Okresní soutěž

STARÉ MĚSTO – ČÁSTKOV 4:1 (1:0)

Hřiště bylo hodně podmáčené, což hráčům ztěžovalo pohyb. Přesto se hrál vcelku solidní fotbal. Favorizovaní domácí už od 9. minuty vedli 1:0, druhý gól ale přidali až ve druhé půli. Hosté sice bleskově snížili, jenže pak přidal další dvě branky Pavel Vlček a bylo definitivně rozhodnuto.

Branky: 9. O. Hastík, 66., 80. a 85. P. Vlček.– 70. Doležal. Rozhodčí: Polášek. Diváci: 40. Staré Město: L. Trubačík – V. Trubačík, M. Trubačík (60. Šobáň), O. Hastík (84. R. Hastík), P. Vlček, Machala, Svoboda, Smělík, Grebeň (70. Šopík), Daťko, Doseděl. Částkov: Andrýsek – Rosík, Flekač, P. Bača, M. Bača, Štěpaník, Kubíček (57. Doležel), Řezníček, Belant, Pindryč, Haveta.

PITÍN – BUCHLOVICE 0:0

Duel sousedů v tabulce se na těžkém terénu odehrával především mezi šestnáctkami a skončil bezbrankovou remízou.

Rozhodčí: Martykán. Diváci: 100. Pitín: Berčík – Urbánek, A. Kozubík, Krajíček, Struhař, Maňas (70. Janota), Lukáš, Trllo, Martinec (56. Kavka), Divila, Bureš. Buchlovice: Valeš – Šarata, Mikula, Hostýnek, Kořínek (81. Krystýnek), Křiva, Procházka, Vojtěšek, Tomešek, Jurča, Belant.

Utkání Traplice – Jarošov, Uherský Ostroh – Boršice u Blatnice, Horní Němčí – Dolní Němčí B, Huštěnovice – Kněžpole B a Tupesy – Strání B byla kvůli nezpůsobilým terénům odložena.

1. Staré Město 20 17 2 1 77:17 53
2. Jarošov 19 11 2 6 44:27 35
3. Horní Němčí 19 10 3 6 46:29 33
4. Dolní Němčí B 19 10 3 6 41:29 33
5. Traplice 19 10 1 8 28:40 31
6. Kněžpole B 19 8 3 8 38:35 27
7. Boršice u Bl. 19 8 3 8 40:44 27
8. Částkov 19 8 1 10 38:47 25