ZT skupina A
KUNOVICE – JALUBÍ B 8:1 (4:0)

Utkání probíhalo za neustálé převahy domácích hráčů, což domácí částečně vyjádřili i brankově. Hattrickem se blýskl kapitán Martin Remeš. Hosté snižovali na 8:1 z ojedinělé šance. Vítězství domácích je naprosto zasloužené.
Branky: 9., 59. a 72. Remeš, 8. a 61. Hřibňák, 1. Lahodný J., 24. David, 57. Balaštík – 75. Zapletal. Kunovice: Oškrkaný – Kučera, Abrhám, Lahodný J. (46. Straka), David (67. Kolúch) – Klvaňa T., Hřibňák, Balaštík, Baný – Remeš, Střelec (46. Černý R.). Jalubí B: Najbrt – Ingr, Vrábl, Horák L., Zapletal, Doseděl, Ižo (64. Martinák), Žaluda, Horák T., Gajdorus, Mašlík.

BŘEZOLUPY B – UH. OSTROH B 3:2 (1:1)

Jako první se střelecky prosadil už ve 12. minutě hostující Mrkva, nedlouho poté vyrovnal po úniku po pravě straně Stašek. Ve druhé půli se hrál živější fotbal. Smělý průnik Bernatíka zastavili hosté až faulem v pokutovém území a penaltu s přehledem proměnil opět Stašek. I když hosté stačili vyrovnat střídajícím Hodou, štěstí se nakonec přiklonilo na březolupskou stranu.
Branky: 21. a 58. z pen. Stašek, 82. Polášek – 12. Mrkva, 71. Hoda. Rozhodčí: Polášek. Březolupy B: Rosík – Hubáček Pavel, Řezníček (62. Klučka), Vyorálek (45. Frydrych), Šopík – Čokáš, Bernatík, Trizuliak, Mikel – Tureček, Stašek (66. Polášek). Uh. Ostroh B: Žaludek P. – Hanák, Šimčík, Jestřabík, Bouřa, Jurásek, Mrkva, Kovařík, Kusák, Větříšek, Bílek. Střídali: Žaludek R., Hoda, Roubal.

MEDLOVICE – TUČAPY 2:2 (1:0)

První poločas derby vyzněl lépe pro domácí, když Lukáš Machala bezchybně zakončil své sólo – 1:0. Když pak v nástupu do druhé půle přidal druhý gól Blažek, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hosté nesložili zbraně a za svou bojovnost nakonec byli odměněni, když Ilík se Spišiakem vyrovnali na zasloužených 2:2.
Branky: Machala, Blažek – Ilík, Spišiak. Medlovice: Šilhavík – Machala Leo, Blažek, Vrtal, Kolaja, Gottwald, Mrkůs, Tichý (35. Panáček), Machala Lukáš, Ryška (55. Kuchař). Tučapy: Fryšták – Šmíd R., Šmíd B., Zbořil, Hrančík, Spišiak, Vyskočil, Šesták, Hvozda, Machynka, Pešl.

MISTŘICE – JANKOVICE 5:0 (0:0)

Po nudné dvacetiminutovce domácí převzali iniciativu a kombinační hrou si vynutili tlak. Ten ještě narostl po vyloučení jednoho z hostujících hráčů. Přesilovku ale domácí proměnili ve střelecký koncert až ve druhém poločase.
Branky: Engler 2, Ondroušek, Mikulčík, Bilavčík. Rozhodčí: Pyclík. Mistřice: Mikulka – Huňka T., Huňka M., Vyoral R. (10. Vašek), Abrahám – Mikulčík, Vyoral P., Krupa (45. Ondroušek), Bilavčík J. – Bilavčík M., Sklenář (75. Engler).

TOPOLNÁ – STŘÍBRNICE 5:4 (2:3)

Oba týmy chtějí bojovat o přední příčky. V utkání byli lepším týmem hosté, jenže nezvládli závěr. V 82. minutě ještě vedli 4:3, Pavlica ale srovnal a dvě minuty před koncem vstřelil vítěznou branku domácí kapitán Petr Polášek.
Branky: Polášek P. 2, Hoferek O., Ostrožík D., Pavlica A. – Lanšperk 2, Náplava, Buchtík. Topolná: Janeček D. – Mikulka L., Pavlica, Stuchlík Mil.,Ostrožík – Mikulka M., Hoferek O., Polášek P., Stuchlík Mar. – Hoferek J., Bartoš. Střídal: Plšek. Stříbrnice: Štokman – Horák, Polášek, Balíček P., Gelien – Bruštík, Zmrhal, Náplava, Bukvald (78. Buchtík O.), Lanšperk (46. Szabó), Buchtík O.

JAROŠOV B – BÍLOVICE 1:4 (0:2)

Hosté byli aktivnější a v první půli si vytvořili dvoubrankový náskok. Po změně stran dovršil dalšími dvěma brankami svůj hattrick Jan Sedlář, domácím nebylo nic platné, že mezi jeho trefy vklínil čestný úspěch střídající Vandírek.
Branky: 71. Vandírek – 8. Čechmánek, 30., 50. a 87. Sedlář. Jarošov B: Kolaja – Grebeníček, Vychodil, Malina R., Omelka, Sedláček, Kryštof, Štrunc, Jančík, Kováč, Oharek. Střídali: Vandírek, Petrucha V., Petrucha M. Bílovice: Polášek – Zlámal, Brázdil, Dostálek J., Došla, Dostálek V., Gajdošík, Čechmánek, Štětkář, Sedlář, Dostálek A. Střídali: Mokráš, Juřena, Ondrůšek.

SLOVÁCKO-VÁŽANY – ČÁSTKOV 4:1 (1:1)

Utkání se hrálo v Částkově. Vážany byly od začátku lepší, přesto se vedení z ojedinělé akce ujal Částkov. Marek Pavlíček ale ještě v první půli srovnal a po změně stran za přispění Vaculíka zápas dokonale otočil.
Branky: M. Pavlíček 3, Vaculík – Hubáček. Slovácko-Vážany: Verbík – Kolář, Sedlařík, Hlaváček, Roubalík – Pavela, Machynka, Bilík, Měšťánek – Pavlíček M., Vaculík. Střídali: Březina, Šoustek, Taťák.

KOSTELANY NAD MORAVOU B – NEDAKONICE B 2:1 (1:0)

Derby před početnou diváckou kulisou přineslo atraktivní dramatický zápas. Domácí vedli od první půle díky brance Bureše, hosté ale v 75. minutě Andrýskem srovnali. Vyrovnaný stav ale do konce nevydržel. Tři minuty před vypršením hrací doby rozhodl domácí Herzog.
Branky: Bureš, Herzog – Andrýsek. Kostelany n/Mor. B: Blažek – Rychlík, Jaroš, Náplava, Tomášů – Barta, Procházka, Fiala, Bureš – Chmelař, Pospíšil. Střídali: Herzog, Šobáň, Klečka. Nedakonice B: Hasník – Maurer, Rokyta, Pochylý, Chlachula, Dvouletý, Hlaváč, Sedlařík, Stanko, Klečka, Jurčík. Střídali: Mezulianik, Andrýsek.

ZT skupina B
ŽÍTKOVÁ – PŘEČKOVICE 0:0

Ústřední postavou utkání byl hostující gólman Boráň, který zneškodnil velké šance L. Janků s Hargašem. V závěru ještě na druhé straně zahrozil Valíček, jeho hlavička se ale mezi tři tyče nevešla.
Rozhodčí: Korolovych. Žítková: Chupáč – Birás, Guga, Kopúň (46. Lukáš), Čekan – D. Janků, Šebeň, R. Hargaš, Rapant – Krovina, L. Janků. Přečkovice: Boráň – Holík, Beníček, Kočí, Pešek, Jurásek, Vyhnálek, Valíček, Slezák (80. Smítal), Ambroz, Nevěřil (76. Gottfried).

KOMŇA – DOLNÍ NĚMČÍ B 4:1 (1:1)

Na trefu domácího Kříže hosté odpověděli Staňkem. Dolněmčané měli od konce poločasu přesilovku a snažili se strhnout vítězství na svou stranu. Jejich úsilí zastavila ruka v šestnáctce a Palkovič z penalty opět strhl vedení na domácí stranu. Vzápětí se navíc vyrovnal poměr sil na hřišti a Komňané začali být pány na hřišti. V 66. a 68. minutě brankami Palkoviče a Machary zvýšili na konečných 4:1.
Branky: 55. a 66. Palkovič, 8. Kříž, 68. Machara – 28. Staněk. Rozhodčí: Mahdal. Komňa: Urbánek – Vallo (87. Špíšek), Králík, Valter, Sochor, Palkovič, Lisoněk (77. Kala), Machara (82. Vaverka), Mikulášek, Prchlík, Kříž. D. Němčí B: Kadlček – Stojaspal L. (Babušík), Stojaspal Martin, Olbert (Světinský), Jančář – Šumšal, Krchňáček, Zimčík, Stojaspal Michal – Daněk (Čaník), Ondrašík.

BYSTŘICE POD LOPENÍKEM – STARÝ HROZENKOV 7:0 (1:0)

V prvním poločase padla jediná branka, po změně stran se však hosté sesypali jako domeček z karet a odvezli si potupnou sedmigólovou nadílku.
Branky: Struhařík 3, Dornica 2, Hanke, Hodulík. St. Hrozenkov: Kročil – Vaculík (70. Husařík M.), Husařík R., Michalec, Martínek – Hrnčář, Blaho (60. Breznický R.), Husařík S. (Breznický P.), Lebánek – Lupták, Keňo.

RUDICE – SUCHÁ LOZ 0:2 (0:2)

Domácí s posilami z Havřic a Šumic začali lépe, jenže nastřelili pouze tyčku a břevno. To hosté mířili přesněji a vytvořili si dvougólový náskok, který si ohlídali až do konce.
Branky: Vítek, Velecký. Rudice: Bažela – Řezníček, Gavenda, Křapa, Ďurďa, Procházka, Rubík, Houba V., Houba O., Vyoral, Jančařík. Střídali: Žampach, Jahoda, Přerovský. Suchá Loz: Mahdal P. – Velecký, Tomanec, Mahdal M., Gazdík, Bradáč R., Berka, Bujáček, Kliment, Vítek, Bradáč J. Střídal: Mahdal Jakub.

OREL UHERSKÝ BROD – PODOLÍ 0:0

Nováček soutěže s věkovým průměrem okolo čtyřiceti let se utkal s dravým mládím. To mělo v první půli mírně navrch, po přestávce se ale role otočily, takže konečná remíza je spravedlivá.
Uh. Brod: Kubiš – Bujáček, Urubčík, Machala, Jančář – Ševčík (Beníček), Odstrčil (Cigánek), Josefík, Maršálek (Hodic) – Šenkeřík, Popelka.

ZÁHOROVICE – STRÁNÍ B 0:3 (0:1)

Domácí byli po většinu utkání častěji na polovině hostí, jenže fotbalovější hosté byli mnohem produktivnější. Rozhodující byl druhý gól, po kterém Stráňané ovládli hru a pohlídali si cenné vítězství.
Branky: 18. Málek, 55. Popelka R., 77. Vogl. Záhorovice: Struhelka – Janíček, Ondrůšek, Šuránek, Gřunděl – Polanský (Dvořák), Dufka, Vrága, Jál – Šabršula, Michalčík. Strání B: Šupák – Bruštík A., Houšť, Zderčík, Adámek T. – Adámek R. (Haloda), Málek, Popelka L., Popelka R. – Nuzík (Vogl), Bušo (Láska).

DRSLAVICE B – BŘEZOVÁ 2:3 (1:3)

V první půli dělali domácí obraně velké problémy rychlonozí útočníci soupeře. Z několika „samostaných nájezdů“ vytěžili“ tři branky, až těsně před přestávkou zmírnil průběžný stav Kočica. Stejný hráč po přestávce vstřelil i kontaktní gól, na víc se už však domácí nezmohli.
Branky: Kočica 2, Janků M. 2, Janků D. Drslavice B: Huňka – Vacula, Bulejka, Říha, Přecechtěl – Hamada (55. Orlovský), Ševčík, Kopták (61. Chvíla), Šrámek P. – Věrný R., Kočica (80. Věrný A.).