VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

20.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Brumov 2:1 (1:1), 28. Kvasnica, 85. Tkadlec – 17. Mana, Luhačovice – Kunovice 2:4 (1:3), 20., 85. Škrabola – 28., 41. Vlk, 44. Bouřa, 73. Otáhal, Štítná n. V. – Rožnov p. R. 1:4 (1:3), 40. Králík – 5., 47. Zetek, 8., 31. Videcký, Malenovice – Louky 1:3 (0:1), 15. Kletečka (vl.), 83. Macek – 66. Pavelka, 80. Sedláček, Uh. Brod – Holešov 5:4 p. (1:2), 37. Bartoš, 57. Rezek, 90. Sedláček – 11. Úlehla, 23. Kotas, 65. Blažek, 70. Zakopal, 75. Molek (vl.), Nedašov – Baťov 1:2 (1:0), 44. Bartoška – 58. Tomaštík, 62. Dvořák, Hluk – Bojkovice 2:1 (1:1), 6. Sagula, 80. Nguntual Van – 22. Pešek.

1. Kunovice 7 7 0 0 29:8 20 1 0
2. Slušovice 7 6 0 1 29:7 19 0 1
3. Brumov 7 5 0 2 27:8 14 1 0
4. Hluk 7 4 0 3 15:13 13 0 1
5. Uh. Brod 7 4 0 3 25:13 12 1 1
6. Louky 7 4 0 3 14:10 12 0 0
7. Baťov 7 4 0 3 12:8 12 0 0
8. Bojkovice 7 4 0 3 20:19 12 0 0
9. Rožnov p. R. 7 4 0 3 18:14 11 1 0
10. Štítná n. V. 7 3 0 4 9:13 8 1 0
11. Holešov 7 2 0 5 15:22 7 0 1
12. Luhačovice 7 2 0 5 9:18 7 0 1
13. Nedašov 7 0 0 7 3:36 0 0 0
14. Malenovice 7 0 0 7 4:40 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Juřinka – Napajedla 6:1 (4:0), 6., 40., 65. Kopřiva, 6., 43. Nejedlý, 54. Němeček – 79. Mikoška, Vel. Karlovice – Bylnice 1:0 (1:0), 32. Šipula, Újezd – Val. Klobouky 2:1 (2:1), 15. Vaculín, 28. Škrabola – 9. Kurtin, Val. Polanka – Vlachovice 1:3 (0:1), 82. Baran – 24. Hlavica, 47., 74. Trčka, Mladcová – Provodov 20:3 (10:3), 2., 14., 18., 27., 42., 48., 58., 72. Jakubík, 6., 9., 85. Balušek, 22. Čihánek, 29., 38. Šmatlák, 57. Řičánek, 60. Malina, 63., 65. Švehlík, 83., 87. Hoza – 15., 19. Vítek, 24. Jurák, Ratiboř – Lidečko 2:3 p. (2:2), 4. Fojtík, 9. Musil – 31. Janáč, 42. Gargulák, Slavičín – Hulín 6:1 (3:0),10. Blažek, 28., 75., 80. Švadleňák, 40. Havlín, 69. Fojtík – 49. Šálek.

1. Napajedla 7 6 0 1 25:11 18 0 0
2. Újezd 7 6 0 1 21:13 17 1 0
3. Val. Klobouky 7 5 0 2 27:12 15 0 0
4. Juřinka 7 4 0 3 28:16 13 0 1
5. Vlachovice 7 5 0 2 14:13 13 2 0
6. Vel. Karlovice 7 4 0 3 8:12 13 0 1
7. Slavičín 7 4 0 3 20:12 12 0 0
8. Mladcová 7 3 0 4 40:25 10 0 1
9. Lidečko 7 4 0 3 15:16 10 2 0
10. Hulín 7 3 0 4 24:25 9 0 0
11. Ratiboř 7 3 0 4 16:22 9 1 1
12. Bylnice 7 2 0 5 13:11 7 0 1
13. Provodov 7 0 0 7 7:54 1 0 1
14. Val. Polanka 7 0 0 7 10:26 0 0 0
SKUPINA B: Koryčany – Morkovice 5:0 (0:0), 4., 5. Bábíček, 66. Gejdoš, 88. Elzner, 89. Hubr, Kvasice – Dol. Němčí 4:0 (1:0), 11. Daněk, 49. Zapletal, 56. Sládeček, 69. Slavík, Uh. Brod B – Boršice 2:4 (0:1), 77. Hulín, 89. Sedláček – 8., 61. Krsička, 85., 90. Bartošík, Jarošov – Strání 9:2 (2:1), 21., 55. Svoboda (pen.), 27., 63. Pitr, 51., 68., 69., 77. Šipka, 83. Jančík – 32. Štajner, 59. Zámečník, Kněžpole – Zdounky 4:0 (2:0), 5., 54. Hančík, 43., 81. Uherek, St. Město – Lutopecny 5:1 (2:1), 21. Sonntag, 42., 58. Sobek, 49. Blaha, 70. Pantlík – 30. Kubín, Chropyně – Nedachlebice 3:4 (1:2), 37. Drexler, 50., 80. Podaný – 7. Nožička, 17. Bajaja, 62. Malina, 88. Kaňa.

1. Kvasice 7 7 0 0 27:7 20 1 0
2. Koryčany 7 6 0 1 35:11 17 1 0
3. Jarošov 7 5 0 2 32:21 15 0 0
4. St. Město 7 5 0 2 18:12 15 0 0
5. Chropyně 7 5 0 2 27:19 13 2 0
6. Nedachlebice 7 4 0 3 21:14 12 0 0
7. Boršice 7 4 0 3 20:22 12 0 0
8. Strání 7 4 0 3 16:21 12 0 0
9. Morkovice 7 3 0 4 21:21 9 0 0
10. Kněžpole 7 3 0 4 14:18 9 0 0
11. Dol. Němčí 7 2 0 5 15:17 8 0 2
12. Uh. Brod B 7 1 0 6 14:24 4 0 1
13. Zdounky 7 0 0 7 9:37 1 0 1
14. Lutopecny 7 0 0 7 3:28 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 8:0 (5:0), 7., 15., 36. Machala, 25. Hruška, 29., 34., 65. Hurta, 63. Škrla, Bystřice p. H. – Louky 4:1 (0:0), 42., 58., 70. Maťa, 44. Svoboda – 56. Kuna, Kunovice – Štítná n. Vl. 4:3 p. (1:2), 26. Skopal, 41. Červenka, 45. Bartošík – 17., 22. Malaník, 11. Frýželka, Uh. Brod – Vik. Otrokovice 2:0 (2:0), 10. Nyiko, 14. Mlčoch, Brumov – Slavičín 4:3 (1:2), 15., 42., 68. Polomík, 57. Martinka – 4., 32. Huťa, 62. Vincour, Holešov – Baťov 0:4 (0:1), 11., 65., 69. Štefka, 53. Kadlec.

1. Vsetín 5 4 0 1 16:8 12 0 0
2. Kunovice 4 4 0 0 17:4 11 1 0
3. Louky 4 3 0 1 18:5 9 0 0
4. Brumov 4 3 0 1 16:8 9 0 0
5. Uh. Brod 5 3 0 2 13:13 8 1 0
6. Baťov 4 2 0 2 11:10 6 0 0
7. Bystřice p. H. 4 2 0 2 8:9 6 0 0
8. Rožnov p. R. 5 2 0 3 6:24 5 1 0
9. Slavičín 4 1 0 3 12:12 4 0 1
10. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 9:17 4 0 1
11. Holešov 4 0 0 4 2:11 1 0 1
12. Vik. Otrokovice 3 0 0 3 1:8 0 0 0
MLADŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 15:3 (7:2), 1., 19. Chromčák, 2., 32. Mikuš, 7. Durmon, 14., 28., 48., 57. Fojtů, 21., 42., 46., 47. Zbranek, 50., 51. Kalina – 10., 41. Křižka, 22. Stodulka, Bystřice p. H. – Louky 4:1 (1:1), 4., 60. Kotas, 34. Dubčák, 57. Zemánek – 13. Mikač, Kunovice – Štítná n. Vl. 5:1 (1:0), 5. Andrýsek, 31. Bednařík, 36., 37. Tvrdoň, 43. Daníček – 48. Frýželka, Uh. Brod – Vik. Otrokovice 5:1 (3:1), 6., 24. Chovanec, 23. Bartek, 36., 57. Koželuha – 8. Chlebík, Brumov – Slavičín 0:10 (0:2), 16., 56., 57. Kulíšek, 29. Šenovský, 35. Kostka, 48., 50. Vaculová, 54. Křek, 57. Hamalčík, 60. Šoman, Holešov – Baťov 6:3 (2:1), 11., 13., 58. Linda, 49. Vitovský, 49., 54. Hendrych – 20. Merta (pen.), 52. Kraváček, 53. Štefka.

1. Vsetín 5 5 0 0 62:19 15 0 0
2. Kunovice 4 4 0 0 32:9 12 0 0
3. Slavičín 4 3 0 1 27:14 9 0 0
4. Baťov 4 3 0 1 26:15 9 0 0
5. Bystřice p. H. 4 3 0 1 20:13 9 0 0
6. Uh. Brod 5 2 0 3 25:33 6 0 0
7. Holešov 4 2 0 2 16:26 5 1 0
8. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 14:18 3 0 0
9. Louky 5 1 0 4 12:20 3 0 0
10. Vik. Otrokovice 4 1 0 3 7:24 3 0 0
11. Brumov 4 1 0 3 10:37 3 0 0
12. Rožnov p. R. 5 0 0 5 14:37 1 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Juřinka 3:1 (3:0), 6. Šarman, 17. Pernica, 28. Hlahulek – 70. Šulák, Hor. Bečva – Vel. Karlovice 3:4 (1:2), 8. Křenek, 36. Juřík, 59. Fojtášek – 14. Gajdoš, 35., 37. Vašut, 65. Juřica, Vlachovice – Hulín 0:4 (0:1), 9., 46. Simerský, 48., 62. Ondrejec, Val. Klobouky – Vsetín B 0:2 (0:1), 20. Kohout, 46. Karlík, Zlín B – Luhačovice 4:3 (1:1), 35. Kolařík, 50. Strnad, 60. Kočica, 60. Malota – 2. Vítek (pen.), 43., 69. Hyžík, Hošťálková – Nedašov nehl.

1. Zlín B 5 4 0 1 26:5 12 0 0
2. Juřinka 5 4 0 1 15:7 12 0 0
3. Lužkovice 5 4 0 1 17:7 11 1 0
4. Luhačovice 5 3 0 2 32:17 9 0 0
5. Hulín 3 2 0 1 14:6 7 0 1
6. Nedašov 3 2 0 1 10:7 6 0 0
7. Val. Klobouky 5 2 0 3 16:20 6 0 0
8. Vsetín B 4 2 0 2 14:20 6 0 0
9. Hošťálková 3 1 0 2 6:15 3 0 0
10. Vel. Karlovice 5 1 0 4 6:22 3 0 0
11. Vlachovice 4 0 0 4 3:12 0 0 0
12. Hor. Bečva 3 0 0 3 3:24 0 0 0
SKUPINA B: Dol. Němčí – Napajedla 0:2 (0:0), 65. Machač, 68. Srnec, Strání – Osvětimany 0:10 (0:3), 28. Trlida, 29., 44., 46. Matejkovič, 32., 66. Vykoukal, 54., 58., 65. Vašek, 36. Klát, Bojkovice – St. Město 11:2 (5:0), 16., 29., 44., 54., 59. Andrlík, 19. Michalčík, 24., 47. Králík, 39. Machala, 45. Vyhnálek – 21. Bemer (vl.), 48. Zajíc, 68. Kejř, Zlechov – Morkovice 1:2 p. (1:0), 6. Goliáš – 68. Červenka, Koryčany – 1. FC Slovácko 5:1 (3:1), 2., 34., 36. Bardon, 35. Vrtal, 47. Kaňa – 5. Kordula, Kvasice – Hluk 1:4 (1:2), 35. Konečný – 21., 32., 37., 50. Frühauf.

1. Bojkovice 5 5 0 0 36:8 15 0 0
2. Osvětimany 5 4 0 1 36:6 12 0 0
3. Koryčany 5 4 0 1 22:10 12 0 0
4. Hluk 5 3 0 2 11:6 9 0 0
5. Napajedla 5 3 0 2 8:20 9 0 0
6. Zlechov 5 2 0 3 17:14 7 0 1
7. Dol. Němčí 4 2 0 2 4:7 6 0 0
8. Strání 5 2 0 3 8:25 6 0 0
9. Kvasice 5 1 0 4 7:17 3 0 0
10. St. Město 4 1 0 3 8:22 3 0 0
11. Morkovice 4 1 0 3 3:11 2 1 0
12. 1. FC Slovácko 4 0 0 4 2:16 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Juřinka 0:5 (0:3), 19., 55. Cacek, 27., 29. Mach, 46. Zelenka, Hor. Bečva – Vel. Karlovice 2:11 (0:5), 45. Rybár, 52. Němec – 15., 20., 30. Horák, 18., 55. Štuler, 26., 44., 60. Horáček, 48., 51. Koňařík, 57. Borák, Vlachovice – Hulín 0:3 (0:0), 49. Zimmermann, 50. Hoza, 52. Simerský, Val. Klobouky – Vsetín B 5:3 (4:1), 6. Opravil, 8., 13. Štvrtecká, 26. Štvrtecký, 63. Samiec – 16. Orság, 38. Změlík, 47. Vyškovský, Zlín B – Luhačovice 4:1 (2:1), 13. Brhel, 22. Havrlant, 32. Krepl, 56. Holeš – 24. Pospíšil, Hošťálková – Nedašov nehl.

1. Val. Klobouky 5 5 0 0 38:12 14 1 0
2. Juřinka 5 4 0 1 20:12 11 1 0
3. Vel. Karlovice 5 3 0 2 32:13 10 0 1
4. Zlín B 5 3 0 2 11:10 10 0 1
5. Vsetín B 4 3 0 1 33:11 9 0 0
6. Hulín 3 2 0 1 13:14 6 0 0
7. Hošťálková 3 1 0 2 7:11 4 0 1
8. Vlachovice 4 1 0 3 4:9 3 0 0
9. Hor. Bečva 3 1 0 2 8:17 3 0 0
10. Nedašov 3 1 0 2 5:27 3 0 0
11. Lužkovice 5 1 0 4 10:25 2 1 0
12. Luhačovice 5 0 0 5 3:23 0 0 0
SKUPINA B: Dol. Němčí – Napajedla 3:2 p. (0:2), 56. Hibler, 60. Kapusta – 18. Lhotský, 29. Chytil, Strání – Osvětimany 3:6 (0:0), 12. Zámečník, 43. Benešík, 57. Eliáš – 1., 19. Petřvalský, 31. Knápek, 32. Dvouletý, 47. Jurák, 33. Vajčner, Bojkovice – St. Město 5:0 (2:0), 21., 32., 36. Gago, 23. Koudelík, 39. Kalík, Zlechov – Morkovice 10:0 (4:0), 2., 36., 46. Dvorský, 8. Tomeček, 13., 45., 60. Kowalík, 23. Rosůlek, 40. Petržela, 55. Blaha, Koryčany – 1. FC Slovácko 4:3 (2:0), 5., 21., 47. Novotný, 43. Elzner – 55., 57. Jelínková, 59. Stavjaníková, Kvasice – Hluk 0:2 (0:1), 24. Smolinka (vl.) – 36. Matejka.

1. Bojkovice 5 5 0 0 50:12 15 0 0
2. Osvětimany 5 4 0 1 34:13 12 0 0
3. 1. FC Slovácko 4 3 0 1 29:5 9 0 0
4. St. Město 4 3 0 1 31:7 9 0 0
5. Hluk 5 2 0 3 11:11 7 0 1
6. Napajedla 5 2 0 3 10:28 7 0 1
7. Zlechov 5 2 0 3 16:20 6 0 0
8. Strání 5 2 0 3 24:28 6 0 0
9. Dol. Němčí 4 2 0 2 10:17 5 1 0
10. Koryčany 5 2 0 3 10:28 5 1 0
11. Morkovice 4 1 0 3 21:28 3 0 0
12. Kvasice 5 0 0 5 3:52 0 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Hvozdná – Bratřejov 9:2 (4:0), 11., 68. Minařík, 25., 44., 81. Burger, 72. Kunovský (vl.), 60., 52. Dominik, 17. Knirsch, 89. Scharf – 79. Viktořík, Fryšták – Spytihněv 7:2 (2:0), 4., 60., 66. Hřebačka, 9., 62. Pšeja, 51. Kolář, 83. Svačina – 69. Rozsypálek, 77. Buřil, Trnava – Příluky 2:4 (1:4), 29., 62. Hrnčiřík – 8. Teixeira, 15. Zatloukal, 23. Seifert, 32. Lunda, Mysločovice – Tlumačov 1:4 (0:2), 76. Marholt – 7., 57. Ševela, 24. Holub, 83. Pazdziora, Dolní Lhota – Halenkovice 3:1 (1:1), 34., 52. Kúdela, 90. Švach, – 4. Vojtášek, Jaroslavice – Lužkovice 2:9 (0:3), 62. Bětík, 78. Paníček – 12. Okál, 30., 46. Novotný, 43., 48. Sláma (pen.), 58., 66. Záhořák, 70., 73. Sedláček.

1. Lužkovice 4 4 0 0 27:10 12 0 0
2. Fryšták 4 4 0 0 21:4 12 0 0
3. Spytihněv 4 3 0 1 13:9 9 0 0
4. Dolní Lhota 4 3 0 1 12:9 9 0 0
5. Bratřejov 4 2 0 2 10:13 6 0 0
6. Tlumačov 4 2 0 2 7:12 6 0 0
7. Halenkovice 4 2 0 2 6:8 5 1 0
8. Jaroslavice 4 1 0 3 20:16 4 0 1
9. Hvozdná 4 1 0 3 12:11 3 0 0
10. Mysločovice 4 1 0 3 10:16 3 0 0
11. Příluky 4 1 0 3 8:26 3 0 0
12. Trnava 4 0 0 4 6:18 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mysločovice – Tlumačov 0:1 (0:1), 30. Kvasnička, Újezd – Kašava 0:5 (0:3),14., 22. Šarman, 31. Knedla, 52., 68. Michalík, Kostelec – Mladcová 4:3 (2:2), 7., 4., 64. Plechač, 53. Horák – 11., 65. Mikel, 18. Slavický, Fryšták – Malenovice 2:6 (1:2), 6., 69. Srovnal – 25., 43., 58. Mikeštík, 33. Bartoň, 45. Otrusina, 68. Borovec, Sehradice – Tečovice 2:1 (1:0), 33., 54. Čada – 69. Janek

1. Malenovice 4 4 0 0 28:5 12 0 0
2. Mladcová 4 3 0 1 18:7 9 0 0
3. Sehradice 5 3 0 2 15:8 9 0 0
4. Kostelec 4 3 0 1 12:7 9 0 0
5. Tečovice 4 3 0 1 10:4 8 1 0
6. Tlumačov 5 2 0 3 7:10 6 0 0
7. Fryšták 4 1 0 3 7:13 4 0 1
8. Kašava 4 1 0 3 9:11 3 0 0
9. Mysločovice 4 1 0 3 4:24 3 0 0
10. Újezd 4 0 0 4 1:22 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Spytihněv – Veselá 0:3 (0:0), 52. Bednařík, 59. Žůrek, 66. Brhel, Příluky – Březnice 2:3 p. (1:0), 10. Kneslík, 53. Tureček – 66. Běhula, 69. Kunorza (pen.), Ludkovice – Lhota 8:0 (4:0), 2., 38., 45., 50., 60. Chot, 12., 21. Kadlčík, 16. Majzlík, 21. Kadlčík.

1. Ludkovice 4 2 0 2 19:7 7 0 1
2. Jaroslavice 2 2 0 0 16:2 6 0 0
3. Veselá 2 2 0 0 12:0 6 0 0
4. Spytihněv 3 2 0 1 10:7 5 1 0
5. Příluky 3 1 0 2 7:12 4 0 1
6. Březnice 2 1 0 1 2:7 2 1 0
7. Lhota 4 0 0 4 1:32 0 0 0
SKUPINA B: Jasenná – Vizovice 0:2 (0:1), 4., 36. Václavík, Smolina – Pozlovice 0:16 (0:7), 6., 28., 44., 52. Smolek, 8. Miklas, 9., 12., 14., 38., 40., 47., 51. Boráň, 17. Stolařík, 54. Kraus, 66., 69. Pinďák, Nevšová – Nedašova Lhota 0:15 (0:6), 13., 26., 32., 38., 42., 60. Pacik, 6., 20. Marek, 25. Fojtík, 39., 53. Macháč, 42., 52., 62., 69. Kolínek.

1. Vizovice 4 4 0 0 50:0 12 0 0
2. Pozlovice 3 3 0 0 30:2 9 0 0
3. Nedašova Lhota 3 3 0 0 26:0 9 0 0
4. Nevšová 3 1 0 2 3:32 3 0 0
5. Jasenná 4 1 0 3 3:9 2 1 0
6. Bohusl. n. Vl. 3 0 0 3 1:29 1 0 1
7. Smolina 4 0 0 4 1:42 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Lukov – Provodov 2:3 (0:0), 33. Halaška, 60. Doležal – 35., 50. Šůstek, 58. Mejzr, Hřivínův Újezd – Žlutava 8:0 (3:0), 10., 37., 57., 59. Šůstek, 26., 34., 55. Kužela, 29. Mališka, Štípa – Tlumačov 8:5 (2:1), 13., 51. Steiger, 23., 38., 53. Malík, 34., 49., 50. Sedlář – 1. Dvořák, 13., 57. Havelka, 40. Rýdel, 44. Němec, Racková – Halenkovice 10:6 (4:1), 5., 17. Adamík, 51., 29. Vajda, 31., 33. Žůrek, 21, 38., 44., 56. Polej – 39. Vašíček, 57. Štulíř, 36., 42. Kocián, 10., 54. Kedruš.

1. Štípa 5 4 1 0 27:11 13 0 0
2. Tlumačov 5 4 0 1 43:12 12 0 0
3. Provodov 5 3 0 2 18:26 8 1 0
4. Halenkovice 4 2 0 2 30:26 6 0 0
5. Racková 5 1 1 3 17:24 6 0 2
6. Hřivínův Újezd 5 2 0 3 17:19 5 1 0
7. Lukov 4 1 0 3 9:14 4 0 1
8. Žlutava 5 1 0 4 5:34 2 1 0
SKUPINA B: Šanov – Slopné 1:7 (0:0), 36. Konečný – 14. Kolařík (pen.), 25., 29., 45. Kovářová, 27., 29., 65. Masař, Hvozdná – Slušovice 0:11 (0:4), 3., 6., 8. Gargulák, 14. Brhel, 47. Divoka, 37., 50., 50., 60. Hargaš, 55. Bednařík, 58. Pšenčík, Štítná n. Vl. B – Lípa 14:3 (7:2), 2., 16., 0. Hnilo O., 4., 7., 0., 0., Fojtíková, 11. Frýželka, 0. Hnilo D., 0. Hnilo J., 0. Horňák, 0. Holík, 0., 0. Holba, – 0., 0. Balajka, 0. Jurčák, Lípa – Hvozdná 5:1 (4:0), 1., 19., 22. Gajdošík, 11. Jurčák, , 58. Balajka – 45. Hrazdira

1. Štítná n. Vl. B 4 4 0 0 37:12 12 0 0
2. Slušovice 3 3 0 0 32:2 9 0 0
3. Slopné 4 3 0 1 29:12 9 0 0
4. Brumov B 4 2 0 2 14:16 6 0 0
5. Hvozdná 5 1 0 4 9:33 3 0 0
6. Lípa 5 1 0 4 10:44 3 0 0
7. Šanov 3 0 0 3 7:19 0 0 0

Autor: Martin Břenek

20.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dobrovolníci vyběhali Diakonii 20 tisíc a spálili téměř 700 tisíc kalorií.
16

Dobrovolníci vyběhali Diakonii 20 tisíc a spálili téměř 700 tisíc kalorií

Průtah Nivnicí změní povrch.
4

Z průtahu Nivnicí zmizí kostky

AUTOMIX.CZ

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

Přestože má většina z nás kopřivnickou tatrovku zafixovanou z minulosti jako automobilku zaměřenou na luxusní "papalášské" limuzíny, případně jako výrobce nákladních aut, v historii najdeme i několik vozů, které se těmto definicím naprosto vymykají.

Jakub Vágner ve Starém Městě vyprávěl o Amazonii

"Nejhorším ze všech zvířat v Amazonii jsou pro mě motýly. Největší nebezpečí vám tam hrozí od těch, co nejsou vidět, jako jsou bakterie, paraziti," nechal se slyšet sportovní rybář Jakub Vágner.

AKTUALIZOVÁNO

Police hledá svědky nehody motorky v Kostelanech

Prudké brzdění mělo za následek pád motorkáře i jeho spolujezdkyně v Kostelanech nad Moravou. Nehoda se stala v neděli 23. dubna u fotbalového hřiště těsně před zápasem mezi týmy Kostelany nad Moravou a Ostrožská Lhota.

Dálnici z Otrokovic do Babic by mohli začít stavět už příští rok

VIDEO / Psal se rok 1963, když v ČSSR naplánovali čtyřproudou silnici H55 z Olomouce do Břeclavi a dál ke státní hranici. Od té doby sice její část otevřeli, ale stále jí převážná většina chybí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies