Základní třída sk. A

JANKOVICE - MEDLOVICE 9:4 (2:1)

Domácí začali ve velkém stylu a brzy vedli o dvě branky. Pak ale polevili a soupeř snížil na poločasových 2:1. Nic tedy nenasvědčovalo kanonádě, která přišla po přestávce. Jankovice nejprve utekly na 4:1, Medlovičtí ale ještě snížili na 4:2. Pak ale domácí rozjeli střelecký koncert a navýšili svůj náskok až na 8:2. Pak opět nechali nadechnout soupeře, který zkorigoval průběžný stav na 8:4. Poslední slovo ale měli opět domácí, na jejich kanonádě se nejvíce podílel autor čtyř branek Jan Silný.

Branky: J. Silný 4, Doseděl 2, Uherka 2, R. Brázdil Marčík 2, Gottwald, Balíček. Jankovice: Kubov - Bartoň, Uherka, Ošívka (75. Slavík), V. Silný, Grossert, R. Brázdil, Kutálek (47. M. Zapletal), Doseděl, V. Brázdil, J. Silný. Medlovice: Kuchárek - Gottwald, Pondělek, Škodík, Marčík, Machala, Vrtal, Tichý, Ryška, Balíček, Dvouletý. Střídal: Hlačina.

TOPOLNÁ - BABICE 2:1 (1:0)

V úvodu utkání byli aktivnější domácí, kteří si vytvořili několik gólových šancí. Nejprve neproměnil dvě gólovky dobře hrající Válek a poté selhal ve stoprocentní šanci Foltýn. Skóre otevřel v 15. minutě P. Hoferek, když se nejlépe zorientoval po rohovém kopu 1:0. Ve druhé půli měli navrch hosté a v 67. minutě po hrubce domácí obrany srovnal hlavou F. Litoš. Tři body ale nakonec zůstaly v Topolné. Deset minut před koncem vyslal Pavelec do sóla J. Hoferka, který přízemní střelou překonal gólmana Hájka 2:1. V závěru utkání Babice tlačily, domácí ale všechny nebezpečné situace zvládli.

Branky: 15. P. Hoferek, 80. J. Hoferek 67. F. Litoš. Rozhodčí: Řezníček. Diváci: 150. Topolná: Janeček - Gajdošík (45. Rozsypálek), Pavlica, O. Hoferek, Vašťák - Mikulka, P. Hoferek, Pavelec, Foltýn (80. Nádeníček) - Válek, J. Hoferek. Babice: Hájek - Býček, M. Lahola, Liška, Maňásek - Koukol, F. Litoš, Říha - Dudešek, Horníček.

POPOVICE - MISTŘICE 4:2 (3:0)

Domácí se vrátili do skupiny A a své účinkování v ní zahájili cennou výhrou nad ambiciózním soupeřem. Základ k triumfu položili v první půli, kterou vyhráli jasně 3:0. Po změně stran sice hosté kousali, Popovice si však už výhru nenechaly vzít. V 82. minutě odmítl domácí Šácha završit hattrick, když neproměnil penaltu.

Branky: Šácha 2, Hladný, Tetera Vávra 2. ČK: 81. Vyoral (Mistřice). Popovice: Šesták - Haluza, Mimránek, Hladný, Hanáček - Šácha, Masařík, Kryštof (65. Halouzka), Mikulčík (78. Lyko) - Prajza (55. Tetera), Omelka. Mistřice: Nesázal - Huňka, Lapčík, Abrahám, Krupa Špičák, Ondroušek ml., Vyoral, Blaha - M. Bilavčík, Vávra.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B - PODOLÍ 6:1 (4:0)

Hosté se představili bez celé řady hráčů, šanci tak museli dostat dorostenci a v bráně se dokonce objevil trenér Pípal. Domácí na hřišti od začátku koncertovali a zaslouženě vysoko zvítězili.

Branky: Pavlas 3, Bouchal, Slezák, Štefaník. O. N. Ves B: Husar - Kosík (70. Herák), Slezák, Jirásek, Chrástek (45. Ťok) - Bouchal, Szabo, Kusák, Pavlas - Nikl (5. Štefaník), Petratur. Podolí: Pípal - Vagdal, Elfmark, Hráček, Bahula, Tvrdoň, Králík, Pavlík, Švejcar, Michalec, Běhávka. Střídal: Pitr.

BÍLOVICE - TUČAPY 2:0 (1:0)

Favorizovaní domácí vstoupili do sezony vítězně. V každém z poločasů vstřelili Tučapům po jedné brance a připsali si do tabulky tři body.

Branky: Bernatík, J. Dujka. Tučapy: Fryšták - Zbořil, Machynka, R. Šmít, Bajaja, Pešl, Plevák, P. Hrančík, Kovařík, Vyskočil, P. Spišiak.

NEDAKONICE B - SLOVÁCKO-VÁŽANY 1:2 (0:0)

Domácí se sice v 70. minutě ujali vedení, přesto zůstali bez bodů. Vážanský Gottwald nejprve z penalty vyrovnal a pak navíc druhým zásahem rozhodl o výhře svého týmu.

Branky: Dvouletý - Gottwald 2. Nedakonice B: Hasník - Balíček, Šoustek, Šňupík, Obdržálek, Ventrča, Dvouletý, Prošek, Sedlařík, Rokyta, Beránek. Střídali: Duhajský, Stanko, Bouřa.

JALUBÍ B - UHERSKÝ OSTROH B 1:3 (1:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase se jako první střelecky prosadili hosté, účet zápasu otevřel Zajíček. Domácí si schovali odpověď až na samý závěr poločasu, kdy Jakuba Mrkvu překonal Sýkora. Po změně stran vzali otěže zápasu do svých rukou hosté a v závěrečné desetiminutovce dvěma góly rozhodli o svém triumfu.

Branky: 43. Sýkora - 20. a 88. Zajíček, 80. Jurčík. Uh. Ostroh B: J. Mrkva - Zajíček, Beneš, Bouřa, Jurásek, Jestřabík, Peprníček, Kusák, T. Mrkva, Jurčík, Buchta. Střídal: Konečný.

Základní třída sk. B

HRADČOVICE - DRSLAVICE B 6:2 (3:0)

Výsledek sice vypadá jednoznačně, hosté ale v derby nepředvedli až tak špatný výkon. Domácí ovšem v ofenzivně laděném utkání nazuli střelecké kopačky. V první půli si ve svižném tempu hrající obě mužstva vytvořila několik šancí, góly ale stříleli jen domácí. Dvakrát, z toho jednou z penalty, se trefil D. Mikulec, třetí gól přidal Hlaváč. Po přestávce Mikulec završil svůj hattrick, pak se ale dvěma trefami hosté vrátili do zápasu 4:2. V závěru ale domácí zužitkovali dva brejky a upravili konečný výsledek na 6:2.

Branky: D. Mikulec 4, Hlaváč, M. Pochylý - Kopták, Přecechtěl st. Hradčovice: Daněk J. - Mikulec, Rosík, Urubčík, Nevařil, M. Pochylý, D. Mikulec, Pijáček, Máčala, Hlaváč , Hruboš. Střídal: Horák. Drslavice B: Huňka - Bureš, Gajdůšek, Jindra, Vidrman, Přecechtěl st., Hamada, Kopták, Ševčík, Věrný, Kňazeje. Střídal: Říha.

KOMŇA - OREL UH. BROD 4:0 (0:0)

Úvodní poločas přinesl vyrovnanou hru bez vyložených šancí, pouze hosté nastřelili břevno. Domácí nemohli najít recept na zkušené a technicky vybavené hosty, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. První změna stavu přišla v 51. minutě, kdy nařízenou penaltu po faulu na Kříže proměnil Machara. Dříve narozeným hostům začaly docházet síly, toho využili domácí a s přehledem si pohlídali vítězství. Dvěma slepenými góly Hankeho a Varadi utekli na 3:0 a v závěru ještě podtrhl výsledek střídající Hrnčar.

Branky: 51. z pen. Machara, 74. Hanke, 76. Varaďa, 85. Hrnčar. Komňa: Urbánek - Pospíšil, Králík, Valter (46. Staník ), Sochor, Hanke, Lisoněk, Glajch, Machara (75. Hrnčar), Varaďa, Kříž (65. Navrátil). Orel Uh. Brod: Řihák - Ševčík, Ficenc, Maršík, Bujáček, Sedláček, Křivánek, Slovák, Machala, Meindl- schmit, Kubiš. Střídal: Juřeník.

SUCHÁ LOZ - RUDICE 3:0 (1:0)

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal a obě mužstva si vytvořila pohledné šance, ovšem s nepřesným zakončením. První branky v nové sezoně se domácí diváci dočkali ve 34. minutě. Po kombinaci z poloviny hřiště se dostal k míči na vápně Vítek a tvrdou střelou pod břevno nedal Matějíkovi šanci. V 52. minutě se po hrubce obrany dostal do brejku domácí kapitán Bradáč a nikým neatakován přeloboval vybíhajícího brankáře. Na 3:0 upravil výsledek Kliment. V závěru utkání si hosté vytvořili nadějné šance, ale domácí gólman první tutovku vyrazil, další vytáhl na tyč a dorážka skončila pouze na břevně. Smolařem zápasu byl domácí Zbyněk Velecký, kterému předčasně skončila sezona už ve 30. minutě, kdy si při jednom ze soubojů nešťastně zlomil nohu. Včera podstoupil operaci, při které mu byla noha sešroubována. Celý tým mu přeje brzké uzdravení.

Branky: 34. Vítek, 52. R. Bradáč, 64. Kliment. Suchá Loz: Přemysl Mahdal - M. Mahdal (13. Horňák), Pavel Mahdal, Klaus, Gazdík (80. J. Bradáč) - R. Bradáč, Jurtík, Rezek, Kliment - Vítek, Velecký (30. Bujáček). Rudice: Matějík - Procházka, Řezníček (83. Lukáš), Gavenda, Hladiš - Brostík, Priesz- nitz, Přerovský (83. Křapa), Sviták (21. Rubík) Jurásek, Kubáň.

BYSTŘICE POD LOPENÍKEM - ŽÍTKOVÁ 1:1 (0:1)

Na hody se přišla na fotbal podívat krásná návštěva, která v závěru první půle viděla kuriózní gól v podání hostujícího gólmana Babrnáka, jehož výkop přeletěl domácího brankáře 0:1. Domácí inkasovaná branka nabudila a ve druhém poločase si vytvořili převahu, kterou přetavili v zasloužené vyrovnání.

Branky: Mahdal - Babrnák. Žítková: Babrnák - R. Hargaš, M. Hargaš, Birás, Hodulík, Husár, Kramárik, Polák, Šebeň, Krovina (75. Brázda), Čejka (80. Janků).

ZÁHOROVICE - KORYTNÁ 2:0 (1:0)

Domácí bez pěti hráčů základní sestavy museli využít služeb několika „starých pánů", přesto dokázali zvítězit. V utkání je ale několikrát podržel nestárnoucí gólman Andrlík, který hostům chytil minimálně tři tutovky.

Branky: 24. Bahrytsevitch, 65. Šabršula. Záhorovice: Andrlík - Gřunděl, R. Michalčík, Polanský, Miroš, Bahrytsevitch, Šust, Jál, R. Michalčík, Hamšík, Šabršula. Střídali: Machala, Kubáň. Korytná: Máčalík - Klon, Vrága, Zetka, Janča - Bublík, Navláčil, Medůsek, M. Málek Vodný, Zámečník. Střídal: Persona.

BŘEZOVÁ - PŘEČKOVICE 5:1 (2:1)

Domácím kvůli pracovním povinnostem a zranění vypadlo ze sestavy osm hráčů, takže se jich sešlo přesně jedenáct. Přečkovice jim přesto nestačily vzdorovat a odvezly si rukavici.

Branky: Pomajbík 2, M. Janků, Plášek, Majer. Březová: Bruštík - Křeháček, J. Uher, Trecha, Z. Kubiš D. Janků, M. Janků, Majer, Plášek Zetík, Pomajbík.