V souboji nováčků střelecky zářila Březnice

Region – V souboji nováčků I. B třídy KFS Zlín si vítěz uplynulého ročníku okresního přeboru z Březnice sedmi góly smlsl na sestupujících Zborovicích z I. A třídy. Třetí novic z OP Kroměříž zaváhal ve Fryštáku.

10.8.2010

Ilustrační foto. Foto: Deník/Jan Vraný

Naopak ambiciózní Kelč nedopustila překvapení a z Malenovic odvezla všechny body. Také druhý nejlepší celek jara, rezerva Slavičína, urval všechny body Admiře Hulín.

Lhota u Vs. – Val. Příkazy 2:2 Orság, Juřica – Vaculka 2, Hovězí – Poličná 2:2 Kocurek, Hromada M. – Jasoněk 2, Val. Polanka – Vel. Karlovice B 3:1 Plšek 2, Filgas P. – Šimák, Podlesí – Choryně 5:3 Košut, Nosálek, Borák, vlastní – Hadvičák 3, Janová – Val. Bystřice 2:1 Vyškovský 2 – Lazor, Lidečko – Jablůnka 2:3 Gargulák, Číž – Mrlina, Čuma, Biel, Hor. Lideč – Zašová 0:0.

FRYŠTÁK – ZDOUNKY 1:0 (0:0)

Úvodních dvacet minut zápasu s nováčkem soutěže bylo jasně v režii domácího celku. Do obrovských šancí se dostal P. Křenek, ale v zakončení neměl svůj den. V 18. minutě odstoupil pro zranění Šobáň a vzhledem k absenci dalších tří hráčů základní sestavy (Rozum, Velikovský, Hubáček) to bylo v dalším průběhu první půle znát. Ve druhém dějství se ovšem Fryštáčané neustále tlačili před bránu soupeře a pálili z každé pozice. Hráči bojovali, zahazovali další šance. Zdounky zahrozily pořádně jen jednou. V 79. minutě se Fryšták dočkal gólu – z hranice velkého vápna překonal brankáře T. Křenek. Hostující celek nehrál špatně, ale působil zbytečně zakřiknutým dojmem. Branky: 79. Křenek T. Rozhodčí: Prokop – Kozubík, 80 diváků. Fryšták: Sebera – Adamík, Holub, Bednařík, Rudolf, Málek, Křenek T., Petráš (Holomek), Šobáň (D. Chudý), Křenek P. (Ševčík), T. Chudý. Zdounky: Rampas – Buša L., Pospíšil, Havránek, Pektor, Buša P., Zlámal, Němec, Adamík, Navrátil – Šprňa (Zajíček). Trenér: Vladimír Andrýsek.

Více se dočtete v úterý v regionálním Deníku

Autor: Daniel Ostrčilík

10.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

V  sobotu se stane králem dvanáctiletý Petr Španěl.
9

Vlčnovský král Petr Španěl pojede v kroji své maminky

Jízda králů ve Vlčnově. Ilustrační foto.

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

10. narozeniny Slováckého léta: Iné Kafé, Mňága a Žďorp, Vašo Patejdl

Novinky letošního už desátého ročníku Slováckého léta, které začne na konci června v Uherském Hradišti, představili v minulých dnech jeho pořadatelé.

AKTUALIZUJEME

V Kroměříži vrcholí republikové finále škol v minifotbalu

Závěrečný den má před sebou v pátek celorepublikové finále v minikopané sportovní ligy základních škol O pohár ministryně školství, které hostí areál Hanácké Slavie Kroměříž.