VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

8.11.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Martin Procházka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Kunovice – Holešov 2:0 (2:0), 18. Růžička, 44. Vlk, Rožnov p. R. – Malenovice 8:0 (3:0), 12., 63., 78., 83. Gomola, 16., 59. Kučera, 44. Solánský, 57. Válek, Štítná n. V – Hluk 3:1 (1:1), 37. Zvoníček, 57. Hnaníček, 89. Krůžela – 8. Kužela, Nedašov – Uh. Brod 3:9 (1:5), 80. Kolínek, 88. Řehák, 26. Bartoška (pen.) – 5. Dvořák, 10., 32., 78., 82. Michalec, 13. Janča, 41., 65. Josefík, 50. Jančář, Baťov – Bojkovice 1:0 (0:0), 68. Tomaštík, Louky – Brumov 4:1 (3:1), 35. Sadil, 43., 45. Kocourek, 75. Pavelka – 13. Pecha.

1. Kunovice 14 13 0 1 53:13 39 1 1
2. Slušovice 13 10 0 3 40:14 29 2 1
3. Uh. Brod 14 9 0 5 55:24 28 1 2
4. Hluk 14 9 0 5 34:19 28 1 2
5. Baťov 14 10 0 4 23:14 28 2 0
6. Rožnov p. R. 14 8 0 6 40:20 24 1 1
7. Brumov 14 7 0 7 38:27 21 1 1
8. Bojkovice 14 7 0 7 32:36 21 1 1
9. Louky 14 6 0 8 23:22 20 0 2
10. Štítná n. V. 14 7 0 7 32:30 19 2 0
11. Holešov 14 5 0 9 26:34 15 1 1
12. Luhačovice 13 4 0 9 21:35 14 0 2
13. Malenovice 14 1 0 13 10:84 3 0 0
14. Nedašov 14 1 0 13 10:65 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hulín – Lidečko 7:3 (5:1), 9., 11., 16., 27., 90.Navrátil, 42. Šálek, 86. Vaculík – 40. Juráň, 47. Ryza (pen.), 55. Gargulák, Val. Klobouky – Napajedla 0:4 (0:0), 60. Pavlůsek (vl.) – 47. Bartošek, 62., 72. Mráz, Slavičín – Mladcová 7:0 (5:0), 10. Šebák, 17., 67., 42. Hyžík, 19. Blažek, 23. Švadleňák, 70. Fojtík, Bylnice – Provodov 6:1 (3:0), 21., 35. (pen.), 45. Chudárek, 55. Lukáč, 66. Fojtík, 88. Kozubik – 80. Vítek, Val. Polanka – Juřinka 2:1 p. (0:0), 76. Zemánek – 48. Plesník (pen.), Újezd – Ratiboř 5:1 (2:1), 24. Fojtů, 29., 71. Mikulka, 78., 84. Kráčalík – 14. Nguyen (pen.), Vlachovice – Vel. Karlovice 0:2 (0:1), 16. Drozd, 60. Hruška.

1. Napajedla 14 12 0 2 59:18 36 0 0
2. Slavičín 14 10 0 4 71:18 30 0 0
3. Újezd 14 10 0 4 61:31 29 1 0
4. Bylnice 14 9 0 5 46:19 28 0 1
5. Vlachovice 14 10 0 4 26:20 27 3 0
6. Val. Klobouky 14 8 0 6 59:27 26 0 2
7. Vel. Karlovice 14 7 0 7 16:30 22 0 1
8. Hulín 14 7 0 7 60:47 21 0 0
9. Mladcová 14 6 0 8 61:53 19 0 1
10. Juřinka 14 5 0 9 38:51 17 0 2
11. Ratiboř 14 5 0 9 26:52 15 1 1
12. Lidečko 14 5 0 9 30:51 13 2 0
13. Val. Polanka 14 4 0 10 26:58 10 2 0
14. Provodov 14 0 0 14 14:118 1 0 1

SKUPINA B: Morkovice – Boršice 5:1 (3:0), 37. Potočiar, 74. Maticz, 5., 9., 85. Hrnčíř – 55. Bartl, Zdounky – St. Město 2:1 p. (1:1), 36. Raclavský – 30. Sobek, Koryčany – Jarošov 7:1 (6:1), 2. Barták, 13., 20., 24., 37. Gejdoš, 19. Hubr, 58. Prachař (pen.) – 2. Pitr, Lutopecny – Strání 2:5 (1:3), 5. Králíček, 56. Dostálík – 11. Štajner, 16. Zámečník, 33. Žajgla, 53. Pavluš, 75. Vintr, Kněžpole – Chropyně 1:2 (1:0), 29. Hančík – 68. Drexler, 83. Podaný, Dol. Němčí – Nedachlebice 4:0 (1:0), 18., 56. Juřenčák, 60. Kadlček, 52. vlastní, Kvasice – Uh. Brod B 7:1 (2:0), 16. Sládeček, 37. Ševela, 65. Pospíšil, 70., 86. Kašík, 82. Zapletal, 90. Rakušan – 80. Hromčík.

1. Kvasice 14 13 0 1 54:14 38 1 0
2. Koryčany 14 11 0 3 69:25 33 1 1
3. Strání 14 10 0 4 38:31 29 1 0
4. Jarošov 14 9 0 5 67:40 28 0 1
5. Chropyně 14 10 0 4 53:40 27 3 0
6. Morkovice 14 7 0 7 48:35 21 0 0
7. Dol. Němčí 14 6 0 8 32:25 21 0 3
8. Nedachlebice 14 7 0 7 32:31 20 1 0
9. Kněžpole 14 6 0 8 28:38 17 1 0
10. St. Město 14 5 0 9 28:41 17 0 2
11. Uh. Brod B 14 5 0 9 29:44 16 0 1
12. Boršice 14 5 0 9 26:50 15 0 0
13. Zdounky 14 3 0 11 19:57 9 1 1
14. Lutopecny 14 1 0 13 12:64 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – Holešov 4:2 (2:0), 20. Číž, 26., 43., 59. Polomík – 38., 64. Kratochvíla.

1. Kunovice 11 9 0 2 37:16 26 1 0
2. Louky 11 8 0 3 37:8 24 0 0
3. Uh. Brod 11 8 0 3 33:20 23 1 0
4. Baťov 11 6 0 5 26:22 19 0 1
5. Slavičín 11 6 0 5 32:23 18 1 1
6. Štítná n. Vl. 11 6 0 5 24:28 18 1 1
7. Vsetín 11 5 0 6 22:25 15 0 0
8. Brumov 11 4 0 7 26:42 13 0 1
9. Holešov 11 4 0 7 15:25 12 1 1
10. Vik. Otrokovice 11 4 0 7 13:22 11 2 1
11. Bystřice p. H. 11 3 0 8 22:26 10 0 1
12. Rožnov p. R. 11 3 0 8 16:46 9 1 1

MLADŠÍ: Brumov – Holešov 4:7 (1:3), 15., 44. Běhunčík, 38. Pešout, 52. Fojtík – 5., 34. Linda, 16. Horák, 29., 43. Hendrych, 35. Pospíšil, 40. Hlobil.

1. Vsetín 11 11 0 0 105:28 33 0 0
2. Kunovice 11 10 0 1 71:20 30 0 0
3. Slavičín 11 9 0 2 81:30 27 0 0
4. Holešov 11 7 0 4 48:62 19 2 0
5. Baťov 11 6 0 5 53:52 18 0 0
6. Uh. Brod 11 6 0 5 52:55 18 0 0
7. Bystřice p. H. 11 5 0 6 48:49 15 0 0
8. Štítná n. Vl. 11 4 0 7 45:59 12 1 1
9. Brumov 11 3 0 8 35:80 9 0 0
10. Vik. Otrokovice 11 2 0 9 15:52 7 0 1
11. Louky 11 2 0 9 23:48 6 0 0
12. Rožnov p. R. 11 1 0 10 27:68 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

1. Zlín B 11 10 0 1 64:13 30 0 0
2. Juřinka 11 9 0 2 45:20 27 0 0
3. Hulín 11 8 0 3 50:24 25 0 1
4. Lužkovice 11 8 0 3 38:21 23 1 0
5. Luhačovice 11 7 0 4 54:24 21 0 0
6. Val. Klobouky 11 7 0 4 53:30 21 0 0
7. Vsetín B 10 4 0 6 30:39 13 0 1
8. Hošťálková 11 4 0 7 35:42 11 1 0
9. Nedašov 11 3 0 8 25:49 9 0 0
10. Vlachovice 11 3 0 8 13:33 8 1 0
11. Vel. Karlovice 11 2 0 9 14:41 7 0 1
12. Hor. Bečva 10 0 0 10 5:90 0 0 0

SKUPINA B:

1. Bojkovice 11 11 0 0 64:15 33 0 0
2. Osvětimany 11 9 0 2 76:16 27 0 0
3. Koryčany 11 7 0 4 42:20 21 0 0
4. Hluk 11 6 0 5 21:21 19 0 1
5. Dol. Němčí 11 6 0 5 24:21 18 0 0
6. Strání 11 6 0 5 18:32 18 0 0
7. Napajedla 11 5 0 6 16:34 16 0 1
8. Zlechov 11 4 0 7 26:30 14 0 2
9. Kvasice 11 5 0 6 17:29 13 2 0
10. Morkovice 11 4 0 7 10:28 10 2 0
11. St. Město 11 2 0 9 14:50 5 1 0
12. 1. FC Slovácko 11 1 0 10 12:44 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

1. Val. Klobouky 11 11 0 0 86:15 32 1 0
2. Vel. Karlovice 11 9 0 2 86:26 28 0 1
3. Juřinka 11 8 0 3 36:29 23 1 0
4. Vsetín B 10 7 0 3 70:29 21 0 0
5. Zlín B 11 5 0 6 27:28 17 0 2
6. Hošťálková 11 5 0 6 35:48 15 1 1
7. Hor. Bečva 10 5 0 5 28:48 15 0 0
8. Hulín 11 4 0 7 39:54 12 0 0
9. Nedašov 11 4 0 7 20:66 12 0 0
10. Lužkovice 11 3 0 8 20:42 10 1 2
11. Vlachovice 11 3 0 8 23:50 8 1 0
12. Luhačovice 11 1 0 10 13:48 2 1 0

SKUPINA B:

1. Bojkovice 11 10 0 1 83:22 30 0 0
2. 1. FC Slovácko 11 9 0 2 84:14 26 1 0
3. St. Město 11 8 0 3 65:21 24 1 1
4. Osvětimany 11 8 0 3 59:23 24 0 0
5. Dol. Němčí 11 8 0 3 56:41 23 1 0
6. Zlechov 11 5 0 6 42:44 16 0 1
7. Koryčany 11 5 0 6 42:47 14 1 0
8. Hluk 11 3 0 8 20:43 10 0 1
9. Strání 11 3 0 8 39:74 9 0 0
10. Morkovice 11 3 0 8 37:74 9 0 0
11. Napajedla 11 2 0 9 12:72 7 0 1
12. Kvasice 11 2 0 9 21:85 6 0 0

Autor: Redakce

8.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Expres společnosti Arriva na trase Praha - Olomouc - Trenčín. ILustrační foto
39

Arriva bude jezdit z Uherského Brodu do Prahy i Nitry každý den

Ukládání slivovice šampión Slovácka v muzeu lidových pálenic ve Vlčnově. Na snímku šampion Josef Niesner ze Salaše
18

Nejlepší slivovici Slovácka uložili pod zem. Archivovat se bude desítky let

Hotelový host za všechny prachy

Jako zloděj, vandal a výrobce drogy v postavení začátečníka se projevil třiatřicetiletý muž z Uherskohradišťska.

Youtuber před soudem: Dostal podmínku za vulgarismy

Petr Jelínek z Jihlavy s přezdívkou Pstruh103 je na Vysočině vůbec prvním tvůrcem videí na internetu, takzvaným youtuberem, který skončil před soudem.

Kouřících komínů ubylo, lépe se nám dýchá

Velký seriál Deníku pokračuje dalším ožehavým tématem – kotlíkové dotace, nová zelená úsporám, kontroly spalin z lokálních topenišť. Na jednu stranu vítaná dotace na nový kotel, na druhou stranu zásah do soukromí v podobě kotroly používaného paliva v domácnostech. Novela zákona o ochraně ovzduší i přes protesty opozice prošla.

Bojkovice: petice odmítá hluk a chemikálie

Ne dalším jedovatým látkám a hluku v Bojkovicích, hlásá petice, jejímž prostřednictvím se obyvatelé Bojkovic snaží podpořit vedení radnice ve vyjednávání o (ne)rozšíření výrobních prostor tamního výrobce aerosolových nádobek Moravia Cans.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies