VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 30

Zlínský kraj - Úřední zpráva KFS Zlín č. 30

23.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

VV: Oddíly mohou žádost o dotace na letní turnaje mládeže do 25. května 2011.

DK: nepodmíněné tresty od 14. 5. 2011: 5 SU: Sebera Přemysl (Fryšták), 4 SU: Panáček Miroslav (Žalkovice), Sokola Dominik (Hulín-žák), 3 SU: Vichorec Petr (Malenovice), 2 SU: Křenek Jan (Vel.Karlovice-dorost), 1 SU: Chumchal Radek (Vigantice), Chmela Jiří (Nedachlebice),

Změna trestu: Pešek Radim (Luhačovice) žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 18.5.2011. Cha­loupka Petr (Spytihněv) žádosti se nevyhovuje.

Pokuta: 1.500,– Kč: Vigantice (nevhodné chování ved. mužstva, urážky rozhodčího při utkání Vigantice-Provodov)
1. Kontumační výsledek: KSD-B Újezdec – Prakšice 3:0. Za nedostavení se k mistrovskému utkání se Prakšice trestají pokutou 3.000,–Kč.
2. Pořádkové pokuty:
• 1200,– Kč – nevhodné chování pořadatelské služby – Velké Karlovice B
• 200,– Kč – nehlášení výsledků – Nedašov
• 50,– Kč – neúplné hlášení výsledků – Chropyně 2×, Hor.Lideč
3. Pohár hejtmana Zlínského kraje
• Semifinále: Podkop.Lhota – V.Karlovice 3:0, Štítná n/Vl. – Spytihněv 1:3
• Ve finále Poháru hejtmana Zlínského kraje, které se uskuteční 8.6.2011 v 17.00 se utkají Podkopná Lhota – Spytihněv
4. Schválené termínové změny:

KP: Dol.Němčí – Hluk (18. 6. 11 16.30), I.A-A: Lukov – Zubří (28. 5. 11 16.30), I.B-A: Admira Hulín – Fryšták (17. 6. 11 17.00),

I.B-C: Kudlovice – Osvětimany (4. 6. 11 16.30), KP-SZ: Slušovice – 1.Valašský FC (21. 5. 11 9.30), KP-MZ: 1.Valašský FC – V.Karlovice (8. 6. 11 17.30), Slušovice – 1. Valašský FC (21. 5. 11 11.15), KS-SZB: Morkovice – Strání (31. 5. 11 16.45), Napajedla – Morkovice (16. 6. 16.00 Mor­kovice), KS-MZB: Morkovice – Strání (31. 5. 11 18.15), St.Město – Hluk (19. 5.11 17.30), Napajedla – Morkovice (16. 6. 17.45 Mor­kovice).

5. Termínové změny a hlášenky v jednání:
• KSD-A Kelč – V. Karlovice – hosté se neprodleně vyjádří k navrhovanému termínu 27. či 29. 5. 11 16.30.

KP XXVII. kolo, 29. 5. 11 16.30
Spytihněv – Vsetín So ÚZM Schnürmacher Vacula Konečný B. Ligas
Luhačovice – Kateřinice 28. 5. 11 15.00 UT Veselský Bartoň Hladiš Chaloupka
O. N.V es – Provodov So ÚZM Březáček Zpěvák Mejzlík Vrba
Dol. Němčí – Slušovice Ne ÚZM Poláček Mejzlík Březáček Kubíček
Vigantice – Holešov So ÚZM Krajča Prokop Bělunek Volek
Chropyně – 1.Valašský FC So ÚZM Tkadlec Houdek Dostálek Hubál
Hluk – V.Karlovice Ne ÚZM Bartoň Hladiš Houdek Hubál
Val. Klobouky – Morkovice Ne ÚZM Chlevišťan Stodůlka Kneisl Vrba

I.A-A XXV. kolo, 29. 5. 11 16.30
Lukov – Zubří 28. 5. 11 16.30 Vitásek Mikoška Kozubík
Juřinka – Podkop.Lhota So ÚZM Mičkal Novák Jar. Perutka
Val.Meziříčí B – Hrachovec Ne ÚZM UT Filgas Bělunek Kýr Palacký
Nedašov – Dol.Bečva Ne ÚZM Havránek Schmid Konečný B. Macskai
Vizovice – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Dokoupil Žniva Tkadlec
Brumov B – Hutisko Ne 10.00 UT Janča Toman Vlašic
Vidče – Vlachovice So ÚZM Schmid Havránek Holub Macskai

I.A-B XXV. kolo, 29. 5. 11 16.30
Žalkovice – Ořechov Ne ÚZM Polaštík Ondo Novák Jar.
Újezdec – Boršice Ne ÚZM Kozubík Malota Zpěvák
Březolupy – Příluky Ne ÚZM Zubek 1 Perutka 1 Toman
Kvasice – Nedachlebice Ne ÚZM Skalický Rovenský Krajča
Kněžpole – Mladcová Ne ÚZM Holub 1 Mičkal 1 Vacula
1.FC Slovácko C – Lužkovice Ne ÚZM Sady Vlašic Filipenský Janča

I.B-A XXV. kolo, 29. 5. 11 16.30
Poličná – Val.Příkazy So ÚZM Zicháček Chlevišťan
V.Karlovice B – Lhota u Vs. 28. 5. 11 16.30 Mihálik Kneisl Rovenský
Choryně – Hovězí So ÚZM Ponížil Zubek Žniva
Val.Bystřice – Val.Polanka Ne ÚZM Blažek Nohavica
Jablůnka – Podlesí So ÚZM Zbranek Nevrla Nohavica
Zašová – Janová Ne ÚZM Křenek Nevrla
Hor.Lideč – Lidečko So ÚZM Daněk Družbík Malota Nedbal

I.B-B XXV. kolo, 29. 5. 11 16.30
Zdounky – Admira Hulín Ne ÚZM Kostelník
Těšnovice – Slavičín B Ne ÚZM Družbík Daněk Babušník
Zborovice – Fryšták Ne ÚZM Chramcov
Míškovice – Holešov B So ÚZM Olša Chramcov Dujíček
Rusava – Březnice So ÚZM Kýr Křenek
Kelč – Louky So ÚZM Měšťánek Blažek Ruman J.
Malenovice – Lubná Ne ÚZM Ruman M.

I.B-C XXV. kolo, 29. 5. 11 16.30
Zlechov – Hluk B Ne 10.00 Kotačka Chaloupka
Jalubí – Strání Ne ÚZM Dujíček Mikoška Vitásek
Šumice – Bojkovice Ne ÚZM Veselský Schnürmacher Kotačka Ligas
J.Otrokovice – Slavkov Ne ÚZM Nový st. Mitáček
Zlámanec – Havřice Ne ÚZM Minarčík
Osvětimany – Sušice So ÚZM Hrbáček Janča Toman
KORYNA – Kudlovice Ne ÚZM Vobořil Mikulášek Hrbáček

KP-SD XII. kolo, 28. 5. 11 10.00
Morkovice – Boršice So 10.00 Slavík
1.Valašský FC – Dol.Němčí 29. 5. 11 10.00 UT
Napajedla – Kunovice So 10.00 Konečný B.
Val.Meziříčí – Uh.Brod So 10.00 UT Dokoupil
Brumov – Vsetín So 10.00 UT Ruman J.

KP-MD XII. kolo, 28. 5. 11 12.15
Morkovice – Boršice So 12.15 Slavík
volno – Dol.Němčí 0
Napajedla – Kunovice So 12.15 Konečný B.
Val.Meziříčí – Uh.Brod So 12.15 UT Dokoupil
Brumov – Vsetín So 12.15 UT Ruman J.

KSD-A XXV. kolo, 29. 5. 11 14.15
Vlachovice – Hulín 29. 5. 11 14.15 Mihálik
Francova Lhota – Slavičín So ÚZM Skalický
Bylnice – Chropyně Ne 10.00 Březáček
Holešov – Dol.Bečva So 10.00 Střelnice Polaštík
Vizovice – Štítná n/Vl. Ne ÚZD Tkadlec
Kelč – V.Karlovice 29. 5. 11 16.30 Novák Jiří
Val.Klobouky – Lidečko So 10.00 Havránek

KSD-B XXV. kolo, 29. 5. 11 14.15
Zdounky – Prakšice Ne ÚZD Kostelník
Újezdec – Strání Ne ÚZD Zpěvák
O.N.Ves – Bojkovice So 2,5h před ÚZM Mejzlík
J. Otrokovice – Nedachlebice Ne ÚZD Nový st. Mitáček
Nedakonice – Havřice Ne 3h před ÚZM Filipenský
Luhačovice – Louky So 10.00 UT Mikulášek
Malenovice – Uh.Ostroh So ÚZD Vlašic

KP-SZ XXV. kolo, 28. 5. 11 9.30
Bystřice p/H. – Kroměříž B So 9.30 Žniva
V. Karlovice – Brumov Ne 9.30 Nevrla
Kunovice – V. Otrokovice So 9.30 UT Filipenský
Nedašov – J. Otrokovice Ne 9.30 Návojná Rovenský
Slušovice – 1. Valašský FC 21.5.11 9.30 Krajča
Chropyně – Uh. Brod So 9.30 UT Novák Jar.
Vsetín – Paseky Zlín So 9.30 obr. pořadí Kozubík
Kroměříž B – V.Otrokovice 25. 5. 11 16.00 Bartoň

KP-MZ XXV. kolo 28. 5. 11 11.15
Bystřice p/H. – Kroměříž B So 11.15 Žniva
V.Karlovice – Brumov Ne 11.15 Nevrla
Kunovice – V.Otrokovice So 11.15 UT Filipenský
Nedašov – J.Otrokovice Ne 11.15 Návojná Rovenský
Slušovice – 1.Valašský FC 21.5.11 11.15 Krajča
Chropyně – Uh.Brod So 11.15 UT Novák Jar.
Vsetín – Paseky Zlín So 11.15 obr. pořadí Kozubík
Kroměříž B – V.Otrokovice 25. 5. 11 17:45 Bartoň

KS-SZA XXV. kolo, 28. 5. 11 9.30
Poličná – Val.Klobouky Ne 9.30 Ponížil
Juřinka – Hor.Bečva So 9.30 Zubek
Štítná n/Vl. – Val.Meziříčí B Ne 9.30 Mikulášek
Holešov – Hulín So 9.30 Všetuly Malota
Slavičín – Hutisko So 9.30 Poláček
Ratiboř – Vlachovice Ne 9.30 Zbranek

KS-MZA XXV. kolo, 28. 5. 11 11.15
Poličná – Val.Klobouky Ne 11.15 Ponížil
Juřinka – Hor.Bečva So 11.15 Zubek
Štítná n/Vl. – Val.Meziříčí B Ne 11.15 Mikulášek
Holešov – Hulín So 11.15 Všetuly Malota
Slavičín – Hutisko So 11.15 Poláček
Ratiboř – Vlachovice Ne 11.15 Zbranek

KS-SZB XXV. kolo, 28. 5. 11 9.30
Morkovice – Hluk Ne 9.30 Polaštík
St.Město – Boršice Ne 9.30 Rybníček Hladiš
Napajedla – Nedakonice Ne 9.30 UT Konečný B.
Kvasice – Dol.Němčí So 9.30 Ondo
Bojkovice – 1. FC Slovácko – d Ne 9.30 Hrbáček
Strání – Louky Ne 9.30 Houdek
KORYNA – Uh. Ostroh So 9.30 Chramcov

KS-MZB XXV. kolo, 28. 5. 11 11.15
Morkovice – Hluk Ne 11.15 Polaštík
St.Město – Boršice Ne 11.15 Rybníček Hladiš
Napajedla – Nedakonice Ne 11.15 UT Konečný B.
Kvasice – Dol.Němčí So 11.15 Ondo
Bojkovice – 1.FC Slovácko – d Ne 11.15 Hrbáček
Strání – Louky Ne 11.15 Houdek
KORYNA – Uh.Ostroh So 11.15 Chramcov
Moravskoslezká dorostenecká liga st., ml.
Kroměříž – RSM Hodonín So 28. 5. 10.15 a 12.30 Batík Gloser Mitáček
Slovácko B – FC Brno B Ne 29. 5. 10.15 a 12.30 Pochylý Miko Schnürmacher

Moravskoslezká dorostenecká divize st., ml.
Kroměříž B – Vik. Otrokovice Ne 29.5. 10.15 a 12.30 Caletka Olša Zicháček
Slušovice – Litovel So 28.5. 10.15 a 12.30 Miko Vobořil Minarčík

Moravskoslezká žákovská liga st., ml.
Tesc. Zlín RSM Hodonín So 28.5. 10.00 a 11.45 Mrázek Prokop Družbík

Moravskoslezká žákovská divize st., ml.
Tesc. Zlín – FC Brno B Ne 29.5. 10.00 a 11.45 Ogrodnik Kozubík Vitásek
Slovácko – Třebíč So 28.5. 10.00 a 11.30 Gasnárek Vacula Zpěvák

Ženy
Hol. Holky Brumov Ne 29. 5. 14.00 Machálek
Nezdenice Vel. Pavlovice So 28. 5. 13.00 Ondráš
Březůvky Napajedla So 28. 5. 16.30 Plesar

Autor: Martin Břenek

23.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

fotbal ČR 19  -  Austria 19
28

Mladí fotbaloví Češi v Hradišti slaví postup na ME

XIV. ročník Mezinárodní výstavy koček na zámku Nový Světlov v Bojkovicích na Uherskohradišťsku.
25

Zámek Nový Světlov ovládly o víkendu kočky. Soutěžily o tu nej z nich

Narazila do sloupu, který zničil tři auta, z místa řidička odešla

Tři řidiče, kteří před jízdou požili alkohol, zastavili během víkendu dopravní policisté. To ale nebyl jediný prohřešek, kterého se dopustili.V neděli v podvečer projížděla Uherským Brodem sedmadvacetiletá řidička vozidla značky Kia.

Popovický kulturák nabídl krojové skvosty, ale i blešák

Mnoho vzácných krojových pokladů po babičkách, stařečcích, tetičkách a strýčcích, které ležely někde ve skříních či na půdách bez využití a přitom by ještě mohly posloužit těm, kteří by je potřebovali třeba při hodech či jiných kulturních akcích, přinesli lidé v neděli odpoledne do kulturního domu v Popovicích.

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

Dny Komenského 2017 představí nové expozice muzea J. A. Komenského

Přesně po 425 letech od narození J. A. Komenského, v úterý 28. března začnou v Uherském Brodě letošní Dny Komenského, které se ponesou v rámci tématu Brána ideálů otevřená.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies