V „céčku“ si vedoucí celek Osvětimany vystřílel v domácím prostředí divokou remízu s jedenáctou rezervou Hluku. Nedařilo se ani Strání, které padlo v Koryčanech.

SKUPINA A: Val. Bystřice - Vel. Karlovice B 4:2 Cáb, Vanduch M., Vašek, Mroček - Šíma M. 2, Poličná - Choryně 2:2 Příleský 2 - Hadvičák L., Pelc, Val. Příkazy - Hovězí 2:0 Karas, Lefko, Hor. Lideč - Podlesí 1:2 nehlášeno, Zašová - Val. Meziříčí B 1:1 Brnovják - Ondruch, Janová - Prostř. Bečva 3:0 Sachr, Milušek, Potočný, Val. Polanka - Lhota u Vs. 0:0.

LUBNÁ - TĚŠNOVICE 2:2 (1:0)
Diváci v Lubné přišli na derby, jemuž nechybělo vůbec nic. V úvodním dějství byli domácí lepším týmem. Kdyby poločas skončil výraznějším rozdílem než hubeným vedením 1:0, dovedli by domácí zřejmě zápas do vítězného konce. Ve druhé polovině však Lubné paradoxně ublížilo vyloučení hostujícího hráče. Hosté vždy dokázali i o jednoho muže v poli méně srovnat. Branky: Čech, Musil - Žiak, Bartušek. Rozhodčí: Dujíček, Hubál. Lubná: Marák - A. Piškula, Čech, Běťák, Kadlčík - Musil, Haloda, Rybenský (70. Dubina), Skácel, M. Piškula (46. Bačínský), Jelínek. Trenér: Marek Piškula.

MALENOVICE - SLAVKOV p. H. 0:1 (0:0)
Velmi zajímavé utkání, v němž obě mužstva, vědoma si svého postavení v tabulce, hrála s velkým nasazením. Hosté se svými posilami začali aktivněji a zajistili si mírnou převahu, ale bez gólového efektu. Domácí postupně hru vyrovnali a měli i šance. Do druhé půle vstoupili Malenovičtí aktivněji a vytvářeli si i gólové šance, které ale trestuhodně zahazovali, což se jim vymstilo tři minuty před koncem. Po brejku hosté skórovali a vedení si již pohlídali. Při konečném účtování může domácí tato prohra velmi mrzet. Branka: Františák. Rozhodčí: Vlašic. Malenovice: Gistr - Vítek, Blaha, Novák, Roubal - Dyšlevskský, Stružka, Válek, Kostka, Brázda, Vichorec, Rosinec - Putna, Plachý. Slavkov pod Hostýnem: Mendlík - Benda, Jemelka, P. Krajcar, Kužel - Kostov, Františák, Grygar, Románek, D. Krajcar, Sadil, Z. Krajcar - Mikulčák, Horák.

SLAVIČÍN B - MÍŠKOVICE 3:2 (1:1)
První poločas se odehrával za velké převahy domácích, což se projevilo hned v úvodu, kdy se trefil nechytatelnou střelou Krajíček. Brankař hostí chytil čtyři vyložené šance domácích a osvědčilo se pořekadlo Nedáš, dostaneš! Jediná střela na branku domácích za poločas totiž k překvapení všech skončila v síti. Druhý poločas opět začal náporem domácích a hned v jeho úvodu dal branku Bureš. Uklidnění přinesl v závěru gól Šály, ale pak domácí hodně polevili a hosté snížili těsně před koncem po druhé střele v zápase na branku.
Branky: 7. Krajíček, 47. Bureš, 81. Šála - 23. a 87. Matulík. Rozhodčí: Družbík - Ruman, Ruman, 50 diváků. Slavičín B: Škovran - Fojtík, Bureš, Lukáš, Ocelík, Remeš, Frolo, Krajíček, Kulíšek, Both, Struhař. Střídali: Korvas, Floreš, Šála, Bartoš. Trenér: Michal Dorúšek. Míškovice: Hložek - Mikala, Prokop, Sieklík, Bielík, Kopřiva, Matulík, Vaculík, Skotek, Závrbský, Zapletalík. Střídali: Malinský, Zavadil. Trenér: Zdeněk Skramunský.

KELČ – LOUKY 2:1 (1:0)
Hosté přijeli s úpornou defenzivní taktikou a zavřeli se od první minuty na vlastní polovině. V minulém kole domácí hráči v Míškovicích neproměnili snad deset gólovek. Tentokrát těch šancí bylo sice méně, ale opět na výraznější vítězství. Poločasový stav určil až ve 43. minutě přesnou střelou Machač – 1:0. Druhý poločas přinesl totožné úporné dobývání hostující branky. Až v 85. minutě se trefil David Pitrun – 2:0. Hosté nakonec branku vstřelili, ale tu si domácí museli dát sami. V 89. minutě to sice bylo pouze o gól, ale žádné drama se nekonalo.
Branky: 43. Machač, 85. Pitrun, 89. vlastní. Rozhodčí: Olša. Louky: T. Malota - Janků, Machala, Mičola, Machů - Mičola, Michalovský, Horák, Štěpánek, Landt, Moudrý. Střídal: Zachoval. Trenér: I. Malota.

FRYŠTÁK - ŠTÍTNÁ n. V. 3:0 (1:0)
Zápas dvou mužstev z předních příček tabulky začal velmi opatrně, na hráčích bylo znát nervozita z důležitosti utkání. Proto se hra půl hodiny odehrávala spíše ve středu hřiště. Více ze hry měli hosté ze Štítné, kteří vyslali na gólmana Seberu několik střel. Po půlhodině hry se osmělil i Fryšták, který dostal míč pod kontrolu a začal hrát kombinačně. První vyložená šance z 39. minuty skončila v brance hostů, kdy po pěkné přihrávce P. Křenka zakončoval s přehledem L. Lošťák. Po změně stran začal opět dobře Fryšták, hned v 48. minutě navýšil své skóre důrazný Petráš. Hra se postupem času vyrovnala, hosté postupně posilovali útok, dokázali Fryšták zatlačit. Poslední slovo v zápase měli opět domácí, kdy po pěkné přihrávce Málka šel sám na gólmana nejlepší hráč zápasu Lošťák a svým druhým gólem v zápase završil výhru Fryštáku nad lídrem tabulky ze Štítné.
Branky: Lošťák 2, Petráš. Rozhodčí: Štěpánek - Družbík, Hruška. Fryšták: Sebera - Bednařík, Dvořák, Petráš (53. Pšeja), Hubáček, Lošťák, Málek, Velikovský (81. Ševčík), P. Křenek (88. Švajda), T. Rudolf, Krhůtek. Štítná nad Vláří: Maleník - Sloboda, Tkadlec, Šuráň, Šenkeřík, Polách, Vaculík, Machuča, Babulík (42. Šuráň), Hnaníček (65. Holba), Liška (72. Řemeslníček).

HOLEŠOV B - ADMIRA HULÍN 1:2 (1:2)
V malém derby se vše podstatné odehrálo již v prvním poločase. Po střele do šibenice z 30 metrů z kopačky Uruby se Holešov ujal vedení. Admiře se však vývoj duelu podařilo otočit ještě před odchodem do kabin. Nejprve po hezké kombinaci srovnal Hradil a o čtyři minuty později otočil skóre Štoll. Ve druhé půli si domácí vytvořili řadu šancí, ovšem bez brankového vyjádření. Hulín si z Holešova odvezl plný počet bodů.
Branky: 27. Uruba - 32. Hradil, 36. Štoll. Rozhodčí: Zicháček. Admira Hulín: Nebuchla - P. Nedbal (88. Burda), Jurášek, M. Nedbal, Janda, R. Simerský, Spáčil, Hradil, Polák, M. Simerský, Štoll.

RUSAVA - SK VIZOVICE 0:3 (0:0)
Bez pěti hráčů základní sestavy se domácí na těžkém terénu 70 minut úspěšně bránili. Povedená tečovaná střela z dálky však Rusavu poslala do kolen. V závěru Rusavští otevřeli obranu a inkasovali další dva góly. Domácí se za celý zápas propracovali pouze ke dvěma šancím, ale dostat míč za záda vizovického brankáře nedokázali.
Branky: 68. a 92. Machač, 84. Gerža. Rozhodčí: Mihálik - Dundová, Novák, 100 diváků. Rusava: Palát - L. Vaculík, Krajcar (26. Škarpich), P. Pavelka, Lipold - Liška, Šimčík, Mich. Vaculík, V. Pavelka - Zelený, Gomola. SK Vizovice: Kafka - Světlík, Novák, Kudrnáč, Polách, Valenta, Velev, Studeník, Laciga, Lukáš, Machač. Střídali: Drga, Gerža, Murka.

KORYČANY – STRÁNÍ 2:1 (2:0)
Zápas týmů z vyšších pater tabulky začali lépe domácí. Po levé straně unikl Lysko, zbavil se brankáře, ale obránce stihl střelu zblokovat. Koryčany se dočkaly ve 23. minutě. Po centru Jančíka získal míč Stanislav Koval a prostřelil vybíhajícího brankáře Popelku – 1:0. Domácí se však museli mít stále na pozoru, největší hrozbu pro jejich branku přestavovalo především trio Popelka, Frühauf, Pomajbík. Jenže ve 35. minutě podruhé zahřmělo před straňanskou bránou. Jančíkovu střelu ze skrumáže sice Popelka ještě vyrazil, na Kovalovu dorážku už však byl krátký – 2:0. Ve druhém poločase hosté přidali na důraze. V 53. minutě Pomajbík unikl z ofsajdové pasti a střelou k tyči překonal jinak dobře chytajícího Vrbu a oživil tak naděje Strání na bodový zisk. Hrálo se nahoru dolů, s postupujícím časem ale přibývalo na hřišti nervozity. Domácí nakonec těsný náskok uhájili a mohli slavit cenné tři body. Kvalitní vyrovnaný duel pokazilo jen chování hostujících diváků, pořadatelé situaci zvládli jen s vypětím všech sil.
Branky: 23. a 35. S. Koval – 53. Pomajbík. Rozhodčí: Chramcov ŽK: Marek, Lysko – Kolaja, Frühauf. Diváci: 160. Koryčany: Vrba – M. Věžník, Marek, Mušálek, J. Věžník, Petroš, Hála, Posolda, Lysko (85. Nezdařil), S. Koval, Jančík. Střídal: Vybíral. Strání: A. Popelka – Motola, Straňák, Kolaja, Vojtek, Tóth, Pomajbík, S. Popelka, Frühauf, Mimochodek, M. Adámek. Střídal: T. Adámek.

JALUBÍ – ZLECHOV 1:4 (1:0)
Domácí se již v 8. minutě po krásné akci ujali Novákem vedení. Iniciativu převzali hosté. Ale do konce první půle se domácí soupeři vyrovnali pílí v osobních soubojích, bojovností a nepustili jej do žádné gólové šance. Jenže druhý poločas zcela prospali. Hosté zásluhou Vaňka rychle vyrovnali, a vzápětí se zápas zlomil úplně. Domácí neproměnili penaltu a z protiútoku z Kremerem inkasovali podruhé. Zlechov pak ještě v rozmezí 68. a 75. minuty přidal další dvě branky a zpečetil tím zasloužené vítězství na konečných 1:4.
Branky: 8. Novák – 51. T. Vaněk, 57. Kremr, 68. Zajíc, 75. Slavík. Diváci 100. Jalubí: Sedláček – Jaromír Kříž, Huťka, Zich, Hrňa, Doseděl, T. Gajdorus, Bičánek, Dobiáš (75. L. Gajdorus), Ulman (13. Jan Kříž), Novák (58. Hanáček). Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, H. Vaněk, Kotek (46. Bureš), Tománek, Zajíc, Šebák, Kremr (85. Velcr), Slavík (80. Kalmus), T. Vaněk.

BOJKOVICE – J. OTROKOVICE 0:2 (0:0)
V první půli měli domácí mírně navrch. V 11. minutě pálil po kombinaci Zoubka s Kovářem Spáčil jen do rukou hostujícího gólmana, na druhé straně pálil těsně vedle Ondráš. Pak připravil domácí Zoubek dvě velké šance pro Floreše. V prvním případě se jeho pokus nevešel mezi tři tyče, ve druhém se skvělým zákrokem blýskl brankář Maťašovský. Ve 34. minutě chystal hostující Čonka míč před prázdnou branku Martincovi, ten ale naštěstí pro Bojkovice na míč nedosáhl. I po změně stran jako první zahrozili domácí, střely Vysockého ale brankou neskončily. Pak už přišly velké chvíle střídajícího Žárského. První čšanci mu ještě domácí gólman Kúdela zneškodnil, v 59. minutě už ale kapituloval. Hostující útočník po dlouhém nákopu z poloviny hřiště lehce tečoval hlavou míč, který zapadl přesně k pravé tyči bezmocného Kúdely – 0:1. O chvíli později měl příležitost k vyrovnání domácí špílmachr Zoubek, který obešel i hostujícího gólmana, jeho střela z velkého úhlu bohužel trefila jen přední tyč a míč prošel podél celé branky do ztracena. Rozhodnutí přinesla Kúdelova nepřesná rozehrávka, kterou potrestal opět Žárský – 0:2. Domácí se pak ještě snažili s výsledkem něco udělat, na Maťašovského ale nevyzráli.
Branky: 59. a 74. Žárský. Rozhodčí: Ruman. ČK: 92. Kříž (Bojkovice). Bojkovice: Kúdela – Pavlík, Valter, Krč (79. Kříž), Kovář – Lebánek (35. Mlček), Spáčil, Zoubek, Valíček – Floreš, Vysocký (57. Varaďa). Trenér: J. Otrokovice: Maťašovský – Šnajdr (36. Koplík), Zvonek, Zimčík, Horsák – Ondráš, Martinec, Šmedek, Spurný – Sotolář (52. Žárský), Čonka (80. Kameník). Trenér: Sotolář.

OSVĚTIMANY – HLUK B 3:3 (1:2)
Utkání začalo pro domácí, kterým citelně chyběl gólman Brázdil, velmi dobře. Nejprve postrašil hosty dalekonosnou střelou Udržal, po čtvrthodině hry se pak po Drobilově hlavou rozvlnil síť Dobeš. Pak ale převzali iniciativu hosté. První dvě hrozby domácí neprobraly, a tak Horák bombou z dálky srovnal. Když se o tři minuty později radovali hosté po střele Matyáše podruhé, byl stav utkání rázem 1:2. Po změně stran si Osvětimany vytvořily velký tlak a Dobeš brzy vyrovnal. Pak mohl strhnout vedení na domácí stranu Drobil, jenže pokutový kop neproměnil. V 80. minutě tak šli do vedení znovu Hlučané, trefil se střídající Gál. Závěrečný nápor domácích vygradoval v nastaveném čase, kdy po trestném kopu Drobila završil svůj hattrick Dobeš, který dorážkou vyrovnal na konečných 3:3.
Branky: 15., 53. a 90. Dobeš – 35. Horák, 38. Matyáš, 80. Gál. Rozhodčí: Chramcov. ŽK: Macek – Kovařík, Šafařík, Miroš. Osvětimany: Mlčák – L. Křemeček, Trávníček (75. A. Blecha), Macek, Březina, Drobil, R. Křemeček, Brhel (66. Říha), Udržal, Zapletal, Dobeš. Trenér: Filásek. Hluk B: Kovařík – Miroš (90. Tinka), Chytil, Matyáš, T. Horák, Klabačka, Janča (74. Gál), Hanák (86. J. Straka), Šafařík, Z. Horák, Radoch. Trenér: Botek.

SLAVKOV – KUDLOVICE 3:0 (2:0)
Domácí si vítězstvím spravili chuť po zápase v Otrokovicích. Po celý zápas byli aktivnější a už po sedmnácti minutách vedli zásluhou Šimka dvoubrankovým rozdílem. Hosté po přestávce ožili a snažili se o zdramatizování utkání, v 65. minutě jim ale vzala definitivně vítr z plachet třetí branka domácích.
Branky: 14. a 17. Šimek, 65. Švardala. Slavkov: Pochylý – Rožnovský, Stojaspal, Zimčík, Salát – Polášek, Švardala, Bahulík (75. Kadaši), Štěrba – Vyzváry (60. Mančík), Šimek (80. Kotásek). Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Pekárek, Bohun, Klajn, Maňásek, Hložný, Hruška, Ježek, Blaha. Na střídání: Vaculík, Najbrt, Ježek, Litoš.

UHERSKÝ OSTROH – ŠUMICE 1:0 (1:0)
V Ostrohu se hrálo pohledné bojovné utkání. V úvodu zápasu měli domácí několik slibných akcí, které se jim však nepodařilo dotáhnout do konce. Ve chvíli, kdy začínali mít navrch hosté, pronikl domácí Pavlas do pokutového území a překonal Šidla – 1:0. Šumice po obdržené brance pokračovaly v solidní hře ve středu pole, ale jejich akce většinou končily na pozorné obraně domácích. Za zmínku stojí jen přímý kop hostů, který bravurně zlikvidoval brankář Mrkva. Ve druhém poločase domácí zahodili několik vyložených šancí, a závěr zápasu tak byl do poslední chvíle otevřený. Ostrohu se však podařilo jednogólový náskok udržet a připsali si do tabulky důležité tři body.
Branka: 21. Pavlas. Uh. Ostroh: Mrkva J. – Kočiš, Jurčeka, Hlůšek, Jurásek, Čápek, Zugar, Kolář, Pavlas (90. Vlk), Kusák (82. Zajíček), Kunovjánek. Šumice: Šidlo – Velecký P., Velecký M. (77. Žampach), Kunovský, Tlach, Synčák, Juřeník, Gregor, Novák, Mikulec.

ZLÁMANEC – SUŠICE 3:2 (2:0)
První půle probíhala v režii domácích, kteří si díky Šutovi s Jirsákem vytvořili dvoubrankový náskok. A když na začátku druhé půle zvýšil Dambordský už na 3:0, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Jenže domácí neproměnili další šance, naopak Kaštánek snížil a hosté ožili. Druhý gól Mikulíka však přišel až v nastavení, na vyrovnaní už neměli dostatek času.
Branky: 20. Šuta, 29. Jirsák, 50. Damborský – 70. Kaštánek, 90.+2 Mikulík. Zlámanec: Noha – Šuranský, Holoubek, Štefka, Mišurec, Hubáček, Šuta, Němec, Sadil, Jirsák, Damborský. Střídali: Duda, Brázdil, Hladký. Trenér: Řezníček. Sušice: Dúbrava – Kaštánek, Hejda M., Hubál, Hejda, Vyorálek, Švejčara, Skopal L., Šur, Urbanec, Mikulík. Střídali: Omachlík, Skopal T. Chybík. Trenér: Surý.