Ostrožská Nová Ves – Topolná 3:1 (0:0)
Utkání se i přes nepřízeň počasí a poměrně složitý terén odehrálo v celkem vysoké kvalitě, která odpovídá ostavení obou týmů v tabulce. Hrál se kombinační fotbal, ale spíše ve středu hřiště a bez nějakých výraznějších příležitostí. V první polovině měli o něco více ze hry hosté , ale postupem času domácí mužstvo přebíralo iniciativu. Klíčový moment přišel po hodině hry, kdy se ve skrumáži před brankou hostí nejlépe zorientoval Jurásek a po uvolnění z otočky pohotově skóroval. Hosté po inkasované brance otevřeli hru, což soupeři náramně svědčilo. Po pěkné kombinační akci se v 74. minutě prosadil Zálešák. Topolná však zápas zdramatizovala. Trefil se Hoferek. Domácí se však rychle vzpamatovali a v 79. minutě Hůsek upravil skóre na konečných 3:1. Hosté se ještě snažili o zkorigování výsledku, ale domácí v čele s výborným brankařem Alešem Bočkem již neinkasovali a utkání dovedli do zdárného konce.
Branky: 60. Josef Jurásek, 74. Martin Zálešák, 79. Jakub Hůsek – 75. Ondřej Hoferek. Rozhodčí: Jílková – Drozdy, Krpal, 130 diváků.

Slavkov – Uherský Ostroh 1:2 (1:1)
Fotbalisté Uherského Ostrohu potvrdili roli favorita ve Slavkově, proti bojujícím domácím se na tři body pořádně nadřeli. Hosté vstoupili do zápasu skvěle a ihned po rozehrávce se radovali. Soupeře zaskočil Pavlas. Domácí se po rychlém gólu otřepali a protivníka trápili. Slavoj byl za svoji aktivitu odměně těsně před půli, kdy srovnal Chovanec. Uherský Ostroh znejistěl a dál se trápil. Hosty vysvobodil až v 86. minutě Durna, který zápas rozhodl.
Branky: 43. Martin Chovanec – 1. Zbyněk Pavlas, 86. Miroslav Durna. Rozhodčí: Chramcov – Pindeš, Sípek, 50 diváků.

Hluk B – Prakšice 1:2 (1:1)
Béčko Hluku zůstává v okresním přeboru Uherskohradišťska i nadále poslední. Rezerva Spartaku nebodovala ani doma proti Prakšicím, přitom od 20. minutě zásluhou Nguntual Tum Thanga vedla. Hosté ovšem ještě do přestávky stačily skóre srovnat, když se trefil Dynka. I po změně stran se v Hluku hrát vyrovnaný fotbal, šťastnější nakonec byli hosté. Vedení na prakšickou stranu v 52. minutě strhl Mikel. I když se domácí snažili urvat alespoň bod, porážku v hektickém závěru neodvrátili.
Branky: 20. Nguntual Tum Thang – 35. Jakub Dynka, 52. Jaromír Mikel. Rozhodčí: Fury – Vaculík, Dynka, 50 diváků.

Bánov – Nezdenice 3:1 (2:1)
Na těžkém terénu se hrálo svižné utkání. Lépe začali domácí. Už v 6. minutě se po Guryčově vysunutí prosadil ve vápně domácí kanonýr Skočovský. Hosté odpověděli o čtyři minuty později. To se trefil křížnou střelou z hranice velkého vápna Marek Kolínek. Poté se hra přelévala od branky k brance bez větších šancí. Až na konci prvního poločasu domácí pěkně zakombinovali, míč se dostal k Helebrandovi a ten nedal Jurigovi šanci. Druhý poločas se opět prosadili domácí. Hostující obránce chyboval na půlce, k míči se dostal Skočovský, obešel i brankáře a pohodlně zavěsil. Hosté se snažili stav utkání zvrátit, ale největší šanci spálil aktivně hrající Marek Kolínek. Domácí další svoje šance neproměnili, konec zápasu kontrolovali a zaslouženě zvítězili.
Branky: 6. a 56. David Skočovský, 37. Martin Helebrand – 10. Marek Kolínek. Rozhodčí: Polášek – Fridrich, Polanský, 77 diváků.

Březová – Jarošov 3:3 (1:1)
Pořádnou přestřelku zhlédli diváci v Březové, kam dorazili fotbalisté Jarošova. Na těžkém terénu se hrál důrazný, bojovný, ale férový zápas. Úvod vyšel lépe hostujícímu celku, domácí tým byl zbytečně pasivní. Již v 9. minutě se z přímého kopu nádherně trefil Penner a otevřel skóre utkání. Teprve po inkasované brance se domácí tým probral. Ve 13. minutě zahráli domácí rohový kop, na přetažený centr si naběhl Pomajbík a vyrovnal na 1:1. V 50. minutě mohl strhnout vedení na stranu domácích Janků, postupoval sám na branku, ale hostující brankář jeho pokus zneškodnil. O pět minut později byl Janků úspěšný, prosadil se svým důrazem a upravil skóre na 2:1. O tři minuty později zahrávali hosté přímý kop, k dorážce se dostal Kamočai a srovnal na 2:2. V 69. minutě si hosté vstřelili nešťastný vlastní gól, kdy auto domácích tečoval do brány Němec. V 77. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval hostující Kováč a srovnal na spravedlivých 3:3.
Branky: 13. David Pomajbík, 55. Michal Janků, 69. Michal Němec vlastní – 9. Miloslav Penner, 58. Lukáš Kamočai, 77. Pavel Kováč. Rozhodčí: Bednář – Janků, Brázda, 125 diváků.

Vlčnov – Bílovice 1:0 (1:0)
Přesná trefa Rostislava Gregora rozhodla duel ve Vlčnově. Domácí fotbalisté v 10. kole přetlačili Bílovice a slaví tři body. Stovka diváků viděla vyrovnaný fotbal, z několika vyložených šancí padla jediná branka. Hosté se po změně stran snažili urvat alespoň bod, v zakončení ovšem nebyli přesní ani důslední.
Branka: 35. Rostislav Gregor. Rozhodčí: Mahdal – Zapletal, Valeš, 100 diváků.

Kněžpole – Polešovice, utkání bylo po vzájemné dohodě obou klubů odloženo na sobotu 5. listopadu ve 14.00.

1. Uh. Ostroh 10 8 2 0 34:16 26
2. Topolná 10 7 1 2 30:12 22
3. O. N. Ves 10 7 1 2 30:15 22
4. Polešovice 9 6 1 2 20:14 19
5. Bánov 10 6 0 4 26:27 18
6. Březová 9 4 1 4 27:24 13
7. Kněžpole 9 3 2 4 15:15 11
8. Vlčnov 9 3 2 4 16:22 11