VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

14.6.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Baťov 3:0 Machalík, Pěrka, Ježek, Hulín – Luhačovice 10:2 Hrdlička 4, Navrátil 2, Miklík 2, Šimoňuk 2 – Smejkal, Gába, Nivnice – Malenovice 11:1 Straňák 5, Májek, Bumbalík, Chovanec, Durďák, Hladiš, Bartoš – Bartoň, Kunovice – Brumov 8:1 Dávid 2, Hlavatý 2, Lorenc T., Flek, Semela, Rozhon – Vlček, Nedašov – Holešov1:2 p. Bartoška – Zapletal, Rožnov p. R. – Uh. Brod 0:7 Jaroněk 4, Pochylý, Rezek, Josefík, Hluk – Slušovice 4:3 Athang, Kuřina, Sagula, Ševčík – nehl.

1. Nivnice 26 17 2 1 6 102:61 56
2. Uh. Brod 26 17 1 2 6 111:32 55
3. Kunovice 26 16 3 1 6 75:34 55
4. Slušovice 26 15 1 4 6 65:31 51
5. Brumov 26 15 0 3 8 57:49 48
6. Rožnov p. R. 26 12 3 3 8 68:50 45
7. Holešov 26 11 5 0 10 56:55 43
8. SK Baťov 26 12 2 1 11 63:42 41
9. Hluk 26 12 0 2 12 61:73 38
10. Luhačovice 26 9 2 0 15 54:82 31
11. Nedašov 26 5 4 3 14 30:72 26
12. Malenovice 26 7 1 0 18 43:124 23
13. Hulín 26 7 0 2 17 44:81 23
14. Dol. Němčí 26 3 0 2 21 30:73 11

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Val. Klobouky 3:4 Pekárek, Jemelka, Trčka – Dynka 2, Fojtů, Mana, Ratiboř – Mladcová 1:4 Mikula – Švehlík 2, Brhel, Lebánek, Hovězí – Vel. Karlovice 1:2 Babica K. – Koňařík R., vlastní, Lidečko – Újezd 2:4 Liška, Ryza D. – Vaculín, Mikulka 3, Štítná n. Vl. – Juřinka 6:2 Hrnčiřík V., Maniš, Králík, Kozubík, Kamenčák, Malaník – Dobiáš, Grygařík, Val. Polanka – Slavičín 1:5 Kurtin – Havlín 2, Hyžík, Kalík, Fojtů, Provodov – Poličná 4:4 nedohráno. Dohrávka 25. kola: Vel. Karlovice – Lidečko1:3 Kalus – Liška 3.

1. Štítná n. Vl. 26 22 0 3 1 119:18 69
2. Poličná 25 18 0 2 5 103:34 56
3. Slavičín 26 17 1 1 7 98:39 54
4. Újezd 26 17 1 1 7 91:56 54
5. Val. Polanka 26 14 3 1 8 82:62 49
6. Lidečko 26 13 1 2 10 70:50 43
7. Juřinka 26 12 2 1 11 50:76 41
8. Ratiboř 26 13 0 1 12 94:69 40
9. Mladcová 26 11 2 1 12 53:66 38
10. Vel. Karlovice 26 8 0 3 15 34:63 27
11. Vlachovice 26 4 4 2 16 37:68 22
12. Val. Klobouky 26 5 2 2 17 29:83 21
13. Provodov 25 4 3 1 17 44:112 19
14. Hovězí 26 2 2 0 22 26:134 10

SKUPINA B: Zdounky – Kněžpole 4:2 Kyrcz 2, Judas, Lučan – Hančík 2, Boršice – St. Město 1:2 p. nehl., Břest – Uh. Ostroh 12:1 Bejdák 7, Krejčíř 2, Látal Jan, Pospíšil, Šálek – Mojžíšek, Koryčany – Morkovice 2:1 Hanák J., Klem – Doležel, Nedachlebice – Napajedla 0:3 Mikšaník 2, Leitner, Strání – Kvasice 3:4 p. Čaňo V., Horňáček, Ševčík – Ševela, Pospíšil R., Kašík T., Louky – Bojkovice 0:1 Gorčík.

1. Bojkovice 26 18 5 0 3 141:41 64
2. Louky 26 18 2 2 4 67:22 60
3. St. Město 26 15 5 1 5 69:36 56
4. Břest 26 16 1 4 5 95:43 54
5. Kvasice 26 14 2 2 8 87:64 48
6. Koryčany 26 14 1 2 9 117:70 46
7. Napajedla 26 14 1 2 9 77:54 46
8. Strání 26 14 1 1 10 84:53 45
9. Zdounky 26 12 0 1 13 69:83 37
10. Boršice 26 7 2 3 14 46:71 28
11. Kněžpole 26 7 0 2 17 53:109 23
12. Nedachlebice 26 6 1 1 18 38:86 21
13. Morkovice 26 4 0 1 21 46:105 13
14. Uh. Ostroh 26 1 1 0 24 20:172 5

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Bojkovice – V. Otrokovice 1:7 Vavrečka – Mňačko, Šustek 2, Hrnčiřík 2, Hába, Baťov 1930 – Vsetín 7:0 Štefka 3, Dvořák, Staněk, Sotolář, Bršlica, Slavičín – Štítná n. Vl. 4:1 Janků 2, Salajka, Švadleňák – Malaník, Holešov – Kunovice 2:4 Úlehla, Blažek – Bilík 2, Duchtík, Tomaštík, Brumov – Uh. Brod 12:0 Pecha 3, Spáčil 2, Šenkeřík, Martinka 2, Kubiš, Šánek, Polomík, Chovančík, Rožnov p. R. – Louky 2:0 Galus L., vlastní. Dohrávka 12. kola: Štítná n. Vl. – Holešov 3:0 kont.

1. Brumov 22 20 1 1 0 150:12 63
2. Kunovice 22 16 0 2 4 62:28 50
3. Slavičín 22 10 5 1 6 38:31 41
4. SK Baťov 22 11 1 1 9 43:65 36
5. Holešov 22 9 2 0 11 44:41 31
6. Rožnov p. R. 22 8 2 3 9 38:39 31
7. V. Otrokovice 22 8 2 2 10 47:49 30
8. Louky 22 9 0 0 13 45:46 27
9. Uh. Brod 22 8 0 3 11 42:52 27
10. Štítná n. Vl. 22 5 4 1 12 34:59 24
11. FK Vsetín 22 6 0 3 13 26:76 21
12. Bojkovice 22 4 1 1 16 28:99 15

MLADŠÍ: Bojkovice – V .Otrokovice 8:4 Andrlík 6, Kundrata, Gago – Tománek 3, Machovský, Baťov 1930 – Vsetín 4:3 Fuksa 2, Kadlec 2 – Zbranek 2, Hába, Slavičín – Štítná n. Vl. 6:3 Častulík 3, Daněk 3 – Líňa, Beňo, Hrnčiřík, Holešov – Kunovice 5 : 0 Linda 3, Daněk, Trnka, Brumov – Uh. Brod 11:3 Gabriš 5, Pešout L. 3, Novák, Ščuglík, Kopačka – Valenta, Koželuha, Kostiha, Rožnov p. R. – Louky 2:8 Sladovník 2 – Zuzaník 4, Drabík 2, Chytil 2. Dohrávka 12.kola: Štítná n. Vl. – Holešov 2:5 Fagulec, Fryželka – Trnka 2, Linda 2, Daněk.

1. Slavičín 22 18 0 2 2 122:32 56
2. Holešov 22 18 1 0 3 119:42 56
3. Štítná n. Vl. 22 16 1 2 3 87:40 52
4. FK Vsetín 22 15 1 0 6 115:57 47
5. Bojkovice 22 14 1 0 7 121:73 44
6. Louky 22 9 2 0 11 84:99 31
7. Rožnov p. R. 22 8 1 0 13 92:134 26
8. Brumov 22 5 3 3 11 98:108 24
9. Kunovice 22 7 0 1 14 62:78 22
10. Uh. Brod 22 5 2 1 14 74:112 20
11. SK Baťov 22 5 0 2 15 64:108 17
12. V. Otrokovice 22 0 0 1 21 28:183 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice – Zlín B 5:0 Jemelka H. 3 – Mňaček T. 2, Val. Klobouky – Vel. Karlovice 8:2 Poliak M. 4, Obadal 3, Ruman – nehl., Kelč – Bystřice p. H. 11:1 David 4, Jiříček 3, Orava, Žídek, Hradil, Mikulenka – Navrátil, Juřinka – Hor. Bečva 5:1 Cacek 2, Pavlica, Petrů, Brňovják – Kohout, Nedašov – Hulín 2:4 Tintin J., Kolínek J. – Škola 2, Jetelina D. 2, Ratiboř – Luhačovice 4:2 Fojtík 4 – Kudela, Tarabus. Dohrávka 18. kola: Hor. Bečva – Bystřice p. H. 2:12 Kretek, Maceček – Navrátil 9, Frana 2, Kocman. Dohrávka 22. kola: Ratiboř – Hor. Bečva 7:2 Fojtík 3, Ostřanský, Motyka, Mareček – Maceček, Řezáč.

1. Bystřice p. H. 22 20 1 0 1 170:34 62
2. Kelč 22 19 1 0 2 144:22 59
3. Val. Klobouky 22 15 1 1 5 87:37 48
4. Juřinka 22 13 1 1 7 85:51 42
5. Luhačovice 22 12 0 2 8 74:65 38
6. Ratiboř 22 11 0 3 8 91:61 36
7. Hulín 22 10 2 1 9 69:77 35
8. Zlín B 22 8 1 1 12 57:58 27
9. Hor. Bečva 22 5 1 1 15 34:89 18
10. Nedašov 22 4 2 0 16 26:109 16
11. Vlachovice 22 4 0 1 17 25:102 13
12. Vel. Karlovice 22 0 1 0 21 12:169 2

SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 19:0 Ševčík 5, Ngunthual Van David 3, Franc 2, Frühauf Z. 2, Kremr P. 2, Blaha M. 2, Nosek, Matuštík, Kožík, Boršice – Dol. Němčí 2:4 Trlida, Vašek O. – Bobčík 2, Jurásek, Krhovský, Strání – Morkovice 5:0 Zámečník 2, Malár, Čaňo O., Kolaja, Koryčany – Napajedla 7:0 Nezdařil 3, Barták 3, Hubr, 1. FC Slovácko – Kvasice 1:2 Slováčková – Slavík 2, Zlechov – St. Město 0:9 Náplava 3, Gerža 2, Vanda, Zajíc, Sonntag, Zachar. Dohrávka 12. kola: Napajedla – 1. FC Slovácko 3:2 PK Holub 2 – Vydržalová, Čajková.

1. Hluk 22 18 1 2 1 137:8 58
2. Strání 22 19 0 1 2 120:20 58
3. St. Město 22 16 3 0 3 110:14 54
4. Koryčany 22 16 0 1 5 126:28 49
5. Napajedla 22 11 2 1 8 46:40 38
6. Morkovice 22 9 0 0 13 41:72 27
7. Zlechov 22 7 2 0 13 30:98 25
8. Dol. Němčí 22 6 1 4 11 70:66 24
9. Kvasice 22 7 1 1 13 43:80 24
10. Nedakonice 22 5 1 0 16 23:123 17
11. 1. FC Slovácko 22 3 1 1 17 29:92 12
12. Boršice 22 3 0 1 18 32:166 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice – Zlín B 9:3 Stružka 6, Straka 2, Gbelec – Štastný, Hlavňovský 3, Val. Klobouky – Vel. Karlovice 21:1 Poliak M. 9, Poliak D. 3, Grygar 2, Krayem, Samiec, Kovář, Švach, Ovesný, Opravil, Kováč – nehl., Kelč – Bystřice p. H. 0:8 Hanslík D. 3, Ovčačík, Hradil 2, Kotas 2, Juřinka – Hor. Bečva 7:1 Zelenka 2, Nevařil 2, Šeliga, Klanica, Cacek – Křenek, Nedašov – Hulín 5:2 Kolínek 3, Novák, Šánek – Soukup, Růžička, Ratiboř – Luhačovice 5:3 Makyča 4, Orság – Slovák 3. Dohrávka 18. kola: Hor. Bečva – Bystřice p. H. 1:14 Kohout – Ovčačík, Hanslík 2, Kalus 2, Schonwalder 2, Maťa 6, Horák. Dohrávka 22. kola: Ratiboř – Hor. Bečva 9:1 Čablík 3, Makyča, Kořenek, 2, Sušeň 2, Filip 2 – Cverna.

1. Val. Klobouky 22 21 0 0 1 181:26 63
2. Juřinka 22 18 0 0 4 122:33 54
3. Bystřice p. H. 22 15 0 0 7 133:65 45
4. Ratiboř 22 13 0 2 7 90:76 41
5. Nedašov 22 9 4 1 8 92:104 36
6. Zlín B 22 10 2 1 9 104:102 35
7. Vel. Karlovice 22 10 0 2 10 80:99 32
8. Hulín 22 8 3 0 11 96:97 30
9. Vlachovice 22 6 0 3 13 55:122 21
10. Luhačovice 22 4 1 2 15 55:115 16
11. Hor. Bečva 22 4 1 0 17 67:144 14
12. Kelč 22 2 0 0 20 27:125 6

SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 8:0 Druckmüller 3, Gál 3, Frühauf M., Penk A., Boršice – Dol. Němčí 4:3 Vaček O., Matejkovič L. a P., Jurák – Rejl 2, Bobčík R., Strání – Morkovice 7:0 Gabriš O., Gabriš J., Dobiáš,Jankovský, Benešík, Jurásek, Frühauf, Koryčany – Napajedla 4:2 Drda, Hajkr, Plichta, Elzner – Hába, Lhotský, 1. FC Slovácko – Kvasice 2:7 Sklenářová, Trusková – Šiška 2, Hora 2, Novotná 2, Samohýl, Zlechov – St. Město 0:2 Hejda, Hlaváček. Dohrávka 12. kola: Napajedla – 1. FC Slovácko 1:6 Solecký – Crhonková 2, Slováčková 2, Sklenářová, Tomečková.

1. Boršice 22 18 0 0 4 140:42 54
2. Strání 22 15 1 1 5 116:61 48
3. 1. FC Slovácko 22 14 1 0 7 114:69 44
4. Koryčany 22 13 0 0 9 79:69 39
5. Kvasice 22 12 0 0 10 116:83 36
6. Dol. Němčí 22 11 0 1 10 81:80 34
7. Zlechov 22 11 0 1 10 96:68 34
8. Napajedla 22 10 1 2 9 76:81 34
9. St. Město 22 10 1 0 11 79:57 32
10. Hluk 22 9 1 1 11 59:56 30
11. Morkovice 22 3 1 0 18 39:163 11
12. Nedakonice 22 0 0 0 22 31:197 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

První utkání o přeborníka okresu: Bylnice – Spytihněv 2:1 Sucháček R., Lukáč O. – Miklas.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Fryšták 2:9 Mikel 2 – Pšeja 6, Srovnal 2, Šimurda, Kašava – Bylnice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Mysločovice – Tečovice 3:2 Hubík, Blanař, Kenša – Šenkeřík, Kristek, Újezd – Bratřejov 8:0 Zicha 3, Machalíček 3, Fojtů, Karlík, Lužkovice – Slušovice 5:2 Záhořák 3, Bohm, Šarman – Bednařík, Peštuka, Malenovice – Sehradice 6:0 Trčala 2, Škrabal, Bartoň, Bartošík, Mikeštík.

1. Lužkovice 22 20 0 2 0 104:14 62
2. Bylnice 22 14 2 3 5 71:26 47
3. Slušovice 22 12 4 5 5 82:41 45
4. Fryšták 22 13 1 3 6 87:44 43
5. Sehradice 22 12 2 2 8 71:46 40
6. Kašava 22 10 3 5 7 49:35 38
7. Malenovice 22 8 3 4 10 51:42 31
8. Tečovice 22 8 0 4 10 49:61 28
9. Mladcová 22 8 0 2 12 64:81 26
10. Mysločovice 22 7 1 2 13 47:72 24
11. Újezd 22 3 0 1 18 38:126 10
12. Bratřejov 22 0 1 1 21 17:142 2

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Lutopecny 0:1 p., Krejčíř, Zborovice – Dřínov 1:5, Sochora – Matics 2, Navrátil 2, Pokuta, Rataje – Rymice 0:4 (0:1), Greinecker 2, Kolář, Vychodil, Mrlínek – Těšnovice 6:2, Hasilík 2, Dostalík 2, Vepřek, Pešout – Majkrič, Dobroslávek. Dohrávka 11. kola: Dřínov – Rymice 4:2 (1:2), Matics 3, Sýkora – Kaňa, Pavelec.

1. Dřínov 21 14 1 2 4 55:24 46
2. Lutopecny 21 11 5 2 3 42:24 45
3. Chropyně 21 13 1 4 3 68:31 45
4. Mrlínek 21 12 2 2 5 61:33 42
5. Rymice 21 8 3 1 9 52:38 31
6. Zborovice 21 4 1 5 11 29:60 19
7. Rataje 21 3 3 1 14 28:60 16
8. Těšnovice 21 2 1 0 18 16:81 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Lutopecny 4:2 (1:1), R. Fridrich 3, Klimecký – Dostálík, Mareš, Zdounky – Rymice 5:0 (2:0), J. Skipala 3, O. Skipala, Syručka, Mrlínek – Martinice 4:0, Baďuřík 2, Hurt 2, Chvalčov – Bezměrov 8:1, Šmíd 3, Dostalík 2, Charvát, Červinka, Gabriel – Daněk.

1. Chvalčov 16 15 0 0 1 81:21 45
2. Chropyně 16 15 0 0 1 95:23 45
3. Zdounky 16 8 0 0 8 40:55 24
4. Lutopecny 16 6 1 2 7 46:39 23
5. Rymice 16 6 1 0 9 40:65 20
6. Bezměrov 16 5 0 3 8 19:43 18
7. Mrlínek 16 4 2 0 10 31:48 16
8. Zlobice 16 4 0 3 9 42:71 15
9. Martinice 16 1 4 0 11 30:59 11

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Elko Holešov B – Lutopecny 2:1 p. (1:0), Linda, Stibora – Králíček, Skaštice – Dřínov 7:0 (2:0), F. Hyánek 2, Sklenář 2, Nesvadba 2, Neuwirt, Bezměrov – DFK Holešov 3:1 (0:0), Vejtasa, Komárek, vl. – Kotasová, Žeranovice – Lubná nehl., Prusinovice – Těšnovice 4:1, M. Měrka 2, Pumprla, Jurčíková – Pecina.

1. Holešov B 18 13 2 1 2 82:24 44
2. Prusinovice 18 12 0 1 5 74:43 37
3. Skaštice 18 11 1 1 5 71:34 36
4. Lutopecny 18 10 2 2 4 55:23 36
5. Lubná 17 8 3 1 5 70:48 31
6. Žeranovice 17 7 3 2 5 67:37 29
7. Těšnovice 18 6 0 2 10 64:125 20
8. Bezměrov 18 5 0 1 12 55:70 16
9. DFK Holešov 18 3 0 1 14 28:88 10
10. Dřínov 18 2 1 0 15 18:92 8

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Slavkov p. H. – Kostelec u Hol. 9:3 (4:1), Kolařík 4, Mikulčák, Bouchalík, Kopřiva, Vaculík, Němec – Horák 2, Zemánková, Prusinovice – Morkovice 1:7 (1:5), Svoboda – Žourek 3, Soldán 3, Foltýn, Morkovice – Loukov 6:1 (4:1), Soldán 2, Žourek 2, Řezáč, Pučan – Koutný, Prusinovice – Loukov 2:4 (1:2), Krejčí, Gerát – Koutný 3, Žaloudík.

1. Morkovice 24 22 0 0 2 249:61 66
2. Loukov 24 17 0 0 7 174:132 51
3. Slavkov p. H. 24 15 0 1 8 201:101 46
4. Chvalčov 23 13 0 0 4 149:117 39
5. Hulín 23 9 0 0 14 92:150 27
6. Prusinovice 24 4 0 0 20 88:208 12
7. Kostelec u Hol. 24 2 1 0 21 62:250 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Havřice – Korytná 7:3 (3:1) Moštěk 3, Schnurmacher, J. Bania, M. Bania, Vráblík – Lukeš, Popelka, Málek.

1. Jarošov 21 19 2 0 174:32 59
2. Nedakonice 21 15 0 6 93:35 45
3. Bílovice 21 12 2 7 51:47 38
4. SK Zlechov 21 10 4 7 75:43 34
5. O. N. Ves 21 9 2 10 32:68 29
6. Buchlovice 21 7 0 14 43:89 21
7. Mistřice 21 3 1 17 28:127 10
8. O. Lhota 21 2 1 18 25:86 7

FINÁLE DOROST – ODVETA: Šumice – Jarošov 1:0 (1:0) V. Ondřej.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tupesy – Mistřice 5:11 (2:7) Bánovský 2, Tomeček 2, Š. Kula – Švec 8, Kopčil 2, Kolek.

1. Mistřice 14 12 1 1 134:46 37
2. Březolupy 15 11 1 3 120:24 34
3. Ořechov 15 11 1 3 137:42 34
4. Babice 15 11 1 3 82:40 34
5. Tupesy 16 8 1 7 106:61 25
6. Kněžpole 16 5 0 11 56:82 15
7. Bílovice 16 4 1 11 70:88 13
8. O. Lhota 15 4 0 11 30:157 12
9. Podolí 16 0 0 16 11:206 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Boršice – D. Němčí nehl., Tupesy – Hluk 7:9 (3:3) Chramcov 4, Janoušek 2, Beran – M. Frühauf 3, P. Frühauf 3, Polách, Soviš, Mitáček, Nivnice – Vlčnov 15:3 (5:1) Straňák 10, Mahdal 2, Strommerová, Slinták, Kolaja – Šobáň, Vrága, Tykal, Spytihněv – St. Město nehl., O. N. Ves – FC Slovácko nehl., Strání – Buchlovice 12:1 (6:0) Macíček 4, Zámečník 3, Popelka 2, Žajgla 2, Želibabka – Kořínek, Polešovice – Uh. Ostroh 0:10 (0:5) Kovaříková 3, Lekeš 3, Vlk 2, Hýl, Chvílíčková.

1. O. N. Ves 24 23 0 1 329:91 69
2. D. Němčí 24 20 0 4 273:109 60
3. Nivnice 26 19 0 7 340:175 57
4. Hluk 24 18 0 6 261:156 54
5. Strání 24 16 1 7 266:102 49
6. FC Slovácko 24 12 2 10 196:159 38
7. Boršice 22 9 2 11 188:159 29
8. Buchlovice 22 9 1 12 171:160 28
9. St. Město 22 9 1 12 193:196 28
10. Tupesy 25 9 0 16 135:241 27
11. Polešovice 23 7 0 16 114:224 21
12. Spytihněv 25 7 0 18 124:244 21
13. Uh. Ostroh 25 6 1 18 102:250 19
14. Vlčnov 26 0 0 26 52:478 0

MLADŠÍ: Boršice – D. Němčí nehl., Tupesy – Hluk 7:15 (3:9) Šmíd 4, Janoušek 2, Sonntag – Kremr 5, Koníček 4, Omelka 2, Nemrava 2, Hrabalík, Mořický, Nivnice – Vlčnov 4:14 Kolaja, Šlapal, Kovařík, Charvát – Šobáň 8, Daňhel 2, Tykal 2, Gregorová, Josefík, Spytihněv – St. Město nehl., O. N. Ves – FC Slovácko nehl., Strání – Buchlovice 9:5 (4:4) Benešík 5, Mikláš 3, Macíček – Novotný 2, Zámečník 2, Marek, Polešovice – Uh. Ostroh 4:4 (2:2) nehl. – Lekeš 2, Vlk 2.

1. D. Němčí 24 20 2 2 257:87 62
2. St. Město 22 18 1 3 156:86 55
3. Hluk 25 18 1 6 288:146 55
4. FC Slovácko 24 16 2 6 296:118 50
5. Tupesy 25 14 1 10 196:148 43
6. Spytihněv 25 13 3 9 225:144 42
7. Uh. Ostroh 25 13 1 11 197:144 40
8. Strání 25 13 1 11 202:154 40
9. Vlčnov 26 10 0 16 143:252 30
10. Polešovice 23 7 2 14 100:192 23
11. Buchlovice 22 6 1 15 97:209 19
12. Boršice 22 5 2 15 105:205 17
13. Nivnice 26 4 0 22 100:313 12
14. O. N. Ves 24 3 1 20 102:266 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA B: Havřice – Orel Uh. Brod 3:1 (0:1) Kuřil 2, Vrága – M. Dubský.

1. Hradčovice 16 15 0 1 127:22 45
2. Březová 18 12 3 3 71:29 39
3. Újezdec 16 10 0 6 79:54 30
4. Prakšice 16 9 1 6 74:37 28
5. Bánov 17 9 1 7 83:45 28
6. Šumice 18 8 2 8 61:55 26
7. Orel Uh. Brod 17 7 2 8 72:58 23
8. St. Hrozenkov 18 6 1 11 59:99 19
9. Havřice 15 3 0 12 37:59 9
10. Rudice 17 0 0 17 5:210 0

Autor: Redakce

14.6.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Teplice - Slovácko 2:2
14

Slovácko v Teplicích dvakrát vedlo, nakonec veze bod

1. FC Slovácko - FC Vysočina Jihlava. Ilustrační foto

Přiblíží se dnes Slovácko klubovému rekordu?

AKTUALIZUJEME

FOTO, VIDEO: V Rožnově se předvedlo třináct dětských valašských souborů

Regionální přehlídka dětských valašských souborů se konala poslední dubnovou sobotu v Janíkově stodole v rožnovském Dřevěném městečku.

Cesty do Vápenic zbrocených krví trávou nezarostou

Čas nelze zastavit. Zacelil rány II. světové války, ale z paměti salašských lidí je nevymazal. Ani po dvaasedmdesáti letech chodníky do Vápenic za obcí Salaš, kde se stýkají svahy chřibských lesů a mezi nimi zurčí potůček Salaška, trávou nezarůstají.

Auto zastavilo až zábradlí

Až zábradlí zastavilo osobní automobil, který se srazil s jiným vozem na hlavní křižovatce v Uherském Hradišti. Na místě zasahovali hasiči, kteří likvidovali únik provozních kapalin. Jeden z účastníků nehody, jež se stala v sobotu okolo poledne, byl lehce zraněn. 

AKTUALIZOVÁNO

Kam o víkendu: Na Den Země, na bitvu o Bílé Karpaty, na pálení čarodějnic

Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies