VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

8.11.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Martin Procházka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Kunovice – Holešov 2:0 (2:0), 18. Růžička, 44. Vlk, Rožnov p. R. – Malenovice 8:0 (3:0), 12., 63., 78., 83. Gomola, 16., 59. Kučera, 44. Solánský, 57. Válek, Štítná n. V – Hluk 3:1 (1:1), 37. Zvoníček, 57. Hnaníček, 89. Krůžela – 8. Kužela, Nedašov – Uh. Brod 3:9 (1:5), 80. Kolínek, 88. Řehák, 26. Bartoška (pen.) – 5. Dvořák, 10., 32., 78., 82. Michalec, 13. Janča, 41., 65. Josefík, 50. Jančář, Baťov – Bojkovice 1:0 (0:0), 68. Tomaštík, Louky – Brumov 4:1 (3:1), 35. Sadil, 43., 45. Kocourek, 75. Pavelka – 13. Pecha.

1. Kunovice 14 13 0 1 53:13 39 1 1
2. Slušovice 13 10 0 3 40:14 29 2 1
3. Uh. Brod 14 9 0 5 55:24 28 1 2
4. Hluk 14 9 0 5 34:19 28 1 2
5. Baťov 14 10 0 4 23:14 28 2 0
6. Rožnov p. R. 14 8 0 6 40:20 24 1 1
7. Brumov 14 7 0 7 38:27 21 1 1
8. Bojkovice 14 7 0 7 32:36 21 1 1
9. Louky 14 6 0 8 23:22 20 0 2
10. Štítná n. V. 14 7 0 7 32:30 19 2 0
11. Holešov 14 5 0 9 26:34 15 1 1
12. Luhačovice 13 4 0 9 21:35 14 0 2
13. Malenovice 14 1 0 13 10:84 3 0 0
14. Nedašov 14 1 0 13 10:65 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hulín – Lidečko 7:3 (5:1), 9., 11., 16., 27., 90.Navrátil, 42. Šálek, 86. Vaculík – 40. Juráň, 47. Ryza (pen.), 55. Gargulák, Val. Klobouky – Napajedla 0:4 (0:0), 60. Pavlůsek (vl.) – 47. Bartošek, 62., 72. Mráz, Slavičín – Mladcová 7:0 (5:0), 10. Šebák, 17., 67., 42. Hyžík, 19. Blažek, 23. Švadleňák, 70. Fojtík, Bylnice – Provodov 6:1 (3:0), 21., 35. (pen.), 45. Chudárek, 55. Lukáč, 66. Fojtík, 88. Kozubik – 80. Vítek, Val. Polanka – Juřinka 2:1 p. (0:0), 76. Zemánek – 48. Plesník (pen.), Újezd – Ratiboř 5:1 (2:1), 24. Fojtů, 29., 71. Mikulka, 78., 84. Kráčalík – 14. Nguyen (pen.), Vlachovice – Vel. Karlovice 0:2 (0:1), 16. Drozd, 60. Hruška.

1. Napajedla 14 12 0 2 59:18 36 0 0
2. Slavičín 14 10 0 4 71:18 30 0 0
3. Újezd 14 10 0 4 61:31 29 1 0
4. Bylnice 14 9 0 5 46:19 28 0 1
5. Vlachovice 14 10 0 4 26:20 27 3 0
6. Val. Klobouky 14 8 0 6 59:27 26 0 2
7. Vel. Karlovice 14 7 0 7 16:30 22 0 1
8. Hulín 14 7 0 7 60:47 21 0 0
9. Mladcová 14 6 0 8 61:53 19 0 1
10. Juřinka 14 5 0 9 38:51 17 0 2
11. Ratiboř 14 5 0 9 26:52 15 1 1
12. Lidečko 14 5 0 9 30:51 13 2 0
13. Val. Polanka 14 4 0 10 26:58 10 2 0
14. Provodov 14 0 0 14 14:118 1 0 1

SKUPINA B: Morkovice – Boršice 5:1 (3:0), 37. Potočiar, 74. Maticz, 5., 9., 85. Hrnčíř – 55. Bartl, Zdounky – St. Město 2:1 p. (1:1), 36. Raclavský – 30. Sobek, Koryčany – Jarošov 7:1 (6:1), 2. Barták, 13., 20., 24., 37. Gejdoš, 19. Hubr, 58. Prachař (pen.) – 2. Pitr, Lutopecny – Strání 2:5 (1:3), 5. Králíček, 56. Dostálík – 11. Štajner, 16. Zámečník, 33. Žajgla, 53. Pavluš, 75. Vintr, Kněžpole – Chropyně 1:2 (1:0), 29. Hančík – 68. Drexler, 83. Podaný, Dol. Němčí – Nedachlebice 4:0 (1:0), 18., 56. Juřenčák, 60. Kadlček, 52. vlastní, Kvasice – Uh. Brod B 7:1 (2:0), 16. Sládeček, 37. Ševela, 65. Pospíšil, 70., 86. Kašík, 82. Zapletal, 90. Rakušan – 80. Hromčík.

1. Kvasice 14 13 0 1 54:14 38 1 0
2. Koryčany 14 11 0 3 69:25 33 1 1
3. Strání 14 10 0 4 38:31 29 1 0
4. Jarošov 14 9 0 5 67:40 28 0 1
5. Chropyně 14 10 0 4 53:40 27 3 0
6. Morkovice 14 7 0 7 48:35 21 0 0
7. Dol. Němčí 14 6 0 8 32:25 21 0 3
8. Nedachlebice 14 7 0 7 32:31 20 1 0
9. Kněžpole 14 6 0 8 28:38 17 1 0
10. St. Město 14 5 0 9 28:41 17 0 2
11. Uh. Brod B 14 5 0 9 29:44 16 0 1
12. Boršice 14 5 0 9 26:50 15 0 0
13. Zdounky 14 3 0 11 19:57 9 1 1
14. Lutopecny 14 1 0 13 12:64 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – Holešov 4:2 (2:0), 20. Číž, 26., 43., 59. Polomík – 38., 64. Kratochvíla.

1. Kunovice 11 9 0 2 37:16 26 1 0
2. Louky 11 8 0 3 37:8 24 0 0
3. Uh. Brod 11 8 0 3 33:20 23 1 0
4. Baťov 11 6 0 5 26:22 19 0 1
5. Slavičín 11 6 0 5 32:23 18 1 1
6. Štítná n. Vl. 11 6 0 5 24:28 18 1 1
7. Vsetín 11 5 0 6 22:25 15 0 0
8. Brumov 11 4 0 7 26:42 13 0 1
9. Holešov 11 4 0 7 15:25 12 1 1
10. Vik. Otrokovice 11 4 0 7 13:22 11 2 1
11. Bystřice p. H. 11 3 0 8 22:26 10 0 1
12. Rožnov p. R. 11 3 0 8 16:46 9 1 1

MLADŠÍ: Brumov – Holešov 4:7 (1:3), 15., 44. Běhunčík, 38. Pešout, 52. Fojtík – 5., 34. Linda, 16. Horák, 29., 43. Hendrych, 35. Pospíšil, 40. Hlobil.

1. Vsetín 11 11 0 0 105:28 33 0 0
2. Kunovice 11 10 0 1 71:20 30 0 0
3. Slavičín 11 9 0 2 81:30 27 0 0
4. Holešov 11 7 0 4 48:62 19 2 0
5. Baťov 11 6 0 5 53:52 18 0 0
6. Uh. Brod 11 6 0 5 52:55 18 0 0
7. Bystřice p. H. 11 5 0 6 48:49 15 0 0
8. Štítná n. Vl. 11 4 0 7 45:59 12 1 1
9. Brumov 11 3 0 8 35:80 9 0 0
10. Vik. Otrokovice 11 2 0 9 15:52 7 0 1
11. Louky 11 2 0 9 23:48 6 0 0
12. Rožnov p. R. 11 1 0 10 27:68 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

1. Zlín B 11 10 0 1 64:13 30 0 0
2. Juřinka 11 9 0 2 45:20 27 0 0
3. Hulín 11 8 0 3 50:24 25 0 1
4. Lužkovice 11 8 0 3 38:21 23 1 0
5. Luhačovice 11 7 0 4 54:24 21 0 0
6. Val. Klobouky 11 7 0 4 53:30 21 0 0
7. Vsetín B 10 4 0 6 30:39 13 0 1
8. Hošťálková 11 4 0 7 35:42 11 1 0
9. Nedašov 11 3 0 8 25:49 9 0 0
10. Vlachovice 11 3 0 8 13:33 8 1 0
11. Vel. Karlovice 11 2 0 9 14:41 7 0 1
12. Hor. Bečva 10 0 0 10 5:90 0 0 0

SKUPINA B:

1. Bojkovice 11 11 0 0 64:15 33 0 0
2. Osvětimany 11 9 0 2 76:16 27 0 0
3. Koryčany 11 7 0 4 42:20 21 0 0
4. Hluk 11 6 0 5 21:21 19 0 1
5. Dol. Němčí 11 6 0 5 24:21 18 0 0
6. Strání 11 6 0 5 18:32 18 0 0
7. Napajedla 11 5 0 6 16:34 16 0 1
8. Zlechov 11 4 0 7 26:30 14 0 2
9. Kvasice 11 5 0 6 17:29 13 2 0
10. Morkovice 11 4 0 7 10:28 10 2 0
11. St. Město 11 2 0 9 14:50 5 1 0
12. 1. FC Slovácko 11 1 0 10 12:44 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

1. Val. Klobouky 11 11 0 0 86:15 32 1 0
2. Vel. Karlovice 11 9 0 2 86:26 28 0 1
3. Juřinka 11 8 0 3 36:29 23 1 0
4. Vsetín B 10 7 0 3 70:29 21 0 0
5. Zlín B 11 5 0 6 27:28 17 0 2
6. Hošťálková 11 5 0 6 35:48 15 1 1
7. Hor. Bečva 10 5 0 5 28:48 15 0 0
8. Hulín 11 4 0 7 39:54 12 0 0
9. Nedašov 11 4 0 7 20:66 12 0 0
10. Lužkovice 11 3 0 8 20:42 10 1 2
11. Vlachovice 11 3 0 8 23:50 8 1 0
12. Luhačovice 11 1 0 10 13:48 2 1 0

SKUPINA B:

1. Bojkovice 11 10 0 1 83:22 30 0 0
2. 1. FC Slovácko 11 9 0 2 84:14 26 1 0
3. St. Město 11 8 0 3 65:21 24 1 1
4. Osvětimany 11 8 0 3 59:23 24 0 0
5. Dol. Němčí 11 8 0 3 56:41 23 1 0
6. Zlechov 11 5 0 6 42:44 16 0 1
7. Koryčany 11 5 0 6 42:47 14 1 0
8. Hluk 11 3 0 8 20:43 10 0 1
9. Strání 11 3 0 8 39:74 9 0 0
10. Morkovice 11 3 0 8 37:74 9 0 0
11. Napajedla 11 2 0 9 12:72 7 0 1
12. Kvasice 11 2 0 9 21:85 6 0 0

Autor: Redakce

8.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jiří Kajínek po propuštění z vězení
AKTUALIZOVÁNO
34

Je to tady! Kajínek opustil vězení. "Vítej na svobodě," zaznělo na uvítanou

zelenina, ilustrační foto

Tipy pro miniaturní zahradu

O keramický Tupeský džbáneček soutěžili malí zpěváci již podesáté

Již podesáté se sešli malí zpěváčci prvních až šestých tříd z osmi základních škol v nádvoří Muzea keramiky v Tupesích, aby se v dobrém slova smyslu utkali v pěveckém klání s názvem Tupeský džbáneček. Jejím pořadatelem byl opět mužský pěvecký sbor Tupešané.

Slovácko, kraj zaslíbený vínu, pije ho tam 84 % lidí

HLASUJTE V ANKETĚ / Novou podobu páteční přílohy Slovácké noviny zahájíme seriálem Jací jsme my, lidé na Slovácku. Jeho premiérový díl má více než příznačný název: Co Slovácko a alkohol? Přijedete-li na Valašsko, tak už ve dveřích dostanete slivovici na přivítanou a ta vám bývá v pravidelných intervalech nalévána i posléze.

Mladík vletěl do betonového nájezdu. Nehodu nepřežil

Tragické následky měla nehoda, která se stala z neděle na pondělí mezi Slavkovem a Stráním.

Dům dětí a mládeže Šikula udělal tečku za školním rokem

Dětská neděle s Domem dětí a mládeže Šikula Uherské Hradiště v kině Hvězda byla nejen akcí pro děti, rodiče a širokou veřejnost, ale také závěrečnou tečkou za školním rokem 2016 až 2017 v pravidelné činnosti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies