VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji 

14.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Brumov 1:4 Ježek – Bartozel 3, Sedlačík, Holešov – Malenovice 7:1 Doležel 2, Holík 2, Čada, Vymětal, Heryán – Bartek, Uh. Brod – Luhačovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Slušovice – Baťov 1930 odloženo na 17. 9., Hluk – Hulín 5:3 Hrabal 2, Sagula, Kuřina, Baroň – Vojtko 2, Podmol, Rožnov p. R. – Nivnice 4:0 Seidl M. 3, Návrat, Nedašov – Kunovice 1:0 Matůšů P.

1. Rožnov p. R. 6 4 1 0 1 17:3 14
2. Luhačovice 5 4 1 0 0 16:5 14
3. SK Baťov 5 4 0 0 1 18:7 12
4. Brumov 6 3 0 2 1 16:9 11
5. Kunovice 6 3 1 0 2 13:11 11
6. Slušovice 5 3 0 1 1 10:6 10
7. Holešov 6 3 0 0 3 17:13 9
8. Nivnice 6 2 1 0 3 13:13 8
9. Uh. Brod 5 2 0 1 2 14:10 7
10. Dol. Němčí 5 2 0 0 3 12:13 6
11. Hluk 5 2 0 0 3 14:16 6
12. Nedašov 6 2 0 0 4 6:23 6
13. Malenovice 6 1 0 0 5 6:30 3
14. Hulín 6 0 0 0 6 7:20 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Újezd 1:5 Pekárek – Milis 2, Váňa, Hollý, Kráčelík, Juřinka – Vel. Karlovice 2:0 Kopřiva 2, Slavičín – Mladcová 1:2 p. Čala – Balušek, Poličná – Val. Klobouky 3:0 kont. (hosté se nedostavili k utkání), Provodov – Ratiboř nehráno pro nezpůsobilý terén, Val. Polanka – Hovězí 8:0 Daněk L. 3, Zemánek 2, Baran, Macek, Matyáš, Štítná n. Vl. – Lidečko 4:0 Šimoník, Štěpančík, Tomeček, Hrnčiřík V.

1. Poličná 6 6 0 0 0 39:5 18
2. Újezd 6 6 0 0 0 26:6 18
3. Štítná n. Vl. 6 4 0 1 1 27:7 13
4. Slavičín 6 3 1 1 1 17:8 12
5. Val. Polanka 6 3 1 0 2 24:11 11
6. Mladcová 6 3 1 0 2 11:13 11
7. Lidečko 6 3 0 1 2 21:17 10
8. Juřinka 6 3 0 0 3 13:24 9
9. Ratiboř 5 2 0 0 3 18:16 6
10. Vel. Karlovice 6 2 0 0 4 7:16 6
11. Hovězí 6 2 0 0 4 12:26 6
12. Vlachovice 6 0 1 0 5 4:22 2
13. Provodov 5 0 0 1 4 6:34 1
14. Val. Klobouky 6 0 0 0 6 4:24 0

SKUPINA B: Zdounky – Morkovice 2:1 Kyrcz, Judas – Hrnčíř, Napajedla – Uh. Ostroh 7:0 Lapčík 4, Brauner, Mikšaník, Zlámal, Kvasice – St. Město 3:0 Pospíšil R. 3, Bojkovice – Kněžpole 6:2 Martinec, Lekeš, Kolínek M., Gorčík, Lebánek, Slavíček – Maršálek 2, Louky – Boršice 2:0 Sadil, Welyt, Strání – Břest odl., Nedachelbice – Koryčany odloženo na 28. 10.

1. Louky 6 5 0 0 1 18:6 15
2. Bojkovice 6 4 1 0 1 28:17 14
3. Zdounky 6 4 0 0 2 27:12 12
4. St. Město 6 4 0 0 2 22:11 12
5. Koryčany 5 4 0 0 1 22:11 12
6. Kvasice 6 4 0 0 2 18:17 12
7. Břest 5 3 0 1 1 17:6 10
8. Napajedla 6 3 0 0 3 19:13 9
9. Strání 5 3 0 0 2 15:12 9
10. Boršice 6 2 0 0 4 10:17 6
11. Kněžpole 6 2 0 0 4 10:20 6
12. Morkovice 6 1 0 0 5 9:24 3
13. Nedachlebice 5 0 0 0 5 6:30 0
14. Uh. Ostroh 6 0 0 0 6 4:29 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Štítná n. Vl. nehráno pro nezpůsobilý terén, Kunovice – Vsetín 5:1 Reňák 3, Tomaštík, Prachman – nehl., Uh. Brod – Bojkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Louky – Baťov 1930 nehráno pro nezpůsobilý terén, Rožnov p. R. – Slavičín 1:4 Karban – Švadleňák, Vincour, Huťa, Ondruš, Brumov – Holešov 4:0 Zvoníček, Kubiš, Šenkeřík, Pecha. Z minulého kola: Vsetín – Štítná n. Vl. 4:1.

1. Brumov 4 4 0 0 0 23:2 12
2. Slavičín 4 4 0 0 0 11:3 12
3. Bojkovice 3 2 0 0 1 12:7 6
4. Kunovice 3 2 0 0 1 9:5 6
5. SK Baťov 2 2 0 0 0 3:1 6
6. V. Otrokovice 3 1 0 1 1 7:9 4
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 1:3 3
8. Louky 3 1 0 0 2 5:8 3
9. Holešov 4 1 0 0 3 6:11 3
10. FK Vsetín 4 1 0 0 3 6:17 3
11. Rožnov p. R. 4 0 1 0 3 5:17 2
12. Štítná n. Vl. 3 0 0 0 3 5:10 0

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Štítná n. Vl. nehráno pro nezpůsobilý terén, Kunovice – Vsetín 2:5 Marovič, Tvrdoň – Zbranek 2, Fojtů 2, Karlík, Uh. Brod – Bojkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Louky – Baťov 1930 nehráno pro nezpůsobilý terén, Rožnov p. R. – Slavičín 2:3 Němec, Konečný – Kulíšek 2, Vaculová, Brumov – Holešov 2:5 Gabriš, Ohera – Dubický, Linda, Matuška, Jura, Daněk. Z minulého kola: Vsetín – Štítná n. Vl. 4:3 p.

1. Holešov 4 4 0 0 0 28:9 12
2. Slavičín 4 4 0 0 0 16:7 12
3. FK Vsetín 4 3 1 0 0 30:8 11
4. Brumov 4 2 0 1 1 26:17 7
5. Štítná n. Vl. 3 2 0 1 0 8:4 7
6. Rožnov p. R. 4 1 1 0 2 24:15 5
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 12:13 3
8. Bojkovice 3 1 0 0 2 9:16 3
9. Kunovice 3 0 0 0 3 7:16 0
10. SK Baťov 2 0 0 0 2 2:11 0
11. Louky 3 0 0 0 3 5:20 0
12. V. Otrokovice 3 0 0 0 3 3:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Bystřice p. H. 0:5 Burda Jiří 2, Franěk 3, Hor. Bečva – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hulín – Vlachovice 2:0 Lukeš, Pleva Michal, Luhačovice – Val. Klobouky 2:6 Hoferek, Homolka – Pelc 2, Paliak 2, Naňák 2, Ratiboř – Kelč 2:5 Fojtík, Motyka – Pitruň, Žídek 2, Hradil 2, Nedašov – Juřinka 0:2 Pernický, Šimon. Dohrávka 3. kola: Juřinka – Hulín 3:4 Pernický, Stratil, Petrů – Hradil, Lukeš 2, Pleva L.

1. Kelč 4 4 0 0 0 24:5 12
2. Bystřice p. H. 4 3 1 0 0 31:2 11
3. Val. Klobouky 4 3 0 1 0 20:4 10
4. Zlín B 3 2 0 0 1 12:5 6
5. Juřinka 4 2 0 0 2 13:8 6
6. Hulín 4 2 0 0 2 8:14 6
7. Luhačovice 4 1 0 1 2 7:19 4
8. Ratiboř 3 1 0 0 2 17:12 3
9. Hor. Bečva 3 1 0 0 2 2:10 3
10. Nedašov 4 0 1 0 3 2:20 2
11. Vel. Karlovice 3 0 1 0 2 2:26 2
12. Vlachovice 4 0 0 1 3 2:15 1

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Napajedla – Dol. Němčí 4:0 Belej 2, Srnec, Večeřa, Kvasice – Hluk 0:4 Ševčík, Blaha, Ngunthual 2, St. Město – Boršice 10:0 Sontag 5, Zajíc 2, Kolář, Ryška, Čagánek, Zlechov – Strání odl., 1. FC Slovácko – Koryčany 0:7 Kaňa 3, Hubr 2, Bardon, Nezdařil.

1. Hluk 4 4 0 0 0 22:2 12
2. Koryčany 4 3 0 0 1 23:3 9
3. St. Město 4 3 0 0 1 20:2 9
4. Napajedla 3 2 0 0 1 8:6 6
5. Zlechov 3 2 0 0 1 4:10 6
6. Nedakonice 3 1 1 0 1 4:5 5
7. Kvasice 4 1 1 0 2 8:12 5
8. Strání 2 1 0 1 0 3:2 4
9. Dol. Němčí 4 1 0 1 2 7:13 4
10. Morkovice 3 1 0 0 2 3:10 3
11. 1. FC Slovácko 4 0 0 0 4 2:17 0
12. Boršice 4 0 0 0 4 1:23 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Bystřice p. H. 2:9 Pospíšilík, Brhel – Ovčačík 2, Dubčák 5, Schonwalder, Hradil, Hor. Bečva – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hulín – Vlachovice 4:0 Plško 3, Tobolík, Luhačovice – Val. Klobouky 1:8 Máčala – Paliak D., Paliak M. 2, Krayem, Samice, Ovesný, Opravil 2, Ratiboř – Kelč 1:0 Makyča, Nedašov – Juřinka 2:7 Holba L. 2 – Cacek4, Bílý 2, Klanica. Dohrávka 3. kola: Juřinka – Hulín 5:2 Cacek 3, Pavlištík, Klanica – Soukup 2. Kontumace z 3. kola: Kelč – Hor. Bečva 0:3.

1. Val. Klobouky 4 4 0 0 0 33:4 12
2. Juřinka 4 4 0 0 0 21:6 12
3. Bystřice p. H. 4 3 0 0 1 27:15 9
4. Nedašov 4 2 1 0 1 16:16 8
5. Hulín 4 2 0 0 2 15:13 6
6. Zlín B 3 1 0 1 1 15:18 4
7. Vel. Karlovice 3 1 0 0 2 14:18 3
8. Ratiboř 3 1 0 0 2 6:11 3
9. Kelč 4 1 0 0 3 5:13 3
10. Vlachovice 4 1 0 0 3 5:20 3
11. Hor. Bečva 3 0 0 0 3 3:16 0
12. Luhačovice 4 0 0 0 4 4:20 0

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Napajedla – Dol. Němčí 1:2 Ferovič – Rejl 2, Kvasice – Hluk 5:1 Večeřa 2, Samohýl, Hora, Pecina – Hanus, St. Město – Boršice 4:2 Obdržálek 2, Dleštík, Čechmánek – Petřvalský, Zimák, Zlechov – Strání odl., 1. FC Slovácko – Koryčany 5:4 Sklenářová 2, Crhonková, Tomečková, Chybíková – Elzner 2, Michalík, L. Novotný.

1. Hluk 4 3 0 0 1 15:7 9
2. St. Město 4 2 1 0 1 10:11 8
3. Koryčany 4 2 0 1 1 14:12 7
4. Strání 2 2 0 0 0 12:3 6
5. Zlechov 3 2 0 0 1 12:7 6
6. 1. FC Slovácko 4 2 0 0 2 17:14 6
7. Boršice 4 2 0 0 2 17:15 6
8. Dol. Němčí 4 2 0 0 2 10:9 6
9. Kvasice 4 1 0 0 3 14:18 3
10. Napajedla 3 1 0 0 2 6:10 3
11. Morkovice 3 1 0 0 2 4:11 3
12. Nedakonice 3 0 0 0 3 3:17 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Štípa – Žeranovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hvozdná – Fryšták 3:1 Burger T., Dostál, vlastní – Hřebačka, Halenkovice – Kašava 0:3 Červenka V., Červenka P., Drábek, Příluky – Mysločovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Všemina – Spytihněv 1:3 Sedláček – Lipenský, Flajzar, Miklas.

1. Spytihněv 4 3 0 1 0 12:2 10
2. Štípa 3 3 0 0 0 12:6 9
3. Hvozdná 4 3 0 0 1 8:8 9
4. Halenkovice 4 2 1 1 1 10:6 8
5. Tlumačov 3 2 0 0 1 8:4 6
6. Příluky 3 2 0 0 1 8:10 6
7. Fryšták 3 1 0 0 2 14:8 3
8. Kašava 3 1 0 0 2 5:7 3
9. Všemina 4 0 0 0 4 7:12 0
10. Mysločovice 3 0 0 0 3 2:10 0
11. Žeranovice 2 0 0 0 2 0:13 0

SKUPINA B: Jaroslavice – SK Vizovice 6:5 p. Paníček 4, Václavek – Machů 3, Adamuška, Kovář, Nedašova Lhota – Bylnice 3:5 Bubela 2, Chovanec – Sucháček 2, Chudárek, Holec, Lukáč.

1. Bylnice 4 3 0 0 1 11:15 9
2. Dolní Lhota 3 2 0 0 1 14:4 6
3. Jaroslavice 3 1 1 1 1 10:9 5
4. Nedašova Lhota 3 1 0 0 2 6:9 3
5. SK Vizovice 3 0 0 1 2 9:13 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Tečovice 2:5 Malina, Hoza – Kristek T. 3, Kowalczyk, Janek, Bratřejov- Bylnice 0:13 Chovančík 4, Mišo 3, Martinka 2, Křápek, Polách, Lysák, vlastní, Slušovice – Fryšták nehráno pro nezpůsobilý terén, Sehradice – Kašava nehráno pro nezpůsobilý terén, Malenovice – Mysločovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Lužkovice – Újezd 8:1 Okál 3, Matlach 2, Novotný, Tichý, Kořének – Karlík.

1. Bylnice 4 4 0 0 0 24:1 12
2. Lužkovice 4 3 0 1 0 22:4 10
3. Slušovice 3 3 0 0 0 16:3 9
4. Fryšták 3 2 0 0 1 20:5 6
5. Sehradice 3 2 0 0 1 16:9 6
6. Tečovice 4 2 0 0 2 10:16 6
7. Malenovice 3 1 1 1 1 11:8 5
8. Kašava 3 1 0 0 2 13:7 3
9. Mladcová 4 1 0 0 3 7:16 3
10. Mysločovice 3 1 0 0 2 5:16 3
11. Újezd 4 0 0 0 4 5:28 0
12. Bratřejov 4 0 0 0 4 2:38 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Jaroslavice nehráno pro nezpůsobilý terén, Ludkovice – Lhota 11:0 Kočík 3, Kadlčík 2, Mikulášek, Jurák, Majzlík, Ševčík, Zábojník, Vrána, Březnice – Spytihněv nehráno (hosté se nedostavil k utkání).

1. Ludkovice 4 3 0 0 1 28:3 9
2. Tlumačov 3 3 0 0 0 10:2 9
3. Jaroslavice 3 2 0 0 1 22:3 6
4. Březnice 4 2 0 0 2 8:9 6
5. Lhota 4 1 0 0 3 6:29 3
6. Spytihněv 4 0 0 0 4 2:30 0

SKUPINA B: Lukov – Kostelec 4:2 Pšeja 3, Marholt – Prchal, vlastní, Lužkovice B – Příluky nehráno pro nezpůsobilý terén. Dohrávka 1. kola: Příluky – Trnava 0:2 Hrnčiřík J., vlastní.

1. Trnava 3 3 0 0 0 15:2 9
2. Lukov 3 1 0 1 1 6:11 4
3. Kostelec 3 1 0 0 2 11:9 3
4. Lužkovice B 1 0 1 1 0 1:1 2
5. Příluky 2 0 0 0 2 0:10 0

SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota nehráno pro nezpůsobilý terén, Pozlovice – Nevšová 4:0 Švadleňák, Pinďák, Smolek, Stolařík.

1. Pozlovice 4 4 0 0 0 33:0 12
2. Bohuslavice 2 1 0 0 1 10:9 3
3. Nedašova Lhota 2 1 0 0 1 4:4 3
4. Nevšová 3 1 0 0 2 6:8 3
5. Smolina 3 0 0 0 3 0:32 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Těšnovice 3:1, Gremlica, Bartoš, Medek – Majkrič, Chropyně – Dřínov 2:1 p. (0:0), Poledňák, Ležák – N. Kroupa, Rataje – Lutopecny 2:4 (2:1), Doležel, Šiška – Hanák 2, Večerka, Piškula, Mrlínek – Rymice odl. na 9. 11. (13.30).

1. Chropyně 3 2 1 0 0 15:2 8
2. Lutopecny 3 2 0 1 0 7:4 7
3. Dřínov 3 1 1 1 0 5:2 6
4. Zborovice 3 1 0 2 0 6:6 5
5. Mrlínek 2 0 1 1 0 4:4 3
6. Rataje 3 0 1 0 2 4:8 2
7. Rymice 2 0 1 0 1 3:8 2
8. Těšnovice 3 0 0 0 3 2:12 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Lutopecny 1:2, Syručka – Dostalík, Mareš, Mrlínek – Chvalčov 0:10, Červinka 3, Tomčík 2, Šmíd 2, Gabriel, Mejvald, Dostálík, Zlobice – Bezměrov odl., Martinice – Rymice 0:6 (0:4), Kováč 3, Kovaříková 2, Matula.

1. Chvalčov 3 3 0 0 0 23:4 9
2. Rymice 3 3 0 0 0 20:3 9
3. Lutopecny 3 1 1 0 1 7:7 5
4. Zdounky 2 1 0 0 1 6:2 3
5. Chropyně 1 1 0 0 0 5:3 3
6. Bezměrov 2 0 0 1 1 1:7 1
7. Mrlínek 1 0 0 0 1 0:10 0
8. Martinice 3 0 0 0 3 4:16 0
9. Zlobice 2 0 0 0 2 3:17 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Bezměrov – Holešov B 0:9 (0:5), Pospíšil 4, Hanák 2, Vítovský, Matuška, Stibora, DFK Holešov – Dřínov odl., Lubná – Těšnovice 12:3 (6:0), Kocián 6, Nevřala 2, Handl 2, Makový 2 – P. Pecina 3, Žeranovice – Skaštice 5:2 (4:1), Kolečík 2, Klimek, Zámorský, Simon – Sklenář 2, Prusinovice – Lutopecny 3:2, Pirkl 2, Měrka – Králíček, Soldán.

1. Holešov B 3 3 0 0 0 19:3 9
2. Prusinovice 3 3 0 0 0 13:6 9
3. Lutopecny 3 2 0 0 1 19:3 6
4. Lubná 3 2 0 0 1 17:6 6
5. Žeranovice 3 2 0 0 1 13:11 6
6. Skaštice 3 1 0 0 2 14:8 3
7. Těšnovice 3 1 0 0 2 11:28 3
8. Dřínov 2 0 0 0 2 1:12 0
9. Bezměrov 3 0 0 0 3 5:20 0
10. DFK Holešov 2 0 0 0 2 5:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 2. TURNAJ: Chvalčov – Žalkovice 2:4, Zmeškal, Jakoubek – Svoboda 2, Dočkal 2, Spartak Hulín – Loukov 4:3 p., Fialík 2, Zimerman, Olle – Dolák 2, Kurfürst, Spartak Hulín – Chvalčov 6:7 p., Fialík 3, Olle 2, Vykopal – Charvát 5, Zmeškal 2, Loukov – Žalkovice 2:7, Dolák, Václavík – Svoboda 4, Těreško, Dočkal, Houšková.

1. Chvalčov 4 2 1 0 1 20:14 8
2. Prusinovice 2 2 0 0 0 17:5 6
3. Žalkovice 2 2 0 0 0 11:4 6
4. Hulín 4 0 1 1 2 13:21 3
5. Loukov 4 0 0 1 3 11:28 1

SKUPINA B – 2. TURNAJ: Zdounky – Lutopecny 2:7, Vaňhara, Syručka – Pazdera 4, Podolský, D. Vojáček, Indrák, Morkovice – Kvasice 5:3, Marek 2, Pučan, Hamala, Soldán – Smolinka 2, Zpěvák, Morkovice – Zdounky 2:3, Marek, Valenčík – Ferenc 2, Syručka, Kvasice – Lutopecny 4:1, Kahaja 2, Kochaníček, Zeman – Pazdera.

1. Lutopecny 4 2 0 1 1 14:10 7
2. Morkovice 2 1 0 0 1 7:6 3
3. Kvasice 3 1 0 0 2 7:9 3
4. Zdounky 2 1 0 0 1 5:9 3
5. Rataje 1 0 1 0 0 4:3 2

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

2. TURNAJ: Prusinovice – Spartak Hulín 1:9, Krejčí – Nedbal 3, Plško 2, Horáček, Polášek, Procházka, Štětkář, Prusinovice – Morkovice 0:20, Žourek 9, Pučan 7, Soldán 3, Kvinta, Spartak Hulín – Morkovice 1:7, Polášek – Žourek 3, Pučan, Šesták, Soldán, Plesner, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H. 3:13, Hlobílek 2, Hradil – Vaculík 6, Kolařík 4, Pilař 3, Chvalčov – Loukov 1:4, Adamec – Žaloudík 4, Chvalčov – Slavkov p. H. 1:9, Chlápek – Vaculík 3, Kolařík 2, Pilař 2, Čáp 2, Kostelec u Hol. – Loukov 4:14, Hlobílek 3, Horák – Žaloudík 11, Morzhul 2, Nenutil.

1. Slavkov p. H. 4 4 0 0 0 38:15 12
2. Morkovice 4 3 0 0 1 49:13 9
3. Chvalčov 4 2 0 0 2 26:15 6
4. Hulín 4 2 0 0 2 26:20 6
5. Loukov 4 2 0 0 2 26:32 6
6. Prusinovice 4 1 0 0 3 21:39 3
7. Kostelec u Hol. 4 0 0 0 4 11:63 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Mistřice – Nedakonice 1:4 (0:1) D. Veselý – J. Andrýsek 3, M. Janík. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Jarošov 3 3 0 0 33:5 9
2. Bílovice 3 3 0 0 8:0 9
3. SK Zlechov 3 2 0 1 7:4 6
4. Nedakonice 4 2 0 2 12:10 6
5. O. N. Ves 3 1 0 2 4:9 3
6. Mistřice 4 1 0 3 7:24 3
7. O. Lhota 3 0 0 3 2:12 0
8. Buchlovice 3 0 0 3 1:16 0

SKUPINA B: Vlčnov – Havřice 2:6 (2:4) Sagula, Novák – M. Bania, J. Bania, Schnurmacher, M. Moštěk. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Šumice 3 3 0 0 23:3 9
2. ČSK Uh. Brod B 2 2 0 0 8:0 6
3. Havřice 3 2 0 1 14:7 6
4. Hradčovice 3 2 0 1 10:6 6
5. Prakšice 1 1 0 0 4:3 3
6. Bánov 3 1 0 2 5:13 3
7. Podolí 3 0 1 2 2:6 1
8. Vlčnov 3 0 1 2 3:10 1
9. Korytná 3 0 0 3 3:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Bánov 1:1 (0:0) M. Buráň – L. Kočenda, Topolná – Osvětimany 1:1 (0:0) Belej – Čevelík. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Újezdec 3 3 0 0 27:2 9
2. Nivnice 3 3 0 0 10:2 9
3. Osvětimany 4 2 1 1 16:10 7
4. Jarošov 3 2 1 0 8:3 7
5. Šumice 3 1 2 0 6:4 5
6. Prakšice 3 1 1 1 5:7 4
7. O. N. Ves 3 1 0 2 8:5 3
8. Uh. Ostroh 4 0 1 3 4:16 1
9. Topolná 4 0 1 3 2:14 1
10. Bánov 4 0 1 3 2:25 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Traplice – Havřice 0:5 (0:3) Bršlica 2, Kubiš 2, Neděla. 4. kolo: Sušice – Nedachlebice 9:0 (4:0) Hubál 5, Hábl 3, Janeček. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Havřice 3 3 0 0 18:3 9
2. Sušice 2 2 0 0 16:1 6
3. Buchlovice 3 1 0 2 14:12 3
4. Traplice 2 1 0 1 7:5 3
5. Jalubí B 2 1 0 1 7:12 3
6. Mařatice 0 0 0 0 0:0 0
7. Velehrad 2 0 0 2 3:14 0
8. Nedachlebice 2 0 0 2 1:19 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – O. Lhota 25:0 (17:0) Gottfried 7, Kolář 4, Svoboda 3, Vyskočilová 3, Cileček 2, Chmelař 2, Beran 2, Zelina 2, Kněžpole – Březolupy 1:4 (0:3) J. Berčík – Hoferek 2, Kovář, Řezník, Babice – Tupesy 3:1 (2:1) Maňásek 2, Ides – Banovský, Neobsazeno – Bílovice nehl., Mistřice – Podolí 21:1 (8:0) D. Kopčil 9, M. Tomeček 5, J. Tomeček 3, J. Šimek 2, Belant, S. Kopčil – Sýkora.

1. Babice 4 2 1 1 20:13 7
2. Březolupy 2 2 0 0 32:1 6
3. Mistřice 2 2 0 0 28:4 6
4. Tupesy 3 2 0 1 21:4 6
5. Bílovice 3 1 1 1 14:10 4
6. Ořechov 1 1 0 0 25:0 3
7. Kněžpole 4 1 0 3 5:18 3
8. O. Lhota 4 1 0 3 5:69 3
9. Podolí 3 0 0 3 2:33 0

SKUPINA B: Vlčnov – Korytná 0:3 (0:1) S. Klon, Čagánek, V. Klon, ČSK Uh. Brod B – Bystřice p. L nehl., S. Loz – Orel Uh. Brod 1:5 (1:2) Jankůj – Jančář 2, Malůš, Durďák, Dubský, St. Hrozenkov – Březová 2:9 (0:3) Sedlačík, Jurák – J. Panák 4, Moravčík 2, D. Jurásek, Janík, vlastní, Hradčovice – D. Němčí B 0:0.

1. D. Němčí B 4 3 1 0 24:3 10
2. Vlčnov 4 3 0 1 20:9 9
3. Korytná 4 3 0 1 19:8 9
4. Orel Uh. Brod 4 3 0 1 24:15 9
5. Hradčovice 4 2 1 1 15:5 7
6. ČSK Uh. Brod B 3 2 0 1 19:12 6
7. Březová 4 2 0 2 16:14 6
8. St. Hrozenkov 4 0 0 4 7:27 0
9. S. Loz 4 0 0 4 2:25 0
10. Bystřice p. L. 3 0 0 3 3:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Polešovice – Tupesy 8:1 (5:1) Ficek 3, Bačák, Šantavý, Lapčík, Bartošík, Gabriel – Škrabal. 3. kolo: Tupesy – FC Slovácko 6:5 nehl.

MLADŠÍ: Polešovice – Tupesy 1:12 (0:5) M. Berka – T. Dostál 3, J. Janoušek 3, P. Kunert 3, R. Martinák 3.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Babice – Nedakonice 5:3 (0:3) Litoš 3, Svoboda, Skřivánková – Schwarz 2, Rubertová, Mistřice – Jarošov 5:3 (3:1) M. Tománek3, P. Tománek, S. Kopčil – Němec, Čada, Trlida.

SKUPINA B: Šumice – Rudice 17:1 (9:1) Zálešák 6, Helbich 4, Koktavý 3, Šidlo 2, Červenák 2 – Pilát.

Autor: Redakce

14.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Odchytové klece na divočáky na myslivecké střelnici ve Zlíně.
23

Když se prase otočí, klec se uzavře. Hejtman nevylučuje ani trávení divočáků

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Vernisáž odkryla pohled na Slovácko skrz objektiv fotografů

Detaily krojovaných průvodů mísící se s dominantami regionu v podobě křesťanských kapliček či rozhlednami zasazenými v malebném prostředí slovácké přírody. Na vernisáží fotografií ze Slovácka 21. srpna v komunitní uherskohradišťské kavárně Cafe 21 představilo šest místních autorů svůj pohled na Slovácko skrz objektivy svých fotoaparátů.

Policie hledá svědky srážky mladíka s osobním vozem v Uherském Brodě

Řidiče a případné svědky nehody, která se stala 5. června kolem šesté hodiny ráno v Uherském Brodě v ulici Neradice, hledají policisté.

Uzavírka ulice Nádražní v Újezdci potrvá do října

Kvůli rekonstrukci, která začala 9. srpna, bude ulice Nádražní v Újezdci u Luhačovic až do 2. října uzavřena. Práce zahrnují poklad nového povrchu silnice, opravu chodníků a přeložení veřejného osvětlení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení