VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

25.9.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Holešov – Slavičín 0:3 (0:2), 34. Zvoníček (pen.), 43. Zámečník, 81. Ondruš, Hluk – Uh. Brod 2:1 p. (0:0), 54. Frühauf – 66. Kociňák, Luhačovice – Baťov 0:5 (0:2), 2., 24. Lorenc, 51. Vondráček, 65. Bršlica, 86. Štefka, Štítná n. Vl. – Brumov 3:4 (2:3), 4. Zvoníček, 45. Malaník, 60. Králík – 15. Vaculín, 28. Kubiš, 29. Vaculín, 53. Pecha, Rožnov p. R. – Louky 3:1 (2:1), 15. Kolařík, 19., 59. Zetek – 35. Kocourek, Napajedla – Slušovice 0:5 (0:3), 27. Zbranek, 30. Večeřa, 45. Kvasnica, 60. Tkadlec, 80. Zbranek, Bojkovice – Kunovice 0:2 (0:1), 12. Řihák, 73. Bouřa.

1. Slušovice 8 7 0 1 25:7 20 1 0
2. Kunovice 8 6 0 2 16:2 18 0 0
3. Brumov 8 6 0 2 25:17 18 0 0
4. Uh. Brod 8 5 0 3 18:13 15 1 1
5. Hluk 7 5 0 2 27:11 14 1 0
6. Bojkovice 8 4 0 4 20:18 13 0 1
7. Baťov 8 4 0 4 15:17 13 0 1
8. Napajedla 8 5 0 3 11:15 13 2 0
9. Štítná n. Vl. 8 3 0 5 16:18 9 0 0
10. Rožnov p. R. 7 3 0 4 12:17 8 1 0
11. Slavičín 8 2 0 6 9:20 7 0 1
12. Luhačovice 8 2 0 6 17:29 7 0 1
13. Holešov 8 2 0 6 12:30 6 0 0
14. Louky 8 1 0 7 11:20 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Dolní Lhota – Fryšták 2:3 (1:2), 45. Dynka, 66. Macík – 9., 25., 54. Okonkwo, Mladcová – Chropyně 3:2 (1:2), 17. Strnad, 53. Kaláč, 70. Malota – 16. Podaný, 42. Nehoda (pen.), Újezd – Lidečko 4:1 (0:1), 50. Kráčalík, 58. Martinek, 63. Pšenčík, 75. Martinek – 38. Gargulák, Bylnice – Val. Klobouky 1:2 (1:0), 11. Chovančík – 63. Dubčák, 85. Šarátek, Lužkovice – Břest 5:0 (1:0), 6. Holík, 58. Hejtmánek, 66. Kratochvil, 85. Pšeja, 87. Hejtmánek,Vel. Karlovice – Vigantice odl. na 6. 10.

1. Lužkovice 8 7 0 1 38:5 22 0 1
2. Vigantice 6 6 0 0 23:3 18 0 0
3. Mladcová 8 6 0 2 24:15 17 1 0
4. Bylnice 8 5 0 3 20:16 13 2 0
5. Val. Klobouky 7 4 0 3 28:15 12 0 0
6. Újezd 7 4 0 3 20:14 12 0 0
7. Dolní Lhota 7 4 0 3 17:17 12 0 0
8. Fryšták 7 4 0 3 16:17 12 1 1
9. Břest 7 3 0 4 12:15 10 0 1
10. Lidečko 7 2 0 5 12:25 5 2 1
11. Vel. Karlovice 7 0 0 7 10:23 3 0 3
12. Chropyně 7 1 0 6 13:38 2 1 0
13. Vlachovice 6 0 0 6 3:33 0 0 0
SKUPINA B: Hulín – Prakšice 9:1 (6:0), 2. Navrátil, 8. Vaculík, 13. Jetelina, 28. Uličný, 35. Hrdlička, 45. Janovský, 68. Lukeš, 72., 87. Hrdlička – 81. Řezníček, Nivnice – Újezdec 5:1 (4:1), 18. Klon, 20. Chovanec, 37. Nyiko, 41. Bartoš, 89. Klon – 33. Lekeš, Nedachlebice – Dolní Němčí 4:3 p. (1:3), 13. Kafka, 56. Bischel, 86. Kaňa (pen.) – 12. Machalík, 18. Krhovský (pen.), 37. Stojaspal, Jarošov – Nedakonice 6:0 (1:0), 39., 47. Zachar, 51. Kuřímský, 56. Fridrich, 63., 65. Jurča, Kvasice – Strání 1:0 (0:0), 66. Čaňo (vl.), Koryčany – Staré Město 4:2 (2:1), 23. Gejdoš, 41. Vrtal, 53. Kaňa, 69. Hubr – 35. Roubínek, 75. Sobek, Kněžpole – Morkovice odl. na 28. 9.

1. Hulín 8 8 0 0 56:4 24 0 0
2. Jarošov 8 7 0 1 20:5 20 1 0
3. Staré Město 8 6 0 2 23:13 18 1 1
4. Strání 8 6 0 2 16:14 17 1 0
5. Koryčany 8 5 0 3 27:13 16 0 1
6. Kvasice 8 4 0 4 22:11 13 0 1
7. Nivnice 8 3 0 5 17:21 11 0 2
8. Kněžpole 7 4 0 3 10:14 11 1 0
9. Prakšice 8 3 0 5 20:28 10 0 1
10. Dolní Němčí 8 2 0 6 13:32 7 0 1
11. Morkovice 7 2 0 5 22:27 6 0 0
12. Újezdec 8 2 0 6 17:26 6 0 0
13. Nedakonice 8 2 0 6 8:32 4 2 0
14. Nedachlebice 8 1 0 7 7:38 2 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Holešov 7:2 (3:1), 4. Matejkovič, 26. Červenka, 5. Bičan, 43. Kroupa, 46. Bičan, 63. Kroupa, 64. Matejkovič – 32. Daněk (pen.), 66. Daněk, Rožnov p. R. – Louky 0:1 p., Brumov – Zlín B 0:4 (0:2), 10. Demeter, 24. Tomek, 54. Kolařík, 70. Hamrlík, V. Otrokovice – Štítná n. Vl. 2:3 p. (2:1), 2., 29. Daniel – 34. Hrnčiřík, 44. Hnilo, Vsetín – Uh. Brod 7:2 (3:1), 21. Horák, 29. Jančina, 35., 36., 69. Fojtů, 38. Chromčák, 69. Szitai (vl.) – 17., 45. Valenta, Slavičín – Baťov odl. na 28. 9.

1. Kunovice 6 6 0 0 40:4 18 0 0
2. Vsetín 6 5 0 1 35:8 15 1 1
3. Slavičín 5 5 0 0 19:4 15 0 0
4. Štítná n. Vl. 5 4 0 1 8:6 10 2 0
5. Baťov 5 3 0 2 12:16 9 0 0
6. V. Otrokovice 6 2 0 4 12:13 8 0 2
7. Louky 6 3 0 3 13:11 7 2 0
8. Zlín B 6 2 0 4 11:22 7 0 1
9. Rožnov p. R. 5 1 0 4 4:8 4 0 1
10. Holešov 6 1 0 5 4:12 4 1 2
11. Brumov 6 1 0 5 3:34 3 0 0
12. Uh. Brod 6 1 0 5 8:31 2 1 0
MLADŠÍ: Kunovice – Holešov 1:2 (0:2), 60. Vojtěšek – 3. Daďa, 30. Štopl, Rožnov p. R. – Louky 5:0 (2:0), 23. Dořičák, 30. Sladovník, 37. Dořičák, 44. Kocián, 54. Sladovník, V. Otrokovice – Štítná n. Vl. 21:2 (12:0), 4. Nevařil, 5. Bobowski, 7. Vajdák, 7. Bobowski, 13., 17. Nevařil, 23. Pippal, 25. Bobowski, 25. Stupňávek, 26. Veselý, 27. Nevařil, 29. Stupňávek, 32. Pippal, 33. Stupňávek, 42. Nevařil, 44. Vajdák, 46. Nevařil, 47. Bobowski, 56. Vajdák, 57. Bobowski, 59. Hanák – 39. Černíček, 53. Konečný, Brumov – Zlín B 4:8 (2:3), 11. Baránek, 21. Dorňák, 43. Dorňák, 50. Běhunčík – 14. Vodica, 20. Sedláček, 24. Kynčl, 38. Slaměna, 40., 52., 59. Slaměna, 60. Vodica, Vsetín – Uh. Brod 9:1 (3:1), 2. Trnka, 7., 9. Zbranek, 32. Dobeš, 41. Valchař, 45., 53. Adamec, 47. Trnka, 52. Urban – 6. Marek, Slavičín – Baťov odl. na 28. 9.

1. Vsetín 6 6 0 0 83:4 18 0 0
2. Slavičín 5 5 0 0 49:13 15 0 0
3. Baťov 5 4 0 1 26:10 12 0 0
4. Rožnov p. R. 5 4 0 1 21:12 12 0 0
5. Uh. Brod 6 4 0 2 26:28 12 0 0
6. Zlín B 6 3 0 3 33:25 9 0 0
7. V. Otrokovice 6 3 0 3 32:27 8 1 0
8. Holešov 6 2 0 4 30:24 6 0 0
9. Brumov 6 2 0 4 15:36 6 0 0
10. Louky 6 1 0 5 17:40 3 0 0
11. Kunovice 6 0 0 6 7:22 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 5 0 0 5 3:101 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Hulín 2:4 (2:1), 27., 31. Winkler – 19. Pleva, 38., 45. Kostura, 63. Pleva, Val. Klobouky – Lužkovice 7:0 (1:0), 31. Samiec, 44. Poliak, 47. Rektořík, 50., 63. Opravil, 64., 67. Juřenčáková, Luhačovice – Bystřice p. H. 8:1 (5:1), 9. Gregor, 16. Miklas, 26. Gregor, 30. Miklas, 35. Gregor, 41. Miklas, 44. Řehák, 54. Stolařík – 24. Maťa, Juřinka – Nedašov 6:1 (4:0), 17. Šulák, 22. Menšík, 28. Zelenka, 31., 58. Šulák, 59. Šeliga – 56. Dzurový, Vel. Karlovice – Vlachovice 0:1 (0:1), 20. Straka

1. Val. Klobouky 4 4 0 0 30:4 12 0 0
2. Juřinka 4 3 0 1 14:8 9 0 0
3. Vlachovice 4 3 0 1 8:4 9 0 0
4. Vel. Karlovice 4 2 0 2 7:7 6 0 0
5. Luhačovice 4 2 0 2 17:19 6 0 0
6. Hulín 4 2 0 2 7:10 6 0 0
7. Bystřice p. H. 4 2 0 2 7:11 6 0 0
8. Napajedla 4 2 0 2 7:10 5 1 0
9. Lužkovice 4 0 0 4 4:13 1 0 1
10. Nedašov 4 0 0 4 4:19 0 0 0
SKUPINA B: Kvasice – Bojkovice 1:0 p., Koryčany – FA Zlechov 3:9 (2:2), 33., 34., 70. Michalík – 14. Hruboš, 9. Kowalík, 38. Hruboš, 43. Kedra, 50., 55. Hruboš, 60. Hradil, 64. Hruboš, 69. Rosůlek, Staré Město – Morkovice 8:0 (3:0), 8., 22., 32. Hřib, 43. Lapčík, 48. Čechmánek, 53. Fryšták, 64. Petřvalský, 65. Fryšták, Dolní Němčí – 1. FC Slovácko 0:4 (0:1), 16., 57. Furiková, 66. Crhonková, 70. Veselá, Strání – Hluk 4:0 (2:0), 2. Zámečník, 34. Gabriš, 55. Bruštík, 69. Pavluš (pen.).

1. Staré Město 5 5 0 0 28:4 15 0 0
2. Bojkovice 4 3 0 1 26:5 10 0 1
3. Strání 4 3 0 1 17:3 9 0 0
4. FA Zlechov 4 3 0 1 23:12 9 0 0
5. 1. FC Slovácko 5 2 0 3 15:17 6 0 0
6. Kvasice 4 2 0 2 11:9 5 1 0
7. Hluk 4 2 0 2 8:16 5 1 0
8. Dolní Němčí 3 0 0 3 3:12 1 0 1
9. Morkovice 3 0 0 3 1:19 0 0 0
10. Koryčany 4 0 0 4 4:39 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka – Nedašov 6:1 (1:1), 10. Marušák, 41. Tvrdoň, 44., 45., 48. Kubla, 60. Křesala – 17. Holba, Napajedla – Hulín 0:9 (0:4), 2. Zdražil, 15. Buksa, 17. Olle, 25. Solař, 46. Chrastina, 50. Donát, 54. Solař, 59. Bukový, 59. Zdražil, Val. Klobouky – Lužkovice 6:0 (2:0), 22. Satin, 26. Vangor, 10., 35. Ročák, 53. Obadal, 55. Vlček, Luhačovice – Bystřice p. H. 9:6 (4:3), 7. Šůstek, 8. Kužela, 16., 21., 34. Garaja, 36. Šůstek, 38. Kužela, 44. Šůstek, 52. Slovák – 6. Kotas, 17. Hošák, 23. Kotas, 41. Hanslík, 45. Kotas, 46. Hanslík, Vel. Karlovice – Vlachovice 8:1 (2:0), 20. Toman, 25. Šarman, 34. Hrabovský, 41. Toman, 45. Hrabovský, 47. Pavelka, 48. Koňařík, 49. Toman – 37. Trčková.

1. Hulín 4 4 0 0 31:5 12 0 0
2. Vel. Karlovice 4 4 0 0 22:6 12 0 0
3. Val. Klobouky 4 4 0 0 18:4 11 1 0
4. Napajedla 4 3 0 1 23:13 9 0 0
5. Luhačovice 4 2 0 2 16:14 7 0 1
6. Bystřice p. H. 4 2 0 2 19:30 4 2 0
7. Juřinka 4 1 0 3 15:18 3 0 0
8. Lužkovice 4 0 0 4 8:25 1 0 1
9. Vlachovice 4 0 0 4 7:27 1 0 1
10. Nedašov 4 0 0 4 7:24 0 0 0
SKUPINA B: Koryčany – FA Zlechov 9:0 (4:0), 4. Vysoký, 12. Pluhař, 23. Nedoma, 25., 47. Novotný, 48., 56., 59. Nedoma, 60. Plichta, Kvasice – Bojkovice 2:3 p. (2:1), 18. Kahaja, 30. Jedlička – 14. Mojžíšek, 48. Uchytil, Staré Město – Morkovice 16:1 (0:0), 4. Straka, 5. Frýbort, 17. Zelený, 20., 27. Popelka, 28. Straka, 22. Kejř, 34. Zelený, 36. Ficek, 40. Zelený, 42. Jurák, 46. Neubauer, 50. Zelený, 51. Kunovjánek, 56. Neubauer, 58. Kunovjánek – 37. Dunka, Strání – Hluk 10:1 (6:0), 2. Popelka, 8. Zámečník, 11., 21. Macíček, 25. Suchý, 30. Zderčík, 31., 52. Zetka, 54. Macíček, 56. Popelka – 34. Afonso, Dolní Němčí – 1. FC Slovácko 2:6 (1:2), 2. Fibichr, 53. Hibler – 25. Labuťová, 28. Škrabalová, 34. Polášková, 35. Labuťová, 50., 56. Horáková.

1. Staré Město 5 5 0 0 41:8 14 1 0
2. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 25:14 10 0 1
3. Strání 4 3 0 1 37:5 9 0 0
4. Bojkovice 4 3 0 1 19:11 8 1 0
5. Hluk 4 2 0 2 15:14 7 0 1
6. Kvasice 4 2 0 2 7:8 6 1 1
7. FA Zlechov 4 1 0 3 7:28 3 0 0
8. Koryčany 4 1 0 3 11:36 3 0 0
9. Morkovice 3 0 0 3 5:24 0 0 0
10. Dolní Němčí 3 0 0 3 3:22 0 0 0

Autor: Redakce

25.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stanislav Hofmann

Jsem rád, že jsem ve Slovácku zůstal, říká obránce Hofmann

Mladému řidiči se za jízdy odpojil návěs kamionu.
3

Mladému řidiči se za jízdy odpojil návěs kamionu

Čtyřicáté druhé kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár

Střední a východní Morava - Regionální Deník na letní měsíce připravil populární soutěž Svatební pár Deníku. Pochlubte se svými krásnými svatebními fotografiemi v našich Denících a vyhrajte atraktivní ceny. Jelikož nechceme krátce po svatbě trhat páry, nebudeme soutěžit o nejkrásnější nevěstu a nejpůvabnějšího ženicha, ale o nejhezčí svatební pár. Na základě hlasování čtenářů vyhlásíme Svatební pár Deníku. 

Voda z lagun u Kostelan nad Moravou vnikla z polí do dvorů

Kostelany nad Moravou – Obleva a vytrvalý déšť začínají páchat nepravosti i v našem regionu. K prudce se rozšiřujícím lagunám na okraji Kostelan nad Moravou museli dokonce přijet profesionální i dobrovolní hasiči a začít vodu odčerpávat. Zaplaveno nakonec bylo jen několik dvorů a sklepů, přesto meteorologové varují. Déšť má přijít znovu.

FOŤTE masopustní průvod a svými fotografiemi se POCHLUBTE

Maškary, různé masky i krojované potkáte o víkendu v ulicích vašeho města či vesnice. Koná se totiž masopust. Pokud budete mít u sebe fotoaparát, neváhejte, vyfoťte fašankový průvod a pak snímky pošlete do redakce Slováckého deníku.

AKTUALIZUJEME

Kam o víkendu? Na masopustní průvody, do sklárny v Květné nebo košt vína

Slovácko - Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies