Základní třída sk. A
TOPOLNÁ – SLOVÁCKO-VÁŽANY 4:1 (2:0)

Aspirantovi na postup vyšel start do soutěže náramně, když nebezpečné Vážany porazil 4:1. Dvěma brankami se v dresu vítězů blýskl střelec Bartoš. Hosté byli sice po celý zápas aktivnější, ale měli problém vstřelit branky. To domácí byli v ofenzivě přímočařejší a zaslouženě vyhráli.
Branky: Bartoš 2, Polášek, P. Hoferek. Topolná: Janeček – Huňka, Pavlica, O. Hoferek, Mil. Stuchlík, Mikulášek, P. Hoferek, Polášek, Zelinka – Bartoš, Mlýnek. Střídali: Bartoška, Rozsypálek. Slovácko- -Vážany: Šoustek – Gottwald, Roubalík, Sedlařík, Krys, Čevora, Maěšťánek, Kaláč, Vaculík, M. Pavlíček, Bernatík. Na střídání: Hlaváček, Panasko, Cileček.

BŘEZOLUPY B – ČÁSTKOV 3:4 (1:4)

Do derby vstoupili aktivněji hosté, a i když se nedostávali do vyložených šancí, převaha na hřišti byla na jejich straně. Ve 13. minutě se ale domácím povedl brejk a Trizuliak tváří v tvář Andrýskovi nezaváhal – 1:0. Z vedení se však Březolupští neradovali dlouho, už za tři minuty vyrovnal Doležel. Částkov i nadále předváděl lepší fotbal a po chybách v domácí obraně se dostával do vyložených šancí, které dokázal proměňovat. V závěru první půle vstřelil během pěti minut tři góly a v poločase to tak za stavu 1:4 vypadalo na debakl domácích. Ti se ale nepoložili, jejich hru oživil střídající Rosík, který byl takřka u všeho. Šance svým spoluhráčům chystal a sám je i zakončoval. Náskok hostů však dokázal pouze snížit, řada dalších šancí Březolupských skončila na tyči nebo těsně vedle brány. Částkov mohl ztratit vyhrané utkání, nakonec si ale díky štěstí i bojovností odvezl všechny body.
Branky: 13. Trizuliak, 59. a 62. Rosík – 16. Doležel, 35. Flekač, 38. a 40. Jakšík. Březolupy B: Florián – Hoferek M., Hrabec D., Vyorálek (45. Rosík), Vinklárek (78. Polášek) – Řezníček (45. Klučka), Blažek, Bernatík, Trizuliak – Mikel, Hubáček. Částkov: Andrýsek – Bilavčík, Veselý, Krsička (71. Horenský), Burian, Flekač, Žíla, Rosík, Jakšík, Doležal (59. Polášek), Vašek.

STŘÍBRNICE – JANKOVICE 1:0 (0:0)

Na úvod sezony se hrál ve Stříbrnicích velmi dobrý fotbal. Vyrovnané utkání rozhodl po hodině hry domácí Petr Náplava.
Branka: 63. Náplava. Rozhodčí: Hubál. Stříbrnice: Kučík – Lanšperk, O. Buchtík, T. Buchtík, Omelka (80. Peprník), Hlaváček (60. Holomčík), Zmrhal, Náplava, Březina, (70. Bukvald), Dvouletý, Gelién. Trenér: Martinák. Jankovice: Kubov – Zapletal, Flekač, (46. Bartoň), Ošívka, Silný, Grossert, Brázdil, Štoklík, Slavík, Depace, Silný. Střídal: Rezek. Trenér: Pól.

MISTŘICE – MEDLOVICE 5:0 (2:0)

Hned od začátku utkání bylo jasné, kdo bude udávat tempo hry. První šance domácích hned v 5. minutě ještě brankou neskončila, po čtvrthodině hry už se však zásluhou důrazného Englera skóre měnilo – 1:0. Za velkého dusna se hrál fotbal ve velkém tempu. Hosté se do nebezpečných akcí dostávali pouze ze standardních situací, góly však stříleli pouze domácí. Druhý přidal v polovině prvního poločasu dobře hrající Sedláček – 2:0. Na další branky si fanoušci kvůli špatné koncovce domácích museli počkat až do druhé půle. Hosté sice zpočátku měli navrch, obrana Mistřic ale fungovala na jedničku. V 55. minutě byl navíc v šestnáctce faulován pronikající Jakub Bilavčík a Engler z penalty zvýšil na 3:0. A když o chvíli později přidal Bilavčík čtvrtý gól, bylo definitivně rozhodnuto. Dvě minuty před koncem zápasu mohly Medlovice zaznamenat čestný úspěch, jenže hostující útočník sám před brankou dobře netrefil prudký míč. V nastaveném čase místo toho domácí přidali pátý gól.
Branky: 15. a 55. z pen. Engler, 25. a 90. Sedláček, 60. J. Bilavčík. Rozhodčí: Knot. Mistřice: Horňák – Krupa, Huňka, Stašek, Špičák (70. Ondroušek), Trojek, J. Bilavčík, Sedláček, Vašek (46. Abrahám), Engler, Vávra (81. M. Bilavčík). Medlovice: Černoch – Matůš Hlačina, Vrtal, Janča, Mrkůs, Chludil, Marčík, Machala, Tichý, Ryška (70. Gottwald), Palica (56. Michal Hlačina).

POPOVICE – UHERSKÝ OSTROH B 5:3 (3:1)

Domácí fotbalisté vstoupili do utkání aktivně, z úvodní převahy ale nic nevytěžili. Hosté tak ucítili šanci a hra se začala vyrovnávat. Jenže pak začal úřadovat domáci Ondřej Musil, který vstřelil vedoucí gól a vzápětí po Petříkově vyrovnání uklidnil svůj tým i druhou brankou. Hra měla nadále spád a dramatický nádech. Domácí sice díky Teterovi odskočili na dvoubrankový rozdíl, hosté ale krátce po přestávce zápas opět zdramatizovali. Pak ovšem začal úřadovat Musil a dalšími dvěma zásahy rozhodl o tom, že všechny body zůstanou v Popovicích. Gól ostrožského Novotného už jen kosmeticky upravil konečný výsledek.
Branky: 21., 27., 67. a 84. Musil, 40. Tetera – 26. Petřík, 48. Jurčeka, 89. Novotný. Popovice: Šesták – Haluza L., Prajza, Halouzka, Hladný, Mikulčík L. (57. Kryštof), Mimránek, Šácha, Mikulec P. (46. Mikulčík R.), Tetera,(65. Šebesta), Musil. Uh. Ostroh B: Zajíček – Bouřa, Hanák, Novotný, Vaculík, Kusák, Buchta, Petřík, Jurčeka, Zpěvák, Jestřabík.

JALUBÍ B – KOSTELANY NAD MORAVOU B 1:1 (1:0)

Hosté začali aktivně, ale z územní převahy nic nevytěžili. Nově poskládané domácí mužstvo poté hru vyrovnalo a chvíli před přestávkou se po centru prosadil hlavou Hruška. Po změně stran se čekalo na gól jenom dvě minuty. To si na centr naběhl Jaroš a nedal domácímu brankáři šanci. Zbytek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště. Domácí však v poslední minutě mohli strhnout vedení na svoji stranu. Po odražené střele se dostal k míči Gajdorus, hostující brankář měl však obrovské štěstí a k podivu všech skončil míč v jeho náručí. Utkání tedy skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Branky: 36. Hruška – 47. Jaroš. Jalubí B: Večeřa – Kovařík, Knap, Ingr, Žaluda, Martinák, Marek Zapletal, Hruška (68. Slavík), Škrabal (66. Najbrt), Vojtěšek, Sýkora. Kostelany n. M. B: Hrabec – R. Facálka, Rychlík, M. Vávra, Máček, Jaroš, Tomášů, Dvouletý, Procházka, P. Facálka, J. Vávra.

TUČAPY – NEDAKONICE B 4:1 (1:1)

Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří se už ve 13. minutě ujali vedení. Domácím se podařilo manko umazat deset minut před přestávkou. Po změně stran začal úřadovat Pavel Spišiak, který čistým hattrickem rozhodl o triumfu Tučap.
Branky: 34. Vyskočil, 49., 54. a 65. Pavel Spišiak – 13. Rokyta. Rozhodčí: Šimon. Diváci: 40. Tučapy: Fryšták – R. Šmít, B. Šmít, Pešl, Machynka, Hvožďa, P. Hrančík, Bajaja, Staněk, Pavel Spišiak, Vyskočil. Střídal: Fiala. Mistřice: Hasník – Mařák, Šňupík, D. Hlaváč, Chlachula, M. Hlaváč, Beránek, Dvouletý, Rokyta, Maurer, Andrýsek. Střídali: Korvas, Chrástek, Klečka.

Základní třída sk. B
PODOLÍ – ŽÍTKOVÁ 6:0 (4:0)

Hosté přijeli do Podolí pouze s devíti hráči, a tak pro domácí nebyl problém zvítězit. Do vedení je poslal už v 5. minutě Sánchez. Hru na jednu branku domácí vyšperkovali dalšími pěti góly. V první půli se trefili ještě Tvrdoň, znovu Sánchez a Michalec. Podolí v poločase dvakrát vystřídalo a oba noví hráči na place se zapsali mezi střelce.
Branky: Sánchez 2, Tvrdoň, Michalec, Hořeňovský, J. Kryštof. Podolí: Mikel – Havlík, Junaštík (46. Hořeňovský), Hezucký, Elfmark, Michalec, Tvrdoň, Pavlík, Hráček, Beneš, Sánchez (46. J. Kryštof). Žítková: Juřica – M. Hargaš, R. Hargaš, K. Hodulík, P. Hodulík, Čejka, Husár, Kramárik, Lebánek.

DOLNÍ NĚMČÍ B – STARÝ HROZENKOV 5:3 (3:3)

Domácí celek byl od začátku zápasu lepším týmem a po necelé půlhodině vedl jasně 3:0, když se nejprve dvakrát trefil kapitán Robin Kadlček, třetí gól přidal Daněk. Pak ovšem přišla strašidelná pětiminutovka Dolního Němčí, během které o náskok přišlo. Po dvou trefách střídajícího Kročila sice domácí gólman chytil penaltu, chvíli nato ale kapituloval po střele Gugy. Domácí ale nakonec strhli vítězství na svou stranu. Do vedení je poslal po přesně zahraném přímém kopu Dominik Stojaspal, v samém závěru, kdy hosté dohrávali bez vyloučeného Kročila, upravil na konečných 5:3 Daněk. Pak ještě viděl jednu červenou kartu další hostující hráč Gabriel.
Branky: 13. a 16. R. Kadlček, 27. a 87. Daněk, 57. D. Stojaspal – 30. a 33. Kročil, 35. Guga. Rozhodčí: Masař. Diváci: 130. Dolní Němčí B: J. Kadlček – Salát, Hlaváček, D. Stojaspal (74. Podlas), Ježek, Daněk, Škařupa (57. Mikulec), M. Stojaspal, M. Krchňáček, Kelíšek (81. P. Krchňáček), R. Kadlček. Starý Hrozenkov: Kramárik – R. Husařík (17. Kročil), Vaculík (Blažej), M. Husařík, Gabriel, Keňo, Lacina, Guga, Orsák, Blaho, Lebánek.

SUCHÁ LOZ – OREL UHERSKÝ BROD 1:4 (0:1)

Úvodní půlhodinu zápasu určovali tempo hry domácí, veškerá jejich snaha ale umírala na nepřesné koncovce. Pět minut před přestávkou navíc Brod z první vážnější šance udeřil Maršálkem – 0:1. Ve druhé půli stačilo Říhákovi pouhých pět minut, aby dvakrát potrestal chyby v domácí obraně a posunul průběžný stav utkání na 0:3. Sucholozští se však nevzdali a Bujáček po rohu hlavou snížil. K vyrovnání zápasu ale domácím chyběla přesnost a deset minut před koncem navíc inkasovali do otevřené obrany čtvrtý gól.
Branky: 57. Bujáček – 40. Maršálek, 47. a 50. Říhák, 79. Šenkeřík. Suchá Loz: Růžička – Velecký, Tomanec, P. Mahdal, M. Mahdal – R. Bradáč, Kliment, V. Mahdal, J. Bradáč (57. Flasar) – Vítek, Bujáček. Orel Uh. Brod: Kubiš – Machala, Ševčík, Slovák, Sedláček – Zapletal (72. Juřeník), Bujáček, Říhák, Šenkeřík – Maršálek, Slezák (30. Polášek).

ZÁHOROVICE – BOJKOVICE B 2:2 (1:1)

Hosté měli do derby bleskový vstup a už od 4. minuty vedli. Domácí pak ale svého soupeře zatlačili, ze spousty šancí ovšem vytěžili pouze jediný gól z kopačky Michalčíka. Stejný hráč se trefil i po změně stran a proměněnou penaltou překlopil misky vah na stranu Záhorovic. Jenže hosté, v jejichž dresu se potkali otec a syn Mičovi, vzápětí srovnali na konečných 2:2.
Branky: 28. a 66. z pen. Michalčík – 4. Dolina, 72. Martinec. Záhorovice: Andrlík – Šust, Gřunděl, Krč, Surý, Jál, Fojtík, Ondrůšek, Polanský, Šabršula, Michalčík. Střídali: Dvořák, Přerovský, Bahrytsevich. Bojkovice B: Kovář – Michalec, Holík, Nevěřil, Kříž – B. Valíček, P. Miča, Valter, Dolina – Martinec, Švehlík. Střídali: Matoušek, M. Miča, Křižka.

HRADČOVICE – KOMŇA 2:3 (0:3)

Domácí, kteří spadli do základní třídy z okresní soutěže, začali tlakem, ze kterého ovšem nic nevytěžili. Komňa naopak hned z první šance vstřelila Macharou úvodní gól. Ten domácí rozhodil natolik, že během čtvrt hodiny ještě dvakrát inkasovali – 0:3. Druhý poločas byl ve znamení velkého tlaku Hradčovic, které ale už stačily pouze snížit na konečných 2:3.
Branky: Rosík, Hruboš – Machara 2, Glajch. Hradčovice: S. Daněk – Hlaváč, J. Mikulec, Hostýnek, Synčák, Nevařil, Máčala, D. Mikulec, Rosík, O. Daněk, Hruboš. Sřídali: Ančinec, Macháček, Piškula. Komňa: J. Urbánek – Králík, Pospíšil, Staník (19. Gago), P. Urbánek, Hanke, Lisoněk, Glajch, Machara, Kala, Vaverka.

DRSLAVICE B – BYSTŘICE POD LOPENÍKEM 0:2 (0:2)

Utkání rozhodla střelecká pohotovost bystřického Dornici, který se trefil dvakrát v rychlém sledu v průběhu prvního poločasu. Domácí po zbytek utkání dobývali branku soupeře, ten se však všem jejich pokusům ubránil. Nejblíže ke gólu byl Sehnal, jeho střelu ovšem zastavilo břevno.
Branky: Dornica 2. Drslavice B: Huňka – Dýmal – Sehnal (80. A. Věrný), J. Machálek, Procházka – Hamada, Přecechtěl ml. (46. Kňazeje), Ševčík, Vidrman – Přecechtěl st., Legát (46. R. Věrný). Bystřice p/L: Novák – Bělánek, Struhařík, Machala, J. Beníček, Zelinka, Mahdal, Horňák, Děcký, Dornica, Koktavý. Střídali: Kubena, Krajča.