DOLNÍ NĚMČÍ B – BŘEZOVÁ 2:2 (1:2)

Po vyrovnaném začátku se domácí dostali do vedení ve 13. minutě díky skvělému zakončení Michala Stojaspala. O tři minuty později hosté vyrovnali po závaru v šestnáctce. Do konce poločasu pak Březová stav ještě otočila. Ve druhém poločase se domácím po velké bojovnosti podařilo vyrovnat opět zásluhou Michala Stojaspala. Obě mužstva si pak vytvořila několik příležitostí k naklonění výsledků na svoji stranu, přičemž domácí podržel skvěle chytající Aleš Kolísek, který v závěru zneškodnil pokutový kop a zápas tedy skončil remízou 2:2.

Branky: 13. a 57. Stojaspal M. – 17. Pomajbík D., 27. Smítal J. Rozhodčí: Vlašic – Stojaspal, Janků, 70 diváků. Dolní Němčí B: Kolísek, Salát, Stojaspal D., Talský J. (79. Zimčík), Hlaváček, Mahdal, Světinský A., Pěrka, Pochylý (90. Bršlica), Stojaspal M. (86. Světinský L.), Talský J. Trenér: Pochylý M. Březová: Bruštík, Šuránek, Majer (61. Smítal J.), Miškář, Ševčík (85. Matějíček), Janků, Uher, Fruhauf, Smítal J., Pomajbík, Čaňo. Trenér: Jurásek.

KNĚŽPOLE – HAVŘICE 1:7 (1:4)

Fotbalisté Havřic si v Kněžpoli s chutí zastříleli. K nezastavení byl opět Tomáš Rachůnek, který vstřelil tři góly. Dalšími brankami jej doprovodili Doležálek, Klusák a dvakrát se trefil Moštek.

Branky: 43. Hruboš – 30., 45., 61. Rachůnek, 36. Doležálek, 40., 87. Moštek, 58. Klusák. Rozhodčí: Bednář – Večeřa, Flíbor, 90 diváků.

TOPOLNÁ – JAROŠOV 0:5 (0:2)

Souboj týmů bojujících o horní polovinu tabulky dopadl jednoznačným vítězstvím Jarošova. Klíčové branky hosté vstřelili v závěru první půle – ve 40. minutě se trefil Příplata a ve 43. minutě zasadil Topolné druhý úder Omelka. Po změně stran Jarošov přidal ještě tři branky. V 74. minutě se prosadil Kamočai a v 82. a 84. minutě se dvakrát radoval Příplata.

Branky: 40. Příplata, 43. Omelka, 74. Kamočai, 82., 84. Příplata. Rozhodčí: Bednář – Vlašic, Ostrožík, 50 diváků.

JALUBÍ – HLUK B 3:0 (1:0)

Tomáš Gajdorus má na jaře skvělou formu a Jalubí zajistil další body. Blýskl se hattrickem, když svůj účet otevřel ve 26. minutě, druhý zásah přidal v 52. minutě a potřetí se radoval po hodině hry, kdy proměnil penaltu.

Branky: 26., 52., 60. Gajdorus (pen.). Rozhodčí: Martykán – Bartoň, Oharek, 146 diváků.

BÁNOV – BÍLOVICE 1:4 (1:2)

Jarní jízda Bílovic pokračuje. V Bánově měli hosté výborný start a po brance Věrného ve 3. minutě a Dujky ve 13. minutě vedli 2:0. Pak se dočkali i domácí, když ve 32. minutě snížil Skočovský, ale ve druhé půli Bílovice pečetily tři body. V 68. minutě se trefil Kaňovský a v 81. minutě uzavřel skóre Dujka.

Branky: 32. Skočovský – 3. Věrný, 13., 81. Dujka, 68. Kaňovský. Rozhodčí: Zelený – Tokoš, Polanský, 75 diváků.

ŠUMICE – SUŠICE 5:0 (3:0)

Šumice udělaly další krok k vítězství v soutěži, doma přehrály Sušice. Domácí měli povedený nástup do zápasu a ve 12. minutě díky brankám Floreše a Kunovského vedli 2:0. Do šatny naložil Sušicím gól ještě Žampach. Po změně stran se dvakrát prosadil Pilka a domácí fanoušci tak mohli jít domů velmi spokojení.

Branky: 7. Floreš, 12. Kunovský, 45. Žampach, 54., 85. Pilka. Rozhodčí: Chramcov – Horčica, Jiřík, 150 diváků.

SLAVKOV – UH. OSTROH 2:1 (2:0)

Utkání začalo v rychlém tempu a první šanci neproměnili hosté. Domácí dvakrát skórovali po přesných centrech Rožnovského. Do konce poločasu hosté ještě neproměnili pokutový kop. Ve druhém poločase domácí vsadili na brejky ze zajištěné obrany, ale skórovat se jim již nepodařilo. Hosté byli aktivnější, vytvořili si převahu, ale branku dali až v závěru.

Branky: 20. Plšek, 42. Chovanec – 89. Mrkva. Rozhodčí: Vitásek – Fury, Tokoš, 35 diváků.

1. Šumice 22 18 1 3 77:29 55
2. Bílovice 22 14 3 5 57:39 45
3. Havřice 22 13 3 6 80:48 42
4. Uh. Ostroh 22 12 6 4 74:43 42
5. Březová 22 10 6 6 54:46 36
6. Kněžpole 22 8 5 9 51:51 29
7. Bánov 22 7 6 9 34:50 27
8. Jarošov 22 7 5 10 44:48 26