Nejvíc branek viděli diváci v Jalubí, kde domácí fotbalisté přestříleli Topolnou 5:2. Blýskl se při tom Tomáš Gajdorus, který během 13 minut vstřelil čtyři góly! Venku zvítězila akorát mužstva Šumic a Uherského Ostrohu, která tak potvrdila své postavení na špici tabulky.
Celkem v tomto kole padlo 31 branek, což činí průměr 4,4 branky na zápas.

JALUBÍ – TOPOLNÁ 5:2 (1:2)
Jalubí doma díky brankově vyvedenému druhému poločasu porazilo Topolnou. Největší zásluhu na tom měl ofenzivní fotbalista Tomáš Gajdorus, který vstřelil čtyři góly. Trefil se v rozmezí 51. až 64. minuty a dokonale otočil vývoj zápasu.
„Začali jsme výborně a po brance Lukáše Gajdoruse jsme vedli 1:0. Potom jsme se uspokojili, góly jsme mysleli, že přijdou samy. Topolná má výborné útočníky a po dvou nedorozuměních v obraně nás potrestala. Rázem jsme prohrávali a do šaten šli nespokojení. Do druhé půle jsme ovšem nastoupili s větším odhodláním a aktivní hrou jsme si vynutili penaltu. Po vyrovnání na 2:2 jsme v rychlém sledu přidali další tři góly, což nás uklidnilo. V závěrečné půlhodině jsme vedení mohli ještě navýšit, na druhou stranu růžky vystrčila i Topolná a několikrát nás podržel výborný brankář Mlčák,“ dodal domácí hrdina Tomáš Gajdorus.
Branky: 9. Lukáš Gajdorus, 51., 53., 57. a 64. Tomáš Gajdorus – 12. Foltýn, 26. Hoferek. Rozhodčí: Martykán, 150 diváků.

BÍLOVICE – UHERSKÝ OSTROH 0:3 (0:1)
Do Bílovic přijel druhý tým tabulky, ale domácí byli od úvodu aktivnější po všech stránkách. Avšak všechny akce i několik sérií rohových kopů skončily na pozorné obraně Ostrožanů. Do 30. minuty si hosté nevypracovali téměř žádnou šanci, přesto branku vstřelili. Po špatné domluvě v obraně domácích následoval roh, dva hráči Bílovic se srazili a pro hostujícího Ondrouška nebyl problém uklidit balon do branky – 0:1. Konec první i začátek druhé půle byl opět v režii domácích, avšak branka byla pro ně nadále zakletá. Hosté se postupně dvakrát trefili z protiútoku. V 68. a 87. minutě skóroval Pavlas. Fotbalisté Uherského Ostrohu tak snaživým domácím hráčům uštědřili lekci z produktivity.
Branky: 32. Ondroušek, 68., 87. Pavlas. Rozhodčí: Fury, 100 diváků.

JAROŠOV – DOLNÍ NĚMČÍ B 2:0 (2:0)
Domácí fotbalisté měli od úvodu utkání zřetelnou převahu, ale z mnoha šancí se v prvním poločase prosadili jen dvakrát. V 16. minutě dorazil Pavel Kováč z malého vápna balon do brány a ve 29. minutě udeřil znovu, když centr z levé strany umístil přesně placírkou. Ukázal se tedy jako správný kapitán. Po změně stran mohl dokonce dokonat hattrick, jenže neproměnil nařízenou penaltu. Druhá půle se také odehrávala na polovině Dolního Němčí, domácí měli znovu řadu gólových příležitostí, ale ty zůstaly nevyužity a hosté si odvezli ucházející porážku.
Branky: 16., 40. Kováč. Rozhodčí: Polášek, 88 diváků.

HLUK B – ŠUMICE 1:5 (0:2)
Fotbalisté Šumic v Hluku suverénně potvrdili vedoucí pozici v tabulce. K vítězství je nasměroval ve 32. minutě Pilka a ještě před odchodem do šaten zvýšil jejich náskok na 2:0 Kunovský. Branková produkce hostů pokračovala také po změně stran. Ve 48. minutě přidal třetí gól Šumic Pilka a v 63. minutě to bylo 4:0 v jejich prospěch po trefě Floreše. Poté se čestného úspěchu dočkali také fotbalisté Hluku. Poslední slovo ale měly opět Šumice, když v 77. minutě skóroval Kelíšek.
Branky: 68. Janča – 32., 48. Pilka, 44. Kunovský, 63. Floreš, 77. Kelíšek. Rozhodčí: Vlašic, 100 diváků.

HAVŘICE – SUŠICE 4:1 (2:0)
Fotbalisté Havřic se rychle ujali vedení 2:0, když se v 6. minutě trefil Michal Rachůnek a v 11. minutě se postaral o druhý zásah Moštěk. Sušice zdramatizovaly duel ve 49. minutě po brance Rozuma, ale v dalším průběhu nestačily fyzicky na domácí a padly další dva góly. V 71. minutě zvýšil na 3:1 Tomáš Rachůnek a ten samý hráč dal výsledku konečnou podobu v 80. minutě.
Branky: 6. Rachůnek M., 71., 80. Rachůnek T., 11. Moštek – 49. Rozum. Rozhodčí: Zelený, 100 diváků.

BŘEZOVÁ – SLAVKOV 4:0 (2:0)
Březová v utkání dominovala a svou převahu korunovala čtyřmi brankami. V 8. minutě se trefil Uher, ve 26. minutě Ševčík, v 71. minutě zvýšil na 3:0 Pomajbík a na skóre završil v 79. Smítal. Hosté měli na dosah vstřelení gólu jen jednou, ale po krásné střele bylo proti břevno.
Branky: 8. Uher, 26. Ševčík, 71. Pomajbík, 79. Smítal. Rozhodčí: Vitásek, 120 diváků.

KNĚŽPOLE – BÁNOV 3:1 (2:1)
Tři body zůstaly na domácí straně díky brankám Beláka, Hančíka a Maršálka. Za Bánov se trefil Franc.
Branky: 26. Belák, 33. Hančík, 80. Maršálek – 16. Franc. Rozhodčí: Mikulka, 95 diváků.

1. Šumice 17 14 1 2 61:25 43
2. Uh. Ostroh 17 10 5 2 59:38 35
3. Havřice 17 10 2 5 58:38 32
4. Březová 17 9 4 4 41:31 31
5. Bílovice 17 9 3 5 44:34 30
6. Topolná 17 6 5 6 39:40 23
7. Hluk B 17 7 2 8 31:41 23
8. Kněžpole 17 6 4 7 37:36 22