TOPOLNÁ – BÍLOVICE 3:3 (1:1)

Hosté srovnali těsně před přestávkou obávaným kanonýrem Janem Sedlářem, což je nakoplo a dalšími dvěma trefami otočili na 1:3. Topolnou ale vrátil do hry povedenou hlavičkou kapitán Hoferek a v poslední minutě zařídil dělbu bodů nejlepší střelec domácích Jan Foltýn.

Branky: 23. a 78. J. Hoferek, 90. Foltýn – 43. a 73. Sedlář, 67. Zlatý. Topolná: Rosík – Vašťák, Válek, P. Foltýn, Elfmark – D. Zelinka, J. Hoferek, O. Hoferek, Jakub Foltýn – P. Hoferek, Jan Foltýn. Trenér: Miloslav Stuchlík. Bílovice: Kročil – Strapina, J. Sedlář, Hlaváček (46. Hanák), Věrný, Morava, Zlámal, Kaňovský, E. Gajdošík, Heger (75. Pravdík), Zlatý. Trenér: Pekárek.

DOLNÍ NĚMČÍ B – SUŠICE 6:2 (3:2)

Když hosté v 19. minutě vedli už o dvě branky, málokdo předpokládal, že by se domácí mohli zvednout. Jenže stalo se. Dolněmčanský prapor pozvedl Petr Tinka, který dvěma trefami vyrovnal, obrat v posledních sekundách první půle završil Michal Stojaspal. Domácí po přestávce kontrolovali hru a v závěru ještě navršili konečné skóre na pro hosty krutých 6:2.

Branky: 32. a 36. P. Tinka, 45. M. Stojaspal, 74. Mahdal, 90. Hlaváček, 90.+2 Daněk – 13. M. Hejda, 19. Jurča. D. Němčí B: R. Stojaspal – Václav Ježek, D. Stojaspal (63. Zimčík), Pochylý, Hlaváček, A. Světinský (81. Pastorek), T. Tinka (77. Juřenčák), Daněk, P. Tinka, M. Stojaspal (91. Bršlica), Mahdal (90. Talský). Trenér: M. Pochylý. Sušice: Novák – Ludvíček, Michal Mikulík, Martin Mikulík, Fojtášek, Šur, Jurča, M. Hejda, Hastík, A. Hejda, Buřil. Trenér: S. Šlechta.

SLAVKOV – JAROŠOV 3:3 (2:2)

Hosté v prvním poločase dvakrát vedli, když oba góly zařídil nejlepší střelec soutěže David Blaha. Domácí ale v obou případech dokázali zareagovat, úspěšnými střelci byli Polášek a Jankůj. Po změně stran dokonce poslal Slavkov do vedení Miroš a zdálo se, že Jarošov odjede s prázdnou. Ve druhé minutě nastavení ale hosty spasil svou třetí brankou v utkání Blaha.

Branky: 29. Polášek, 42. Jankůj, 56. Miroš – 26., 31. a 90.+2 Blaha. Slavkov: Pochylý – Kašpárek, Plšek (78. Hrabec), Polášek, Mikláš, Švardala, Jankůj, Miroš, Mančík, Halík, Lux. Trenér: Mančík. Jarošov: Kolaja – Penner, Příplata (32. Stojaspal), Martin Omelka (82. Jurča), V. Jančík, Marek Omelka, Kováč, M. Jančík, Blaha), Němec, Trávník. Trenér: Vyoral.

BÁNOV – HAVŘICE 4:5 (1:1)

V Bánově se fanoušci rozhodně nenudili. Psát historii zápasu začal už ve 4. minutě hostující Buráň, na jehož trefu odpověděl o dvacet minut později Velecký. Nefalšovaná přestřelka se strhla po změně stran. Domácí hned třikrát vedli, pokaždé ale o těsný náskok přišli. Naposledy ho pět minut před koncem zlikvidoval havřický snajpr Tomáš Rachůnek, který navíc za chvíli přidal i pátý gól, který znamenal export všech bodů na předměstí Uherského Brodu.

Branky: 24. Velecký, 50. Helebrand, 55. Skočovský, 68. Horňák – 4. Buráň, 52. Bania, 58. Doležálek, 85. a 87. T. Rachůnek II. Bánov: Goroš – L. Mahdal, P. Mahdalíček, D. Mahdal (60. L. Polanský), Velecký, Helebrand, Guryča, Pelka (54. Horňák), J. Mahdalíček, Skočovský, L. Čaňo. Trenér: Kopeček. Havřice: T. Rachůnek I – L. Maršálek (69. Havier), T. Rachůnek II, Klusák, Buráň, M. Rachůnek (44. M. Bania), Doležálek, Janíček, M. Maršálek, Franc, Moštěk. Trenér: Zámečník.

ŠUMICE – UHERSKÝ OSTROH 6:2 (3:2)

Duel prvního s druhým celkem tabulky vyzněl nečekaně jasně pro domácí. Utkání mělo pořádně divoký začátek, když v 19. minutě byl průběžný stav už 2:2. Domácí poslal dvakrát do vedení Stanislav Pilka, za Ostroh kontrovali Kovařík a Pavlas. Na třetí trefu Ivana Pilky už však hosté odpověď nenašli a v pohodě hrající domácí je po přestávce dorazili dalšími třemi góly.

Branky: 3. a 16. S. Pilka, 36. I. Pilka, 65. a 73. Kelíšek, 78. V. Ondřej – 9. Kovařík, 19. Pavlas. Šumice: Jiřík – I. Pilka, T. Ondřej, Valášek (75. Juřeník), Kunovský, Kelíšek, Floreš (80. Hřib), Žampach, V. Ondřej (88. Marek), Pančocha, S. Pilka. Trenér: Zicha. Uh. Ostroh: J. Mrkva – Horák, Čápek, Ondroušek, Šálek (21. Uřičář), J. Jurčeka, Durna, Pavlas, F. Kovařík, Nováček, T. Mrkva (46. Lahola). Trenér: L. Jurčeka.

JALUBÍ – BŘEZOVÁ 0:2 (0:1)

Střetnutí týmů z opačných konců tabulky podle očekávání ovládli fotbalisté Březové. Ty ke třem bodům nasměroval Josef Smítal, který už v 7. minutě nechytatelně zakončil rychlý protiútok. Domácím sice nebylo možné upřít snahu, větší kvalita ale byla na straně hostů, jejichž výhru zpečetil v 65. minutě Pomajbík.

Branky: 7. Josef Smítal, 65. Pomajbík. Jalubí: Mlčák – Žaluda (44. Andrýsek), Botek, Klajn, T. Gajdorus, Dobiáš, Janeček, Nosek, Ulman, Zapletal, Gajdošík (70. L. Gajdorus). Trenér: Burián. Březová: Bruštík – T. Ševčík (85. Majer), D. Čaňo (75. Miškář), P. Ševčík (88. Jaroslav Smítal), Trecha, M. Janků (90. Matějíček), J. Uher, Frühauf, Josef Smítal, Pomajbík, P. Čaňo. Trenér: Kalina.

KNĚŽPOLE – HLUK B 3:6 (2:2)

Hned třikrát fotbalisté Kněžpole vedli, přesto jim místo bodů zůstaly jen oči pro pláč. Za stavu 3:2 se totiž rozstřílel devatenáctiletý hlucký mladíček Tomáš Martiš, který se hattrickem klíčovou měrou zasloužil o velký obrat.

Branky: 5. J. Brázdil, 35. Hančík, 48. Blaha – 57., 60., a 83. Martiš, 16. Kryl, 38. Janča, 70. Bihári. Kněžpole: Janků – O. Brázdil, Belák, Šopík, M. Kozelek, Blaha (81. Mazůrek), Hančík, L. Hruboš (73. Kašný), D. Flíbor, T. Flíbor, J. Brázdil (70. Otáhal). Trenér: Palčík. Hluk B: Bachan – Chytil (62. Sabo), Abrhám, Machala, Janča (55. Bihári), Engler, Jurásek (76. E. Loutocký), Dekrét, Kryl, Horák, Martiš. Trenér: neuveden.

1. Šumice 8 6 1 1 30:14 19
2. Březová 8 5 1 2 22:13 16
3. Havřice 8 5 1 2 29:22 16
4. Uh. Ostroh 8 4 2 2 30:24 14
5. Topolná 8 4 2 2 22:18 14
6. Bílovice 8 4 1 3 23:22 13
7. Slavkov 8 2 5 1 14:12 11
8. Jarošov 8 3 2 3 22:24 11