V céčku si udržují bezpečné vedení Osvětimany.

Podlesí - Vel. Karlovice B 4:2 Tydlačka 2, P. Adámek, P. Blažek - Minarčík 2, Hovězí - Val. Meziříčí B 2:3 Šrámek, Štrbám - Výmola 2, Malina, Val. Bystřice - Lhota u Vs. 0:5 Zeťák, Zimek, Juřica, Jakubkovič, Daňa, Val. Příkazy - Janová 5:0 Polách 3, Vaculka 2, Hor. Lideč - Zašová odloženo na 28. 5. 2010, Choryně - Prostř. Bečva a Poličná - Val. Polanka nehráno pro nezpůsobilý terén.

LOUKY - TĚŠNOVICE 4:2 (2:0)
Louky v první půli zcela ovládly hru a po půlhodině otevřely skóre zásluhou Tomáše Maloty, který po nahrávce Horáka umístěnou střelou vymetl z 25 metrů šibenici. O tři minuty později udeřili domácí podruhé. Machů prokličkoval z půlky hřiště a krásnou individuální akci zakončil k bližší tyči. Ve 46. minutě zvýšil Laciga už na 3:0 a s Těšnovicemi to nevypadalo dobře. Louky ale poté nepochopitelně přenechaly iniciativu hostům, kteří dvěma trefami Veselého a Žiaka během čtvrthodiny snížili na rozdíl jediného gólu a postarali se o dramatickou zápletku. V 87. minutě však definitivně rozhodl o zisku tří bodů pro Louky svým druhým gólem Malota.
Branky: 31. a 87. Malota, 34. Machů, 46. Laciga - 52. Veselý, 67. Žiak Rozhodčí: Daněk, 100 diváků. Louky: Janča - Janků, Machala, Šimurda, Machů, Laciga, Mičola, Štepánek, Kadlec, Horák, Malota. Střídali: Landt, Sviečka, Navrátil, Moudrý. Trenér Malota. Těšnovice: Valoušek - Kunc, Valášek, Židlík, Bartůšek, Suchánek, Žiak, Pochylý, Janoštík, Veselý, Pluhař. Střídali: Pochylý S., Nehoda, Frýdl. Trenér: Piškula.

SLAVKOV P. H. - ADMIRA HULÍN 2:1 (1:1)
I přes nepřízeň počasí se utkání ve Slavkově odehrálo. Domácí se dostali do vedení v 10. minutě, kdy se hlavou trefil Románek. První poločas patřil jinak jednoznačně Admiře, která i na těžkém terénu hrála velmi pohledný fotbal. O zasloužené vyrovnání se postaral M. Simerský, který prostřelil brankáře. Ten však byl především v první půli oporou svého týmu a vychytal řadu šancí Admiry. Druhý poločas převzali aktivitu domácí a gólem v 90. minutě urvali hodně důležité body.
Branky: Románek, D. Krejcar - Simerský. Rozhodčí: Korch, 50 diváků. Admira Hulín: Zygar - Nedbal M., Nedbal P., Jurášek, Janda, Kubo (Polák), Spáčil, Hradil, Vyvlečka, Simerský M. (Czomor), Štoll (Kytlica).

MALENOVICE - RUSAVA 2:2 (0:1)
Utkání začali lépe hosté, kteří po hrubé chybě domácí obrany již ve 3. minutě skórovali Havránkem a poté podnikali další nebezpečné brejky. Malenovice hru postupně vyrovnaly a měly i šance, v koncovce však byly nemohoucí. Po změně stran se domácí vrhli do ofenzivy a srovnali. Hosté dále praktikovali hru ze zabezpečené obrany a hrozili brejky. Při jednom z nich Malenovičtí faulovali a proměněnou penaltou šli hosté opět do vedení. Přestože Malenovice přišly o jednoho vyloučeného hráče, i v desíti dokázali v 80. minutě vyrovnat a vytvořit si i další příležitosti, které však zůstaly nevyužity.
Branky: Válek, Brázda - Havránek, Gomola z pen. Rozhodčí: Jos. Chramcov. Malenovice: Juráň - Roubal, Blaha, Válek, Novák, Struška, Dyšlevský, Brázda, Střelec, Kostka, Vichorec, Janča, Vítek, Plachý, Hovadík. Rusava: Palát - Liška, Lipolt, Pavelka, Vaculík Mir., Vaculík Mich., Šimčík, Gomola, Havránek, Zelený, Bílek, Vaněk.

SLAVIČÍN B - HOLEŠOV B 1:0 (0:0)
Rezerva Slavičína nastoupila do utkání aktivně a od první minuty přitlačila hosty na vlastní půlku, kde se odehrávala většina zápasu. Domácí si vytvořili neuvěřitelné množství gólových situací, které ovšem nedokázali proměnit. O jediný gól se postaral ve druhé minutě nastavení Hnaníček, který dostal nádherný centr od Ocelíka. Hosté za celý zápas ani nevystřelili na domácí branku. Slavičín protáhl vítěznou sérii už na pět zápasů v řadě.
Branka: Hnaníček. Rozhodčí. Měšťánek - Frajt, Měřička., 100 diváků. Slavičín B: Škovran - Fojtík, Hnaníček, Korvas, Ocelík, Frolo, Krajíček, Kulíšek, Both, Bureš, Lukáš. Střídali: Struhař, Dorúšek, Bartoš. Trenér: Michal Dorúšek. Holešov B: Sedlaček - Snopek, Očadlík, Truhlář, Hrubík, Uruba, Přívara, Doležal, Topič, Sedlařík, Jirsa. Střídali: Krajcar, Duda, Labanec.
Míškovice - Štítná n. Vl., Lubná - SK Vizovice a Kelč - Fryšták nehráno pro nezpůsobilý terén.

JALUBÍ – KORYČANY 0:1 (0:0)
Od začátku utkání diktoval tempo hry hostující tým a jen díky vynikajícímu výkonu domácího gólmana Englera se šlo o poločase do kabiny za stavu 0:0. Po změně stran zlepšil domácí tým pohyb a snažil se zlomit utkání na svou stranu. Víteznou branku ale vstřelili paradoxně hosté v 77. minutě Mušálkem.
Branka: 77. Mušálek. Diváci: 120. Jalubí: Engler – Kříž Jar., Huťka, Zich(76. Novák), Doseděl, Gajdorus T., Bičánek, Dobiáš, Janeček, Ulman, Hanáček (67. Gajdorus L.). Koryčany: Vrba – Marek, Mušálek, Věžník (74. Nezdařil), Samsonek, Petroš, Vybíral, Kvita, Lysko (54. Lupínek), Koval, Jančík.

ŠUMICE – STRÁNÍ 0:2
Utkání bylo vyrovnané, jenže hosté v prvním poločase po rychlých brejcích dali dva góly. Jako první překonal Šidla Pomajbík, o pár minut později jej napodobil Straňák. Na začátku druhého poločasu domácí hosty přitlačili, ale z převahy žádný gól nevytěžili. Strání pak už dovedlo zápas do vítězného konce.
Branky: 19. Pomajbík, 26. Straňák. Rozhodčí: Kotačka. Šumice: Šidlo – Tlach Jiří, Kunovský, Kandrnál, Zajíc, Tlach Jakub, Synčák, Jankůj, Gregor, Novák, Mikulec. Střídali: Velecký, Kandrnál, Zajíc. Strání: Popelka A. – Janiga, Straňák, Popelka O., Vojtek, Pomajbík, Popelka S., Frühauf, Mimochedek, Motola, Kolaja. Střídali: Tóth, Mikláš, Bruštík M.

HLUK B – JISKRA OTROKOVICE 2:2 (0:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, domácí i hosté shodně orazítkovali tyčku. Góly začaly padat až po přestávce. Hned ve 48. minutě otevřel účet zápasu po rychlé akci z pravé strany hostující Žárský. Z vedení se ale Otrokovičtí radovali jen dvě minuty. Pak po Gálově přihrávce obešel Miroš i gólmana a lehce vyrovnal. O chvíli později už domácí vedli. Opět Miroš byl faulován na hranici šestnáctky a sám ranou do šibenice otočil vývoj utkání – 2:1. Od té chvíle ale domácí přenechali iniciativu soupeři, což se jim vymstilo. V poslední minutě totiž na konečných 2:2 vyrovnal Koplík.
Branky: 50. a 57. Miroš – 48. Žárský, 90. Koplík. Hluk B: Kovařík – Klabačka, Chytil R., Matyáš, Horák T., Janča (80. Polášek), Tinka, Šafařík, Hanák, Jurásek (46. Gál), Miroš. J. Otrokovice: Maťašovský – Štěpaník, Sotolář, Zimčík, Z. Šnajdr – Kameník, Martinec, Spurný, Ondráš – Žárský, Koplík.

OSVĚTIMANY – SLAVKOV 4:2 (2:1)
Domácí si v úvodu vytvořili několik gólovek, jenže žádnou neproměnili, a tak přišel trest, když rychlou akci hostí zakončil krásnou střelou Zajíc. Domácí ale pokračovali v dobývání slavkovské brány a ve 27. minutě se konečně dočkali. Po prudkém centru zprava srovnal skóre Drobil. Hra se pak vyrovnala a obě mužstva i na těžkém terénu produkovala kvalitní fotbal s maximálním nasazením. Pět minut před přestávkou přiblížil hosty k úspěchu Zimčík, který hlavou potrestal zaváhání domácí obrany. Domácí nastoupili do druhé půle s odhodláním průběh zápasu otočit a bylo to znát. Zvýšeným důrazem si vytvořili herní převahu, kterou zúročil v 52. minutě Dobeš. Obrat poté dokonal Březina a krátce před koncem ještě přidal na výhru „štempl“ Macek – 4:2.
Branky: 27. Drobil, 52. Dobeš, 68. Březina 3:2, 86. Macek – 8. Zajíc, 40. Zimčík. Rozhodčí: Filipenský. ČK: 80. Říha – 80. Stojaspal. ŽK: Trávníček – Pochylý, Švardala. Diváci: 100. Osvětimany: Brázdil – Březina, Křemeček L., Drobil, Křemeček R., Brhel (81. Blecha A.), Trávníček (75. Zapletal), Udržal, Říha, Macek, Dobeš. Trenér: Filásek. Slavkov: Pochylý – Salát, Zimčík, Bahulík (66. Rožnovský), Štěrba, Polášek, Šimek, Vyzváry, Stojaspal, Švardala, Zajíc. Trenér: Kopeček.

UHERSKÝ OSTROH - BOJKOVICE 2:4 (0:4)
Začátek zápasu vyšel lépe hostům, kteří se po čtvrthodině hry ujali Valíčkem vedení. A když o tři minuty později přidal Varga druhý gól, bylo prakticky rozhodnuto. Domácí působili odevzdaným dojmem a nechali soupeře ještě do přestávky dvakrát skórovat. Ve druhém poločase se domácí zmohli jen na snížení hrozivého náskoku, Knotek s Bočkem upravili konečný výsledek na 2:4.
Branky: 55. Knotek, 74. Boček – 16. Valíček, 19. Varga, 29. Floreš, 36. Varga. Uh. Ostroh: Matuška – Jurčeka (36. Knotek), Boček, Hlůšek, Čápek, Zugar, Kočiš, Kusák (64. Durna), Kolář, Pavlas, Kovařík. Bojkovice: Kudela – Spáčil, Pavlík, Valter, Valíček, Floreš (46. Kovář), Varga, Mlček, Hanke, Lebánek, Zoubek.

ZLECHOV – SUŠICE 3:1 (2:1)
Domácí začali velkým náporem, který v 16. minutě završil gólovou hlavičkou Šebák. Pět minut před přestávkou byl Sušicím po druhé žluté kartě vyloučen Omachlík, a když o pár minut později využil přesilovku Kremr, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže ještě do přestávky snížil Šlecht na 2:1 a hosté vycítili šanci. Domácí si bezkrevným výkonem koledovali o vyrovnání, Hejda ani Kaštánek je však nepotrestali. A tak krátce před koncem Tomáš Vaněk po sóle přes půl hřiště zpečetil výhru Zlechova – 3:1.
Branky: 16. Šebák, 45. Kremr, 88. Vněk T. – 45. Šlechta. Zlechov: Vendel – Ondříšek, Kedra, Vaněk H., Machala, Tománek, Šebák, Zajíc, Kremr (75. Kalmus), Vaněk T., Bureš (70. Kotek). Sušice: Dúbrava – Omachlík, Skopal T., Kaštánek, Hejda, Vyorálek, Švejčara, Urbanec, Šlechta, Fojtášek, Mikulík.