VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 23

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 23

3.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv VLP

DK: Krchňáček Pavel (Dol. Němčí) – 1 SU nepodmíněně do 25. 3. 12, Matůš Vít (Vigantice) – 2 SU nepodmíněně do 25. 3. 12, Skopal Zdeněk (Dol. Němčí) – vykázání z lavičky asistenta trenéra za urážku rozhodčího, pokuta 500 Kč, Malina Radek (Vigantice) – vykázání z lavičky trenéra za kritiku rozhodčího s hanlivým výrokem, pokuta 500 Kč, oddíl Holešov – nezaslání videa z utkání, pokuta 500 Kč.

STK: 1. Upozornění pro všechny oddíly a rozhodčí: Od 26.3.2012 do 31.10.2012 na silnici 55 od obce Kunovice za obci Uherský Ostroh – vozovka uzavřena v obou směrech (délka 7.2km). Oddíly, které pojedou k mistrovskému utkání do Uh. Ostrohu a O. N. Vsi musí počítat s objížďkami.

2. Soupisku dosud nedodaly oddíly: Lhota u Vs.

3. Další oddíly, které nenahlásily trenéry či dresy: Val.Meziříčí B, Val. Klobouky, 1. FC Slovácko C, Ořechov, Val.Polanka, Zdounky, KORYNA, Osvětimany, Sušice, V.Otrokovice B.

4. Kontrola hracích ploch a kabin:

a. FC Vsetín – kontrola kabin na nové UT – kabiny v areálu UT jsou nevyhovující a mohou být využity pouze v průběhu utkání. Nadále zůstávají v platnosti schválené kabiny na stadiónu Tyršova

b. Bystřice p/H – schválené náhradní hřiště pro mládež s výjimkou do 5.4.12 – nutno zvětšit výběhovou zónu za brankou a opravit obě branky, oddíl nahlásí splnění

c. SK Baťov 1930 – schválené nové hřiště s UT včetně kabin pro soutěže řízené Zl KFS

d. Francova Lhota – náhradní termín splnění úkolu – zvětšení vzdálenosti záchytné konstrukce za brankou na 3m. Výjimka prodloužena do 30. 6. 2012. Od sezóny 2012–13 bude hřiště v současném stavu nevyhovující!

5. Schválení výsledků 29. kola KP a dohrávek podzimu KP-Ž:

a. Vigantice – nerespektování barvy dresů 300,– Kč

6. Změny termínů dle hlášenek:

STK žádá všechny oddíly o pečlivou kontrolu ÚZ u všech požadovaných a schválených termínů.
KP: Val.Meziříčí B – Dol.Němčí 17. 6. 12 16.30, I.A-A: Zubří – Vidče 8. 5. 12 16.00, Hutisko – Vidče 9. 6. 12 16.30, I.B-A: Choryně – Jablůnka 22. 4. 12 16.00, KS-DA: Slavičín – Val. Klobouky 31. 3. 12 10.00 Lipová *, KS-DA: Návojná – vše Ne 10.00 Nedašov, KP-SZ: Louky – 1. Valašský FC 17. 6. 12 14.30, KP-MZ: Louky – 1.Valašský FC 17. 6. 12 16.15, KS-SZB: Nedakonice – vše ÚZŽ **, KS-MZB: Nedakonice – vše ÚZŽ **.

STK umožnila výjimku dle dohody oddílů k sehrání utkání na hřišti Lipová, které není schváleno STK Zl KFS (schváleno pouze OFS Zlín)

** doplnění hlášenky o utkání na vlastním hřišti v Nedakonicích

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži XIX. kolo 8. 4. 12, 15.30
Bystřice p/H. – Kateřinice So ÚZM Doležal Vacula Schnürmacher Ligas
Slušovice – Vsetín So ÚZM Krajča Slavík Polaštík Novák
Holešov – Dol. Němčí So ÚZM Střelnice Dostálek Houdek Šubík Vrba
Vigantice – 1.Valašský FC So ÚZM Prokop Štěpánek Mejzlík Straka
Val. Meziříčí B – Luhačovice So ÚZM UT Poláček Šumšal Mikulášek Měrka
Uh.Brod – Morkovice So ÚZM Orel Žniva Chlevišťan Mičkal Valůšek
Hluk – V.Karlovice Ne ÚZM Březáček Valčík Dujíček Hubál
Provodov – Boršice So ÚZM Konečný Veselský Malota Palacký

I.A-A XVII. kolo, 8. 4. 12, 15.30
Vidče – Brumov B So ÚZM Holub Bělunek Zubek
Lukov – Dol.Bečva So ÚZM Rovenský Skalický Kýr
Slavičín B – Vizovice Ne 10.15 Kostelník Janča Toman Nedbal
Val.Klobouky – Zubří Ne ÚZM Toman Kostelník Janča
Hutisko – Juřinka Ne ÚZM Dokoupil Rovenský Chlevišťan Nedbal
Hovězí – Podkop.Lhota Ne ÚZM Mikulášek Minarčík Michalec
Vlachovice – Štítná n/Vl. So ÚZM Filipenský Minarčík Vobořil

I.A-B XVII. kolo, 8. 4. 12, 15.30
Mladcová – Žalkovice Ne ÚZM Havránek Schmid Zbranek
Baťov 1930 – Kvasice Ne ÚZM UT Erbenova Novák Jar. Ponížil Slavík
O.N.Ves – Ořechov So ÚZM Dujíček Mikoška Mitáček Babušník
Prakšice – Újezdec Ne ÚZM Štěpánek Mejzlík Hrbáček
Nedachlebice – Chropyně Ne ÚZM Malota Veselský Houdek
Kněžpole – 1.FC Slovácko C So ÚZM Vlašic Horehleď Fabián Hubál
Březolupy – Příluky Ne ÚZM Bernatík Prokop Daněk

I.B-A XVII. kolo, 8. 4. 12, 15.30
Choryně – Val. Bystřice So ÚZM Surovec SD OKR Lysák
Zašová – Val. Polanka Ne ÚZM Beneš Zubek Holub
Lidečko – Jablůnka Ne ÚZM Nohavica Novák Jiří Nevrla
Janová – Franc. Lhota So ÚZM Zbranek Schmid Blažek Holčák
Hor.Lideč – Podlesí So ÚZM Valčík Mihálik
Poličná – Lhota u Vs. So ÚZM Měšťánek SD Machač OKR Halašta Juřica
Hrachovec – Nedašov Ne ÚZM Perutka Mičkal Škrobák Holčák

I.B-B XVII. kolo 8. 4. 12, 15.30
Fryšták – Těšnovice Ne ÚZM Zicháček Krajča Korch Novák
Admira Hulín – Zdounky Ne ÚZM Dlouhý
Lubná – Zborovice Ne ÚZM Polaštík Babušník
Malenovice – Tečovice So ÚZM Michalec Šerý Chaloupka
Louky – Kelč So ÚZM Staško Novák Jar.
Lužkovice – Březnice 7. 4.12 15.30 Ponížil

I.B-C XVII. kolo, 8. 4. 12, 15.30
Kudlovice – Šumice Ne ÚZM Řihák Vacula
Osvětimany – Zlechov So ÚZM Daněk Janča
V.Otrokovice B – Havřice 7. 4. 12 15.30 UT Walner
Slavkov – Zlámanec So ÚZM Družbík
Sušice – Strání Ne ÚZM Ruman SD Filipenský Vrba
Jalubí – KORYNA Ne ÚZM Šerý SD Poláček Fabián
Nedakonice – Bojkovice Ne ÚZM Bartoň Kotačka Chaloupka

KP-D XVII. kolo, 8. 4. 12 13.15
Kunovice – Brumov So 10.00 UT Janča
Baťov 1930 – Vlachovice Ne ÚZD UT Erbenova Slavík
Morkovice – Dol.Němčí So 10.00 Šerý
Malenovice – 1. Valašský FC Ne 10.00 Konečný
Uh.Brod – Napajedla Ne 10.00 Orel Kotačka
Paseky Zlín – Hulín So ÚZD UT
Vsetín – Boršice So 10.00 Tyršova Mihálik

KSD-A XVII. kolo, 8. 4. 12, 13.15
Mladcová – Holešov Ne 2.30 před ÚZM Schmid
Návojná – Dol.Bečva Ne 10.00 Filgas
Lidečko – Slavičín 7. 4. 12 15.30 Filgas
Val.Klobouky – Franc.Lhota So 10.00 Březáček
Hovězí – V.Karlovice So ÚZM Havránek

KSD-B XVII. kolo, 8. 4. 12 13.15
Kunovice B – Luhačovice So 12.15 UT Janča
Uh.Ostroh – Zdounky Ne 3.00 před ÚZM Němec
O.N.Ves – Havřice Ne 10.00 Filipenský
Chropyně – Újezdec So 10.15 UT Zicháček
Nedachlebice – Strání Ne ÚZD Houdek
Kněžpole – KORYNA So ÚZD Fabián
Nedakonice – Bojkovice 7. 4. 12 15.30 Řihák

KP-SZ XVII. kolo, 7. 4. 12, 9.30
Bystřice p/H. – V.Otrokovice ÚZŽ Olša
V.Karlovice – Vsetín Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – 1.Valašský FC ÚZŽ UT Minarčík
Slušovice – Uh.Brod Ne ÚZŽ Mikoška
Louky – Chropyně ÚZŽ Korch
Poličná – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Žniva
Nedašov – Kunovice Ne ÚZŽ Návojná Surovec

KP-MZ XVII. kolo, 7. 4. 12, 11.15
Bystřice p/H. – V.Otrokovice ÚZŽ Olša
V.Karlovice – Vsetín Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – 1. Valašský FC ÚZŽ UT Minarčík
Slušovice – Uh.Brod Ne ÚZŽ Mikoška
Louky – Chropyně ÚZŽ Korch
Poličná – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Žniva
Nedašov – Kunovice Ne ÚZŽ Návojná Surovec

KS-SZA XV. kolo, 7. 4. 12, 9.30
Štítná n/Vl. – Holešov Ne ÚZŽ Machač
Hulín – Ratiboř Ne ÚZŽ Bernatík
Hor.Bečva – Paseky Zlín 8. 4. 12 9.30 Pr.Bečva Bělunek
Slavičín – Val.Klobouky ÚZŽ Hrbáček
Vlachovice – Fryšták ÚZŽ Vobořil

KS-MZA XV. kolo, 7. 4. 12, 11.15
Štítná n/Vl. – Holešov Ne ÚZŽ Machač
Hulín – Ratiboř Ne ÚZŽ Bernatík
Hor.Bečva – Paseky Zlín 8. 4. 12 11.15 Pr.Bečva Bělunek
Slavičín – Val.Klobouky ÚZŽ Hrbáček
Vlachovice – Fryšták ÚZŽ Vobořil

KS-SZB XVII. kolo, 7. 4. 12, 9.30
Bojkovice – 1. FC Slovácko C 7. 4. 12, 9.30 Kotačka
Uh.Ostroh – Kvasice So 3.30 před ÚZM
Morkovice – Nedakonice Ne ÚZŽ Mitáček
Strání – St.Město Ne ÚZŽ Šumšal
Hluk – Napajedla ÚZŽ Toman
Dol.Němčí – KORYNA Ne ÚZŽ Doležal

KS-MZB
XVII. kolo 7. 4. 12, 11.15
Bojkovice – 1.FC Slovácko C 7. 4. 12, 11.15 Kotačka
Uh.Ostroh – Kvasice So 1.30 před ÚZM
Morkovice – Nedakonice Ne ÚZŽ Mitáček
Strání – St.Město Ne ÚZŽ Šumšal
Hluk – Napajedla ÚZŽ Toman
Dol.Němčí – KORYNA Ne ÚZŽ Doležal
neobsazeno – Boršice #REF! OD
SCM – MSDL U19 – starší dorost
Tescoma – Jihlava S0 7. 4. 11.00 Mikula Slavík Polaštík Vršava
SCM U17 a U16 st., ml. dorost
1. FC Slovácko – Sigma Olomouc NE 8. 4. 10.15+12.15 Dohnálek Horehleď Schnürmacher
Tescoma – Fr.Místek NE 8.4. 10.15+12.15 Koláš Družbík Walner
Kroměříž – Vyškov NE 8. 4. 10.15+12.15 Růžička Šubík Staško UT

MSDD sk. D a E starší, mladší dorost
Vikt. Otrokovice Pelhřimov S0 7. 4. 10.15+12.30 Adamec Novák Jar. UT
Bystřice p.H. – Slušovice NE 8.4. 10.15+12.30 Kneisl Zd. Nevrla Nohavica

SpSM U15 a U14 (st., ml. žáci)
1. FC Slovácko – Prostějov NE 8.4. 10.00 +11.30 Vlašic Řihák Nedakonice

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)
1. FC Slovácko – Prostějov PA 6. 4. 16.00 +17.30 Miko Němec
Val. Meziříčí – HFK Olomouc S0 7. 4. 10.00 +11.45 Kneisl L. Škrobák UT

MSL a MSD Ženy, sk. B
Holky Holešov – Val. Meziříčí NE 8. 4. 14.00 Miko
Brumov – Bruntál S0 7. 4. 15.00 Hanák
Březůvky – Březnice S0 7. 4. 15.30 Mikula
Holešov – Nezdenice S0 7. 4. 15.00 Gloser Zicháček Všetuly

Autor: Martin Břenek

3.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Vítejte v Nekuřácké Lhotě: průvodce v zítřejším tištěném vydání

Obec Velehrad reklamuje u zhotovitele místního Turistického centra několik vad, které se projevili za dobu provozu od roku 2013.

Velehrad reklamuje závady na svém Turistickém centru

VIDEO: Zahrada Moravy ve Starém Městě vyvrcholila soutěží verbířů

Speciální ženskou porotu poskládali pořadatelé Zahrady Moravy ve Starém Městě, která vyvrcholila regionálním kolem Soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku Uherskohradišťska.

AKTUALIZOVÁNO

Gulášový festival ozvláštnil vegetariánský guláš

Třináct vzorků gulášů mohli ochutnat návštěvníci druhého ročníku Gulášfestu ve Slavkově. U tamní sportovní haly se pod třinácti kotly vařil guláš z více než 35 kilo hovězího masa, které dodali pořadatelé.

AKTUALIZOVÁNO

Slovácko má první posilu, z Dukly přichází Jan Juroška

Sotva se uzavřela sezona, 1.FC Slovácko už přivedl první posilu. Stal se jí čtyřiadvacetiletý útočník či záložník Jan Juroška, který podepsal smlouvu na tři roky. „Věříme, že Jan Juroška bude pro nás přínosem. Sledovali jsme ho delší dobu a je to typ hráče, který je schopný hrát na více postech," řekl k prvnímu letnímu příchodu trenér Stanislav Levý.

Dárek ke Dni dětí: termální bazény za korunu a žonglování v Razulákovi

Relaxační centrum Wellness Horal Velké Karlovice připravilo pro návštěvníky k Mezinárodnímu dni dětí speciální akci. Děti budou mít ve čtvrtek 1. a pátek 2. června vstup do termálních bazénů za symbolickou korunu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies