VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

20.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Brumov 2:1 (1:1), 28. Kvasnica, 85. Tkadlec – 17. Mana, Luhačovice – Kunovice 2:4 (1:3), 20., 85. Škrabola – 28., 41. Vlk, 44. Bouřa, 73. Otáhal, Štítná n. V. – Rožnov p. R. 1:4 (1:3), 40. Králík – 5., 47. Zetek, 8., 31. Videcký, Malenovice – Louky 1:3 (0:1), 15. Kletečka (vl.), 83. Macek – 66. Pavelka, 80. Sedláček, Uh. Brod – Holešov 5:4 p. (1:2), 37. Bartoš, 57. Rezek, 90. Sedláček – 11. Úlehla, 23. Kotas, 65. Blažek, 70. Zakopal, 75. Molek (vl.), Nedašov – Baťov 1:2 (1:0), 44. Bartoška – 58. Tomaštík, 62. Dvořák, Hluk – Bojkovice 2:1 (1:1), 6. Sagula, 80. Nguntual Van – 22. Pešek.

1. Kunovice 7 7 0 0 29:8 20 1 0
2. Slušovice 7 6 0 1 29:7 19 0 1
3. Brumov 7 5 0 2 27:8 14 1 0
4. Hluk 7 4 0 3 15:13 13 0 1
5. Uh. Brod 7 4 0 3 25:13 12 1 1
6. Louky 7 4 0 3 14:10 12 0 0
7. Baťov 7 4 0 3 12:8 12 0 0
8. Bojkovice 7 4 0 3 20:19 12 0 0
9. Rožnov p. R. 7 4 0 3 18:14 11 1 0
10. Štítná n. V. 7 3 0 4 9:13 8 1 0
11. Holešov 7 2 0 5 15:22 7 0 1
12. Luhačovice 7 2 0 5 9:18 7 0 1
13. Nedašov 7 0 0 7 3:36 0 0 0
14. Malenovice 7 0 0 7 4:40 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Juřinka – Napajedla 6:1 (4:0), 6., 40., 65. Kopřiva, 6., 43. Nejedlý, 54. Němeček – 79. Mikoška, Vel. Karlovice – Bylnice 1:0 (1:0), 32. Šipula, Újezd – Val. Klobouky 2:1 (2:1), 15. Vaculín, 28. Škrabola – 9. Kurtin, Val. Polanka – Vlachovice 1:3 (0:1), 82. Baran – 24. Hlavica, 47., 74. Trčka, Mladcová – Provodov 20:3 (10:3), 2., 14., 18., 27., 42., 48., 58., 72. Jakubík, 6., 9., 85. Balušek, 22. Čihánek, 29., 38. Šmatlák, 57. Řičánek, 60. Malina, 63., 65. Švehlík, 83., 87. Hoza – 15., 19. Vítek, 24. Jurák, Ratiboř – Lidečko 2:3 p. (2:2), 4. Fojtík, 9. Musil – 31. Janáč, 42. Gargulák, Slavičín – Hulín 6:1 (3:0),10. Blažek, 28., 75., 80. Švadleňák, 40. Havlín, 69. Fojtík – 49. Šálek.

1. Napajedla 7 6 0 1 25:11 18 0 0
2. Újezd 7 6 0 1 21:13 17 1 0
3. Val. Klobouky 7 5 0 2 27:12 15 0 0
4. Juřinka 7 4 0 3 28:16 13 0 1
5. Vlachovice 7 5 0 2 14:13 13 2 0
6. Vel. Karlovice 7 4 0 3 8:12 13 0 1
7. Slavičín 7 4 0 3 20:12 12 0 0
8. Mladcová 7 3 0 4 40:25 10 0 1
9. Lidečko 7 4 0 3 15:16 10 2 0
10. Hulín 7 3 0 4 24:25 9 0 0
11. Ratiboř 7 3 0 4 16:22 9 1 1
12. Bylnice 7 2 0 5 13:11 7 0 1
13. Provodov 7 0 0 7 7:54 1 0 1
14. Val. Polanka 7 0 0 7 10:26 0 0 0
SKUPINA B: Koryčany – Morkovice 5:0 (0:0), 4., 5. Bábíček, 66. Gejdoš, 88. Elzner, 89. Hubr, Kvasice – Dol. Němčí 4:0 (1:0), 11. Daněk, 49. Zapletal, 56. Sládeček, 69. Slavík, Uh. Brod B – Boršice 2:4 (0:1), 77. Hulín, 89. Sedláček – 8., 61. Krsička, 85., 90. Bartošík, Jarošov – Strání 9:2 (2:1), 21., 55. Svoboda (pen.), 27., 63. Pitr, 51., 68., 69., 77. Šipka, 83. Jančík – 32. Štajner, 59. Zámečník, Kněžpole – Zdounky 4:0 (2:0), 5., 54. Hančík, 43., 81. Uherek, St. Město – Lutopecny 5:1 (2:1), 21. Sonntag, 42., 58. Sobek, 49. Blaha, 70. Pantlík – 30. Kubín, Chropyně – Nedachlebice 3:4 (1:2), 37. Drexler, 50., 80. Podaný – 7. Nožička, 17. Bajaja, 62. Malina, 88. Kaňa.

1. Kvasice 7 7 0 0 27:7 20 1 0
2. Koryčany 7 6 0 1 35:11 17 1 0
3. Jarošov 7 5 0 2 32:21 15 0 0
4. St. Město 7 5 0 2 18:12 15 0 0
5. Chropyně 7 5 0 2 27:19 13 2 0
6. Nedachlebice 7 4 0 3 21:14 12 0 0
7. Boršice 7 4 0 3 20:22 12 0 0
8. Strání 7 4 0 3 16:21 12 0 0
9. Morkovice 7 3 0 4 21:21 9 0 0
10. Kněžpole 7 3 0 4 14:18 9 0 0
11. Dol. Němčí 7 2 0 5 15:17 8 0 2
12. Uh. Brod B 7 1 0 6 14:24 4 0 1
13. Zdounky 7 0 0 7 9:37 1 0 1
14. Lutopecny 7 0 0 7 3:28 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 8:0 (5:0), 7., 15., 36. Machala, 25. Hruška, 29., 34., 65. Hurta, 63. Škrla, Bystřice p. H. – Louky 4:1 (0:0), 42., 58., 70. Maťa, 44. Svoboda – 56. Kuna, Kunovice – Štítná n. Vl. 4:3 p. (1:2), 26. Skopal, 41. Červenka, 45. Bartošík – 17., 22. Malaník, 11. Frýželka, Uh. Brod – Vik. Otrokovice 2:0 (2:0), 10. Nyiko, 14. Mlčoch, Brumov – Slavičín 4:3 (1:2), 15., 42., 68. Polomík, 57. Martinka – 4., 32. Huťa, 62. Vincour, Holešov – Baťov 0:4 (0:1), 11., 65., 69. Štefka, 53. Kadlec.

1. Vsetín 5 4 0 1 16:8 12 0 0
2. Kunovice 4 4 0 0 17:4 11 1 0
3. Louky 4 3 0 1 18:5 9 0 0
4. Brumov 4 3 0 1 16:8 9 0 0
5. Uh. Brod 5 3 0 2 13:13 8 1 0
6. Baťov 4 2 0 2 11:10 6 0 0
7. Bystřice p. H. 4 2 0 2 8:9 6 0 0
8. Rožnov p. R. 5 2 0 3 6:24 5 1 0
9. Slavičín 4 1 0 3 12:12 4 0 1
10. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 9:17 4 0 1
11. Holešov 4 0 0 4 2:11 1 0 1
12. Vik. Otrokovice 3 0 0 3 1:8 0 0 0
MLADŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 15:3 (7:2), 1., 19. Chromčák, 2., 32. Mikuš, 7. Durmon, 14., 28., 48., 57. Fojtů, 21., 42., 46., 47. Zbranek, 50., 51. Kalina – 10., 41. Křižka, 22. Stodulka, Bystřice p. H. – Louky 4:1 (1:1), 4., 60. Kotas, 34. Dubčák, 57. Zemánek – 13. Mikač, Kunovice – Štítná n. Vl. 5:1 (1:0), 5. Andrýsek, 31. Bednařík, 36., 37. Tvrdoň, 43. Daníček – 48. Frýželka, Uh. Brod – Vik. Otrokovice 5:1 (3:1), 6., 24. Chovanec, 23. Bartek, 36., 57. Koželuha – 8. Chlebík, Brumov – Slavičín 0:10 (0:2), 16., 56., 57. Kulíšek, 29. Šenovský, 35. Kostka, 48., 50. Vaculová, 54. Křek, 57. Hamalčík, 60. Šoman, Holešov – Baťov 6:3 (2:1), 11., 13., 58. Linda, 49. Vitovský, 49., 54. Hendrych – 20. Merta (pen.), 52. Kraváček, 53. Štefka.

1. Vsetín 5 5 0 0 62:19 15 0 0
2. Kunovice 4 4 0 0 32:9 12 0 0
3. Slavičín 4 3 0 1 27:14 9 0 0
4. Baťov 4 3 0 1 26:15 9 0 0
5. Bystřice p. H. 4 3 0 1 20:13 9 0 0
6. Uh. Brod 5 2 0 3 25:33 6 0 0
7. Holešov 4 2 0 2 16:26 5 1 0
8. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 14:18 3 0 0
9. Louky 5 1 0 4 12:20 3 0 0
10. Vik. Otrokovice 4 1 0 3 7:24 3 0 0
11. Brumov 4 1 0 3 10:37 3 0 0
12. Rožnov p. R. 5 0 0 5 14:37 1 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Juřinka 3:1 (3:0), 6. Šarman, 17. Pernica, 28. Hlahulek – 70. Šulák, Hor. Bečva – Vel. Karlovice 3:4 (1:2), 8. Křenek, 36. Juřík, 59. Fojtášek – 14. Gajdoš, 35., 37. Vašut, 65. Juřica, Vlachovice – Hulín 0:4 (0:1), 9., 46. Simerský, 48., 62. Ondrejec, Val. Klobouky – Vsetín B 0:2 (0:1), 20. Kohout, 46. Karlík, Zlín B – Luhačovice 4:3 (1:1), 35. Kolařík, 50. Strnad, 60. Kočica, 60. Malota – 2. Vítek (pen.), 43., 69. Hyžík, Hošťálková – Nedašov nehl.

1. Zlín B 5 4 0 1 26:5 12 0 0
2. Juřinka 5 4 0 1 15:7 12 0 0
3. Lužkovice 5 4 0 1 17:7 11 1 0
4. Luhačovice 5 3 0 2 32:17 9 0 0
5. Hulín 3 2 0 1 14:6 7 0 1
6. Nedašov 3 2 0 1 10:7 6 0 0
7. Val. Klobouky 5 2 0 3 16:20 6 0 0
8. Vsetín B 4 2 0 2 14:20 6 0 0
9. Hošťálková 3 1 0 2 6:15 3 0 0
10. Vel. Karlovice 5 1 0 4 6:22 3 0 0
11. Vlachovice 4 0 0 4 3:12 0 0 0
12. Hor. Bečva 3 0 0 3 3:24 0 0 0
SKUPINA B: Dol. Němčí – Napajedla 0:2 (0:0), 65. Machač, 68. Srnec, Strání – Osvětimany 0:10 (0:3), 28. Trlida, 29., 44., 46. Matejkovič, 32., 66. Vykoukal, 54., 58., 65. Vašek, 36. Klát, Bojkovice – St. Město 11:2 (5:0), 16., 29., 44., 54., 59. Andrlík, 19. Michalčík, 24., 47. Králík, 39. Machala, 45. Vyhnálek – 21. Bemer (vl.), 48. Zajíc, 68. Kejř, Zlechov – Morkovice 1:2 p. (1:0), 6. Goliáš – 68. Červenka, Koryčany – 1. FC Slovácko 5:1 (3:1), 2., 34., 36. Bardon, 35. Vrtal, 47. Kaňa – 5. Kordula, Kvasice – Hluk 1:4 (1:2), 35. Konečný – 21., 32., 37., 50. Frühauf.

1. Bojkovice 5 5 0 0 36:8 15 0 0
2. Osvětimany 5 4 0 1 36:6 12 0 0
3. Koryčany 5 4 0 1 22:10 12 0 0
4. Hluk 5 3 0 2 11:6 9 0 0
5. Napajedla 5 3 0 2 8:20 9 0 0
6. Zlechov 5 2 0 3 17:14 7 0 1
7. Dol. Němčí 4 2 0 2 4:7 6 0 0
8. Strání 5 2 0 3 8:25 6 0 0
9. Kvasice 5 1 0 4 7:17 3 0 0
10. St. Město 4 1 0 3 8:22 3 0 0
11. Morkovice 4 1 0 3 3:11 2 1 0
12. 1. FC Slovácko 4 0 0 4 2:16 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Juřinka 0:5 (0:3), 19., 55. Cacek, 27., 29. Mach, 46. Zelenka, Hor. Bečva – Vel. Karlovice 2:11 (0:5), 45. Rybár, 52. Němec – 15., 20., 30. Horák, 18., 55. Štuler, 26., 44., 60. Horáček, 48., 51. Koňařík, 57. Borák, Vlachovice – Hulín 0:3 (0:0), 49. Zimmermann, 50. Hoza, 52. Simerský, Val. Klobouky – Vsetín B 5:3 (4:1), 6. Opravil, 8., 13. Štvrtecká, 26. Štvrtecký, 63. Samiec – 16. Orság, 38. Změlík, 47. Vyškovský, Zlín B – Luhačovice 4:1 (2:1), 13. Brhel, 22. Havrlant, 32. Krepl, 56. Holeš – 24. Pospíšil, Hošťálková – Nedašov nehl.

1. Val. Klobouky 5 5 0 0 38:12 14 1 0
2. Juřinka 5 4 0 1 20:12 11 1 0
3. Vel. Karlovice 5 3 0 2 32:13 10 0 1
4. Zlín B 5 3 0 2 11:10 10 0 1
5. Vsetín B 4 3 0 1 33:11 9 0 0
6. Hulín 3 2 0 1 13:14 6 0 0
7. Hošťálková 3 1 0 2 7:11 4 0 1
8. Vlachovice 4 1 0 3 4:9 3 0 0
9. Hor. Bečva 3 1 0 2 8:17 3 0 0
10. Nedašov 3 1 0 2 5:27 3 0 0
11. Lužkovice 5 1 0 4 10:25 2 1 0
12. Luhačovice 5 0 0 5 3:23 0 0 0
SKUPINA B: Dol. Němčí – Napajedla 3:2 p. (0:2), 56. Hibler, 60. Kapusta – 18. Lhotský, 29. Chytil, Strání – Osvětimany 3:6 (0:0), 12. Zámečník, 43. Benešík, 57. Eliáš – 1., 19. Petřvalský, 31. Knápek, 32. Dvouletý, 47. Jurák, 33. Vajčner, Bojkovice – St. Město 5:0 (2:0), 21., 32., 36. Gago, 23. Koudelík, 39. Kalík, Zlechov – Morkovice 10:0 (4:0), 2., 36., 46. Dvorský, 8. Tomeček, 13., 45., 60. Kowalík, 23. Rosůlek, 40. Petržela, 55. Blaha, Koryčany – 1. FC Slovácko 4:3 (2:0), 5., 21., 47. Novotný, 43. Elzner – 55., 57. Jelínková, 59. Stavjaníková, Kvasice – Hluk 0:2 (0:1), 24. Smolinka (vl.) – 36. Matejka.

1. Bojkovice 5 5 0 0 50:12 15 0 0
2. Osvětimany 5 4 0 1 34:13 12 0 0
3. 1. FC Slovácko 4 3 0 1 29:5 9 0 0
4. St. Město 4 3 0 1 31:7 9 0 0
5. Hluk 5 2 0 3 11:11 7 0 1
6. Napajedla 5 2 0 3 10:28 7 0 1
7. Zlechov 5 2 0 3 16:20 6 0 0
8. Strání 5 2 0 3 24:28 6 0 0
9. Dol. Němčí 4 2 0 2 10:17 5 1 0
10. Koryčany 5 2 0 3 10:28 5 1 0
11. Morkovice 4 1 0 3 21:28 3 0 0
12. Kvasice 5 0 0 5 3:52 0 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Hvozdná – Bratřejov 9:2 (4:0), 11., 68. Minařík, 25., 44., 81. Burger, 72. Kunovský (vl.), 60., 52. Dominik, 17. Knirsch, 89. Scharf – 79. Viktořík, Fryšták – Spytihněv 7:2 (2:0), 4., 60., 66. Hřebačka, 9., 62. Pšeja, 51. Kolář, 83. Svačina – 69. Rozsypálek, 77. Buřil, Trnava – Příluky 2:4 (1:4), 29., 62. Hrnčiřík – 8. Teixeira, 15. Zatloukal, 23. Seifert, 32. Lunda, Mysločovice – Tlumačov 1:4 (0:2), 76. Marholt – 7., 57. Ševela, 24. Holub, 83. Pazdziora, Dolní Lhota – Halenkovice 3:1 (1:1), 34., 52. Kúdela, 90. Švach, – 4. Vojtášek, Jaroslavice – Lužkovice 2:9 (0:3), 62. Bětík, 78. Paníček – 12. Okál, 30., 46. Novotný, 43., 48. Sláma (pen.), 58., 66. Záhořák, 70., 73. Sedláček.

1. Lužkovice 4 4 0 0 27:10 12 0 0
2. Fryšták 4 4 0 0 21:4 12 0 0
3. Spytihněv 4 3 0 1 13:9 9 0 0
4. Dolní Lhota 4 3 0 1 12:9 9 0 0
5. Bratřejov 4 2 0 2 10:13 6 0 0
6. Tlumačov 4 2 0 2 7:12 6 0 0
7. Halenkovice 4 2 0 2 6:8 5 1 0
8. Jaroslavice 4 1 0 3 20:16 4 0 1
9. Hvozdná 4 1 0 3 12:11 3 0 0
10. Mysločovice 4 1 0 3 10:16 3 0 0
11. Příluky 4 1 0 3 8:26 3 0 0
12. Trnava 4 0 0 4 6:18 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mysločovice – Tlumačov 0:1 (0:1), 30. Kvasnička, Újezd – Kašava 0:5 (0:3),14., 22. Šarman, 31. Knedla, 52., 68. Michalík, Kostelec – Mladcová 4:3 (2:2), 7., 4., 64. Plechač, 53. Horák – 11., 65. Mikel, 18. Slavický, Fryšták – Malenovice 2:6 (1:2), 6., 69. Srovnal – 25., 43., 58. Mikeštík, 33. Bartoň, 45. Otrusina, 68. Borovec, Sehradice – Tečovice 2:1 (1:0), 33., 54. Čada – 69. Janek

1. Malenovice 4 4 0 0 28:5 12 0 0
2. Mladcová 4 3 0 1 18:7 9 0 0
3. Sehradice 5 3 0 2 15:8 9 0 0
4. Kostelec 4 3 0 1 12:7 9 0 0
5. Tečovice 4 3 0 1 10:4 8 1 0
6. Tlumačov 5 2 0 3 7:10 6 0 0
7. Fryšták 4 1 0 3 7:13 4 0 1
8. Kašava 4 1 0 3 9:11 3 0 0
9. Mysločovice 4 1 0 3 4:24 3 0 0
10. Újezd 4 0 0 4 1:22 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Spytihněv – Veselá 0:3 (0:0), 52. Bednařík, 59. Žůrek, 66. Brhel, Příluky – Březnice 2:3 p. (1:0), 10. Kneslík, 53. Tureček – 66. Běhula, 69. Kunorza (pen.), Ludkovice – Lhota 8:0 (4:0), 2., 38., 45., 50., 60. Chot, 12., 21. Kadlčík, 16. Majzlík, 21. Kadlčík.

1. Ludkovice 4 2 0 2 19:7 7 0 1
2. Jaroslavice 2 2 0 0 16:2 6 0 0
3. Veselá 2 2 0 0 12:0 6 0 0
4. Spytihněv 3 2 0 1 10:7 5 1 0
5. Příluky 3 1 0 2 7:12 4 0 1
6. Březnice 2 1 0 1 2:7 2 1 0
7. Lhota 4 0 0 4 1:32 0 0 0
SKUPINA B: Jasenná – Vizovice 0:2 (0:1), 4., 36. Václavík, Smolina – Pozlovice 0:16 (0:7), 6., 28., 44., 52. Smolek, 8. Miklas, 9., 12., 14., 38., 40., 47., 51. Boráň, 17. Stolařík, 54. Kraus, 66., 69. Pinďák, Nevšová – Nedašova Lhota 0:15 (0:6), 13., 26., 32., 38., 42., 60. Pacik, 6., 20. Marek, 25. Fojtík, 39., 53. Macháč, 42., 52., 62., 69. Kolínek.

1. Vizovice 4 4 0 0 50:0 12 0 0
2. Pozlovice 3 3 0 0 30:2 9 0 0
3. Nedašova Lhota 3 3 0 0 26:0 9 0 0
4. Nevšová 3 1 0 2 3:32 3 0 0
5. Jasenná 4 1 0 3 3:9 2 1 0
6. Bohusl. n. Vl. 3 0 0 3 1:29 1 0 1
7. Smolina 4 0 0 4 1:42 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Lukov – Provodov 2:3 (0:0), 33. Halaška, 60. Doležal – 35., 50. Šůstek, 58. Mejzr, Hřivínův Újezd – Žlutava 8:0 (3:0), 10., 37., 57., 59. Šůstek, 26., 34., 55. Kužela, 29. Mališka, Štípa – Tlumačov 8:5 (2:1), 13., 51. Steiger, 23., 38., 53. Malík, 34., 49., 50. Sedlář – 1. Dvořák, 13., 57. Havelka, 40. Rýdel, 44. Němec, Racková – Halenkovice 10:6 (4:1), 5., 17. Adamík, 51., 29. Vajda, 31., 33. Žůrek, 21, 38., 44., 56. Polej – 39. Vašíček, 57. Štulíř, 36., 42. Kocián, 10., 54. Kedruš.

1. Štípa 5 4 1 0 27:11 13 0 0
2. Tlumačov 5 4 0 1 43:12 12 0 0
3. Provodov 5 3 0 2 18:26 8 1 0
4. Halenkovice 4 2 0 2 30:26 6 0 0
5. Racková 5 1 1 3 17:24 6 0 2
6. Hřivínův Újezd 5 2 0 3 17:19 5 1 0
7. Lukov 4 1 0 3 9:14 4 0 1
8. Žlutava 5 1 0 4 5:34 2 1 0
SKUPINA B: Šanov – Slopné 1:7 (0:0), 36. Konečný – 14. Kolařík (pen.), 25., 29., 45. Kovářová, 27., 29., 65. Masař, Hvozdná – Slušovice 0:11 (0:4), 3., 6., 8. Gargulák, 14. Brhel, 47. Divoka, 37., 50., 50., 60. Hargaš, 55. Bednařík, 58. Pšenčík, Štítná n. Vl. B – Lípa 14:3 (7:2), 2., 16., 0. Hnilo O., 4., 7., 0., 0., Fojtíková, 11. Frýželka, 0. Hnilo D., 0. Hnilo J., 0. Horňák, 0. Holík, 0., 0. Holba, – 0., 0. Balajka, 0. Jurčák, Lípa – Hvozdná 5:1 (4:0), 1., 19., 22. Gajdošík, 11. Jurčák, , 58. Balajka – 45. Hrazdira

1. Štítná n. Vl. B 4 4 0 0 37:12 12 0 0
2. Slušovice 3 3 0 0 32:2 9 0 0
3. Slopné 4 3 0 1 29:12 9 0 0
4. Brumov B 4 2 0 2 14:16 6 0 0
5. Hvozdná 5 1 0 4 9:33 3 0 0
6. Lípa 5 1 0 4 10:44 3 0 0
7. Šanov 3 0 0 3 7:19 0 0 0

Autor: Martin Břenek

20.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Houbaření. Ilustrační foto

Houbaři „očesal“ zloděj audi, škoda je 300 tisíc

Ilustrační foto

Ze Zlechova začnou mizet kostky. Průtah obcí opraví za 23 milionů

V Hradišti opět rozdávali mezinárodní certifikáty anglického jazyka

Téměř dvojnásobek žáků Základní školy UNESCO oproti loňsku se sešlo v úterý 19. září ve velkém sále uherskohradišťské Reduty, aby převzali mezinárodní certifikáty anglického jazyka Cambridge.

Senior centrum získalo nový automobil

Celkově třetí vozidlo pro výjezdy za klienty či jejich přepravu získala pečovatelská služba Senior centrum Uherské Hradiště. Dvě poslední z nich přitom obdržela přes projekt Sociální automobil, na jehož pořízené se pod taktovkou reklamní agentury Kompakt podílejí především místní firmy.

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Sportovní v Uherském Hradišti

Každý týden vám představíme čerstvé prvňáčky ze základních škol na Slovácku

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení