1. Poličná 8 7 1 0 75:11 22
2. 1. Valašský FC 8 7 1 0 55:10 22
3. Hulín 8 6 0 2 45:16 18
4. Juřinka 8 5 0 3 22:21 15
5. Kroměříž B 8 3 1 4 26:24 10
6. Holešov 7 2 1 4 12:24 7
7. Val. Meziříčí B 7 2 1 4 13:48 7
8. Bystřice p. H. 8 1 1 6 25:47 4
9. FC Vsetín B 7 1 0 6 21:50 3
10. 1. Valašský FC B 7 1 0 6 8:51 3

SKUPINA C: Slavičín – Bojkovice 2:2.

1. Val. Klobouky 7 7 0 0 41:10 21
2. Zlín B 7 6 1 0 60:9 19
3. Veselí n. M. 8 6 0 2 56:25 18
4. Slov. Slavia UH B 8 6 0 2 46:16 18
5. Kunovice 8 3 1 4 18:32 10
6. V. Otrokovice 7 2 0 5 20:15 6
7. Uh. Brod 7 2 0 5 23:28 6
8. Bojkovice 8 1 3 4 14:40 6
9. Boršice 8 2 0 6 15:45 6
10. Slavičín 8 0 1 7 5:78 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 1:8, Kroměříž B – Juřinka 0:7.

1. 1. Valašský FC 8 8 0 0 84:3 24
2. Juřinka 8 6 1 1 52:7 19
3. Holešov 7 4 1 2 27:11 13
4. Hulín 8 4 0 4 27:27 12
5. Bystřice p. H. 8 3 3 2 23:24 12
6. 1. Valašský FC B 7 3 0 4 24:35 9
7. FC Vsetín B 7 3 0 4 9:32 9
8. Poličná 8 2 2 4 15:30 8
9. Val. Meziříčí B 7 0 2 5 6:51 2
10. Kroměříž B 8 0 1 7 4:51 1

SKUPINA C: Slavičín – Bojkovice 0:4.

1. V. Otrokovice 8 8 0 0 61:21 24
2. Uh. Brod 7 6 0 1 50:8 18
3. Bojkovice 8 5 0 3 28:26 15
4. Slov. Slavia UH B 8 4 1 3 22:25 13
5. Kunovice 8 4 0 4 25:30 12
6. Veselí n. M. 8 3 1 4 25:33 10
7. Zlín B 8 3 1 4 24:32 10
8. Boršice 8 2 1 5 18:41 7
9. Val. Klobouky 7 1 0 6 11:22 3
10. Slavičín 8 0 2 6 9:35 2

OFS ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

11. kolo: Tlumačov – Mysločovice 3:0 Mouka, Hrdina, Grmela, Příluky – Mladcová 0:14 Venený 4, Čik 3, Lebánek M. 2, Lebánek V. 2, Chajrušev 2, Brhel, Újezd – Kašava 2:3 Stružka, Kostka – Latif 2, Červenka, Březnice – Bratřejov 0:2 Nehlášeno, Malenovice – SK Vizovice 4:0 Torma 2, Balajka, Zahnaš, Louky – Fryšták 1:4 Menoušek – Hrbáček 2, Doležel, Hřebačka.

1. Kašava 11 6 5 0 38:17 23
2. Bratřejov 11 7 2 2 28:10 23
3. Újezd 11 7 0 4 40:20 21
4. Mladcová 11 6 2 3 43:14 20
5. Malenovice 11 6 1 4 37:23 19
6. Mysločovice 11 6 0 5 37:25 18
7. Fryšták 11 5 2 4 28:18 17
8. Tlumačov 11 5 2 4 27:20 17
9. Březnice 11 5 2 4 20:27 17
10. Louky 11 3 1 7 17:24 10
11. SK Vizovice 11 1 0 10 5:49 3
12. Příluky 11 0 1 10 7:80 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA C – Dohrávka 8. kola: Drnovice – Poteč 5:7 Repatý O. 3, Repatý M., Stružka O. – Masař 3, Baláš 3, Divoš.

1. Drnovice 10 7 0 3 50:25 21
2. Poteč 9 6 2 1 38:16 20
3. Pozlovice 10 5 0 5 26:25 15
4. Nedašova Lhota 10 4 2 4 27:22 14
5. Dolní Lhota 10 3 3 4 18:26 12
6. Slopné 9 0 1 8 7:52 1

OFS KROMĚŘÍŽ

SKUPINA B – Dohrávka 6. kola: Zborovice – Koryna 1:5 (0:3), Zapletal – M. Vrba 4, Lupínek.

1. Zdounky 8 7 0 1 38:10 21
2. Těšnovice 8 5 1 2 17:14 16
3. Koryna 8 5 0 3 23:15 15
4. Lutopecny 8 4 1 3 27:19 13
5. Lubná 8 3 1 4 14:18 10
6. Zborovice 7 1 1 5 7:23 4
7. Roštín 7 0 0 7 4:31 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

13. kolo: Jarošov – Tupesy 7:2 (2:1) Staroba 3, Kryštof 2, Jančík, Gabriel – Hřebíček, Paravan, Polešovice – Ostr.Lhota 3:1 (2:0) Korvas, J.Hasoň, Krys – Kopeček, Mařatice – Bánov 3:3 (0:0) Vranka 2, Truong – J.Velecký 2, Vrábel, Vlčnov – Nivnice 5:0 (3:0) Knotek 2, Matějíček, Belan, Leško, Nedakonice – Bílovice 14:1 (7:0) Bartošík 5,Hyrák 4,Kolařík 2,Trubačík 2,Petek – Abrahám, Šumice – Staré Město 4:0 (3:0) Machala, Kelíšek, Pilka, J.Žampach, Babice – Kněžpole nehlášeno.

Dohrávky: Polešovice – Staré Město 4:1 (2:1) J.Hasoň 2, Lubojacký, Korvas – Trávník, Ostr.Lhota – Tupesy 1:3 (1:2) Pešík – Madzia, Černý, Gejdoš, Kněžpole – Šumice 2:1 (1:1) Otáhal,Svízela – Pilka, Vlčnov – Bánov 0:0.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

13. kolo: Popovice – Březolupy 3:5 (0:4) Kryštof, Jungman, Cetkovský – Bilavčík 2, Trizuliak, Hospodka, Burša, Osvětimany – Hradčovice 5:4 (4:2) Palica 2,Pazdera 2, Trefilík – D.Mikulec 2, R.Mikulec 2, Uh.Ostroh B – Topolná 2:0 (1:0) Šimčík, Procházka, Osvětimany Březolupy 2:2 (1:2) Trefilík 2 – Bilavčík, Pavlík.

14. kolo: Březolupy – Buchlovice 7:1 (5:1) Blizňák 2, Hoferek 2, Trizuliak, Fajt, Soška – Kořínek, Hradčovice – Popovice 7:2 (3:1) D.Mikulec 3, Macháček, Hamada, Hostýnek, Pochylý – Masařík, Mikulčík, Topolná – Osvětimany nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

2. kolo: Ostr.N.Ves – Jarošov 1:3 (0:3) Nový – Stojaspal 3, Mařatice – Ostr.Lhota 7:1 (3:1) Rusňák 3, Dudešek 2, J.Juřena, Žůrek – Juřica, Újezdec – Buchlovice 3:4 (1:2) Mahdal 2, Slinták – Tomešek 3, Rybel, Vlčnov – Nivnice 1:1 (1:1) Pešl – Flasar, Šumice – Medlovice 6:0 (3:0) Žampach 2, V.Ondřej, Jiřík, Holub, Pančocha.

Dohrávka: Medlovice – Vlčnov 5:2 (3:0) Andrýsek 4, Tichý – Moštěk 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 13. kolo: Topolná – Březolupy 2:5 (0:2) J.Foltýn, Pavlík – Blizňak 2, Hubáček, Palo, Bartoš, Mistřice – Kněžpole 0:20 (0:8) Flíbor 7, Horký 6, Večeřa 4, Luběna 2, Kovář, Polešovice – Bílovice 0:7 (0:4) Vaškových 2, Bajaja, Žák, Matějíček, Hanák, Dohnal, Kostelany n.M – Nedachlebice 0:5 (0:4) Kutra 3, Fojtík 2.

14. kolo: Březolupy – Kostelany n. M – hosté nepřijeli, Nedachlebice – Polešovice 15:0 (7:0) Fojtík 7, Kutra 3, Klacek 3, Pravdík, Mikel, Bílovice – Mistřice nehlášeno, Kněžpole – Topolná 1:0 (1:0) Flíbor.

SKUPINA B – 13. kolo: Babice – Sušice 15:1 (9:0) Horníček 6, Zelený 3, Polák 2, Hejda 2, Tománek, Čelela – Hurta, Velehrad – Traplice 17:0 (7:0) Krchňavý 4, Záhora 2, Šafraník 2,D. Janováč 2, P. Janováč 2, Maňásek 2, Korvas, Huštěnovice – Jankovice nehlášeno, Jalubí – Kudlovice 9:0 (4:0) Sýkora 4, Andrýsek 2, Kolář 2, Žižlavský.

14. kolo: Sušice – Jalubí 1:4 (0:1) Novák – Kolář 2, Sýkora 2, Kudlovice – Huštěnovice 0:7 (.0:4) Habáň 4, Jurák, Hlavačka, Koželuha, Jankovice – Velehrad 6:1 (3:1) Dostál 3, Gahura 2, J.Silný – Záhora, Traplice – Babice 0:18 (0:9) E.Horníček 7, Janeček 4, Zelený 3,Hejda, Tománek,Polák, Čevela.

SKUPINA C – 13. kolo: 1. FC Slovácko – Podolí 15:0 (5:0) Dufková 3, Otrusiníková 3, Tomšejová 2, Stojaspalová 2, Buzková 2, Psotková, Smetková, Hladká, Havřice – Hradčovice 1:3 (1:2) Hanáček – Moštěk 2, Krejza, Prakšice – Suchá Loz 0:6 (0:3) Horňák 3, Šlégr, Haloda, Kutěra, Korytná – St.Hrozenkov nehlášeno.

14. kolo: Podolí – Korytná 2:2 (1:0) Matuštík 2 – Vacula 2, St.Hrozenkov – Prakšice 3:1 (1:0) Pažitný 2, Gorčík – Pajtáš, Suchá Loz – Havřice 1:1 (1:1) Haloda – Štětina, Hradčovice – 1.FC Slovácko 1:9 (0:3) Moštěk – Daňková 4, Stojaspalová 2, Tomšejová 2, Březinová.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 18. kolo: Zlechov – Uh. Ostroh nehlášeno, Újezdec – Dolní Němčí 3:4 (2:2) L.Bachůrek 2, vlastní – Omelka 2, Horňák, Bobčík, Spytihněv – Ostr. N. Ves nehlášeno, Vlčnov – Nivnice 0:7 (0:2) Chovanec 4, Fojtík, Bartoš, Trtek.

MLADŠÍ – 18. kolo: Zlechov – Uh. Ostroh nehlášeno, Újezdec – Dolní Němčí 3:3 (0:1) Hlinský, Š. Bachůrek, Koželuha – Horňák 2, Bobčík, Spytihněv – Ostr. N. Ves nehlášeno, Vlčnov – Nivnice 6:6 (3:3) Kroupa 3, Martiš 2, Nosek – Karlík 5, Soukeník.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 10. kolo: Březolupy – Mistřice hosté nepřijeli, Staré Město – Ořechov 4:1 (0:0) Vanda, Klinkovský, Vojtík, Babice – Jarošov 0:15 (0:7) Trávník 4, Pařenica 4, Běťáková 2, Jurča 2, L. Pařenica, Běťák, Otruba.

SKUPINA B – 18. kolo: Záhorovice – Havřice 2:4 (0:3) Hřib, Pavlis – Janků 2, Krajčová, Zajda, Uh. Brod B – Bánov 7:3 (2:3) Kadnel 5, Beníček, Liška – Josefík 3, Prakšice – Slavkov 7:0 (5:0) Hlavín 2, Řezníček 2, Horenský, Velčovský, Chmelová, Hradčovice – Korytná 5:7 (2:4) Kroča 4, Hlaváč – Vacula 5, Klon, A. Kubiš, Prakšice Hradčovice 9:0 (5:0) Hlavín 3, Řezníček 2, Horenský 2, Velčovský 2.

2.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Odchytové klece na divočáky na myslivecké střelnici ve Zlíně.
23

Když se prase otočí, klec se uzavře. Hejtman nevylučuje ani trávení divočáků

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Vernisáž odkryla pohled na Slovácko skrz objektiv fotografů

Detaily krojovaných průvodů mísící se s dominantami regionu v podobě křesťanských kapliček či rozhlednami zasazenými v malebném prostředí slovácké přírody. Na vernisáží fotografií ze Slovácka 21. srpna v komunitní uherskohradišťské kavárně Cafe 21 představilo šest místních autorů svůj pohled na Slovácko skrz objektivy svých fotoaparátů.

Policie hledá svědky srážky mladíka s osobním vozem v Uherském Brodě

Řidiče a případné svědky nehody, která se stala 5. června kolem šesté hodiny ráno v Uherském Brodě v ulici Neradice, hledají policisté.

Uzavírka ulice Nádražní v Újezdci potrvá do října

Kvůli rekonstrukci, která začala 9. srpna, bude ulice Nádražní v Újezdci u Luhačovic až do 2. října uzavřena. Práce zahrnují poklad nového povrchu silnice, opravu chodníků a přeložení veřejného osvětlení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení